HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 319 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cize oficialne to nieje este uzavreta a tak sa mozem este vyjadrit....aspon dufam...
Dvolezite zistenie aj ked uz mi v tento den nie je platne...ale dam to takto nevina Baelara
vina Silverbow
...vysvetlenie: ja neviem ale preco sa mi zda ze si v svojich postoch nic nenapisal?! furt len si opakoval ze annun trepe...ale nic viac furt dookola to iste a furt a furt a furt...cize mne to pripada ze nechces aby sa o tebe nieco zistilo lebo si mafian...to Baelera neboj na teba nezabudam...stale si podozriva (dvovod ked ti priharalo branila si sa takmer aj nemoznymi vecmi  for example ze si nova...sry ze to furt vytahujem ale toto je moje "oblubene) cize dnes moze ist annun lebo u neho sa neda vediet ci klame alebo nie ...ale podla mna by mal nasledovat silver.....pls preverte ho....next...specter pls bud taky dobry a napis nam aku mas schopnost :) lebo ti nejak neverim ze si obcan...ale nie preto ze to napisal annun(aspon to neni hlavny dvovod)
Edit ...sry za chyby v texte

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti za dôvod, že niekto trepe, by si kľudne mohol odvisnúť aj ty.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Den konci, ked sa vacsina hracov dohodne na jednom obvinenom, alebo po 72 hodinach ked bude popraveny obvineny s najvacsim poctom hlasov.


Zajtra to Alef zhrnie, ale den sa skoncil. Prosim dalsie posty az zajtra.


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Morti za dôvod, že niekto trepe, by si kľudne mohol odvisnúť aj ty.

Alebo ty Elune, staci si pozriet tvoje prispevky za tento den. Nic konstruktivne len si sa pridaval bezdvovodne k lynchovaciemu davu. Ak sa nakoniec ukaze ze Annun ma pravdu co si sice nemyslim tak po nem pojdes ty, bo ak aj nie tvoje hranie neprinasa prospech nikomu.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Morti za dôvod, že niekto trepe, by si kľudne mohol odvisnúť aj ty.

no nepochopil si asi zmysel ale mne to nevadi (ja som nepisal ze on trepe ale ,ze podozrivo si mlel stale svoje a nic ine nenapisal cize mne z toho vychadza ze neco taji
neviem co povazujes za trepanie,asi nieco ine nez ja...
Baelara napísal:
Citát:
Den konci, ked sa vacsina hracov dohodne na jednom obvinenom, alebo po 72 hodinach ked bude popraveny obvineny s najvacsim poctom hlasov.


Zajtra to Alef zhrnie, ale den sa skoncil. Prosim dalsie posty az zajtra.

ale ja som tu cely den nebol tak sa mam pravo vyjadrit aj k dnesnemu dnu....preco by malo niekomu vadit ze pokracujeme v debate? ...mozno je to zase len moj pohlad ale zda sa mi ze chces nech to uz skonci a annuna popravia...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nadisiel vecer, slnko sa prichylilo k obzoru a spojilo sa s morom. Cestujuci na Daphne sa po dlhom vahani a prekarani nakoniec dohodli.

Annun mal byt tym, koho poslu k Davymu Jonesovi, na dno, z ktoreho niet navratu.

Bol pripraveny. Zaviazal si oci, urobil tri kroky po doske a vykrocil do prazdna.

Po jeho odchode vsetko akosi cudne stichlo....

...

Po prehliadnuti kajuty a prehrabani sa v jeho veciach sa neprislo na nic zvlastne ani mimoriadne. Ziadne piratske parafernalie, ziadne hnaty a lebka. Annun patril totiz k pasazierom. Chcel usadit v kolonii a zacat tam novy, dostojny zivot. Zial, jeho mocny hlas a schopnost presviedcania mu boli navidomoci prekliatim miesto pozehnania.
----------------------------------
Nadisla noc. Poprosim ludi, aby poslali PMky. Annun moze vyriect posledne slova.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter je neutral.

Ostatne si zistite uz sami, ked ste si ma zabili. :)

Dobra hra to bola, hlavne ked sa to uz rozbehlo. Len tak dalej!

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
je mi luto annuna , nevim kedy sa spusti zas den , tento tyzden tu moc nebudem bo mam 3 skusky ktore mam jaksi v plane urobit , tak aby ste zas nevymyslali nejake teorie , a nechcem imunitu

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Finrod Elensar napísal:
E´lune napísal:
Morti za dôvod, že niekto trepe, by si kľudne mohol odvisnúť aj ty.

Alebo ty Elune, staci si pozriet tvoje prispevky za tento den. Nic konstruktivne len si sa pridaval bezdvovodne k lynchovaciemu davu. Ak sa nakoniec ukaze ze Annun ma pravdu co si sice nemyslim tak po nem pojdes ty, bo ak aj nie tvoje hranie neprinasa prospech nikomu.


A to píšeš ty..  :ikonka42: Dokonca si pozri tvoje posty celkovo. A prospech nikomu?
Ak súdiš, že som sa pridal k davu - máš tam mnoho ľudí. A bezdôvodne? Dôvod bol pre mňa ten, že annun podľa mňa klamal, až sa mu z úst prášilo, ale napísal to niekto predomnou.
Len ma mrzí, že vypadla patria, lebo ona je tu už niečo ako gogo na začiatku hry.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
* Ja by som len upozornil, ze v noci je zakazane komunikovat. Vid pravidla. *

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Nemozem si pomoct, ale mne ani ty neprides uplne koser. Vystupujes tu najsuverennejsie, obvinujes, rozprudzujes hru,ako to je vsetko pekne, ale v podstate by to bola krasna ukazka kvalitneho maskovania mafiana. Ved vies ako sa hovori, zlodej krici chytte zlodeja :wink:  Nevraviac o tom,ze minulu hru si spravil to iste na zaciatku,ked si dokonca klamal o schopnosti a zahral to trocha do outu, verim, ze by ti to i pekne vyslo, keby si nemal tu smolu, ze ta preveril Thuriazs.



pravdu mas bratku moj veru aj ja sipim niaku zradu v spravani nasho rozkricaneho spolucestujuceho


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie si trocha pozadu? :P

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
No...lepsie obesit niekoho ako nikoho. Ale casu je zatial dost,sustredenie sa na lync niekoho stylom "lebo preto" nam moze dost dobre zatienit nieco ine, co sa deje nie az tak na povrchu. Taky lync staci vyhlasit koncom druheho dna realneho casu, ak sa dovtedy niekto nevyfarbi.



hmmmm na to ze mi u teba cosi smrdi ozaj pravdu mas !!!!!!!


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
* Nad Patriou sa ozvalo zahrmenie. Hlas sa ozyva: Kto hybe Kolesom casu, ktoreho osud bol uz naplneny? Smrtou bude potrestany ten, kto narusa tok dejin. *

------
Po slovensky:
a) Patria, prispievas po zotmeni
b) a do zleho dna.

Odporucam sa venovat aktualnym problemom.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nesuhlasim tak akurat s tvojim tvrdenim, ze ovplyvnujem ludi svojim "spolocenskym statusom". To je podla mna z tvojej strany zavadzanie - je rozdiel ovplyvnovat ludi tym, co pisem a tym, kto som. To prve pre mna urcite plati. To druhe podla mna nie.[/quote]

ale coby ja som tu nova ale hned na zaciatku som si vsimla ze na ludi robis natlak a nielen tym ze co pises ale tym ako sa tu predsadzujes a ti co ta poznaju z inej mafie ta bezhlavo nasleduju takze tvoje spolocenske postavenie sa blizi uctievaniu a la capo medzi mafianmi


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 319 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun