HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 319 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
ach jo.. to ste to vsetko posrali...

Nemyslim, podla mna to je rozohrate celkom dobre, uz bezohladu na to, ako to so mnou dnes dopadne (uz je asi kazdemu jasne, ze nijak slavne :) ).

Je toho dost, coho sa uz da chytit.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ze Silver, Kleriker a hafo hafo dalsich pouzivaju konspiracne teorie za ktore by sa nemusel hanbit ani samotny mr. Brown. Dokonca keby si ich cital tak by sa urcite nimi inspiroval a napisal tisice a tisice krasnych slov...
Kleriker a Silver su tak zapriahnuti proti Annunovi ze dokazu nelogicky vyvratit kazdu jeho vice mene logicku argumentaciu na svoju obhajobu.. Proste idu po jednom a to je Annunova krv.. VELMI interesting. A ak bude Annun obcan tak aspon sa bude vediet frakcia tych dvoch.
_________________________
Sice ci az tak by nepremyslali a hodili na seba vinu ak by Annun - obcan, zomrel tak no nefim..
Mozne je vsetko

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mas pravdu , ked teraz zabiju Annuna tak budu mat mafiani pekne nasliapnute aby ovladli celu lod  :nonono:  
ale pokial si ostatny tuto skutocnost neuvedomia ....... to je jedno tak ci tak nato vsetci doplatime
chcem apelovat na celu pospolitost ( mafianov nie im je to jedno) aby to vsetko este raz zhodnotili a ked aj potom uvazia ze odstranit Annuna je ta spravna cesta ...... hmm vsak na druhej strane v pekle je aspon teplo

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja pojdem do neba,
Ako nedam ruku do ohna ze Annun je fakt obcan, ale obhajobu ma dobru a vie to podlozit. Tak preco to nevyskusat ale hladat nelogicke ulicky v jeho vypovedi kao to predvadza Kleriker a SIlver?

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano, krasne logicke. Klerik a Silver tu biju ostosest druhy den chudaka nevinneho konstabla Annuna po hlave a hrdy a nebojacny Dragonlord cumi a keca do toho.  V druhy den sa oplati, aby vsetci pirati vyskocili ako huby po dazdi a zacali vrazdit za bieleho dna, za to poctiva posadka je zalezena a radsej sa ani neozve, az ked je Annun skoro mrtvy a baelara tiez, vtedy sa ozvu ze aha, aha, oni ho chcu zabit. Nemame potom nejako vymenene role? Zamyslite sa nad sebou.

Konspiracne teorie vymyslam? Opisal som to ,co sa presne stalo v minulej hre, navyse annun alebo specter klame, lebo si protirecia, takze nieco tam smrdi a nie u mna mily Dragon.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
 V druhy den sa oplati, aby vsetci pirati vyskocili ako huby po dazdi a zacali vrazdit za bieleho dna, za to poctiva posadka je zalezena a radsej sa ani neozve, az ked je Annun skoro mrtvy a baelara tiez, vtedy sa ozvu ze aha, aha, oni ho chcu zabit. Nemame potom nejako vymenene role? Zamyslite sa nad sebou.




nahodou moze to byt taktika ktoru by len malo kto cakal , smrdi mi tu alibizmus

Kleriker napísal:

Konspiracne teorie vymyslam? Opisal som to ,co sa presne stalo v minulej hre, navyse annun alebo specter klame, lebo si protirecia, takze nieco tam smrdi a nie u mna mily Dragon.


lenze toto je nova hra , kazdy ma inu rolu , mysliet tak ze annun bol v minulej hre mafian tak bude teraz tiez je blbost

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Konspiracne teorie vymyslam? Opisal som to ,co sa presne stalo v minulej hre, navyse annun alebo specter klame, lebo si protirecia, takze nieco tam smrdi a nie u mna mily Dragon.

Jedine, v com si so Specterom protirecime je to, ze ja tvrdim, ze je neutral a on tvrdi ze nie.

Ale bol to on, kto prvy napisal, ze ho niekto preveril.

A ja som ho naozaj preveril.

V tomto si neprotirecime,v tomto spolu de facto suhlasime (alebo by uz teraz rad Specter poprel aj to?). A myslim, ze TO je to najdolezitejsie.

A to, ze popiera, ze je neutral? Nuz, po tom, ako som navrhol jeho smrt by bol divny, keby zo seba nesnazil spravit anjela. :)

Prosim prestan vytrhavat veci z kontextu.

EDIT: a k tej minulej hre: ano, opisal si. Ja som na toto uz vo viacerych svojich postoch reagoval a vysvetlil som, preto to NIE JE ten isty priklad. NIK z vas uz potom na to nereagoval (a nebolo to prvy krat, co som nieco vysvetlil a odignorovalo sa to).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako odvodzovat sa na minulu mafiu je taka somarina ako tvrdenei Annun nie je mafiaan lebo bol v minulej hre
Kleriker napísal:
, navyse annun alebo specter klame, lebo si protirecia, takze nieco tam smrdi a nie u mna mily Dragon.

Zober si - Annun je bud mafian alebo henten detektiv
Specter je bud neutral alebo obcan.
Ak zabiijeme spectera, a bude obcan, Annun bude zit iba o jednu noc dlhsie.. uz ho nic nezachrani
                                 - a bude neutral, Annun mozno prezije dalsiu noc a zisti nieco viac. Potom ho mafiani asi zabiju

Ak zabijeme Annuna - a bude mafian, dobre
                                 - a bude detektiv, prichadzame o ovela viac ako by sme stratili smrtou obycajneho obcana.

KEdze si mozme(aj ked krvavou cestou) overit tieto skutocnosti, tak preco si ich neoverit.

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Problem je v tom, ze ja tuto noc nezistim nic, aj keby som prezil. :(

Viem setrit len kazdy druhy den.

To je jeden z dovodov, preco si nemyslim, ze picnut ma je zase az TAKA tragedia pre namornikov. (pre mna osobne to samozrejme je az taka tragedia, ale to uz je o inom :) )

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juki, pouzi raz v zivote to co mas na hlave a zamysli sa nad tym co pises. Ja nevravim, ze Annun bol mafian tak je aj teraz, Nevime kde som to napisal, najdi ma a cituj, dovtedy ta asi budem ignorovat, lebo mi dvihas krvny tlak a pisat s tebou je horsie ako hadzat hrach na stenu.

Annun, klames az sa prasi. Zavadzas. Takze sa zhodujete, iba nie v tom, ze je neutral? TO je to najpodstatnejsie. Pokojne mozes byt mafian (citas pozorne Juki, mafian, on, teraz, znova, nie na zaklade toho ze bol v minulej hre, chapes??) a chces ho zabit, seba zachranit na den a v noci zabit.

Nevraviac o tom za si ho vobec nemusel preverit ty a pravy policajt to taji, lebo sa boji o zivot, napokon, 10 hlasov mas, jeden z nich moze byt policajt, budte si paranoidny,lae v 10 piratov neverite ani vy.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Annun, klames az sa prasi. Zavadzas. Takze sa zhodujete, iba nie v tom, ze je neutral? TO je to najpodstatnejsie. Pokojne mozes byt mafian (citas pozorne Juki, mafian, on, teraz, znova, nie na zaklade toho ze bol v minulej hre, chapes??) a chces ho zabit, seba zachranit na den a v noci zabit.

Klamem?

Mas ocividne inu definiciu klamstva, ako ja. :) To, ze nesuhlasis v tom, co je najdolezitejsie, este neznamena, ze som ja klamal v tom, ze sa so Specterom nezhodneme tak akurat na jeho fakcii.

To nebolo klamstvo. To bol fakt.

Ale budiz.

Ja som vlastne toto ani rozoberat nechcel. Ja som len povedal: "Spectera som preveril ja, je to neutral. Ak si to chcete overit bez toho, aby ste riskovali, ze si zabijete policajta, zabite jeho a mate istotu."

Z tohto pohladu mi moze byt jedno, co teraz tvrdi Specter, lebo dolezite je len to, co tvrdil pred tym. A to bolo uplne ocividne - tvrdil, ze ho niekto preveril.

Plus, moje chovanie za cely tento den bolo konzistentne s tymto faktom a podrobne som ho vysvetlil.

Ja uz k tejto debate nemam co dotat.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kleriker ma presvedcil nevina baelara vina annn

ale druhy den picneme ju ok?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Konecne dakto. :)

Vdaka za hru!

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Som zvedavy :lol:
Ci som naletelAnnunovi jak minulu hru Ozzymu :lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Konecny stav:

Annun(11): Vincent, Finrod Elensar, Kleriker, Baelara, Meatatron, E'lune, Specter, Cerebro, Silverbow, Thuriazs, Ozzy
Baelara(5): Morti, Dragonlord, JuK-i, The Andy, Quicky
Specter(1): Annun
Dragonlord(1): Wlacho
E'lune(1): Saimon
Nehlasovali: Patria

Alef to ale podla vsetkeho oficialne uzavrie az zajtra.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 319 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun