HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 325 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Ďalšia
Autor Správa

Bojovník

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 172
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No tak lidicky. Nikto nepotrebujete nejake karty? Co nemam, pokusim sa zohnat, ale dajte vediet... Inak Annun, Tibi ma niektore z Tych kariet co si chcel, ale neviem ci pusti... Skus sa s nim nejako dohodnut... A spomenul som si ze mam aj Joiner Adepta.... Mozme za nieco vymenit....

A aby som rozsiril list mnou zhananych kariet tak tu je par dalsich...

1x Diabolic Edict
3x Swords to Plowshares
4x Chainers Edict


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mithrandir napísal:
Silverbow, kedy si v KE? Ked tu legendu a jaguarov nepustas, aspon tie Rancory. Ani za 50 Sk kus? Alebo by som nejako dosiel do KE a pomenili by sme, ale museli by sme sa dohodnut.

V KE som furt, len tento vikend asi nie (este napisem zajtra ci hej abo ne). Ci predam abo ne, to zalezi od okolnosti a od ponuky :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mithrandir napísal:
No tak lidicky. Nikto nepotrebujete nejake karty? Co nemam, pokusim sa zohnat, ale dajte vediet...

Potrebovat nepotrebujem, ale keby si nahodou mal Akroma, Angel Of Wrath, tak berem :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
Silverbow - Akromy mam dve, obe v decku. Ale za 4x Rancor,4x Pouncing Jaguar 1x Edict, 1x Overrun,2x Disenchant, 2x Liveforce by som sa bol ochotny s jednou rozlucit.... Daj vediet, co a ako...


Hore
   

Bojovník

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 172
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sakra. To hore som pisal ja, ale som sa nejako zabudol prihlasit... Takze tak. Co povies na ponuku, Silverbow?


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to skor by som dal za to Shauku. :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 172
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow - Hm, jeho az tak nechcem... Stavam Enchantersky Deck pre priatelku a preto tam potrebujem tie zelene karty. Ak by si este nieco k tej Akrome chcel, tak napis, mozno mam (okrem dalsej Akromy, to je uz trosku vela) a dohodneme sa.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mithrandir napísal:
Silverbow - Hm, jeho az tak nechcem...

ju, nie jeho :P

Citácia:
Stavam Enchantersky Deck pre priatelku a preto tam potrebujem tie zelene karty. Ak by si este nieco k tej Akrome chcel, tak napis, mozno mam (okrem dalsej Akromy, to je uz trosku vela) a dohodneme sa.

ta este keby mi tak isiel ten blby Magic Online aby som mohol pozriet ake karty vobec su. :evil:

Inak zmena situacie, nakoniec tu na 99.99% budem tento vikend :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Fayn tak mi napis do privatnych tel cislo nech sa vieme stretnut :D

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 172
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow - Ok, tak je to ona. Ale aj tak ju nechcem za Akromu. Neodpovedal si mi. Vymenis mi tie karty za tu Akromu?


Hore
 Profil  

Bojovník

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 172
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow - a preco sa pozeras na Magic Online na karty? Skus ist na http://www.cernyrytir.cz, alebo http://www.starcitygames.com, alebo http://www.kardkingdom.com, ked chces vediet ake su karty momentalne... Daj vediet, ci beries taku vymenu, alebo ci sa chces stretnut. Mozno sa mi podari dostat do KE zajtra. V tom pripade daj na seba kontakt.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mithrandir napísal:
Silverbow - a preco sa pozeras na Magic Online na karty? Skus ist na http://www.cernyrytir.cz, alebo http://www.starcitygames.com, alebo http://www.kardkingdom.com, ked chces vediet ake su karty momentalne... Daj vediet, ci beries taku vymenu, alebo ci sa chces stretnut. Mozno sa mi podari dostat do KE zajtra. V tom pripade daj na seba kontakt.

Pozeram tam preto bo moj net je extra rychly (to som myslel ironicky). :x

no vyhrabal som si tam par dalsi veci co by som aj chcel (tie napisane tucny pismom chcem viac ako tie ostatne):

Akroma, Angel Of Wrath
Auramancer
Aurification
Avatar Of Hope
Blinding Angel
Braids, Cabal Minion
Convalescent Care
Crown Of Awe
Crusade
Crusading Knight
Darkest Hour
Dawn Elemental
Eladamri, Lord Of Leaves
Force Bubble
Glorious Anthem
Kaysa
Longbow Archer
Mystic Crusader
Necra Sanctuary
Phage The Untouchable
Pianna, Nomad Captain
Radiant, Archangel
Savannah Lions
Selenia, Dark Angel
Voice Of All
White Knight
Akroma's Blessing
Akroma's Vengeance
Atalya, Samite Healer
Intrepid Hero
Reya Dawnbringer
Shield Of Duty And Reason
Silver Knight
Albino Troll
Birds Of Paradise
Cradle Guard
Elvish Archers
Elvish Warrior
Emperor Crocodile
Exoskeletal Armor
Hunted Wumpus
Lhurgoyf

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mithrandir napísal:
Silverbow - Ok, tak je to ona. Ale aj tak ju nechcem za Akromu. Neodpovedal si mi. Vymenis mi tie karty za tu Akromu?

Hm, priamo tak ako si navrhol nie. Dva Rancory by som mozno aj pustil, ale nie vsetky a este k tomu aj jaguarov. Ale myslim ze by sme sa mohli dohodnut ak este mas nieco z toho zoznamu co som napisal vyssie. :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 172
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow - Mam par kariet z toho zoznamu a pokusim sa zohnat dalsie. Napis mi na maila kontakt na Teba, aby sme sa vedeli zajtra stretnut a ja pridem do KE, ak mozes. Ale napis este dnes, aby som si vedel vybavit veci. Takze mam tieto karty:

2x Akroma, Angel Of Wrath
2x Convalescent Care
4x Crown Of Awe
2x Phage The Untouchable
4x White Knight
1x Akroma's Blessing
2x Reya Dawnbringer
4x Silver Knight
1x Elvish Warrior
1x Hunted Wumpus

Zvysne sa pokusim zohnat este dnes, napisem ktore sa mi podaril zohnat. Ty mi daj na seba kontakt a napis po kolko kusov by si chcel z tych kariet.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja mam wumpusov dvoch a myslím, že 4 elvish warriorov. Takže ak by ti tí od Mitha nestačili, niečo ti viem pustiť aj ja.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 325 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun