HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 66 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vylozim karty na stol. patrim k davnej a tajnej dynastii strazcov, ktori po starocia ochranuju toto mesto. kazdu noc som rozosielal noshledov, aby zistili co a ako, ale zlo bolo silne. az tuto noc, ked ten najschopnejsi sluzobnik nazeral do solverbowovho domu uvidel veci hrozne az desive. preto viem ze silver je naisto kultista

tuto historku mi nemusite verit, ale verte sebe- pozrite si predosle dni. od pociatku som isiel po annunovi a aj v den jeho popravy som zanho hlasoval medzi prvymi. naopak odpociatku po mne isla gogo a v prvy den za mna hlasovala v case, ked som to mal riadne nahnute. takze si vyvodte sami, ci som kultista...


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OK, takze teraz som si isty, ze Wlacho klame.

Minulu noc som totizto nerobil nic (schopnost mam kazdu druhu noc), takze ziadne veci, a toboz nie desive, vidiet Wlacho nemohol. :roll:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wlacho napísal:
vylozim karty na stol. patrim k davnej a tajnej dynastii strazcov, ktori po starocia ochranuju toto mesto. kazdu noc som rozosielal noshledov, aby zistili co a ako, ale zlo bolo silne. az tuto noc, ked ten najschopnejsi sluzobnik nazeral do solverbowovho domu uvidel veci hrozne az desive. preto viem ze silver je naisto kultista

tuto historku mi nemusite verit, ale verte sebe- pozrite si predosle dni. od pociatku som isiel po annunovi a aj v den jeho popravy som zanho hlasoval medzi prvymi. naopak odpociatku po mne isla gogo a v prvy den za mna hlasovala v case, ked som to mal riadne nahnute. takze si vyvodte sami, ci som kultista...

Hehe, bol si jeden z tych co ma skoro na slucku poslalii, ale whatever, ano, musim povedat ze Wlacho ma tuto schopnost, dnes v noci som si ho preklepol.
vina: Silverbow


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No v tom pripade je to jasne
vina: SIlverbow

Nezda sa mi to vsak tak uplne kvoli tomu jeho pisaniu ze kultisti su paka, ze zabili Saimona, co ma dost pravdu, lebo Wlacho o sebe uz x dni rpehlasuje aj Maetatron, ze zisstuju povolania, ja byt kultak zabijem ich hned a zaraz.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To mi chcete teliatka moje povedat, ze si ma NIKTO z vas ostatnych nepreklepol? Ze ma nikto nesledoval? Lebo ak ano, tak MUSI vediet, ze som v noci nerobil nic, a ze Wlacho *neskutocne* bullshituje.  :roll:

Nevraviac o tom, ze ak Wlacho tu schopnost ma, tak je STRASNE zaujimave, ze u Annuna nou hovno zistil, a u mna, co som celu noc nic nerobil a kultista NIE SOM, zistil bullshit.

Bonus food for thought: skleroza mila, este ta nenapadlo, ze Masotron moze klamat a byt tiez mafian?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Napadlo, ale viem, ze neklame zo svojou schopnostou, zatial co o tebe neviem vobec nic. Ved vies, zabi to co vobec nepoznas.  Je to vskutku jednoduche, umries ty a nie si, ide Wlacho a Masotron. :wink:

Je pravda, ze dnes som skutocne na vazkach, doteraz som mal zhruba jasnu predstavu, ale dnes som naozaj zmateny. wlacho sa mi nezda od prveho dna totizto, lenze, ak to zoberiem komplexne.....Tak slucka patri tebe :ikonka01:


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ovkej, keby nam tu napisal Walacho, koho predosle noci sledoval, svojou schopnostou, ktoru podla svojich slov vlastni, a co o nich zistil, bolo by to fajn.
To by ma naozaj potesilo, a snad aj zmenilo moj nazor, lebo zatial sa mi skorej zda ze Walacho sa slamky chyta....

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
on to pisal a zisitl velke hovno. Ale skor sa zameraj na to, ze Masotron vyjavil schopnost a asi neklamal, takze ekd obhajuje Wlacha, je mensia sanca ze klame on ako Silver.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wlacho a Meatatron sa spravaju podozrivo odo dna 1, ale furt sa obratne vymanevrovali spod slucky. Nuff said.

Anyway, ked nemas predstavu: mam class Iluzionista, a abilitu mam, ze kazdu druhu noc viem ochranit bud seba, alebo niekoho ineho tym, ze sposobim, ze sa mafianom dana osoba javi ako jedna z nich (a vice versa, incl. neutrals). V podstate mighty useless cover. :roll:

Jediny sposob, ako by Wlacho mohol tvrdit, ze som mafian, by bolo keby ma preklepol predminulu noc a bol mafian, vtedy som mal cover on. A preto som aj cakal, kym sa uraci vyjadrit, ze KEDY ma sledoval, aby som vedel ci klame alebo je mafian na 100%. Ergo teraz viem na isto len to, ze klame, lebo v noci mohol prd zistit, kedze som bol out of ability, ergo je bud kultak co ma NEPREKLEPOL, kultak co ma PREKLEPOL DVE NOCI DOZADU alebo aggro klamar neutral.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ok, zacina sa to zamotavat, ale teda, Wlacho sa mi nepaci ako vravim od zaciatku, tak dobre, ved ked WLacho neklamal,Silver pojde :P  Dam radsej na pocity.

nevina:Silverbow
vina:Wlacho


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Heh, ma schopnost zistit ci je dakto kultak abo nie, jediny pripad keby tato schopnost bola na nieco kultistom je vtedy, ak sa sami medzi sebou nepoznaju, co je trosku divne, inak nevidim preco by mal mat tuto schopnost kultista, taktiez ak vedia o sebe kultisti, tak neviem naco je silverovi povolanie iluzionitsa, co sa k nim zrazu na jednu noc niekto prikonvertuje abo co .. ???
Dalej, som kultista .. ??? Hlasoval som aj za Annuna, aj za Gogo ako jeden z prvych, bez zbytocnych otazok a zdrziavania, Annun ma sam obvinil a to mal plno inych moznosti vtedy .. ale robte co chcete, preco some ste stale na zive, netusim, tiez by som rad vediet.
Edit: asi preto ze neviem urcit kto e dobry a kto zly, vid priklad gogo, ta mala taku istu abilitu ako ja, len s tym rozdielom ze bola Kultista.(A ked uz sme pritom, naco by boli Kultistom dvaja ludia s rovnakou abilitou ... )
a este daco, veelmi rozmyslajte za koho budete hlasovat, pretoze ak dnes obesite dedincana, v noci jeden pojde, a ak maju kultisti nejakeho toho svojho politika,(a su traja) tak nastane patova situacia, a kultisti vyhraju ...


Naposledy upravil Mäsotron dňa Pi. 28. Dec 2007, 13:29, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kultisti o sebe EVIDENTNE nevedia, inak by moja abilita nemala zmysel, ani abilita Gogo.

Ak by Wlacho pouzil svoju abilitu na mna ked som mal cloak on, tak by si mohol mysliet, ze som mafian (ak je mafian on), a teraz ked su mafiani uz asi len dvaja, tak by bolo od neho logicke skusit obesit druheho mafiana, vyzerat pred  mesteckom ako policajt a vyhlusit ho potom potichu.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmm, potom ako je to so zabijanim, v minulych dedinkach bol jeden ustredny kultista ktory vedel o ostatnych, a kedze sme zabili Annuna, ktory mal ako kultista schopnost zabijat, tak by nemali mat moznost zabijat(ak schopnosti neprechadzaju na ustredneho kultistu), inak nervidim ako sa mozu zhodnut na niekom koho zabiju, to by bol total chaos aj na kultistickej strane,ked hlava nevie co robi ruka a mohlo by sa stat ze sa zabiju navzajom ...


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To, ze Annun mal "schopnost zabijat" indikuje, ze nezabijaju konsenzom (akoby aj ked o sebe nevedia).

Schopnost asi prechadza, ved kebyze ju ma len Annun, tak by nevedeli uz vrazdit a dat dole Saimona.

Ono su rules cele dajak divne, co ovsem nemeni nic na fakte, ze Wlacho sa sprava divne, ma motiv ako hrom a klame. 8)

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tymi "hroznymi vecami" som len myslel ze si kultista, nic konkretne, chytas sa slamky .)


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 66 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun