HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 135 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Kto vyhra?
mafia 4%  4%  [ 1 ]
dedincania 4%  4%  [ 1 ]
neutrali 4%  4%  [ 1 ]
Chuck Norris 65%  65%  [ 17 ]
rozpravac 23%  23%  [ 6 ]
Celkový počet hlasov : 26
Autor Správa

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
specter : zlaticko zato ze sme kedysi ( kedysi = ZSC zatial nepokracuje) kopali za ten istý tím to nezanamena ze ta nemozem podozrievať sice pripustam ze tvojim reciam skor uverim ako tých od GOGO

ale zatial sa mi zda ze vina pada na annuna , ale niesom iste  :?

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Naposledy upravil JuK-i dňa Ut. 11. Dec 2007, 18:03, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
JuK-i napísal:
tiez sa mi zda velmi podozrive ze annun nejako rozhadzuje menami ,  o niečom to bude asi svedcit :?

toto je vrchol "

hej tak chytro
co je vrchol hadam len nepopieras svoje vlastne slova? :x

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Naposledy upravil JuK-i dňa Ut. 11. Dec 2007, 18:04, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ Facebook  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
Annun napísal:
JuK-i napísal:
tiez sa mi zda velmi podozrive ze annun nejako rozhadzuje menami ,  o niečom to bude asi svedcit :?

toto je vrchol "


co je vrchol hadam len nepopieras svoje vlastne slova? :x


len do neho do paskudnika jednoho
:D

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A pritom...vsimli ste si ze zakial sa tu my, poctivi obcania tohto mestecka bohapusto obvinujeme......poniektori nielenze mlcia, oni sa ani neukazali na VEREJNOSTI!!!!!

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuKi nejak rychlo meni nazory. Najprv nepatrne obvinila Spectera, neskor Anunna a potom GoGo. Akoze uplne bez zmyslu. Uplne. A nieco tam so Specterom kuju v tej stajni za T.E.S.C.Om. Bud to je jahodnicka alebo velmi zmäteny cloviek.  :)  Alebo zmätena jahodnicka.

Avsak este jej nedavam vinu, pretoze verim, ze rozumne sa obhaji a vysvetli. Ja stale verim v ludi. V to dobre v nich.  :)

PS: Chuck Norris je dobry clovek, kultista alebo nestrannik? Alebo jednoducho Chuck?

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale Saimon Chuck je predsa vsetko a nic nieje viac ako chuck
Preto aj vacsina tipuje ze vyhra Chuck

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Inak cerebro, doslo mi to az v elektricke, ale radsej neskoro, ako nikdy.

Dva z troch tvojich dovodov preco som kultista si si vymyslel. Pises, ze obvinujem kade koho a pises, ze som sprosty. Ale priatelu, to sa zacalo az potom co si obvinil ty mna. Dokaz je jednoducho citatelny na strane 2 a 3.

Tedy ty ked si ma obvinil, jediny dovod, ktory si mohol mat, bol "zlodej chyta zlodeja", co je, ako som uz pisal, podla mna hlupost.

Ostatne veci si si vymyslel a domyslel az potom, co som na teba zacal tlacit, kedze logicky nemohli byt skutocne tvojim dovom na moje obvinenie - stali sa totiz az potom a ako reakcia na tvoje obvinenie.

Cize sa s tebou nemam o com bavit. Zamotal si sa do vlastnych slov len a len preto, aby si ostatnych presvedcil o tom, ze mam odvisnut.

Tym si v mojich ociach prekonal aj Thuriazsa a mne neostava ine ako:
nevina: Thuriazs
vina: Cerebro


Zaroven ale prosim Thuriazsa, aby sa vyjadril, ked sa vrati, preco mi odpovedal tak ako odpovedal.
JuK-i napísal:
Annun napísal:
JuK-i napísal:
tiez sa mi zda velmi podozrive ze annun nejako rozhadzuje menami ,  o niečom to bude asi svedcit :?

toto je vrchol "

hej tak chytro
co je vrchol hadam len nepopieras svoje vlastne slova? :x

Ake slova?

Citala si vobec tuto temu, alebo len strielas mena od boku?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
JuKi nejak rychlo meni nazory. Najprv nepatrne obvinila Spectera, neskor Anunna a potom GoGo. Akoze uplne bez zmyslu. Uplne. A nieco tam so Specterom kuju v tej stajni za T.E.S.C.Om. Bud to je jahodnicka alebo velmi zmäteny cloviek.  :)  Alebo zmätena jahodnicka.

Avsak este jej nedavam vinu, pretoze verim, ze rozumne sa obhaji a vysvetli. Ja stale verim v ludi. V to dobre v nich.  :)

PS: Chuck Norris je dobry clovek, kultista alebo nestrannik? Alebo jednoducho Chuck?


jako kde a ako rychlo menim názori?!!!!! wrrrr  :?  :x , spectera som neobvinila ale len som suhlasila s GOGO ze to bolo velice podozrive, a GOG,co s GoGo ??? len som vyjadrila názor ze skor uverim niekomu koho trochen poznam ako niekomu o kom nemam sajnu kto je co je a co mala na ranajky ..) , a annun?  u annuna som zacala a unho sa drzim avsak este stale niesom presvedcená o jeho vine , mozno je len horkokrvný a rád ( mozno nevedomky) vyvolava rozruch okolo seba , ja verím v nevinu ludí dokým sa nepreukaze ich stopercentna a nezvrátitelna vina
stajna ...... ???? ke ?
T.E.S.C.O ...... ?? koho ? vyjadri sa lepsie
heh a jahodicka ? no neviem do takeho ovocia mi este nikto nenadaval, zmetený človek zato by som dala aj ruku do ohna (plus momentalne i trosku na praskoch koli chorobe)
a este ked si odmyslim vsetko ostatne jak bez zmyslu , nezabudaj i blazon vidi vo vsetkom co robi zmysel

ale ako sa tak nato pozeram , o nieco sa tu velmi nenápadne snažiš, žeby si niečo chcel zastierat alebo kopes za ten isty tím ako annun ?  :?  :?  :?  hmmm čím dalej tým som viac zmetená

a GoGo ma pravdu ..)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Thuriazs sa na Saimona celkom podoba, tiez je dieta, tiez je z Presova a radost smrti v prvy den mafie si este nevychutnal. :)

Saimon chudatko by si uz mohol aspon raz uzit aj rano.

Vote Thuriazs!

Pripadne obesme niekoho neznameho a tajomneho. Napriklad taky Specter, kto to je?

Alebo obesme Vinca, ten je vzdy vinny z niecoho.


heh citalo a pamataš sa na tato slova a ooooooooooooooo vsemohuci pane ????? :x

a ked už tak strielam v tvarou v tvar

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale ved tam som za nikoho naozaj nehlasoval. :)

Plus ocividne to bolo pisane s humorom (na tej strane je okolo dalsich 5 postov podobneho razu od inych ludi).

Takze klidek.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mohlo to byt tak myslene a nemuselo , vsak ja ta neobvinujem ( teda zatial) a verím v tvoju nevinu ,
a ja som zatim v pohode takze tak , len sa mi zda ...... ze nieje vsetko u teba jasne

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ked mi wlacho posle do tyzdna trs bananov, zmenim svoje obvinenie na cerebra

ook

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aach jaj, spoluobcania, pridem si ja z institutu, pozriem na nas, co tu stvarate, a vy sa tu obvinujete hlava nehlava..... sak to je hrozneeee, presne toto "OVOCNICKOVIA" chcu, postvat pospolity lud, proti aktivnym-priliz aktivnym obcanom a takymto sposobom od seba odviest pozornost!
A preto si myslim, ze to vsetko spravila JuK-i, jednak preto, ze ma preziva plysak, co ked sa uchiti, tak to bude velmi dehonestujuca prezivka, a jednak preto, ze sa nejak nema k obvynovaniu, ale podla mojho nazoru sa ako kultista uchechtava na tom ako sa obcania navzajom paranoidne obvinuju :)

vina:JuK-i

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
ked mi wlacho posle do tyzdna trs bananov, zmenim svoje obvinenie na cerebra

ook


pekne, pekne, ina moralka
predchvilou som dorazil jedny z pozarucneho kosika z tesca za 10kc, mal si sa ozvat skor


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja si nemozem pomoct ale posty od Juk-I mi pridu hrozne zmätene, cudne. Este aj sama dotycna priznala ze je cim dalej tym viac zmätena. Raz recie ze suhlasi s GoGo ze Specter urobil/povedal nieco podozrive, chvilu nato napise ze veri skor Specterovi ako GoGo, ktoru nepozna.

A vzapäti bez udania dovodu vystrie ukazovak smerom na Anunna.

Ale aj tak vo vsetkej svojej dobrosrdecnosti a milosti a velkodusnosti nehlasujem, pretoze si myslim ze Juk-I je iba trosku zmätena, pretoze je v nasej dedinke nova a este nie je rozkukana. Bol by som rad ak by si sa este v dnesny den nejako obhajila alebo co. Nechcem totiz zahlasovat nespravne.

:wink:  :wink:

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 135 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 69 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun