HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 66 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
* Vyhlasujem pauzu radovo do 1. 1. 2007 kvoli Silvestru, Novemu roku atd. Teraz by nemalo vyznam vyhlasovat noc, lebo by som nemohol vyriesit PMky. *

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Kto ti povedal, ze musia komunikovat? Naco mal Annun schopnost zabijat?

Ability oboch mrtvych kultakov celkom jasne naznacuju, ze sa nepoznaju a nezabijaju nijak ustredne.

Musia poznat aspon este jedneho kultistu, nejakeho hlavneho knaza abo co, imho, tieto schopnosti skvor naznacuju ze spolu KOMUNIKUJU ako ze nie. Pretoze Annun mal schopnost zabijat, to v podstate znamena ze on je vykonavatel popravy, pricom je to preto aby ked trafi a pokusi sa zabit zrkadlo(naprd.) mohol byt niekto zabity, pretoze ako by to bolo potom, co by zabilo random Mafiana ? No a teraz sa dostavame ku schopnosti GoGo, preco pre boha si myslis ze jej schopnost je preto, ze by sa nepozanali. Oni sa poznaju, lenze nepoznaju schopnosti ostatnych dedincanov, GoGo pouzije schopnost, informuje ustrednu osobu, a ta vyda prikaz na odstranenie toho ktoreho cloveka.

A to je uz asi dost brutal meta game thinking. :P


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To je dement thinking, kedze sa nepoznaju a to je fakt (ako som uz pisal, potvrdil mi to Alef, nemusis mi verit ked nechces, ale inak by som mal schopnost co nic nerobi...).

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 10.11.2004
Príspevky: 34
Body: 5
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja len tolko ze ozzy nema net tak ziada o imunitu :P

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nadisiel vecer a s nim tradicne sviatky vesania obyvatelov. Na Novy rok hned a zaraz vbehli naradosteni do Wlachovho skromneho mrakodrapu a naliali donho nevypite zasoby sampanskeho vlastnej vyroby (zhruba 2000 litrov). Ani zelezne creva Wlacha a diamantova pecen nezvladli take mnozstvo. Az po vytriezveni zistili obyvatelia, co vlastne spachali.

Wlacho bol totiz strazca - kazdu noc mohol zistit, ci patri dany obcan ku kultistom.

Nadisla noc. Poprosim obyvatelov, aby mi poslali PMky a Wlacho moze zakricat na rozlucku.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak co? buchate hlavy o stenu? Placete, nariekate "o co sme to vykonali!". Neskoro. Moja mocna schonost je stratena. Vedel som, ze padnem, tak ako generacie strazcov predo mnou, ale dufal som, ze to bude rukou zlocincov. Ale verim ze sa mesto pouci. A viete koho zajtra obesit! (Silver sa nenapadne vytraca z hluciku)
Etericky duch sa pomaly vznasa v jasnom luci svetla smerom hore (pod uhlom 98,7 vzhladom k pomyselnej dotycnici k zemskemu geolitu). Dav krici "oooh" niektori "aaah" az kym duch nezmizne, aby sa pripojil k predkom...


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 66 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun