HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 34 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.01.2005
Príspevky: 28
Body: 5
Bydlisko: Dolná Mariková, Olomouc

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Fritka dokaze zabit do stvrteho kola, tak budes mat co robit aby si si nazbieral dost many.
Tie Hallow su celkom neprijemne, rozhodne ich tam daj, ak chces mat obranne zaciatky. A to ze ma nejaka prisera regeneraciu, noooo, ved Ti nieco ukazem...Nie vzdy sa da regenerovat :twisted:

_________________
Nepropadejte panice!!!!!


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 03.12.2004
Príspevky: 13
Body: 5
Bydlisko: Považská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Depres> chces? 8)

momentalne zhanam tieto karty:
1x Godo, Bandit Warlord
1x Tenza, Godo's Maul
2x Samurai of the pale curtain
1x Brothers Yamazaki
2x Kentaro, The Smiling cat
2x Fumiko the Lowblood
1x Oathkeeper, Takeno´s Daisho

ak nieco z toho mate, tak dajte vediet na regis@centrum.sk


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na výmenu kariet sú PMky a táto téma: http://forum.annun.sk/viewtopic.php?t=258

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.01.2005
Príspevky: 28
Body: 5
Bydlisko: Dolná Mariková, Olomouc

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Oprava> Fritka zabije uz v tretom kole, ked jej to pride :twisted:

_________________
Nepropadejte panice!!!!!


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Teraz otazka pre milovníkov fritky.

Vzchádzajme zo situacie ze sa mi v druhom kole podari vyhodit protekcny kruh a ide mi dobre aj manna.Ako by ste protekcný kruh obišli?

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hm pokial nema nicenie artefaktov/enchantov tak asik nijak. Prosto konci. Btw hral som proti nechutnemu balicku ktory bol zalozeny na protekciach.... monofarebne decky koncia...

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myslel som si lebo v červenej som na ničenie enchantov nenašiel absolútne nič pokial viem tak je to jej slabina hmma.
Balík založený na protekciach a preventoch niečo take sa práve pokúšam zložiť.
Npoznáte nejaké karty čo by sa tam šikli?
Uvažujem že si zaobstarám prtekčný kruh na každú farbu myslíte že to na niečo niekedy bude?

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Laguna de Carsom napísal:
Myslel som si lebo v červenej som na ničenie enchantov nenašiel absolútne nič pokial viem tak je to jej slabina hmma.

Červená sama o sebe nemá ako zničiť enchantment, ak vynecháme pofidérne pokusy typu "sacni si permanent".

Čo červená má, sú efekty typu Flaring Pain, ktoré dokážu vyhrať aj hry s CoP: Red na stole.

Ak niekto hrá deck založený na porazení červenej, ak ho postaví dobre, bude vyhrávať proti monočerveným deckom. Ako hráča (a milovníka) červených deckov by ma v tom prípade hrialo pri srdci to, že ligne asi proti všetkému ostatnému (ak to bude aspoň trochu schopne postavené).

Ak by niekto vytiahol proti mne CoP: Red, hra by záležala od mojej situácie na stole. Ak by som mal vonku hrozby a bol schopný v pravidelných intervaloch vykladať ďalšie, možno by som to rozchodil. Ak nie, stále by bola šanca decknúť ho (ak by on nedokázal zabiť mňa), alebo by som prehral. Prehrať s monored proti CoP: Red nie je žiadna hanba.

Pre profesionálny názor ohľadne tejto problematiky doporučujem tento článok:
Who's Afraid of the Big Bad Circle?, prípadne akýkoľvek iný článok od Dana Paskinsa, čo je odborník na červenú par excellence.
Laguna de Carsom napísal:
Balík založený na protekciach a preventoch niečo take sa práve pokúšam zložiť.
Npoznáte nejaké karty čo by sa tam šikli?
Uvažujem že si zaobstarám prtekčný kruh na každú farbu myslíte že to na niečo niekedy bude?

Nič v zlom, ale balík založený ja protekciách je:
a) nudný
b) ak náhodou funguje dobre, frustrujúci pre oponentov
c) v 90% prípadov nefunkčný (ach, zase mi proti zelenému prišli modré, červené a čierne kruhy, to je ale smola!)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
NO jak som pisal, hral som proti jednemu dobre zlozenemu protekcnaku. Nebol zalozeny na kruhoch ale na kartach typu, potvora si preventne kazdy dmg, tapni,cielova potvora dostane prevenciu proti szolenej farbe. A este tam boli enchanty typu vsetok dmg co ide do hraca sa presunie do potvory, ak dostanes dmg co ti da zipoty pod jedna, zostane ti jeden... vopruz. Pokial clovek nema dvojfarebny deck/vela destroy enchant tak sa moc nechyta.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun: Preco by mal byt taky deck nudny a frustrujuci pre oponenta.
Pre mna bola istu dobu frustrujuca fritka lebo mi upiekla aj silnejsiu potvoru a ja som si ani neskrtol.Tak preco by sa nejaky super mal stazovat ked mu vsetok jeho damage budem preventovat a potom ho dorazim podla mna je to dost podobne.

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ale dokaze to nasrat, prosto to su decky mozno na turnaje, ale ked si chces zahrat medzi kamaratm tak ich iba naseries. A potom kazdy zacne stavat decky proti tvojim deckom

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Laguna de Carsom napísal:
Annun: Preco by mal byt taky deck nudny a frustrujuci pre oponenta.
Pre mna bola istu dobu frustrujuca fritka lebo mi upiekla aj silnejsiu potvoru a ja som si ani neskrtol.Tak preco by sa nejaky super mal stazovat ked mu vsetok jeho damage budem preventovat a potom ho dorazim podla mna je to dost podobne.

To ber ako môj osobný názor. Ospravedlňujem sa, ak to vyznelo inak.

Neviem to nejako konrétne podložiť, z dlhoročnej skúsenosti ako hráč Magicu ale môžem povedať, že ľudia majú tendenciu sťažovať sa na decky, ktoré buď hru zdržujú (modré kontroly, biele kontroly, kontroly všeobecne :) ), alebo sú úplne uzavreté do seba a ignorujú svoje okolie (maximalizované kombo balíky - viď napríklad Xanov príklad). A vôbec nejde o to, či hru vyhrávajú, alebo nie.

Sám mám postavený jednak červený deck a jednak modro-zelený elfský kontrol a jednoznačne môžem povedať, že väčšina oponentov si radšej zvolí ako protivníka červenú než kontrol.
Shadow napísal:
No ale dokaze to nasrat, prosto to su decky mozno na turnaje, ale ked si chces zahrat medzi kamaratm tak ich iba naseries. A potom kazdy zacne stavat decky proti tvojim deckom

Neviem, nespomínam si za posledné roky, že by na nejakom väčšom turnaji, alebo v nejakom článku bol ako schopný turnajový deck prezentovaný balík založený na prevencii, či pridávaní životov. Viem o deckoch, kde to bolo použité ako druhodná stratégia a existuje taktiež kombo balík, ktorý bol schopný pridať si pomocou komba nekonečne veľa životov, no to sú skôr výnimky.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm, Life sice je tier 1 deck, ale tam je to pridavanie zivotov skor sekundarne...

Ja hram tiez taky "lifegain" deck, az na to, ze pridavam zivoty opponentovi... a tak ho zabijam :lol:

A k deckom ktore su pre supera otravne by som zaradil hlavne landdestrukciu a discard. LD je podla mna vyslovene trapny archetyp - "Ja mam land a ty nemas, bebe!" - jak male decko na pieskovisku :lol: Ale je pravda, ze vela ludi neznasa vseobecne controly a komba (kedze nic ine nehram, tak to mozem pozorovat pravidelne :lol: Treba sa riadit heslom "Aggro je pro blbce, inteligent zvladne control/combo :lol: ).

Deck postaveny na protekciach je viac-menej blud (aj ked su vynimky ala Sleight Knight alebo Darkest Hour + PFB prisery)...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.01.2005
Príspevky: 28
Body: 5
Bydlisko: Dolná Mariková, Olomouc

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fritka, ktora sa nema ako zbavit CoP alebo Chill, moze mat velke problemy, ale pokial hra Nevinyrral´s Disk alebo Powder keg, je vacsinou za vodou :twisted: .

_________________
Nepropadejte panice!!!!!


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ja si myslim, ze pre supera je frustrujuci kazdy deck, ktory nedokaze porazit :P Proste ked clovek prehra 10 hier z 10, tak ho to prestane bavit hrat...


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 34 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun