HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 241 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:

EDIT: a Alef to mal robit od zaciatku, tristo hrmenych atd, to len on dokaze, spustit si mafiu a ist pit do BA. To sa mu vytmavi. Kekeke.

POdme obesit Alefa ´=D

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun - Kedy som chránil Ozzyho? Iba som povedal, že sa mi nezdá podozrivý a nebol naňho veľký tlak, tak som ani nemal čo odľahčiť. Obviniť niekoho, lebo sa navrhol sám za kapitána? "LOL Ferko mal na raňajky jahodový džem. Je to kultista."

vina: Patria

Cerebro sa obhájil a nemám dôvod dať mu hlas.

Niekto by mal umrieť. A vedie JuK-i a Patria. Vyberám si Patriu. :)


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Annun - Kedy som chránil Ozzyho? Iba som povedal, že sa mi nezdá podozrivý a nebol naňho veľký tlak, tak som ani nemal čo odľahčiť. Obviniť niekoho, lebo sa navrhol sám za kapitána? "LOL Ferko mal na raňajky jahodový džem. Je to kultista."

Naco obhajovat niekoho, na koho nie je skoro ziaden tlak? To vacsinou robi len nie velmi skuseny mafian, ktory sa az prilis boji o spolubojovnika.

Je dobre, ak su ludia trochu pod tlakom, lebo potom robia a pisu blbosti, ktorymi sa mozu usvedcit. :)

Zastavat sa treba az vtedy, ked sa to uz naozaj kloni lyncu.

Plus, teba som skutocne ani nijako extremne neobvinoval (skor Nathanaela).

Uvidime co prinesie dalsi den.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Finrod Elensar napísal:
Saimon nie kazdy ma 15 aby sa mohol flakat cely den za netom. Okrem toho som bol skoro cele 2 dni mimo, ti tu sice si nakecal mnoho ale polovica z toho bol nejake RP blabol a zvysne boli jednovetove komentare, ktore aj tak nemali nejaku vysoku hodnotu.  :)

Annun tebe sa nejak paci utocit na zeny.

A inak mnoho z vasi tu spomina co bolo v minulej mafii, hlavne teda Annun o Juki sa tak vyjadroval ze hrala zmatene a Saimon teraz v tom poslednom prispevku tiez spominal na minulych mafianov, nejni no to metagame thinking ?


Este stale rum v hlave? Praveze ja som pisal, ze nech sa hra URYCHLI (a nie, nenarazal som nato aby kazdy ihned pisal svoje hlasovania ale nato ze ked uz sme boli krocik pred koncom dna niekto tu na zaklade nieco nie celkom koser obvini niekoho a polovica ludi nasleduje), nech nemeni kazdy svoje hlasovanie, ked sme sa uz konecne niekam dostali nech sa hra aj pohne. A ty tu prides s tym ze nie kazdy ma casu flakat cely den za netom.

Lebo prvy den sa aj tak tazko nieco dozvediet, tak nech sa to uz konecne pohne.  :roll:

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun - Neviem, ale myslím, že som jediný kto sa vyjadril v prospech Ozzyho - Nathanael iba hodil vinu na teba..
Ja som sa Ozzyho zastal, lebo bol obviňovaný z úplne blbého dôvodu.


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Trosku zmatok bol...teda

JuK-i (7): Annun(X), GoGo, Ozzy, Nathanael(X), Saimon, Vincent(X), Silverbow, Thuriazs, Quicky, Meatatron, Baelara(X), Specter(X), Dragonlord(X)
Ozzy (3): Baelara (X), JuK-i, The Andy, Finron Elensar
Cerebro(3): Kleriker, Specter, Dragonlord
Patria(3): Annun, E'lune, Baelara
Annun(2): Specter(X), Nathanael, Vincent, Kleriker(X)
Baelara(2): Wlacho, E'lune(X) , Morti
Kleriker(1): Cerebro
Vincent(0): Morti (X)

nehlasovali: Patria



juhu nechcem byt hnidopich ale Silver mi dal nevinnu tusim ze strana 19
annun klude si ma preveruj v noci kolko len chces , aspon zistis ze hovorim pravdu ze niesom pirat :)
a neviem kto to uz navrhol ale hlasujem za nho , nemuseli by sme dnes nikoho posielat do mora , hovorim to hlavne preto ze som dost horucim kandidatom ,  
:ikonka33: nechajte ma žit :ikonka33:
ehm Patria  radsej za niekoho rychlo zahlasuj , lebo by som sa citila dost blbo keby si/niekto zomrel lebo sa ma zastaval
OT: zda sa mi to alebo to hras prvy krat  :lol:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
juhu nechcem byt hnidopich ale Silver mi dal nevinnu tusim ze strana 19

Yep, a dal vinu Nathanaelovi.  Annun slabo cita a pocita. :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juki stop s tými heslami. Je to moc veľké.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
annun klude si ma preveruj v noci kolko len chces , aspon zistis ze hovorim pravdu ze niesom pirat :)

ja byt piratom...co nie som:D by som ta hned dalsiu noc poslal na vecny odpocinok(ak nie si pirat)

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja uz tie hlasy neratam, ocividne nie som kompetenty, nech si to alef porata sam. :(

Morti napísal:
JuK-i napísal:
annun klude si ma preveruj v noci kolko len chces , aspon zistis ze hovorim pravdu ze niesom pirat :)

ja byt piratom...co nie som:D by som ta hned dalsiu noc poslal na vecny odpocinok(ak nie si pirat)

Preco?

To je silne tvrdenie.
JuK-i napísal:
juhu nechcem byt hnidopich ale Silver mi dal nevinnu tusim ze strana 19
annun klude si ma preveruj v noci kolko len chces , aspon zistis ze hovorim pravdu ze niesom pirat :)

Nepovedal som, ze ta preverim ja.

O svojej schopnosti som tu nepovedal este ani slovo a ani tak ucinit nemienim.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Ja uz tie hlasy neratam, ocividne nie som kompetenty, nech si to alef porata sam. :(

Morti napísal:
JuK-i napísal:
annun klude si ma preveruj v noci kolko len chces , aspon zistis ze hovorim pravdu ze niesom pirat :)

ja byt piratom...co nie som:D by som ta hned dalsiu noc poslal na vecny odpocinok(ak nie si pirat)

Preco?

no (ratam ze neni..)oni vedia kto je s nimi a kto nie a ak neni tak uz ju nemozu podstrcit na sibenicu ako obetneho baranka...nevedia o schopnostiach zatial cize nemozu odstranit toho z tou "najlepsou"schopnostou...a ratam ze ked povedal ze ju mozme preverit tak fakt neni....ale je to cele zalozene len na spekulaciach...
EDIT: preco sa mi zda ze ty annun si a"vodcom svorky" ked obvinis nekoho seci ho zacnu obvinovat...hmm to je podozrivee

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Musim sa priznat, ze som ta absolutne nepochopil. :( (snad len poznamka - ak niekto silacky prehlasuje, aby si ho v noci pokojne preklepli, vacsinou to neznamena vobec nic, lebo ak to ma niekto naklonene tak, ako to mala JuK-i, kludne to mohol byt aj posledy zufaly pokus pirata o zachranu)

Co sa tyka toho vodcu, ano, mam tendenciu postovat vela a dlho a rad sa vadim a presviedcam.

Mna mafia bavi.

Ci ma ostatni budu nasledovat, nuz, to uz je len na nich.

Nevidim dovod, preco by to malo byt podozrive.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Musim sa priznat, ze som ta absolutne nepochopil. :( (snad len poznamka - ak niekto silacky prehlasuje, aby si ho v noci pokojne preklepli, vacsinou to neznamena vobec nic, lebo ak to ma niekto naklonene tak, ako to mala JuK-i, kludne to mohol byt aj posledy zufaly pokus pirata o zachranu)

Co sa tyka toho vodcu, ano, mam tendenciu postovat vela a dlho a rad sa vadim a presviedcam.

Mna mafia bavi.

Ci ma ostatni budu nasledovat, nuz, to uz je len na nich.

Nevidim dovod, preco by to malo byt podozrive.

ok to je jedno to boli len moje myslienky....ale ze preco by to malo byt podozrive??....no asi preto ze mafia bude hlasovat za jedneho a nie za 5 roznych no nie:D

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale ved skus to vysvetlit este raz, mafia je cela o myslienkach.

A to by teda boli pekne hlupi pirati, keby cez den drzali vsetci spolu.

To by boli de facto samovrazedni. :)

Mozem sa spytat, ake mas ty skusenosti s hrou mafia? (neber to prosim ako urazku, nemyslim to tak)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cieze 1.)ano boli by hlupi ale aj to sa moze stat....viem ze to znie ako urazka ale neberte to osobne...skus vysvetlit preco ta tak nasleduju...ved to vazne vyzera ze niektori hlasuju len za toho za koho si hlasoval ty...
2)hmm myslel som to tak ze pirati sa aj cez den snazia nekoho odstranit tym ze ho nechaju obesit....a my obesujeme len tych okom nevieme ze su dobri...aspon tu to tak vyzera...je pravda ze to ze ju mozme preverit mohol byl len zufaly vykrik,co moju teoriu vazne podkopava...ale ved preca piratom je lepsie cez noc odstranit niekoho o kom vieme ze je dobry ako nejakeho nahodneho dobraka o ktorom nie sme si isty...lebo toho o kom nevieme predsa mozeme poslat na sibenicu... je to zlozite ja viem a ma to chyby...
3) vela skusenosti nie...hraval som tu nazivo:D...a sledoval som tu co tu bezala pred tymto

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 241 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun