HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 194 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia
Autor Správa

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Ja si myslim, ze uz ma picnite, nemate co stratit. (EDIT: teda okrem mojej dokonalej a krasnej osobnosti bez chyb, plnej laskaveho humoru a mileho slova, co by ani muche neublizila)

Plus, blizia sa vianoce, treba mi piect, pratat, zeny nahanat, nie tu do mafie pisat. :)


No aj nam ostatnym treba varit, piect, pratat a tak  :lol: . Tak sa priznaj co si a ked si nahodou kultista, zvazime ci nezmordujeme nejakeho nevinneho aby sme mali cast venovat sa domacim povinnostiam.  :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Noo... je sice pekne ze ma takto zapajate do diania v meste.... ale, ehm ehm... JuK-i, ak si spomynas, ja som svoje neopodstatnene obvinenie zrusil, a akoze, si zatrpknuta, preto, ze neopetujem tvoje romanticke city voci mojej osobe, ma nemusis obvinovat.... anooo :P

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Ja si myslim, ze uz ma picnite, nemate co stratit. (EDIT: teda okrem mojej dokonalej a krasnej osobnosti bez chyb, plnej laskaveho humoru a mileho slova, co by ani muche neublizila)

Plus, blizia sa vianoce, treba mi piect, pratat, zeny nahanat, nie tu do mafie pisat. :)


daj si sam hlas  :lol:


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Noo... je sice pekne ze ma takto zapajate do diania v meste.... ale, ehm ehm... JuK-i, ak si spomynas, ja som svoje neopodstatnene obvinenie zrusil, a akoze, si zatrpknuta, preto, ze neopetujem tvoje romanticke city voci mojej osobe, ma nemusis obvinovat.... anooo :P


ehm vincent ak spominas stalo tam presne toto:
Prepacte, nemohol som skorej.... vela praace a nefunkcny pocitac.... kazdopadne, ovkej, nechcem byt zly,
nevina: JuK-i

a hmm.... ja by som nezabijal niekoho len za chaosenie, takze zatial nehlasujem za nikoho
a kedze si neudal nikoho ineho ako dalsieho podozriveho a stale som bola obvinena len od teba , precitaj si pravidla , napr ako ja uz znova

aha ... hmmm som zatrpknuta .... hmmm ... novinka , hmmm romanticke city .... hmm , drahy vincik nacom slapes ????  :roll:
a toto mi pripada trochu podozrivo , niesu drogy casty kamaratom kultistov ??? , je vela veci co o tebe este nevieme
a neserma lebo si na teba v noci posvietim , aby sme zistili co skryvas vnutri :P

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
niesu drogy casty kamaratom kultistov ???


To nie drogy su Vincikove kamaratky ale Vinco je kamarat drog.  :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
no neviem GoGo moze mat pravdu aj dobrak moze mat schopnost zabijat, ako hovorila napr policajt , alebo .... no ja neviem , za nejakych okolnosti , clovek ktory sa boji a ma pre vlastnu ochranu doma zbran a tym padom  ma tiez schopnost zabijat , a nemusi byt hned kultista , takze u tohoto by som si nebola taka ista , na druhe strane annun priamim ci nepriamim sposobom dopomohol k smrti 2 obcanov ale to aj mi , kedze sme hlasovali spolu snim, takze si rozmyslime zaco vlastne ho  planujeme zlincovat , ked sa zbavime Anunna kto nam potom zostane ako hlavny podozrivy ??? , a tez kto nam bude nalievat nieco dobre do nalady, podla mna by sme si ho mali nehat ako poistku vsak ho potom mozme na tu sibenicu poslat kedykolvek .


No GoGo moze mat pravdu ale to je stale co ak co ak... Je inak zaujimave ze zrazu toho Annun tolko obranujes  :? . Nevidim dovod preco by sme mali prave teraz popravit niekoho ineho (ked sme si podla mna takmer isti annunovou vinou), ked on je hlavny podozrivy. Niekoho popravit uz treba a on je podozrivy odzaciatku imho  :P . Alebo si aj ty kultistka a snazis sa ho zachranit. :wink:

A ako som uz povedal, nevidim dvovod preco by Thuriazs klamal o Annunovej schonposti.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Naposledy upravil Quicky dňa Št. 20. Dec 2007, 19:51, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
JuK-i napísal:
no neviem GoGo moze mat pravdu aj dobrak moze mat schopnost zabijat, ako hovorila napr policajt , alebo .... no ja neviem , za nejakych okolnosti , clovek ktory sa boji a ma pre vlastnu ochranu doma zbran a tym padom  ma tiez schopnost zabijat , a nemusi byt hned kultista , takze u tohoto by som si nebola taka ista , na druhe strane annun priamim ci nepriamim sposobom dopomohol k smrti 2 obcanov ale to aj mi , kedze sme hlasovali spolu snim, takze si rozmyslime zaco vlastne ho  planujeme zlincovat , ked sa zbavime Anunna kto nam potom zostane ako hlavny podozrivy ??? , a tez kto nam bude nalievat nieco dobre do nalady, podla mna by sme si ho mali nehat ako poistku vsak ho potom mozme na tu sibenicu poslat kedykolvek .


No GoGo moze mat pravdu ale to je stale co ak co ak... Je inak zaujimave ze zrazu toho Annun tolko obranujes  :? . Nevidim dovod preco by sme mali prave teraz popravit niekoho ineho (ked sme si podla mna takmer isti annunovou vinou), ked on je hlavny podozrivy. Niekoho popravit uz treba a on je podozrivy odzaciatku imho  :P . Alebo si aj ty kultistka a snazis sa ho zachranit. :wink:


nie len ak si si nevsimol take to rozmyslanie  nas zatial viedlo k omylom, zabili sme nevinnych , a ja nechcem zopakovat rovnaku chybu, lebo ak budeme pokracovat tym istym smerom a rovnakym tempom tak jaksi kultisti budu v prevahe :x
ma nestvi kultista nesom :x

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
* Hlasenie skolskeho rozhlasu: Eskarina od tejto chvile nehra, takze momentalny pocet hracov je 13.

Poprosim ostatnych siestich hracov, aby sa vyjadrili *

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OK, pripojme sa k davu a hor' sa lyncovat!  :twisted:

Vina:Annun

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
OK, pripojme sa k davu a hor' sa lyncovat! :twisted:
Vina:Annun


sice ste v uz 7 , ale vazne si to nechceme si to este trochen lepsie premysliet , tento postoj nas doviedol sem , a pre teba dufam annun ze si skrz na skrz dobrak lebo ta odpracem pri najblisej prilezitosti sama :x

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
len technicka otazka: eska bola dobra, ze?


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nuž, asi je už rozhodnuté. Netreba to naťahovať.
Vina: Annun


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vina: Annun

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
preco ma dragon obvinil? nechce sa mi scrollovat

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Vina: Annun


nepaci sa mi tvoj postoj , prides a sudis  :x

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 194 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun