HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 158 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Ďalšia
Autor Správa

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kto je nevinní nech hodi kamenom. A ja som sa ti nevyhrazal,len sucho konstatujem :lol:


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
***žžžžžuch****  :lol:

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, tak tymto stylom hry tu budeme aj do 2009.

Ak som to dobre pochopil, nik nema ani velmi chut podelit sa o to, na co v noci prisiel, ani sa nikomu velmi nechce nejako serioznejsie uvazovat / vyjadrovat nejake teorie.

Wlacho ak si na nieco prisiel v noci, preco sa o to nepodelis, bez ohladu na to, nakolko to je podla teba relevantne? Zakladom tejto hry su akekolvek informacie, ak vsetci budu hrat typom "lol ferko je kultista lebo ma na ranajky jahodovy dzem", tak to mozme rovno zabalit.

Ja osobne som svoju schopnost v noci vyuzil, aj ked nie prave stastne, kedze mojim cielom bol prave Will, respektive jeho dom - viem sledovat niekoho dom celu noc a dozviem sa, ci bol dany clovek doma a taktiez zistim, kolko inych ludi sa okolo potulovalo (uz ale nepoznam ich identity).

Viem, ze okrem mna sa okolo jeho domu potulovali este dvaja dvaja ludia - to znamena, ze bud bolo vrahov viac, alebo ho vysetroval este niekto iny.

Will sam o sebe nebol doma celu noc, ale to je asi pochopitelne (zrejme si tiez chcel niekoho preklepnut).

Rada je na vas.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
teraz tu mame dvoch preklepnikov

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cez noc som sa dozvedel nieco velmi zaujimave a tuto informaciu sa chystam patricne vyuzit, zda sa mi vsak ze okolo Willovho domu sa obsmietalo nejak podozrivo vela ludi, pekna nahoda :P (nic nenaznacujem  :lol: )
Nieco mi tu velmi smrdi, mam dobry dovod mysliet si ze Annun blafuje, casom zrejme uvediem podrobnosti ak si to bude vyzadovat situacia


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ad Thuriazs: ak mozes, tak uved podrobnosti prosim teraz, lebo ako som uz pisal, ak si kazdy necha vsetko pre seba, tak sa nikam nepohneme.

Vzdy je lepsie mat vela informacii a hladat tie, ktore su klamlive, ako nemat ziadne.

Ozzy napísal:
teraz tu mame dvoch preklepnikov

Eh? Nerozumiem.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm ked tak velmi chces... nemal by som nic pokazit
dokazem ziskat schopnost hraca podla vyberu, minulu noc som to cielil na teba a dozvedel som sa ze dokazes v noci zabit lubovolneho hraca
overil som si ci moze mat jeden hrac viac schopnosti (nie nemoze) preto mi nedava velky zmysel ked vravis ze dokazes "sledovat" hracov dom :wink: please explain


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
Hm ked tak velmi chces... nemal by som nic pokazit
dokazem ziskat schopnost hraca podla vyberu, minulu noc som to cielil na teba a dozvedel som sa ze dokazes v noci zabit lubovolneho hraca
overil som si ci moze mat jeden hrac viac schopnosti (nie nemoze) preto mi to nedava velky zmysel  :wink: please explain

No, vysvetlenia su dve, obe velmi jednoduche:
a) klamem a bud som Willa zabil ja, alebo som v noci nerobil nic a picol ho este niekto treti
b) klames ty (zo zatial neznameho dovodu)

Osobne samozrejme tvrdim, ze plati moznost b. :)

Pockal by som si ale na vyjadrenia ostatnych, ak este niekto vysetroval Willa / teba / mna (co je podla mna dost mozne, kedze ja som postoval prvy den snad najviac, takze som zrejme skoncil v hladaciku nejedneho hraca), moze sa dost rychlo ukazat, kto klame.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Thuriazs napísal:
Hm ked tak velmi chces... nemal by som nic pokazit
dokazem ziskat schopnost hraca podla vyberu, minulu noc som to cielil na teba a dozvedel som sa ze dokazes v noci zabit lubovolneho hraca
overil som si ci moze mat jeden hrac viac schopnosti (nie nemoze) preto mi to nedava velky zmysel  :wink: please explain

No, vysvetlenia su dve, obe velmi jednoduche:
a) klamem a bud som Willa zabil ja, alebo som v noci nerobil nic a picol ho este niekto treti
b) klames ty (zo zatial neznameho dovodu)

V tom pripade obaja vieme ktora moznost je spravna a zvysok je na ostatnych obcanoch :)


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Snad este otazka, mozes mi vysvetlit, preco si si taku dolezitu informaciu (ktora s najvacsou pravdepodobnostou indikuje, ze som kultista, alebo minimalne poriadny klamar) chcel nechat "na neskor" a nepostol si ju sem hned po tom, co som sa vyjadril ja?

Co si chcel dosiahnut odkladom?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nepovazoval som okamzite odhalenie mojho povolania za najstastnejsie riesenie, ak mi niekto bude verit, mozem byt lahkym tercom, napriklad pre kultistov pre ktorych som nebezpecny - ak by som schopnost pouzil a trafil kultistu, nebolo by to pre nich moc dobre

Urobil som to po premyslani ci sa obetujem alebo nie. Nakoniec to vsak nemusi byt stratene.

P.S.: dufam ze si ten zly  :lol: (tm)

tu si vsak niecim niesom isty, ak sa nemylim, kultista (mafian) samotny nema schopnost vyslovene niekoho -zabit-, mafiani sa maju na obeti dohodnut nie? (ak sa nemylim tato cast nebola v pravidlach popisana.v povodnej teme o mafii je
Citácia:
Kazdu noc sa mafiani zidu na podstienku svojho mafianskeho dupata a usudia, ktoreho obyvatela poslu tam, kam vsetci raz musia.
, tusim sa vsak niekedy hralo aj tak, ze mafiani sli nahodne a proste sa museli zhodnut na zaklade nahody. len sa mi to mari a taketo pravidla neexistuju? ako sa to hra teraz?

ak by totiz bola pravda ze sa mafiani musia dohodnut a samotny jeden kultista NEMA schopnost zabijania, znamenalo by to ze Annun nieje kultista, ma vsak nejake povolanie, ktore mu dovoluje strielat.zoznam pouzivanych povolani tu nemame tak si to nemozem overit. ak je to vsak tak, preco by Annun klamal?


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
napadlo niekoho z vas ze moze mat schizu?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a preco by mal Annun zabijat Willa? to som asi nejak prehliadol.. Vysvetli Thuriazs pliiz..

A mne sa stale nepozdava Wlacho

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som ho nezabil verte-neverte, preto niesom ja, co by to mal vediet
Ja len viem ze Annun klame, netvrdim ze zabil Willa


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tazko je odvodzovat veci len z inych mafii, v tejto to moze byt vsetko inak - preto je dolezite, aby zacali ludia vyrukovat s niecim konkretnym, lebo inak sa nikde nepohneme.

Aha, teraz stacilo, aby som sa vyjadril ja a Thuriazs a hned sa zacinaju objavovat zaujimave skutocnosti. :)

V starych mafiach okrem ineho existovali aj povolania zabijakov - neutralov (to boli manici co kazdu noc niekoho odfaklili, no bolo im de facto jedno koho), boli paranoici (ludia co kazdu noc niekoho vysetrili a stale zistili, ze je kultista), boli dokonca blazni (ludia co vzdy niekoho vysetrili a dostali nahodnu odpoved) a psychotici (ludia co si mysleli, ze maju taku funkciu a v skutocnosti robili nieco ine bez toho, aby sa o tom dozvedeli). Mafiani samotni su tiez rieseni kadejako (museli hlasovat, mali jedneho zabijaka, museli sa zhodnut nahodne, posielali ziadost na zabitie niekomu koho nepoznali, atd.).

Nemyslim si, ze Thuriazs by bol so svojim povolanim (podla jeho slov) nejaky extremne nebezpecny pre kultistov, kedze nevie zistit kto je a kto nie je kultista, ale len to, co robi - cize ak maju kultisti napriklad nejakeho vysetrovatela, dozvie sa tak akurat, ze je dotycny vysetrovatel.

Na zabitie Willa som nemal ziaden dovod (na druhu stranu, ak by som bol zabijak, nemal by som asi ani ziaden velky dovod na jeho nezabitie :) - v prvu noc su na tom asi kultisti dost podobne ako my, vela toho nevedia tak asi strielaju na slepo).

Osobne si stojim za tym, co som napisal vo svojom povodnom poste - sledoval som Willov dom a videl dvoch dalsich ludi motat sa okolo. Nemam schopnost zabijat, ani som nikoho nezabil.

Treba, aby sa vyjadril este niekto treti.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 158 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun