HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 7 ] 

Ste za mazanie neaktívnych loginov?
Áno, mažte ešte rýchlejšie 15%  15%  [ 2 ]
Áno 23%  23%  [ 3 ]
Áno, ale nie tak rýchlo 31%  31%  [ 4 ]
Nie, som proti 31%  31%  [ 4 ]
Celkový počet hlasov : 13
Autor Správa

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall v Mazaní starých topicov napísal:
Chcel by som navrhnut mazanie starych neaktualnych topicov

Pekné, pekné. Ja by so skôr zaviedol mazanie neaktívnych loginov. Ako som si pozeral zoznam užívateľov je tam dosť loginov založených vyše pol roka dozadu s počtom príspevkov 0.

Môj návrh je mazať nové loginy ak do mesiaca nepríde príspevok a aktívne loginy po 3 mesiacoch ticha.

Ste za? Hlasujte.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja nie som za, lebo je to po pol roku existencie fór zbytočné a kontraproduktívne. Veľa ľudí, čo tu má nula postov sa sem totiž aj tak raz za čas príde pozrieť (to, že má niekto nulu neznamená, že si nečíta ostatných) a ja nevidím dôvod, prečo niekoho nútiť sa opakovane registrovať.

Taktiež nechápem, čo vám na zopár desiatkach nulových kont vlastne vadí.

Návrh mazať do mesiaca kontá, z ktorých nevzíde ani jeden príspevok, sa do platnosti určite nedostane, kým tu budem admin ja. Je v priamom rozpore so zväčšovaním počtu aktívnych členov, keďže veľa ľudí začne prispievať často až po niekoľkých mesiacoch čítania si. Mazanie aktívnych kont po troch mesiacoch ticha je taktiež neuskutočniteľné. Keď už nič iné, nevidím dôvod, prečo by som mal niekomu zmazať konto, keď na tri mesiace odíde na dovolenku.

Takže sa obávam, že v tomto uplatňujem svoje "právo diktárora" a bez ohľadu na výsledok hlasovania sa nič premazávať nebude.

Toto bude aktuálny problém,keď tu bude registrovaných užívateľov minimálne niekoľko krát toľko. A aj vtedy sa kontá nebudú mazať poďľa počtu príspevkov, ale podľa dátumu posledného prihlásenia sa (a bude to spravené jednorázovo a s upozornením v dostatočnom predstihu).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja len z vlastnej skúsenosti. Pár krát sa mi stalo že som sa na fórum zaregistroval a zabudol som heslo i nick. Po mesiaci som chcel prispieť tak vznikol nový login. O tri-štyri týždne sa to opakovalo. Niekedy som si vytvoril e-mailovú schránku, zaregistroval sa na fóre a odvtedy som ju neotvoril (ani neviem ako sa volala, nie to ešte heslo do nej).

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Twoflower napísal:
Ja len z vlastnej skúsenosti. Pár krát sa mi stalo že som sa na fórum zaregistroval a zabudol som heslo i nick. Po mesiaci som chcel prispieť tak vznikol nový login. O tri-štyri týždne sa to opakovalo. Niekedy som si vytvoril e-mailovú schránku, zaregistroval sa na fóre a odvtedy som ju neotvoril (ani neviem ako sa volala, nie to ešte heslo do nej).

To je nutné zlo, ktorému sa bohužiaľ nedá vyhnúť, no určite to netvorí väčšinu "neaktívnych" loginov.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
akoze pokial to neposmaluje/nekai stabilitu for,tak nevidim absolutne ziaden dovod

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 11.11.2004
Príspevky: 200
Body: 5
Bydlisko: Trenčín

Neprítomný
nemazať, dakto sa mohol zaregistrovať cca skorej a co ked bude chceť začať pisať napr. o pol roka neskor co potom ? sa nastve a uz sa znovu nezaregistruje.

Ale neaktívnych s 0 prispevkami dlhsie ako rok kludne

_________________
-Zrušte sáčky!!! - Slobodu gumeným medvedíkom !!!!-


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Téma bola uzamknutá (jasne som povedal čo a ako).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 7 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun