HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 135 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Kto vyhra?
mafia 4%  4%  [ 1 ]
dedincania 4%  4%  [ 1 ]
neutrali 4%  4%  [ 1 ]
Chuck Norris 65%  65%  [ 17 ]
rozpravac 23%  23%  [ 6 ]
Celkový počet hlasov : 26
Autor Správa

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mozno preto ze je... Chaotic neutral  :lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Hang Cerberus! All three heads at once!

Tento pes pekelny sa totizto skutocne zamotal do vlastnych vyjadreni (necudo ked ma mozog paralelne deploynuty v troch lebzniach) a jeho reasoning je, mierne povedany, pokulhavajici.

Vina: Cerebro
už som sa zľakol, že máš chrípku alebo enjaké náhle pometenie zmyslov, keď si ma neobvinil hneď v prvom poste :ikonka20:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V ramci našho inkvizičného hesla:  
"It is better that one hundred innocents fall before the wrath of the Emperor than one bows before the Daemon."  

nevina: Juk-i
Vina: Cerebro

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Ja som si isty, ze Silvebow nema ciste svedomie, neprispieva, pride a lyncuje,pridava sa na stranu kde je najviac hlasov, asi sa chce rychlo zbavit niekoho.

Silverbow nedisponuje nejakym velkym mnozstvom casu, plus naco strielat od boka at random ked staci jeden den pozorovat diskusiu... momentalne mam na suspicious liste troch ludi - Cerbera, O Velkeho a Juki. Cerberus mi je najpodozrivejsi, lebo jeho vyjadrenia sa daju brat najviac na face-value - nema tu devious mind of Annun ani utter confusion of JuKi. :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zmena
nevina:Wlacho
vina:Cerebro


Priznal sa jasne, to je pravda,nic to ale nemeni na tom,ze si hrozba Silver :P


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro(6): Annun, Ozzy, Will, Silverbow, Dragonlord, Kleriker
Annun(2): Cerebro, Wlacho
Wlacho(1): GoGoYubari
JuK-I(1): Vincent

Dufam, ze si naozaj kultista Cerebrik, lebo inak zajtra visim ja...

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun_ Nebude mi nič milšie, ako pozerať, ako zajtra odvisneš ;) vidím to na verejnom lynčovaní mojej maličkosti a vzhľadom nato, že sa preukáže, že mafista nie som, prajem Ti už dopredu milé zbohom, papa, Annun
Kleriker: áno, priznal som sa... so značnou dávkou irónie z mojej strany, ak si si to nevšimol...  :ikonka20:
nevina: Annun
vina: Silverbow

len tak, z princípu, aj tak poprave asi neujdem

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako vidim dostala som sa do prvej 5. :o  Tak fajn aspon raz za cas

Vincík - ty , ty , ty ........... wrrrrrrrrr , ti dam plišáka , ty potvora jedna škaredá chlpatá , máš na porúdzi aj nejaký lepší dôvod, (ako to že ta sem tam nazvem plisakom?)  ,na to aby si ma predal prevozníkovi. Už začínam veriť annunovi že máš skoro vždy vo všetkom prsty

Annun - som z teba dokonale zmetena, co sa tak pozeram tak zatial za teba hlasovali iba obvinený z kultizmu , a ja nechcem osocovat slusneho obcana , si si isty ze si nevinny??? staci mi tvoje cestne slovo skauta a verim ti . das mi ho ????

Dedinka - občania : Cestne som nevinna, to ze som zmetena este nieje hriech ( teda aspon o tom nevim) ale jedno je iste , ze sa budem snazit vam/ nam pomoct dolapit ten chorý kult skákajúcej jahody.

PS - všimliste si ze kto sa ozve je hned podozrivi asi lcat je vazne zlato
:)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
...Inak ako pozeram, do temy este myslim neprispela eskarina, meatatron a velmi sa nechytaju ani quicky, specter, thuriazs a silverbow, takze to su podla mna tiez potencionalni kandidati.


Ja vyckavam a sledujem situaciu, nikomu nepomoze kydanie na vsetkych okolo seba. V tomto momente si myslim ze sa kazdy na kazdeho pozera podozrievavo ("On je podozrivy, lebo moc keca.....alebo "On je podozrivy lebo je nejaky mlcanlivy!"). Takze tvoje vyjadrenie ze som jednym z kultistov beriem na vedomie, no ja nim urcite niesom  :wink:

Avsak myslim si ze Cerebro nehra cistu hru, naozaj sa zamotava cim dalej, tym viac. Robi zbytocne chaos a to moze byt jedna z taktik ktoru kultisti vyuzivaju na rozvracanie moralky v nasej mierumilovnej dedinke.
Takze vina: Cerebro

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Ja vyckavam a sledujem situaciu, nikomu nepomoze kydanie na vsetkych okolo seba. V tomto momente si myslim ze sa kazdy na kazdeho pozera podozrievavo ("On je podozrivy, lebo moc keca.....alebo "On je podozrivy lebo je nejaky mlcanlivy!"). Takze tvoje vyjadrenie ze som jednym z kultistov beriem na vedomie, no ja nim urcite niesom  :wink:

Nie nie nie, tu som slovom "kandidati" myslel naozaj len kaditadati na obesenie, nie nutne kultisti. Tazko vas povazovat za kultistov, ked mlcite ako vsi pod chrastou.

Po skusenostiach z minulych mafii, kde to vzdy zdochne po tretom dni lebo ti aktivni sa nazvajom obesia a ti neaktivni sa nezapajaju som dosiel k zaveru, ze ked sa nevieme rozhodnut, koho obesit, je najlepsie obesit niekoho, kto je neaktivny, alebo inak kazi hru (a plus, vzdy tu je sanca, ze je naozaj kultista a hra nenapadneho :) ).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Och, tak to mi naozaj odlahlo ze ma chces LEN obesit  :) . Mno ale k pc sa dostanem len poobede a za ten cas vy ostatni zaplnite 4 strany. Potom to vyzera ze sa nezapajaju ti, ktori doobeda nemaju pristup k internetu. Kazdopadne som sa ale uz vyjadril a cakam na dalsi vyvoj situacie  :)

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak to vidim, že nabudúce budem mlčať celú hru a prežijem  :nonono: lebo si ma nik nevšimne

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
No kto iny može byť kultisla ako niekto z osady Davano?

Ty si jeden z tých, ktorí nás ani neberú ako obyvateľov dediny a tvrdia, že do nej nepatríme? Fuj, je mi z teba zle, no nebudem na teba hádzať vinu z pomsty, keďže ide o ľudské životy.

Asi musím povedať, že najviac argumentov padlo proti Cerebrovi, takže zatial sa mi zdá ako najhorúcejší kandidát pre sľučku.

No začnem si dávať troška pozor aj na Annuna - dobre sa kryje a ťažko by ma napadlo, že môže byť kultista... ale pokojne môže byť vrahom aj ten najmenej pravdepodobný a ten čo sa najlepšie kryje, keďže to bude mať všetko pekne naplánované a pred spáchaním zočinu musí mať alibi.

Ale zatial - vina: Cerebro


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skvele, cloveka odsudia za potencialneho kultistu za to ze chodi do skoly a nema cas visiet tu cely den :)

zamotane a neiste vypovede... vina: cerebro


Hore
 Profil  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako spravny obyvatel dedinky som sa konence postavil spoza baroveho pultu(za ktorym som sedel s pollitrakom kvaseneho mlieka) a musim povedat ze plne suhlasim s Annunom v tom smere ze dnes niekoho obesit je obesenie naslepo, lebo pokial mi je zname tak nikto nemohol uplatnit svoju schopnost. Na druhej strane sa Cerebro dobre zamotal, len aby to nebolo zamotanie preto, ze bol vystraseny s toho ze ho niekto obvinil. Whatever,
vina: Cerebro
... a dufam ze si zaporak :? .


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 135 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun