HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 50 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Po zabiti Silverbowa a zapade slnka nastala chvilka napatia, kde vsetko stichlo. Kratko sa nedialo nic a potom...

 Radostne vyslo slnko.
        Z rozhlasu sa ozval vesely pochod.
               Nastali ohnostroje.
                      Zlovestne vrany odleteli inam....

Mestecku sa totiz podarilo zabit posledneho kultistu. Nebude viac jahodoveho smradu, nebude viac nahodnych smrti v noci. Nebude viac obvinovania, nastal raj na zemi.

Dozilo sa ho 5 obyvatelov z povodnych sedemnastich. Kleriker, Meatatron, Quicky, Specter, Vincik.

Vyhralo mestecko.

Je koniec.

-------------

Kult skackajucej jahody. 10. decembra 2007 - 5. januara 2008.

Povolania:
Cerebro - randomizer (neutral). nahodne mu padne jedna z tychto moznosti, hadze sa kockou: samovrazda, neurob nic, zabi cloveka, zisti schopnost cloveka, blokuj cloveka, ochran cloveka.
Dragonlord - bloker. kazdu druhu noc moze blokovat niekoho schopnost.
Eskarina - opilec.  hadze sa mincou, ci utok nanho miereny ho zasiahne alebo nie.
GoGo - knaz (kultista).  kazdu noc moze zistit niekoho schopnost, moze posielat raz za noc navrh na zabitie vrahom.
JuK-i - sudca.  kazdu druhu noc moze odsudit jedneho obcana. Ak odsudil mafiana, schopnost mu ostava. Ak odsudil neutrala, schopnost straca. Ak odsudil cloveka, co patril k mestu, straca schopnost a zomiera.
Kleriker - paranoik. dvakrat za hru moze ochranit sameho seba
Meatatron - mag. kazdu noc moze zistit niekoho schopnost
Ozzy - vrah (kultista). kazdu noc moze zabit jedneho cloveka, ale musi sa zhodnut s ostatnymi zabijakmi.
Quicky - majster blokovania. raz za hru moze niekomu uplne zablokovat jeho schopnost - uz ju nemoze nikdy pouzit; alebo moze raz za hru zablokovat vsetky schopnosti obcanov na jednu noc
Saimon - politik. cez den ma dva hlasy, v noci nic. Raz za hru ma tri hlasy.
Silverbow - nekromant (kultista). kazdu druhu noc moze blokovat niekoho vlastnost, moze posielat raz za noc navrh
Specter - zrkadlo. ked nanho niekto pouzije schopnosti, nic nezisti, ked sa ho niekto pokusi zabit, sam umiera
Thuriazs - morphling . kazdu druhu noc, ked ukaze na nejakeho cloveka, ziskava jeho schopnost, a nasledujucu noc ju moze vyuzit.
Vincik - liecitel.  kazdu druhu noc moze niekoho ochranit pred utokom mafianov aj pred pouzitim schopnosti. Nemoze chranit sam seba.
Will - vysetrovatel. kazdu druhu noc moze niekoho preverit, na ktorej strane je, pritom sa vsak dotycny dozvie, ze si ho preveroval. Odhaluje aj neutralov.
Wlacho - strazca. kazdu noc moze niekoho preverit, ci je mafian. Neodhaluje neutralov.

Kultisti: Annun, GoGo, Ozzy, Silverbow. Vrahovia: Annun, Ozzy. Kultisti o sebe nevedeli (okrem Annuna a Ozzyho, ktori poznali druheho).

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa So. 05. Jan 2008, 22:16, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jupi a kedy bude dalsie kolo ???  :P  :lol:

a gratulujem mestecku a jeho neohrozenym hrdinom

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
chcem dalsie koloooooooooo.... a budem tentokrat drzat hubu...  :ikonka20:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a ja budem dobre , slubujem , bzdem sa snazit nem komplikovat vsetko :) teda ak sa ma nebudete snazit pliest bo som strasne dovercive

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
chcem dalsie koloooooooooo.... a budem tentokrat drzat hubu...  :ikonka20:


Tak to ta hned zabijeme, leob budes podozrivy :twisted:

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moje komentare:
* nabuduce navrhujem ine, inteligentnejsie prostredie a herne pozadie (nieco serioznejsie).
* trosku mi prekazala "zasada", ze kto sa neozyval, tak prezil. Vsetci hraci, ktori sa do hry zapojili co len trochu aktivne (alebo zacali roleplayovat, pozdravujem Willa!) nasledne umierali ako muchy. Dokonca aj hraci, ktori sa casom uvedomili a zacali aktivne a pekne hrat, boli nakoniec zabiti, lebo nevravit nic znamenalo prezit. Co teda nie je optimisticky pristup, lebo potom naco hrat, ked vsetci mlcia?
* znacne som sa bavil na metahernom rozmyslani. Tak ako sa vravi, ze ked chcete pobavit boha, povedzte mu o svojich planoch, nic ma nebavilo viac nez metaherne uvahy (vyhrava Silver za "Annuna by za kultistu nedal nevyhlasil nik").
* znacne ma bavil Annun, ktory to ako skuseny hrac bral seriozne a nadherne. Skoro by bol byval prezil treti den, keby nenastal hromadny lync :-)
* smoliarom hry bol Wlacho, ktoremu sa trikrat nepodarilo zistit nikoho schopnost, lebo ho stale niekto zablokoval a ked sa mu to konecne podarilo, uz mu zial nik neveril.
* Quickyho blok vsetkych pocas druhej noci sposobil pekny chaos v radoch vsetkych. A jeho blok Silverbowa v predposlednu noc spravil po smrti Ozzyho z kultistu Silverbowa uz len pasivneho hraca.
* titul Vystrel naslepo dostava Juk-I, ktora nepouzivala schopnost sudkyne pocas polovice hry a ked ju pouzila prvykrat, tak sa nou v podstate zasamovrazdila :-)

V kazdom pripade dakujem vsetkym, bola to pre mna velka zabava a dufam, ze i pre vas :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
chcem dalsie koloooooooooo.... a budem tentokrat drzat hubu...  :ikonka20:


To je to, co som vravel, ze potom naco hrat?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a ake prostredie???

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Cerebro napísal:
chcem dalsie koloooooooooo.... a budem tentokrat drzat hubu...  :ikonka20:


To je to, co som vravel, ze potom naco hrat?


Heeej, ja som asi okrem prveho dna vkuse sa zapjala a prezil som, dalej Maetatron dokonca vrave ze je mag a zapajal sa a prezil, Ozzy sa zapajal a prezil takmer dokonca, nie je pravda co vravite

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja len toľko, že som mal cenné povolanie a vôbec som ho nepoužil. Bol som ticho a pritom som mal prinútiť kultistov aby po mne strielali.
Touto mlčiacou taktikou by som uspel akurát ako neutrál. Nuž možno nabudúce  :) .
A hej, je pravda, že načo hrať keď všetci mlčia. Len keď ma nevedelo nič inteligentné napadnúť a keď ma ja napadlo, tak skôr než som to stihol napísať, ma niekto predbehol.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy blufoval.. a ja som mu az do konca veril :lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
neslo by dalsie kolko viac oldschool, aby nemal kazdy skill?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
preco ??? mafia by mala vacsiu sancu a vela ludi by nemalo v podstate v com sa vybijat

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som sa bavil ked ste rozmyslali druhy den nad tym ze ako to ze nikto neumrel a vsetci mali zablokovane schopnosti. Najlepsi vyrok bol (neviem kto ho povedal) ze sa tym ze nikto nemohol pouzit schopnost je urcite gamemaster :D . Potom ten moj naznak ku konci hry ze asi viem preco nikto neumrel (zablokoval som silverove schopnosti) - bolo to naozaj kvoli tomu ze som zablokoval silvera? alef0? Lebo killovat mohol aj ozzy a ten vtedy este mohol.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Ja som sa bavil ked ste rozmyslali druhy den nad tym ze ako to ze nikto neumrel a vsetci mali zablokovane schopnosti. Najlepsi vyrok bol (neviem kto ho povedal) ze sa tym ze nikto nemohol pouzit schopnost je urcite gamemaster :D . Potom ten moj naznak ku konci hry ze asi viem preco nikto neumrel (zablokoval som silverove schopnosti) - bolo to naozaj kvoli tomu ze som zablokoval silvera? alef0? Lebo killovat mohol aj ozzy a ten vtedy este mohol.


To som povedal o gamematerovi ja, lebo tu noc som pisal s Alefom a uniklo mu, ze na dalsi den bude sranda, tak som si myslel,ze v tom ma prsty, noc vtedy este len zacala, takze si asi rychlo mu napisal pmku.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 50 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 36 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun