HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Ktoré Davano dobrodružstvo považujete za najlepšie (kvalitou príspevkov, dejom, zohľadnite do hodnotenia dobrodružstva všetko, čo s ním nejako súvisí)?
Bitka o Silmaillion 12%  12%  [ 2 ]
Cesta do Asatamu 24%  24%  [ 4 ]
Prevrateny krigel 6%  6%  [ 1 ]
Svet Aiwan 12%  12%  [ 2 ]
The Vampire hunt 12%  12%  [ 2 ]
Zlata stredna cesta 35%  35%  [ 6 ]
Celkový počet hlasov : 17
Autor Správa

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 24.08.2006
Príspevky: 88
Body: 5
Bydlisko: Nitra

Neprítomný
Keď sa niekoho spýtam, ktoré dobrodružstvo je najlepšie, každý hovorí, že to jeho obľúbené, alebo to, ktorému šéfuje. Jednoducho každý považuje za najlepšie iné dobrodružstvo. Máte zaiste pravdu v tom, že sa nedá presne objektívne určiť, ktoré dobrodružstvo je najlepšie a preto sa pýtam takto: aký je váš subjektívny názor na rôzne dobrodružstvá, prečo ste sa rozhodli pripojiť k rozbehnutým dobrodružstvám (vyjadrite sa prosím len tí, ktorých sa to týka), ktoré z dobrodružstiev sa vám najviac pozdáva (k tomu netreba veľa komentárov, veď to nám ukáže anketa :wink: )?

Prosím, nepíšte ohováračky na dobrodružstvá, ktoré nehráte!Čo vy o tom viete - boli by z toho zbytočné hádky. Ďakujem za pochopenie.

Je jasné, že najlepší spôsob, ako zistiť, ktoré dobrodružstvo je najpopulárnejšie, je anketa (preto som ju sem predsa dal :wink: ).Vybral som do ankety dobrodružstvá, do ktorých za posledný mesiac pribudol nejaký príspevok a bolo v nich aspoň 100 postov.

_________________
Baruk Khazed! Khazed ai-menu! :ikonka21:


Naposledy upravil Zarkhad dňa Št. 08. Mar 2007, 0:41, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ľudia hlasujú, ale nepovedia prečo tak hlasovali... ja si nedovolím povedať, že, ktoré dobr. je najlepšie, lebo nehrám všetky z nich.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Specter napísal:
Ľudia hlasujú, ale nepovedia prečo tak hlasovali... ja si nedovolím povedať, že, ktoré dobr. je najlepšie, lebo nehrám všetky z nich.


Súhlasím s tebou... nedá sa povedať, že ktoré je najlepšie, lebo nepoznám nikoho, kto by mal všetky prečítané, takže toto je dosť téma na ... lebo každý bude automaticky hlasovať za svoje.. to by mali hlasovať ľudia, čo nepíšu ani do jedného a majú všetky prečítané... Nemyslím si, že táto téma by tu mala byť.. akurát je dobrá na to, aby sa zas niektorí ľudia rozhádali.. ja neviem.. navrhujem túto tému vymazať...


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
heh okrem vapiru mam precitane vsetky .) heh a tusim aj vo vsetkzch hram ale ajtak by som nemohla hlasovat objektivne
:twisted:  :lol:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
JuK-i napísal:
heh okrem vapiru mam precitane vsetky .) heh a tusim aj vo vsetkzch hram ale ajtak by som nemohla hlasovat objektivne
:twisted:  :lol:


Ja som šťastný, že mám prečítanú CdA  :lol: Ostatné som ani nezačal... ani nezačnem... na davane robím len to, že tam prídem, pozriem sa, že či je niečo nové a ak nie, tak to vypínam... táto téma vôbec nie je subjektívna a nedá sa to normálne spraviť... myslím hlasovanie... a to, že musíme vyhlásiť naj dobr., je tak trocha choré... nedá sa to.. každé ma niečo do seba a tým, že povieš - toto je naj - tak klameš... nedá sa povedať a nepovedal by som to ani vtedy, kebyže som neutrálny a mám všetko prečítané...


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2007
Príspevky: 70
Body: 5

Neprítomný
Nj kazde dobrodruzsvto ma nieco do seba ale ak niekto napise ze nejake dobrodruzstvo je naj tak je to jeho nazor a to treba respektovat a je potom jedno podla coho to tak usudzuje no o ziadne klamstvo sa tu nejdedna.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 24.08.2006
Príspevky: 88
Body: 5
Bydlisko: Nitra

Neprítomný
Nikto nehovorí, že treba vyhlásiť najlepšie dobrodružstvo. Ale priznávam, že som nezvolil celkom správny názov témy. Dnes tému zmením na "Ktoré dobrodružstvo je najpopulárnejšie".

Chcel by som skôr, aby ste písali vaše osobné názory na dobrodružstvá. Nikto nemusí mať prečítané všetky dobrodružstvá. Úplne by stačilo, keby ste napísali, prečo ste hlasovali za to dobr., za ktoré ste hlasovali a napísali by ste, čo je na ňom dobré a čo sa na ňom konkrétne vám nepáči.

Samozrejme, že táto téma je skôr vhodná pre tých, ktorí hrajú viacej dobrodružstiev a môžu ich porovnať.

ad JuK-i: Jasné, že nemôžeš objektívne napísať, ktoré dobr. je najlepšie, ale môžeš subjektívne napísať, ktoré dobrodružstvo/-á sa tebe páči/-ia najviac.

ad E'lune: Ak si aj zodpovední budú myslieť, že túto tému treba vymazať, tak ju vymažú a ty sa o to viac nemusíš starať. Som rád, že si prispel svojimi názormi a rešpektujem ich, ale ak už viac nechceš povedať, okrem toho, že treba vymazať túto tému, tak sem prosím už nepíš. :)

A ešte pár poznámok:

E'lune napísal:
... táto téma vôbec nie je subjektívna ...

Nesúhlasím. Podľa mňa je táto téma veľmi subjektívna (možno až príliš  :oops: ).

E'lune napísal:
...akurát je dobrá na to, aby sa zas niektorí ľudia rozhádali...

To je pravda. Totiž, kto chce psa biť, palicu si nájde.

_________________
Baruk Khazed! Khazed ai-menu! :ikonka21:


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Zarkhad napísal:
Nikto nehovorí, že treba vyhlásiť najlepšie dobrodružstvo. Ale priznávam, že som nezvolil celkom správny názov témy. Dnes tému zmením na "Ktoré dobrodružstvo je najpopulárnejšie".

Chcel by som skôr, aby ste písali vaše osobné názory na dobrodružstvá. Nikto nemusí mať prečítané všetky dobrodružstvá. Úplne by stačilo, keby ste napísali, prečo ste hlasovali za to dobr., za ktoré ste hlasovali a napísali by ste, čo je na ňom dobré a čo sa na ňom konkrétne vám nepáči.

Samozrejme, že táto téma je skôr vhodná pre tých, ktorí hrajú viacej dobrodružstiev a môžu ich porovnať.

ad JuK-i: Jasné, že nemôžeš objektívne napísať, ktoré dobr. je najlepšie, ale môžeš subjektívne napísať, ktoré dobrodružstvo/-á sa tebe páči/-ia najviac.

ad E'lune: Ak si aj zodpovední budú myslieť, že túto tému treba vymazať, tak ju vymažú a ty sa o to viac nemusíš starať. Som rád, že si prispel svojimi názormi a rešpektujem ich, ale ak už viac nechceš povedať, okrem toho, že treba vymazať túto tému, tak sem prosím už nepíš. :)

A ešte pár poznámok:

E'lune napísal:
... táto téma vôbec nie je subjektívna ...

Nesúhlasím. Podľa mňa je táto téma veľmi subjektívna (možno až príliš  :oops: ).

E'lune napísal:
...akurát je dobrá na to, aby sa zas niektorí ľudia rozhádali...

To je pravda. Totiž, kto chce psa biť, palicu si nájde.


Neboj sa, nebudem sem len písať to, aká je táto téma zlá a konečne si to tam lepšie napísal - Čo je na ktorom dobré... to je iné a páči sa mi to viac, ako ktoré je naj... také nie je...


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tak tak Zarkhad.... ja som hovoril, že ľudia hlasujú, ale nepovedia prečo.... je tu asi 10 hlasov, ale žiaden nieje odôvodnený... ľudia, keď hlasujete a nepoviete prečo, tak sa možno zvolí najpopulárnejšie dobrodružstvo, ale nedozvieme sa, že prečo je také dobré...


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 24.08.2006
Príspevky: 88
Body: 5
Bydlisko: Nitra

Neprítomný
E'lune napísal:
...a konečne si to tam lepšie napísal ...

Ďakujem za uznanie. Máš pravdu, predtým som tú tému nezadal správne, ale teraz by už malo byť všetko jasné ;) .

ad Specter: Tak je, ale mám snáď ľudí nútiť ku komentovaniu dobrodružstiev násilím  :| ? Nuž, tak zistíme aspoň ktoré dobrodružstvo je najpopulárnejšie :lol: .

_________________
Baruk Khazed! Khazed ai-menu! :ikonka21:


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
:D

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
no ja som hlasovala za CdA lebo iba tu som citala (ale nie cele) a bolo to super  :)  Keby som mohla hlasovala by som za vsetky  :lol: To je asi ten dovod  :P


Naposledy upravil jed dňa Ne. 11. Mar 2007, 17:37, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
jed napísal:
no ja som hlasovala za CdA lebo iba tu som citala a bolo to super  :)  Keby som mohla hlasovala by som za vsetky  :lol: To je asi ten dovod  :P


Ďakujeme za podporu! Vážne to padlo vhod, keď niekto napíše, že CdA je super... Ďakujem!

A nechceš sa aj pridať? Máme stale voľné miesta  :wink:


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
E´lune napísal:
jed napísal:
no ja som hlasovala za CdA lebo iba tu som citala a bolo to super  :)  Keby som mohla hlasovala by som za vsetky  :lol: To je asi ten dovod  :P


Ďakujeme za podporu! Vážne to padlo vhod, keď niekto napíše, že CdA je super... Ďakujem!

A nechceš sa aj pridať? Máme stale voľné miesta  :wink:


No neviem mozno  :D


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
jed napísal:
E´lune napísal:
jed napísal:
no ja som hlasovala za CdA lebo iba tu som citala a bolo to super  :)  Keby som mohla hlasovala by som za vsetky  :lol: To je asi ten dovod  :P


Ďakujeme za podporu! Vážne to padlo vhod, keď niekto napíše, že CdA je super... Ďakujem!

A nechceš sa aj pridať? Máme stale voľné miesta  :wink:


No neviem mozno  :D


ok... tak keď sa rozhodneš, tak mi napíš pm.. ok? ja počkám...


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun