HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Ty patris asi k tym ludom, co sa vzdaju ked veci zacnu vyzerat fakt zle...

Thank you, kind sir, may I have another?  :roll:
Silverbow napísal:
ale ti vravim, uz som vyhral aj nevyhratelne veci, a akurat s deckom ktory bol o cistej agresii... NIKDY nemozes s istotou povedat, ze v tejto situacii vzdy prehras. Jednoducho tam sanca vzdy je.

Iste. To je svätá pravda. Tu sa ale bavíme o Magicu, tak som predpokladal, že sa bavíme skôr o tom, že viem konzistentne riešiť nejakú situáciu, nie o tom, že ako správny lucker topdecknem v hodine dvanástej bombardment zatiaľ čo mám na stole 4 príšery a ufritujem tvoju Phage. V slighu. V slighu. A ešte raz: v slighu. Nič sa ti nezdá divné?

A otázka číslo dva: nepotiahol by som si v slighu už radšej ten pyroblast a neodstrelil zadarmo oponenta (nie Phage!) na mesiac kedykoľvek sa mi bude chcieť?
Silverbow napísal:
A co je Sligh chapem, o to sa neboj (jezkove oci, ved to je obycajna manabalnsovana fritka!).

Potom ale celkom nerozumiem, prečo sa hádame a prečo sa stále snažíš riešiť situácie, ktoré môžu nastať v 6-7 kole na stole? Ak je oponent živý v 6-7 kole, buď strašne prehrávaš, alebo ho v nasledujúcej chvílke odbachneš.
Citácia:
Prave to ma sokuje, ze by ma taky deck setsakramentsky nebavil a kazdeho supera by som nim akurat nasral  :P  :wink:

Ono preto mám tých balíkov päť a väčšinou napríklad s elfami alebo s modrým nehrám viac, ako pár krát za večer. Ešte niečo?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Iste. To je svätá pravda. Tu sa ale bavíme o Magicu, tak som predpokladal, že sa bavíme skôr o tom, že viem konzistentne riešiť nejakú situáciu, nie o tom, že ako správny lucker topdecknem v hodine dvanástej bombardment zatiaľ čo mám na stole 4 príšery a ufritujem tvoju Phage. V slighu. V slighu. A ešte raz: v slighu. Nič sa ti nezdá divné?

A otázka číslo dva: nepotiahol by som si v slighu už radšej ten pyroblast a neodstrelil zadarmo oponenta (nie Phage!) na mesiac kedykoľvek sa mi bude chcieť?

Ty predpokladas idealny hand aj draw...

Inak som prave zazil dve take srandy... raz mne dosiel Goblin King v tretom kole... a prehral som. Druhy zapas, superovi dosiel v tretom kole Glorious Anthem. A prehral. (Ak nehras Magic Online, tak v preconstructed su to suverenne najsilnejsie karty svojich deckov a ak ich dostanes von tak skoro tak na 90% vyhras),

(a tretiu hru som ligol... :( )

Citácia:
Potom ale celkom nerozumiem, prečo sa hádame a prečo sa stále snažíš riešiť situácie, ktoré môžu nastať v 6-7 kole na stole? Ak je oponent živý v 6-7 kole, buď strašne prehrávaš, alebo ho v nasledujúcej chvílke odbachneš.

Alebo vam nejdu ani jednemu karty ;)

Citácia:
Ono preto mám tých balíkov päť a väčšinou napríklad s elfami alebo s modrým nehrám viac, ako pár krát za večer. Ešte niečo?

Jedno pivo prosim.  :lol:

Nie, nic... len mam pocit, ze to beries ako nejaky utok proti tvojej osobe... :?

(a kebyze mam tolko obalov co ty tak aj deckov mam viac)  :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Ty predpokladas idealny hand aj draw...

Kde?
Silverbow napísal:
Inak som prave zazil dve take srandy... raz mne dosiel Goblin King v tretom kole... a prehral som. Druhy zapas, superovi dosiel v tretom kole Glorious Anthem. A prehral. (Ak nehras Magic Online, tak v preconstructed su to suverenne najsilnejsie karty svojich deckov a ak ich dostanes von tak skoro tak na 90% vyhras),

No jo, to sa stáva.
Silverbow napísal:
(a tretiu hru som ligol... :( )

Tam máš, smrade. :)
Silverbow napísal:
Alebo vam nejdu ani jednemu karty ;)

Toť náhoda, je sviňa a mana screw bude v Magicu vždy. A dobre tomu asi tak, aspoň raz za čas tak môžu vyhrať aj tí looseri.
Silverbow napísal:
Jedno pivo prosim.  :lol:

25 zlatých by som prosil.
Silverbow napísal:
Nie, nic... len mam pocit, ze to beries ako nejaky utok proti tvojej osobe... :?

Samozrejme, že to beriem ako útok proti svojej osobe. Sligh je jeden z mojich najobľúbenejších typov balíkov a fanaticov som svojho času ohodnotil ako "shit", všetkých ich vymenil a keď som sa o magicu niečo aj naučil,  skoro som si vlasty vytrhal. Tu si rýpol do osieho hniezda, priateľu. :ikonka31:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Kde?

Tam kde si myslis, ze supera uz dorazis Pyroblastom :P

Citácia:
Tam máš, smrade. :)

Ja som vedel, ze ked vypatlam Blaze na Angela of Mercy tak to nedopadne dobre :lol:

Citácia:
25 zlatých by som prosil.

25 zlatych zubov... tomu hovorim ziarivy usmev. :lol:

P.S. Drahe pivo mas ;)

Citácia:
Samozrejme, že to beriem ako útok proti svojej osobe. Sligh je jeden z mojich najobľúbenejších typov balíkov a fanaticov som svojho času ohodnotil ako "shit", všetkých ich vymenil a keď som sa o magicu niečo aj naučil,  skoro som si vlasty vytrhal. Tu si rýpol do osieho hniezda, priateľu. :ikonka31:

Hehe. Ja som to iste spravil s Necropotence a Underground River.  :x

BTW, rozmyslam, ze z toho zeleneho decku spravim zeleno-cerveny, len mam pocit, ze by mi bolo treba nejake direct damage kuzla... (ja som vedel, ze nemam predavat tie Lightning Bolty). Myslis, ze to je dobry napad, abo som zase vela pil?  :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Tam kde si myslis, ze supera uz dorazis Pyroblastom :P

To tam bolo ako kontrast k situácii, že mám na stole 4 príšery a potiahnem bombardment. Musíš uznať, že na úspešný pyroblast je šacna väčšia (lebo tam nie sú žiadne podmienky, okrem dvoch landov v hre).
Silverbow napísal:
P.S. Drahe pivo mas ;)

Tiež vediem namakaný podnik, kurňa!

Silverbow napísal:
BTW, rozmyslam, ze z toho zeleneho decku spravim zeleno-cerveny, len mam pocit, ze by mi bolo treba nejake direct damage kuzla... (ja som vedel, ze nemam predavat tie Lightning Bolty). Myslis, ze to je dobry napad, abo som zase vela pil?  :P

Ja si myslím, že jediný rozumný dôvod, prečo spájať zelenú s červenou, je práve fritka. Ale zase na druhú stranu, potom je už väčšinou najlepšie prejsť na mono red. :) Tak neviem.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
To tam bolo ako kontrast k situácii, že mám na stole 4 príšery a potiahnem bombardment. Musíš uznať, že na úspešný pyroblast je šacna väčšia (lebo tam nie sú žiadne podmienky, okrem dvoch landov v hre).

Uh, prave mi doslo, ze co je vlastne Pyroblast... myslim, ze myslis nieco ine, lebo Pyroblastom nikoho nezabijes :P

Citácia:
Tiež vediem namakaný podnik, kurňa!

:lol:

Citácia:
Ja si myslím, že jediný rozumný dôvod, prečo spájať zelenú s červenou, je práve fritka. Ale zase na druhú stranu, potom je už väčšinou najlepšie prejsť na mono red. :) Tak neviem.

No som myslel, ze by sa to dalo zefektivnit (Mogg Conscripts a Flunkies namiesto priser co maju echo, plus nejake tie Volcanic Hammery a Kindle, a tvoj milovany Bombardment :P, a este mozno par veci). Plus som rozmyslal, ze by som po dlhych rokoch zase vyuzil Quirion Elfov  :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
myslim, ze myslis nieco ine, lebo Pyroblastom nikoho nezabijes :P

No jo. Fireblast som myslel. Sa mi stále pletú tie dve karty. :P
Citácia:
No som myslel, ze by sa to dalo zefektivnit (Mogg Conscripts a Flunkies namiesto priser co maju echo, plus nejake tie Volcanic Hammery a Kindle, a tvoj milovany Bombardment :P, a este mozno par veci). Plus som rozmyslal, ze by som po dlhych rokoch zase vyuzil Quirion Elfov  :lol:

Ja som to takto skúšal postaviť už niekoľko krát, ale zistil som, že obetovavím manovej konzistencie som celý balík trochu spomalil, čo nie je dobre. Ale je fakt, že som do toho celkom nemal tie správne karty. Ak to dobre dáš dokopy, snáď to pôjde. Jo a nedávaj tam bombardment. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2004
Príspevky: 102
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sa tu hadate jak 2 male deti na pieskovisku, ze koho je ta formicka. A nie, ja som mal cervenu ty mas tu zelenu!! Nie!! Co keby ste s tym uz prestali, pretoze magic je hra o ktorej sa da polemizovat aj roky. A pri tom kazdy bude mat tu svoju pravdu. Ale moj osobny nazor je ten, ze mogg fanatic je asi tak x-krat lepsi nez goblin bombardment, pretoze je to creature, vie poblokovat, aj si zautocit, a pri tom ma zabudovanu vlastnost toho enchantu. A je to aj kartova vyhoda, cize aby som sa tu nerozpisoval, tak len poviem/napisem ze zdielam nazor v tomto s Annunom (aj ked to nie je casto).


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
No jo. Fireblast som myslel. Sa mi stále pletú tie dve karty. :P

Sklerotik :lol:

Citácia:
Ja som to takto skúšal postaviť už niekoľko krát, ale zistil som, že obetovavím manovej konzistencie som celý balík trochu spomalil, čo nie je dobre. Ale je fakt, že som do toho celkom nemal tie správne karty. Ak to dobre dáš dokopy, snáď to pôjde. Jo a nedávaj tam bombardment. :)

Hm... ja tam planujem este jednu tajnu zbran, len by som potreboval nejakeho tutora na priseru  :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun