HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Ktorý štýl z elektro hudby máte najradšej
Anketa bola ukončená dňa St. 22. Feb 2006, 16:11
Techno 17%  17%  [ 2 ]
Trance 8%  8%  [ 1 ]
Tekno 8%  8%  [ 1 ]
House a deephouse 0%  0%  [ 0 ]
Progressive 8%  8%  [ 1 ]
House 0%  0%  [ 0 ]
Gabber 17%  17%  [ 2 ]
Breakbeats 0%  0%  [ 0 ]
Drum & Bass 17%  17%  [ 2 ]
iný štýl elektronickej hudby 25%  25%  [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 12
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
ak novy chemical moc nemusim.....najsamfasa album od nix urcite Dig your own hole.....neni o com....
M-bassy: prodigy su fasa, brutal a perfektny......aj ked tieto nove veci sa mi moc nezamluvaju...to je fakt.....bez poxyby Experience...rozsirena verzia s 2 CD....a este Music for the jilted generation...to su pecky....a podla mna sa neda tak presne xarakterizovat hudba typu prodigy, aphex twin ci chemical.......neni to jednoznacne jeden vyhraneny styl.....

inak zhanam cloveka co by so mnou isiel do dj-ingu.....ja mam zatial len mixak....a uznajte ze sam to zatiahnut neni jednoduxe.....(rad by som miesal texno).....
inak naj elektro je pre mna texno, dnb, HC.....ale vypocujem si aj ine veci ale toto najviac..

BTW: snazite sa doma robit niekto nieco produkovat ci mixovat???ja robim nejake mixi v traktore (samozrejme ze demo nie :P :lol: ), to sa mi pozdava najviac....robil som aj v atomixe (detsky program pre muky) pretoze tam boli efekty, dalej drumstation, mixvibes, reason (brutalne tazky program na moj vkus)

a nakoniec.....zacinal som s Techno eJay...dokonca som v tom spravil aj cele ceedlo a ked to tak pocuvam s odstupom casu je to celkom huste..teda niektore veci....

Linkman......chcel som zahlasovat za viac shtylow ale kedze sa to neda tak u mna prevladlo techno.......ale nieje to fer lebo aj DNB mam rovnako rad

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
meloolem napísal:
inak zhanam cloveka co by so mnou isiel do dj-ingu.....ja mam zatial len mixak....a uznajte ze sam to zatiahnut neni jednoduxe.....(rad by som miesal texno).....

BTW: snazite sa doma robit niekto nieco produkovat ci mixovat???ja robim nejake mixi v traktore (samozrejme ze demo nie :P :lol: ), to sa mi pozdava najviac....robil som aj v atomixe (detsky program pre muky) pretoze tam boli efekty, dalej drumstation, mixvibes, reason (brutalne tazky program na moj vkus)


ja by som do toho isiel.....mixak mam aj ja, techno sa mi lubi....

na traktore si tiez sem-tam nieco zmiesam a robim tracky vo fruity loops.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
tak zakl. otazky...co mash za mix a odkial si?????ak by to bolo nieco blizke tak by sa to dalo realizovat.......ja by som bol rad......

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
...tak ja som zo sniny....a mixak mam nejaky ecleree...


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tema bola presunuta. Myslim si, ze sem sa hodi viac. Mozete tu dalej preberat svoju DJsku spolupracu; a kto chce diskutovat o elektronickej hudbe, nech tak prosim robi TU.

Pripadne pripomienky prosim PMkou


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
sakra...zilina je dost daleko...do certa.....ja mam omnitronic fx-524...taky zaciatocnicky ale nie najhorsi...aj ked korekcie idu trochu taksie......elcery su dobre..kamosh ma a je to zwerinka.....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
...a ty akoze mas moznost si v ziline niekde zahrat...?


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
nemam...ved wrawim ze je to trochu daleko na to aby sme sa stretavali aspon par krat do tyzdna........

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
...uz som pravdepodobne nasiel uxadzaca...je z tej istej dediny a teraz hrava dnb ale partak mu ide do australie tak povedal ze by to somnou rozbehol......idem slovinska na makacku tak prikupim este aj gramec.....no uz sa teshim

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun