HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 158 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
(fúha, toto je vskutku matfyzácka mafia   )

* Je, lebo na miesto hladania nejasnych miest v obyvateloch mesta sa hladaju nejasne miesta v pravidlach. Tvoja otazka je znacne hypoteticka a nema zasadny vplyv na priebeh hry. *

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja iba nahlas uvažujem, aby sa nepoveldalo, že som neaktívny. :)


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriasz? Hlupost, logicky, Annun alebo Thuriasz klame.

Kedze Annun vysiel prvy, netusil, ze ho niekto skontroloval, a nepovedal ani nic konkretne, iba si podporoval poziciu ochrancu mesta.

Thuriasz na druhej strane povedal KONKRETNE obvinenie, urobil by to kultistA? Ved ak Annun umrie a bude nieco ine, tak Thuriasz odvisne za par sekund. Toto by ziaden rozumny clovek nespravil, tu sa neda hovorit ani o taktike, to je jasne odhalenie sa ako kultista/a ten jeho menic ci co to je.

Annun riskoval ale bola velka sanca ze bude mat uspech. Thuriazs ak klame, tak neriskoval, ale spachal samovrazdu. Obvinit falosne konkretnu osobu druhy den kultista nespravi.

vina:Annun


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale ak Thuriazs neklame, naco by mal kultista schopnost usmrtit hraca? Teda je tu este moznost ze "usmrtit hraca" znamena normalny "kultisticky" utok a Thuriazsova schopnost nie je dokonala.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
k mojej vlastnosti- nie je podstatne aku mam, podstatne je, ze som ju pouzil na annuna (nie nebola to vlastnost zabi) a odpoved bola- neuspesne. povodne som myslel ze annun bol chraneny, ale pravdpodobnejsie je, ze niekto na mna pouzil v noci blok a zablokoval moju schopnost.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun smrdi neutralom na kilometer.

Ovsem mam pocit, ze Thuriazs ani Wlacho kultisti nie su, a skor by som podozrieval tych, co cusia ako vsi pod chrastou...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no dobre podarilo sa vam to !!!!! som zmetenejsia nez som bola pred tym a to som si myslelo ze to nejde vacej ,a tak radsej budem verit prvemu dojmu , ale jedno je iste ak rychlo nenajdeme a nepostavime kultistou pred sud , nevinna dedidka bude mrtva dedinka

bilancia je zatial takato:
v nasej superstarskej 4 je na prvom mieste Annun s 3 hlasmi , no je nemilosrdne prenasledovany Thuriazsom s 2 hlasmi a o 3 miesto sa deli Wlacho s Meatatronom po jednom hlase

Annun : Kleriker , Thuriazs , JuK-i
Thuriazs : Annun , Quicky
Wlacho : GoGoYUBARI
Meatatron : Wlacho


obcania vyjadrite sa  :|

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Annun tvrdi ze svojou schopnostou (aj ked nam neobjasnil akou) zistil ze okolo Willovho domu sa potulovali dalsi dvaja ludia (z ktorych jeden bol pravdepodobne vrah...alebo boli vrahovia obidvaja - teda kultisti zabijaju spolu). Je zaujimave ze Annun preklepaval prave Willa (aj ked opakujem stale nepovedal aku ma schopnost).

Svoju schopnost som popisal tak podrobne, ako sa len dalo:
Annun napísal:
Ja osobne som svoju schopnost v noci vyuzil, aj ked nie prave stastne, kedze mojim cielom bol prave Will, respektive jeho dom - viem sledovat niekoho dom celu noc a dozviem sa, ci bol dany clovek doma a taktiez zistim, kolko inych ludi sa okolo potulovalo (uz ale nepoznam ich identity).

Podrobnejsie sa uz neda, kedze to je vsetko, co sa o nej da povedat. Ak ti to nestaci, prosim specifikuj, co by si este chcel vediet.

Kleriker napísal:
Thuriasz? Hlupost, logicky, Annun alebo Thuriasz klame.

Kedze Annun vysiel prvy, netusil, ze ho niekto skontroloval, a nepovedal ani nic konkretne, iba si podporoval poziciu ochrancu mesta.

Thuriasz na druhej strane povedal KONKRETNE obvinenie, urobil by to kultistA? Ved ak Annun umrie a bude nieco ine, tak Thuriasz odvisne za par sekund. Toto by ziaden rozumny clovek nespravil, tu sa neda hovorit ani o taktike, to je jasne odhalenie sa ako kultista/a ten jeho menic ci co to je.

Annun riskoval ale bola velka sanca ze bude mat uspech. Thuriazs ak klame, tak neriskoval, ale spachal samovrazdu. Obvinit falosne konkretnu osobu druhy den kultista nespravi.

vina:Annun

Ako som tu pisal uz niekolko krat (a bol by som zrejme na praskoch, ak by som si to nemyslel), bolo mi viac ako jasne, ze ma ludia v noci preklepli - po prvom dni som musel byt hlavny podozrivy, uz len preto, ze som sa najviac vyjadroval a priamo sa zasluzil o to, ze odvisol Cerebro, ktory bol nevinny.

To, ze som nepovedal de facto nic konkretne, je pravda. Bohuzial som tazko mohol povedat nieco viac, kedze ine informacie bohuzial nemam.

Na verejnost som vyrukoval najme kvoli tomu, ze az do mojho postu sa konverzacie v tento den odohravala v duchu "lol kto mal v noci v pudingu jahodu", co absolutne nikomu nepomohlo a mesto to dalej neposunulo.

Mozno to bude zniet namyslene, ale ak by som nezacal s tym, s cim som zacal, mozno sme este stale v tejto faze.

Taktiez by som rad upozornil, ze som sa nikdy nestaval do pozicie "ochrancu". Nie som ani vysetrovatel, ani neviem nikoho ochranit, ani nic podobne. Moja schopnost je relativne bezvyznamna (efekt moze mat len ak bude treba potvrdit tvrdenie / akibi niekoho ineho).

EDIT: idem spat, cize dnes sa uz neozvem.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Nemyslim si, ze je mudre zabijat burinu - ako uz pisal Ozzy, je ovela mudrejsie zabit mna, alebo Thuriazsa, lebo tym ziskate jasnu informaciu pre dalsi den o tom, kto je vinny.
.


To nie je stopercentne. Ak odvisnes ty a zistime, ze Thuriazs mal pravdu a dokazes strielat, no bol si nejaky neutral, zbavili sme sa jedine tak pusky, ktora striela na dve strany no nepredstavuje bezprostredne nebezpecenstvo. Pocitam s tym, ze kultisti morduju kolektive a nemaju medzi sebou este freelancerov.  :)

Ak vsak odvisnes a zistime, ze Thuriazs klamal, vykopal by si tak vlastny hrob a s najväcsou pravdepodobnostnou by odvisol aj on. Ale preco by klamal, strielal len tak odbrucha ak by vedel ze v pripade ze si to takto overime, odvisne on? Podla mna Thuriazs hovori pravdu. Aj ked... moze to byt majstrovsky tah. :)

Predpokladam teda ze Annun je neutral, Thuriazs pocestny obcan. O Juk-i predpokladam ze len hrozne zchaosena no snad pocestna obcianka. O ostanych ani netusim, Wlacho je vsak minimalne podozrivy (co asi vsetci).  :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
co ak annun je policajt?
to nikoho nenapadlo?

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGoYubari napísal:
co ak annun je policajt?
to nikoho nenapadlo?


No ved to tu uz bolo spomenute, ak je Annun policajt a na strane mestecka, to by znamenalo ze Thuriazs klame a asi by posiel. Jedine ze by mal Annun viac schopnosti a Thuriazsovi to "vyhodilo" len jednu. Alebo hovori Thuriazs pravdu a Annun ma len tu jedno a to strielat, Annun vsak hovori ze ma schopnost niekoho si preverit teda to popiera. Alebo je tu este okrajova moznost ze Thuriazs zistil obe Annunove schopnosti a jednu zatajuje aby sa ho zbavil.  :) To je sak az prilis do pravidiel, kolko ma ktory clovek schopnosti, kolko sa ich zobrazi ked si niekto niekoho preveri atd atd...  :P

EDIT: Sorry, clovek nemoze mat viac shopnosti, vid Thuriazsov prispevok par stran dozadu.

_________________
<insert cliché quote here>


Naposledy upravil Saimon dňa Ne. 16. Dec 2007, 23:43, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
lebo mna to napadlo ked povedal ze moue strielat a zaroven vie kde je kto v noci. Nechcem riesit praqvidla a schopnosti , len kombinujem

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGoYubari napísal:
lebo mna to napadlo ked povedal ze moue strielat a zaroven vie kde je kto v noci. Nechcem riesit praqvidla a schopnosti , len kombinujem


Thuriazs pred par stranami napisal, ze si overil (pravdepodobne u alefa0) ze ci moze mat clovek viac schopnosti, vraj nie.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun: Prepac, nejak mi uslo ze si to vysvetlil (ale ja som sa naozaj snazil citat pozorne  :?  )

Mno ale po precitani vasich navrhov usudzujem ze som sa asi zmylil. Thuriazs sice je podozrivy, ale moze hovorit pravdu. A keby ju nehovoril, tak by sme ho pravdepodobne obesili ako druheho po tom ktory bude obeseny dnes. V tom mate pravdu...no ale v tom pripade som rovnako zmateny ako som bol predtym. Ale ak neobvinim Thuriazsa, musim teda obvinit Annuna, lebo ich vypovede si odporuju. takze:
nevina: Thuriazs
vina: Annun

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun je neutral.. ak dokaze zabit lubovolneho hraca tak je terorista alebo atentatnik, ale nie kultista. A ako spominal, neutralovi sa viac oplati dat sa na stranu mesta, aby vyhral..
Ale zas ak obesime neutrala tak nic nestratime (teda az na to ze sa kultisti zas vyhnu sibenici)

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 158 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun