HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 14 ] 
Autor Správa

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 03.12.2004
Príspevky: 13
Body: 5
Bydlisko: Považská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
chcel by som vas popytat o nejake tipy na karty na podporu samurajov. kupil som biele PCD z Champions a potreboval by som nieco proti rychlym balikom, resp. friteze
zatial som nasiel Ghostly prison, co by mohlo supera dost spomalit, ak to neodpali...
a este by som chcel dat prec Samurai enforces (pretoze 6 many je moc) a nahradit ich Razor golem (s affinotou), len neviem, ci mi to nerozhodi koncepciu samurajov...
tak ak mate nejake tipy, tak sem s nimi! :D


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Eh, samuraji su sami o sebe rychly... takze by si mal byt akurat rychlejsi ako super :P

Hm, Samurai of the Pale Curtain, Kitsune Blademaster, Mothrider Samurai, Hold The Line, Nagao...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, Hold the Line snáď nie (ako vážne, už Righteousness bola kravina) a už vôbec nie do agresívneho balíka.

Samuraiovia sa inak teraz celkom dosť hrajú v kombináciu s červenou, lebo okrem tiež zopár kvalitných kúskov dostaneš do vienka aj fritku, čo je v beatdown decku celkom dôležitá vec.

Ak chceš ostať len pri bielej:

Samurai of the Pale Curtain je inak jasná vec, dal by som tam aspoň dvoch Nagaov (v originále je len jeden, na viac sa isť veľmi neoplatí, keďže to je legenda), asi zvýšil Blessed Breath, alebo Otherworldly Journey na 4 (skôr Journey, ale treba to otestovať). Namiesto No-Dachi jednoznačne Bonesplitter. Ak si prachatý, moxy sú tiež jasný prírastok do decku.

Vyraz odtiaľ všetky Vigilance, Candles’ Glow, Samurai Enforcers a asi aj Bushiho. A rozmýšľal by som nad Takenom, lebo 6 mán je strašne veľa (typický biely weenie na takom extended nemá drahšiu príšeru ako za dve many).

Ono nalepšie by bolo prestavať to na biely weenie, ale záleží značne od toho, na akom formáte to chceš hrať.

Jo a netreba zabúdať ani na Aether Vial!

A prípadne nejaké tie klasické "tribal karty" ako Coat of Arms.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
No, Hold the Line snáď nie (ako vážne, už Righteousness bola kravina) a už vôbec nie do agresívneho balíka.

Ah shit, som sa sekol. Som myslel tu haluz, co untapuje vsetky samurajov a da im +1/+1 :P (Call To Glory)

Inak Takeno je tam ozaj zbytocny. Dvaja Nagaovia je na moj vkus malo, hral by som kludne troch.

Coat of Arms je trochu drahy...

Dalej mozno Kentaro, Konda's Hatamoto, ujo Sensei... a cervena ma tiez par zaujimavych samurajov - Yamazakiov, Houndmaster, Fumiko a (bohuzial prilis drahy Godo)...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Ah shit, som sa sekol. Som myslel tu haluz, co untapuje vsetky samurajov a da im +1/+1 :P (Call To Glory)

Tak to už hej. :) Som nad tým rozmýšľal, momentálne tam sú dva, ťažko povedať bez testingu, či to je veľa, či málo.
Silverbow napísal:
Inak Takeno je tam ozaj zbytocny. Dvaja Nagaovia je na moj vkus malo, hral by som kludne troch.

Opäť, záleží od testingu, ale keďže v krivke sú už relatívne vysoko a sú to legendy, človek si ich nechce potiahnuť moc skoro. Ale treba oskúšať, nehádam sa.
Silverbow napísal:
Coat of Arms je trochu drahy...

Pravda. Tak antény (Glorious Anthem).
Silverbow napísal:
Dalej mozno Kentaro, Konda's Hatamoto, ujo Sensei... a cervena ma tiez par zaujimavych samurajov - Yamazakiov, Houndmaster, Fumiko a (bohuzial prilis drahy Godo)...

Kentaro len ak hráš aj červenú, v monowhite ho veľmi nevyužiješ. Hatamoti tam sú traja, čo je pri nie-až-takom-vysokom počte legiend asi OK a Senseia sme minule rozoberali v klube a došli sme k závere, že ako bojovník je fajn, no tá jeho abilita je značne pomalá. Ale v monowhite je určite lepší ako Kentaro, to je fakt.

Jo inak decklist tohoto PCD je tu: http://www.wizards.com/magic/displaythe ... =4&lang=en

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Opäť, záleží od testingu, ale keďže v krivke sú už relatívne vysoko a sú to legendy, človek si ich nechce potiahnuť moc skoro. Ale treba oskúšať, nehádam sa.

Ber to tak, ze ty ho *chces* zahrat v stvrtom kole... a s dvoma na to nie je prilis velka sanca... ale ano, otestovat a zisti sa. :)

Silverbow napísal:
Pravda. Tak antény (Glorious Anthem).

Da sa. Pripadne ak hras monowhite a type 1 tak Crusade.

Silverbow napísal:
Kentaro len ak hráš aj červenú, v monowhite ho veľmi nevyužiješ. Hatamoti tam sú traja, čo je pri nie-až-takom-vysokom počte legiend asi OK a Senseia sme minule rozoberali v klube a došli sme k závere, že ako bojovník je fajn, no tá jeho abilita je značne pomalá. Ale v monowhite je určite lepší ako Kentaro, to je fakt.

Jo, Kentaro len pri dvojfarbe. BTW, kedy minule? Sak si uz v klube nebol das 3 tyzdne. :P

Citácia:

Hm... moj nazor (monowhite, type 2 (skoro block constructed)):

-1 Bushi
-1 Takeno
-2 Enforcers
-2 Reciprocate
-2 Vigilance
-1 Candles' Glow
-2 Indomitable Will
-1 Hold The Line
-2 No-Dachi

+4 Samurai Of The Pale Curtain
+2 Nagao
+2 Anthem
+2 Bonesplitter
+1 Otherworldly Journey
+2 Umezawa's Jitte
+1 Blessed Breath

Cervena by bola zaujimavejsia, ale nechce sa mi nad tym teraz rozmyslat. :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 03.12.2004
Príspevky: 13
Body: 5
Bydlisko: Považská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dik za vsetky tipy na karty, nieco som uz stihol pozret, len su to vacsinou okolo 50 kc na rytierovi, tak uvidim, kolko bude penez :? ale snad casom... :D
s cervenou to mixovat nechcem, to by sa na fritku zvrhlo :twisted: :lol:
este som sa chcel opytat, co vravite na tych Razor golem. podla mna 3/4, vigilance a affinita na plains by som vyuzil, len ci to tych samurajov nerozhodi. ale v kombinacii s Sensei Golden-Tail by sa to snad dalo uhrat...
a este na mi podarilo najst Knighthood, zatial mam len 1 ks, takze este 2 by som chcel zohnat, podla mna sa to celkom hodi...
jo a to Ghostly prison ste ani nespomenuli, tak co vravite na to? :)


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Knighthood ti je nanic... aj ked ma dobry flavor :lol:

Ghostly Prison je control, a ty hras aggro...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 172
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, u nas sa hraju cerveno biely samuraji je treba povedat ze ten Godo je fakt svina.:) A nieje tam zle hodit jednu Masako the humorless, aj ked nie je samurai. Dokaze trosku potrapit...


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Golemov by som tam asi nedával, ale tak, ako rád vravím, treba skúsiť. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.01.2005
Príspevky: 28
Body: 5
Bydlisko: Dolná Mariková, Olomouc

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Knighthood by som tam nechal, first strike pre vsetkych dokaze nasrat supera :? . K tym Nagaom, rozhodne hrat troch, proti fritke sa na stole dlho neohreje :twisted: . Hravam s Regisom a myslim, ze dlhsie ako tri kola mu este nikdy na stole neostal... :lol:

_________________
Nepropadejte panice!!!!!


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 03.12.2004
Príspevky: 13
Body: 5
Bydlisko: Považská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak som si pozrel vsetky karty, co ste popisali a este raz dik za tipy

"Aether Vial" sa mi nejak nezda, moze sa obcas hodit, ale da sa to lahko zrusit.. a to iste s "Coat of Arms" a okrem toho to je 200+ karta, co jednoducho za kartu nedam. zatial... :D
"Godo" je ozaj mocna karta a za 30 by som ich zobral 4 kusky, ale s cervenou to mixovat nechcem, aj ked malo by to svoje vyhody :)
"Masaka" si asi objednam, za zaciatok 2ks a uvidime, ako sa osvedci...
to iste asi aj s tym "Razor golem", vyskusam a ak to nepojde, tak sa jednoducho vymeni.

inak este som sa chcel spytat, co je to weenie a type 1 a type 2 a extended, lebo magic hram od jesene a zas az tak do toho nevidim. tak zatial hram normalne 60 kartovy deck, tal to je co?

a este som sa chcel opytat na vas nazor na "Cage of hands", popripade "Arrest" a nieco proti fritke, lebo Ulmo je fakt svina :wink:


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 03.12.2004
Príspevky: 13
Body: 5
Bydlisko: Považská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak som sa to nakoniec rozhodol prestavat podla vasich rad na cerveno-bielu.. ma to myslienku, minuly tyzden som to videl v akcii, aj ked nedostavane.
uz som zohnal par kariet, tak dnes bude prvy testing :) :twisted:

este som sa chcel opytat, ci nepoznate nejake cervene enchanty alebo instanty, co by sa mi tam oplatilo dat ako podporu, mozno nieco s haste alebo tak...


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 22.03.2005
Príspevky: 4
Body: 5
Bydlisko: u Brna

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak co REGIS, už ho máš hotovej? Jak se Ti s ním hraje? Já se rozhodl pro hadí deck, zdáse, že až ho sestavím, že bude good! :D :D

_________________
Goblini se při pohledu na utíkající elfy hrozně smáli......až do doby, než se elfů vrátilo mnohem víc.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 14 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun