HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
Teda ta nebavi citat strany plne obvineni? Aj ked su podlozene nejakym zakladom, ktory sa u Klerika urcite najst da? WTF are you doin' in tis' game then?


Hmm, mas nejaky konkretny dovod preco ja alebo it just came naturaly .. ???  :lol: Ono, nebavilo ma to citat prvy den, kde polka prispevkov bola typu davano, a druha sa odvolavala na davano prispevky, v druhy den sa vsetci hromadne chytali za slovicka a nikto nepriniesol nic konstruktivne, su tam strany a strany kde dvaja ludia dookola vyvracaju a potvrdzuju to iste. Ano, toto ma nebavi citat, navyse ked mam ine veci co mozme robit. V treti den, ako sa zatial na to tak pozeram je to to iste. Su tu prispevky uz na 6 stranach ktorte s odovodnenim a obsiahnutymi obvineniami by zabrali pol strany, lenze ludia dookola otrepavaju a pisu to iste. Netvrdimz e nie som jednym z nich.
Edit: tak uz sedem stran ...


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Veď o tom je Mafia. Vyvracať a opäť vyvracať!


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Veď o tom je Mafia.
Imho je to o konstruktivnych vypovediach, kazda by mala priniest nieco nove, ked uz si myslimz e je vsetko napisane, tak poviem, uz som to pisal vyzsie abo daco, ale si zober ze priide dakto teraz vecer s tym ze si "zahra" mafiu, pozrie ze je tu prispevkov na desat stran, tak to radsej vypne a ide spat, ked ma citat ako dvaja ludia OPAKUJU dookola to iste ...


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
drahy prestan whinovat nikoho to nezaujima

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter:
Mohol si Annuna zachranit jednym slovom, a dokonca bez velkej sance, ze by si umrel, lebo ja som mala po annunovi najviac hlasov a bola by som odvisla.
Ty jediny si vedel takmer na sto percent, ze hovori pravdu, nepovedal si nic, aj ked ti realne nebezpecenstvo nehrozilo.

A dnes sa chces dohodnut?

Vina: Specter


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A ja by som napriklad nasledoval annunov priklad, ktori i ked vedel co Specter je, obvinil, koho to vlastne obvinil?
Neobvinil posledny den nahodov teba..... Baelara?

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Meatatron napísal:
Specter napísal:
Veď o tom je Mafia.
Imho je to o konstruktivnych vypovediach, kazda by mala priniest nieco nove, ked uz si myslimz e je vsetko napisane, tak poviem, uz som to pisal vyzsie abo daco, ale si zober ze priide dakto teraz vecer s tym ze si "zahra" mafiu, pozrie ze je tu prispevkov na desat stran, tak to radsej vypne a ide spat, ked ma citat ako dvaja ludia OPAKUJU dookola to iste ...


Nuz ak cakas od 20+ ludi konstruktivne vypovede, z ktorych kazda prinesie nieco nove, zmylil si si temu.  :wink:

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
A ja by som napriklad nasledoval annunov priklad, ktori i ked vedel co Specter je, obvinil, koho to vlastne obvinil?
Neobvinil posledny den nahodov teba..... Baelara?


No, ked si spomeniem koho typoval ako mafiana...nie nahodou aj teba?


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Drahá Baelara, nebyť môjho neuváženého činu, najväčšia casť Annunovej krvi by bola na tvojich rukách (čo si myslím aj stále je, len u mňa sa to priveľmi rozmazáva). Sám Annun dával do popredia aj v jeho posledných chvíľach práve teba ako kandidátku pre žralokov.

Doteraz si špekulovala, hádala sa a vymýšlala alternatívy. Teraz sa dovalíš, zopakuješ slová stokrát povedané a zaradíš sa do zástupu.
Nechceš sa porozprávať o tom, prečo si tak trvala na Annunovej poprave?
edit: idem spať.


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
No, ked si spomeniem koho typoval ako mafiana...nie nahodou aj teba?

no, niekde tam pisal, ze podla neho jeden z trojice ja, kleriker a silwer by podla neho mohol byt pirat.... nehadam sa,

ale.... kedze sa nemam coho chytit, Kleriker mi svojim stylom hry, a ba priam Inkvizicnou aktivitou nesedi na mafijana, silver je tichy, ale ty sa zmohnes na jediny argument, a to protiobvynenie, a nie priznanie faktu, ze si nim bola obvinena prevaznu cast predosleho dna ty.... a ze nebol jediny komu si sudiac podla tvojho poctu hlasov bola podozriva, rozhodol som sa priebežne obviniť teba.

vina: Baelara

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vincent, uvadzam citat svojho postu (pred par prispevkami), kde, ako som si myslela, som jasne povedala, ze JA som mala druhy najvyssi pocet hlasov.

Baelara napísal:
Specter:
Mohol si Annuna zachranit jednym slovom, a dokonca bez velkej sance, ze by si umrel, lebo ja som mala po annunovi najviac hlasov a bola by som odvisla.
Ty jediny si vedel takmer na sto percent, ze hovori pravdu, nepovedal si nic, aj ked ti realne nebezpecenstvo nehrozilo.

A dnes sa chces dohodnut?

Vina: Specter


Dalej uvadzam citat Annunovho postu zo vcera, kde aj ty si podozrivy - vysledok necham na uvahu ostatnym, obvinovat ta nebudem, podla mna si nevinny (alebo prave taky vinny, ako ja).

Annun napísal:
Ok, ak dobre ratam mam 10 hlasov, je cas.  

JuK-i uz vie, vy ostatni cujte cujte.

Prave ste si uz de facto uspesne obesili policajta.

Mojim povolanim je "konstabl", kazdu druhu noc viem niekoho vysetrit a ten sa dozvie, ze som tak spravil.

Specter, ktoreho uzasnu kajutu som prehrabal prave ja, je neutral, btw.

Nepredpokladam, ze by tato informacia zachranila moju kozu, ale to uz je teraz vas problem, priatelia.

Ak by nejaky zazrakom doslo k tomu, ze zapnete mozgy, tak doporucujem, aby ste dnes obesili prave Spectera - velmi jednoducho si tym overite to, ci klamem a zaroven obesite len neutrala, cize mesto o nic nepride.

Otazka je, ci by som potom prezil noc, ale to uz je opat na vas - museli by sme mat lekara a ten by musel by ochotny ma ochranit.

V kazdom pripade, kedze nepredpokladam, ze my este niekto uveri, tak vam aspon doporucujem, aby ste si v nasledujuce dni dali pozor hlavne na ludi ako Finrod, Baelara, Kleriker a Vincent - ja ich uz preverit moct nebudem, ale mozno to vies este aj niekto dalsi.

Je to na vas.


Poznamka pre Juki: uvadzam cele posty kvoli tebe.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm. Neviem, ale neja knevidim zmysel v obeseni Spectera. Ja ho chapem. Klamal ze je obycajny cestujuci, lebo sa bal o scoj krk. Ved hlavnym cielom neutralov je prezit. Ja by som mu veril. A navyse nasim cielom je odpravit PIRATOV. Sice ta situacia, ze umru dvaja ludia moze byt zaujimava. Som zvedavy ako by Specter dokazal ze to nebol on.

Mno ale mne sa stale nezda Baelara. Jednoznacne ma na Annunovej smrti najvacsi podiel. Navyse jej argumenty boli vacsinou len prekrucanie postov inych vo svoj prospech, alebo skor v Annunov neprospech. Zatial vsak hlasovat nebudem. Uvidim ako sa dnesny den vyvinie.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
K mojim dovodom sa vyjadrim neskor - ale to az bude zle.

Zatial som za odstranenie Spectera - zopakujem, co som uz hovorila, a hovorili aj ini - nemal velku sancu umriet, a predsa cusal.

A uvedomte si, ze teraz zrejme vedu pirati, takze:
- specter ako neutral by logicky drzal s nimi, nas sa len snazi presvedcit, ze on nic, a pritom, ako sam priznal, znacnou mierou dopomohol k Annunovej smrti (ano, citim sa vinna z Annunovej smrti, a neskutocne ma stve specter ako sa dnes snazi mazat pasazierom med okolo huby a slubovat - sam povedal, ze aj topanky bozkavat, len aby si zachranil zivot)


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To je pravda, že teraz je už skoro ako juki, ktorá ty vykrikovala heslá, aby sme ju nechali žiť a po tom, ako písala na annunovej strane je nejak ticho.
Thuriazs - ja na teba zas nič nemám, lebo postneš raz za deň a to aj to, že obviňuješ len mňa.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juki pisala, ze ma skusky, ze asi nebude moct prispievat, a aj ked neziadala o imunitu, mali by sme sa tvarit ze ju ma.

Okrem toho, Juki nebola dokazany neutral a verim, ze je to cista dusa.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun