HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 158 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalšia
Autor Správa

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dobre, videm z kozou (aj s capom)  na trh aj ja, hoci viem, ze naboj v obalke mozem cakat kazdou chvilou
ja som svoju schopnost cieli prekvapujuco na annuna a- nezistil som nic! takze annun ma bud shopnost zrkadlo alebo podobnu a thuriazs potom klame, alebo je to este zamotanejsie a annunovi niekto poskytol ochranu proti mojej schopnosti, resp annun a thuri su komplici a svojim divadielkom zavadzaju publikum....
volim medzi nima dvoma a kedze annun mi bo uz dlho podozrivy, volim
vina:Annun


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wlacho napísal:
dobre, videm z kozou (aj s capom)  na trh aj ja, hoci viem, ze naboj v obalke mozem cakat kazdou chvilou
ja som svoju schopnost cieli prekvapujuco na annuna a- nezistil som nic! takze annun ma bud shopnost zrkadlo alebo podobnu a thuriazs potom klame, alebo je to este zamotanejsie a annunovi niekto poskytol ochranu proti mojej schopnosti, resp annun a thuri su komplici a svojim divadielkom zavadzaju publikum....
volim medzi nima dvoma a kedze annun mi bo uz dlho podozrivy, volim
vina:Annun

Chapem.

Cize si ma podozrieval, vysetril, nezistil si nic a nasledne sa de facto pridas na stranu toho, kto ma obvinuje z klamstva, lebo ma oznacis za kultistu.

To dava zmysel. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Idem pisat projekt, skuste ma prosima aspon do vecera este neobesit.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Wlacho napísal:
dobre, videm z kozou (aj s capom)  na trh aj ja, hoci viem, ze naboj v obalke mozem cakat kazdou chvilou
ja som svoju schopnost cieli prekvapujuco na annuna a- nezistil som nic! takze annun ma bud shopnost zrkadlo alebo podobnu a thuriazs potom klame, alebo je to este zamotanejsie a annunovi niekto poskytol ochranu proti mojej schopnosti, resp annun a thuri su komplici a svojim divadielkom zavadzaju publikum....
volim medzi nima dvoma a kedze annun mi bo uz dlho podozrivy, volim
vina:Annun

Chapem.

Cize si ma podozrieval, vysetril, nezistil si nic a nasledne sa de facto pridas na stranu toho, kto ma obvinuje z klamstva, lebo ma oznacis za kultistu.

To dava zmysel. :)


ale no
a)niekto ta ochranuje-to by robili len kultisti medzi sebou-si vinny
b)klamete obaja s Thurim a ste obaja vinny
c)klame iba Thuri a je vinny on

vybral som si teba. ale ked mi vysvetlis, kto a preco ta v noci ochranil, mozno zmenim nazor. ale moznost vysvetlenia si nespomenul, nie je pre teba asi pohodlna. takze sa pytam: kde si vzal peniaze na Elektru?


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wlacho, Annuna nikto nemusel chranit.

Kludne mohol niekto blokovat teba, alebo nieco na ten sposob.

Ale inak suhlas, ze Annun a Thuriasz su nejaki divni. Ale to nemusi znamenat, ze kultisti.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to by som sa hadam dozvdele nieco ako -nemohol si pouzit svoju schopnost- alebo -bol si blokovaný- Alef0 objasni


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak mozme strategicky annuna odvesit, lebo aj tak na poslednu chvilu vymysli nieco nove, ak je kultista tak praise thuriazs, ak je nevinny tak mame blbu collateral dmg ale mozme odvesit thuriazsa

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Akoze, ak naozaj su take schopnosti, typu ja blokujem teba a tapnem teba aby som dostal manu a potom zakuzlil.... ok trocha mimo temy,ale proste prilisne prekombinovavanie je nezdrave, neverim ze su tu same take ability, potom sa mestecko moze ist strcit.

Riesenie tohto musi mat jednoduchsie riesenie. Treba zvazit najpravdepodobnejsie moznosti a obesit jedneho z akterov, na zaklade jeho odhalenia by sa mali vyfarbit aj dalsi hraci. ALe to uz asi viete a ja sa odporucam v ustrety UPP. Ale Annuna je ais najlepsie obesit. Ak bude mat schopnost ako opisal Thuriazs, tak sa zbavime zakeraka a Thuriasz bude nas,najskor.

Inac, Wlacho povedal na zaicatku ze nieco zistil a to cele je to, ze nevie nic?


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no a? aj zistit nic je zistit nieco! :lol: v kombinaci s Thuriazsovym zistenim (alebo klamstvom?) nas to posuva vpred


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Okej, nemame (zamerne?) objasnene principy hry, teda nemozem s istotou povedat ci je Annun kultista, kazdopadne sa aspon mne javi ako nebezpecny schopnostou strielat, ci uz nahodne alebo nie.
preto vina: Annun


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ja na zaklade toho co citam tu mozem povedat....Wlacho klame alebo je blazon a dostal zmatocnu informaciu, ako sa na blazna patri.
Ak je vysetrovatel ako tvrdi tak je to slovensky vysetrovatel PZ SR to su ti co nic nezistia a na zaklade toho vznesu obvinenie.
Vzhladom na moje predosle skusenosti s hranim mafie v kotorej ucinkoval aj Annun, myslim ze Annun je pes co brese ale nehryzie .
Cize spocitane  ... Annun vobec nemusi byt kultista, a zaroven Wlacho nemusi byt vysetrovatel
Staci malo a dospeli sme k tomu ...co ak Annun je vysetrovatel a Wlacho kultista?
Ja budem verna dnu prvemu...

vina: Wlacho

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wlacho napísal:
to by som sa hadam dozvdele nieco ako -nemohol si pouzit svoju schopnost- alebo -bol si blokovaný- Alef0 objasni


* Ak niekto pouziva svoju schopnost na niekoho, je upovedomeny o tom, co zistil a ci vobec nieco zistil.

Poprosim vas tiez, skuste nerobit to, co sa inde vola ,,metagame thinking", teda rozmyslanie o pravidlach, o tom, co robil Ignac v predoslej mafii, o tom, ze Rozpravac by nikdy nedovolil, aby Maria-Fracevna umrela, alebo rozvazovat o tom, ze kazdy slusny Kultista sa musi podla pravidiel dohodnut s ostatnymi. Aj tak vam to nepomoze.  :twisted:

A inak: casove znamenie ohlasilo dvanast hodin. *

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dakujem vsetkym za doveru. :)

Co sa tyka doterajsej debaty, jednoznacne u mna vitazi Wlacho co sa tyka divnych vyjadreni. Thuriazs ma sice obvinil, ale to, co pisal, malo zatial aspon hlavu a patu.

Wlacho napísal:
a)niekto ta ochranuje-to by robili len kultisti medzi sebou-si vinny
b)klamete obaja s Thurim a ste obaja vinny
c)klame iba Thuri a je vinny on

vybral som si teba. ale ked mi vysvetlis, kto a preco ta v noci ochranil, mozno zmenim nazor. ale moznost vysvetlenia si nespomenul, nie je pre teba asi pohodlna. takze sa pytam: kde si vzal peniaze na Elektru?

a-cko je uplna hlupost - preco by sa mali chranit len kultisti? Skor naopak, lekar je tradicne povolanie mestanov. Toto je cista demagogia.

Taktiez ma nemusi nik ochranovat - existuje tisic dovodov, preco si nemusel nic zistit - mozno som nebol doma (co je pravda), mozno niekto blokoval teba, mozno tvoja schopnost o mne jednoducho nic zistit nevedela - nikdy si blizsie nespecifikoval, CO je vlastne presne tvoja schopnost (preco, ked uz sme pri tom?).

A nakoniec, aj keby ma niekto ochranoval, ako mozes po mne pozadovat, aby som to vysvetlil, alebo odovodnil? Co ta privadza k zaveru, ze o tom vobec nieco viem?

Cele toto tvoje tvrdenie bolo tak akurat mutenie vody.

b-cko a c-cko taktiez nemusia byt nutne pravda - to, ze jeden z nas, alebo obaja klameme, nemusi nutne znamenat, ze sme hned kultisti (aj ked priznavam, ze to je najpravdepodobnejsie vysvetlenie)
Wlacho napísal:
to by som sa hadam dozvdele nieco ako -nemohol si pouzit svoju schopnost- alebo -bol si blokovaný- Alef0 objasni

Nevidim dovod, preco by si sa mal nieco take dozvediet - nikde sa to nepise a nik netusi, ake su vlastne v hre povolania a schopnosti.

Ad Ozzy: suhlasim s tym, ze niekoho treba obesit a tvoje zhrnutie je de facto pravda, az na to, ze ak si za moje meno dosadis Thuriazsa, tak dostanes rovnaky vysledok. :) Cize doporucujem vsetko zhodnotit a az potom vesat.

EDIT: a este by som rad upozonil, ze ja som bol prvy, ktory vysiel s kozou na trh ohladne toho, co som robil v noci - a to som prosim vedel, ze vela z vas si ma zrejme v noci preklepla. Ak by som bol naozaj kultista, nebolo by pre mna ovela pohodlnejsie a istejsie pockat si na vyjadrenia ostatnych a potom sa do nich sikovne napasovat tak, aby som nemal s nikym konflikt, pripadne niekoho sikovne obvinit z klamstva? (napriklad tak, ako to spravil Thuriazs :) )

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
co sa tyka ochrany- dobri sa nepoznaju, nevedia svoje schopnosti, nemaju dovod sa navzajom ochranovat, jedine z cistej lasky. naopak mafiani vedia, koho treba podrzat a ty si patril medzi podozrivych minuly den, takze vedeli, ze dnes opat budes presetrovany

co sa tyka pravidiel, chcel som len vediet, ci sa da poznat rozdiel medzi -ja mam blokovanu schopnost- a -annun ma nejaku obranu- nejde mi o konkretne vlastnosti

svoju schopnost neprezradim, nahralo by to do karat iba zlocinnym kultistom
staci mi jednoduche vyjadrenie annuna, jakto ze som ho nemohol v noci preskumat a mozno zameram svoje obvinenie na niektorych neaktivnych (specter, metatron!!) ktori by zasluzili povesat za to ze su necinni


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Ad Ozzy: suhlasim s tym, ze niekoho treba obesit a tvoje zhrnutie je de facto pravda, az na to, ze ak si za moje meno dosadis Thuriazsa, tak dostanes rovnaky vysledok. :) Cize doporucujem vsetko zhodnotit a az potom vesat.

)


okej tu mas point a som si toho trosku vedomy, na druhu stranu teraz je tvoj zivot tak trosku res publica, a osobne si rad pockam na nejaky showdown medzi charactermi (rozumej ludmi so schopnostami)

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 158 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun