HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
specterovi neverim je neutral a teda aspon sure fuck, a vsetky vysvetlenia su znacne po funuse, ak ho niekto vehementne obranuje tak ako kolega metatron tak je s nim zrejme spikleny, alebo blby hrac, malokedy sa oplati niekoho v tejto hre branit

druha strana je baelara ktora je konfliktna od zaciatku a ani vcera to nebolo ine hoci sa snazila uz trosku mamvpicovsky branit

a kleriker kleriker ty si pre mna zahadou, clovek ktory sa zasluzi o to aby odvisol nevinny a nema ziadne regrets

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OH shit....uz prestnte rozoberat spectera a podme nekoho ineho....specter by aj diablovi dusu upisal len aby prezil.........

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
OH shit....uz prestnte rozoberat spectera a podme nekoho ineho....specter by aj diablovi dusu upisal len aby prezil.........

Heh, jedna z definicii pirata, alebo neuttrala.
Ozzy napísal:
specterovi neverim je neutral a teda aspon sure fuck, a vsetky vysvetlenia su znacne po funuse, ak ho niekto vehementne obranuje tak ako kolega metatron tak je s nim zrejme spikleny, alebo blby hrac, malokedy sa oplati niekoho v tejto hre branit

Uff, ta to by som nebral ako obranovanie, aj ked to tak moze vyzniet, radsej som za to nechat si ho na potom a skusit to an niekom inom. Kludne zanho dnes budem hlasovat, ked sa to nebude vyvijat "prijaznivo" pre nikoho ineho.


Naposledy upravil Mäsotron dňa Po. 21. Jan 2008, 22:28, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
OH shit....uz prestnte rozoberat spectera a podme nekoho ineho....specter by aj diablovi dusu upisal len aby prezil.........



morti ty si velmi velmi velmi nesikovny mafian, to co ty a meatatron som robil v minulej mafii ja

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Meatatron napísal:
Kleriker napísal:
V poriadku, podme na to. Specter je chyba-nejde o pomstu, ale o to, ci nie si zabijak, vcera to bola obrovska chyba, nikdy sa nepoucite, ako v prvej mafii, fakt ma niekedy vytacate. Asi budem cusat aj ja a budem mat pokoj. Par ludi to navyse ani nevie hrat. Ked tak uvazime, vieme nieco o ty co pisu, ale co o tych, co maju dve tri vety? Pozri zoznam a okrem troch osob snad vsetci pisu takmer nic.

Ka analogia s prvou mafiou ak smiem vediet .. ???
S tymi ludmi to bude tazke, ale den zacal pred par hodinami a uz je tu pat stran, ja absolutne chapem ludi ktori sa dostanu na net raz za den(je skuskove) a nechce sa im teraz luskat cez 15 stran osocovania a preto napisu len dajaku blbost, ale bohuzial pokial je tu tak vela ludi tak to inak nebude.


Jake osocovanie? OMG sak to je vsetko IN-GAME nie osocovanie. Ocividne nechapes podstatu hry alebo sa nevies vyjdarovat. Sorry ze takto ale ten tvoj post ma fakt dorazil.

A teraz k hre:

ono Specter fakt si si to dokazil tym ze si sa nezastal Annuna, este si vyhlasoval ze si nevinny obyvatel a blablabla, takze teraz sa nemozes cudovat, ze si na listine popravcej caty.

Mozno by som vsak so Specterovou popravou pockal, najprv by trebalo zostavit potencialny zoznam piratov aby sa vedelo coho sa zajtra chytit, ked uz nebude Spectera a pravdepodobne aj jedneho ineho obyvatela.

Tu su moji "adepti na titul" : Finrod, E'lune, Thuriazs (?), Baelara (?) a este par osobok ale topsssst.  :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
Jake osocovanie? OMG sak to je vsetko IN-GAME nie osocovanie. Ocividne nechapes podstatu hry alebo sa nevies vyjdarovat. Sorry ze takto ale ten tvoj post ma fakt dorazil.

No ja som to tiez myslel IN-GAME, ci osocovanie nemoze byt IN-GAME .. ??? IN-GAME je urazanie ci co .. ???


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
a kleriker kleriker ty si pre mna zahadou, clovek ktory sa zasluzi o to aby odvisol nevinny a nema ziadne regrets


Mojim regrets je hnev, ze sme zabili Annuna, aj mojim silnym pricinenim, lenze ja som nemal v rukave ziadnu vedomost, ktora by bola nespochybnitelna. Specter mal a klamal, takze logicky ten hned smeruje proti nemu.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Opäť to isté.

Zabite ho, lebo sa nezastal Annuna.

Ak ma zabijete, tak vlastne prídete o nevinného a okrem toho so schopnosťou.. Iba dostanete svoju pomstu.
Ak sa bojíte, že ak dostanem zabíjanie a využijem ho nešikovne (nemyslím si však - mal by som na premýšlanie celú noc), tak mi povedzte teraz a ja svoju schopnosť potom nechám tak.. nevyužitú.


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Meatatron napísal:
Saimon napísal:
Jake osocovanie? OMG sak to je vsetko IN-GAME nie osocovanie. Ocividne nechapes podstatu hry alebo sa nevies vyjdarovat. Sorry ze takto ale ten tvoj post ma fakt dorazil.

No ja som to tiez myslel IN-GAME, ci osocovanie nemoze byt IN-GAME .. ??? IN-GAME je urazanie ci co .. ???


Opat potvrdzujes moju zvyraznenu domnienku, ved PRAVE TO je dolezite v tejto hre, Kleriker argumentuje, Specter sa (chabo) brani. To vobec nie je osocovanie, pretoze osocovanie nemoze byt in-game leda tak v prvy den ked sa davanoplayovalo. Clovece...

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Ak sa bojíte, že ak dostanem zabíjanie a využijem ho nešikovne (nemyslím si však - mal by som na premýšlanie celú noc).


Minuly den si mal na rozmyslanie ci vyjst s pravdou von alebo nie vela casu. Neurobil si spravne. Ako mozme vediet ze so zabijanim to bude inak?

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Doteraz verím, že by bol Annun schopný hodiť to na mňa ak by chcel... Ale je pravda, že by si to s najväčšou pravdepodobnosťou odniesla Baelara.

Ak sa bojíte, tak tú schopnosť nechám tak.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
Opat potvrdzujes moju zvyraznenu domnienku, ved PRAVE TO je dolezite v tejto hre, Kleriker argumentuje, Specter sa (chabo) brani. To vobec nie je osocovanie, pretoze osocovanie nemoze byt in-game leda tak v prvy den ked sa davanoplayovalo. Clovece...

Ako jedna postava osocuje druhu, hovori o nej ze je taka a taka na zaklade toho a toho .. ??? Nebavim sa o pravnickej definicii, a ano asi som to zle napisal, obvinovanie je lepsie, akoze mam pocit ze si potvrdil a vyvratil to iste v dvoch vetach po sebe, ale tomoze byt tym ze uz mam na dnes privela ucenia za sebou.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok, Specter, a teraz vysvetli, ak nastane nasledujuca udalost. Dnes v noci umru dve osoby. Mozno pirati, mozno neutral. Ludia sa vrhnu na teba, no ty budes argumentovat, ze ja by som to predsa nespravil, ved by som sa tym zabil. Co bude rozumne, lenze i prefikane , ak by si ho zabil ty. Takze, nie je sanca, ako ti dokazat, ze si vrazdil v nejaku noc, ale pokojne mozes vrazdit. Chapes? Si hrozba, ktoru NEVIEME kontrolovat. Ostava nam verit tvojim slovam. Slovam niekoho, kto vcera zatajil nieco, co y zachranilo konstabla. Chapes? Nemas nic, to posledne co si mal, to si stratil vcera pri klamani.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Ok, Specter, a teraz vysvetli, ak nastane nasledujuca udalost. Dnes v noci umru dve osoby. Mozno pirati, mozno neutral. Ludia sa vrhnu na teba, no ty budes argumentovat, ze ja by som to predsa nespravil, ved by som sa tym zabil. Co bude rozumne, lenze i prefikane , ak by si ho zabil ty. Takze, nie je sanca, ako ti dokazat, ze si vrazdil v nejaku noc, ale pokojne mozes vrazdit. Chapes? Si hrozba, ktoru NEVIEME kontrolovat. Ostava nam verit tvojim slovam. Slovam niekoho, kto vcera zatajil nieco, co y zachranilo konstabla. Chapes? Nemas nic, to posledne co si mal, to si stratil vcera pri klamani.

Rozumiem. Spravil som, o mnohom rozhodujúcu, chybu a som si vedomý toho, že je tažké mi veriť. Lenže po tej chybe som už nemal iného východiska. Bolo jasné ako to so mnou skončí na druhý deň. Takže mi vlastne neostáva nič iné, iba s vami uzavrieť pakt. Či už mi veríte, alebo nie, nemám vás prečo úmyselne zradiť. To klamstvo vlastne nevyšlo z toho, že by som bol podlý, alebo zradca. To vyšlo zo strachu a ten už mám teraz iba z vás.
Mafiánom môžem byť ukradnutý, preto sa s nimi spolčovať nemusím.

Tá sitácia by mohla nastať veľmi ľahko to je pravda. Toto je založené už iba na dôvere a moje argumenty nemajú žiadnu poriadnu váhu.

Ak budem mať vašu dôveru, nebudem mať prečo klamať.


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Meatatron napísal:
Saimon napísal:
Opat potvrdzujes moju zvyraznenu domnienku, ved PRAVE TO je dolezite v tejto hre, Kleriker argumentuje, Specter sa (chabo) brani. To vobec nie je osocovanie, pretoze osocovanie nemoze byt in-game leda tak v prvy den ked sa davanoplayovalo. Clovece...

Ako jedna postava osocuje druhu, hovori o nej ze je taka a taka na zaklade toho a toho .. ??? Nebavim sa o pravnickej definicii, a ano asi som to zle napisal, obvinovanie je lepsie, akoze mam pocit ze si potvrdil a vyvratil to iste v dvoch vetach po sebe, ale tomoze byt tym ze uz mam na dnes privela ucenia za sebou.


Teda ta nebavi citat strany plne obvineni? Aj ked su podlozene nejakym zakladom, ktory sa u Klerika urcite najst da? WTF are you doin' in tis' game then?

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun