HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:

Vysvetlím ja - v túto noc umrel iba jeden hráč. Na ozzyho som použil svoju schopnosť, čiže on prežil.


to mozes povedat na kohokolvek ktory prezil noc

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 11.04.2006
Príspevky: 399
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
si si sto pro isty ze sli po ozzym? ak ano ako to vies? tebe pise ze ci na chranenca noekto utocil?.....nemyslim ironicky len sa pytam ako funguju povolania

to zaujima ja mna, pls vysvetli

_________________
"Courageous men don't have more courage than normal, they just have it little longer."


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
otazka smerovala na mna alebo na eluna?

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
E´lune napísal:
Morti napísal:
The Andy napísal:
Morti napísal:
no nechcem ak je policajt(ci co to je)....ale ved on aj tak umrie skor ci nekor....zalezi ci kalame alebo nie....nevysvetlujte si to zle ale ak neklame....podla mna pojdu pirati po jeho krku

ak hovori pravdu o tom ze je policajt pirati ho zabiju ak sa zisti ze klame tak my
a o elunem podobne ak ho nakoniec nezabijeme zabiju ho pirati
podla mna su obidvaja uz odpisany, takze je uz jedno kto odvisne

no ale je uzitocnejsie (mozno vymyslene)silverovo povolanie...aspon podla man....pls vysvetli to s tym ze mafiani nezabijali....


Vysvetlím ja - v túto noc umrel iba jeden hráč. Na ozzyho som použil svoju schopnosť, čiže on prežil.

si si sto pro isty ze sli po ozzym? ak ano ako to vies? tebe pise ze ci na chranenca noekto utocil?.....nemyslim ironicky len sa pytam ako funguju povolania


Nie, mne nič nenapísalo. Ja som si len ráno vydýchol keď som si to prečítal, že prežil. Čistý tip, keďže annuna zabil ľud.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
E´lune napísal:

Vysvetlím ja - v túto noc umrel iba jeden hráč. Na ozzyho som použil svoju schopnosť, čiže on prežil.


to mozes povedat na kohokolvek ktory prezil noc


Lenže túto noc umrel iba jeden. Nie dvaja.


Hore
 Profil ICQ  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 11.04.2006
Príspevky: 399
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
...a ty veris vincovi? akoze nic proti jemu ale preco by som mu mal verit ze zabijal neutral a nie mafian?

to napisal kleriker ze je neutral ja som sa ti to len snazil vysvetlit
vinc nie je pre mna o nic viac nevinny ako ostatni, len je menej vinny

_________________
"Courageous men don't have more courage than normal, they just have it little longer."


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A ako mozes vediet ze isli po ozzym?....ja stale nechapem preco dragona nemohli dat mafiani ale neutrali

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 11.04.2006
Príspevky: 399
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Lenže túto noc umrel iba jeden. Nie dvaja.

jeden pirat zaspal

_________________
"Courageous men don't have more courage than normal, they just have it little longer."


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
A ako mozes vediet ze isli po ozzym?....ja stale nechapem preco dragona nemohli dat mafiani ale neutrali


Ja som to nevedel. Bol to len tip, pretože na annuna útočila celá loď a bol som zmätený.


Hore
 Profil ICQ  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 11.04.2006
Príspevky: 399
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
A ako mozes vediet ze isli po ozzym?....ja stale nechapem preco dragona nemohli dat mafiani ale neutrali

v klude ho mohli dat aj mafiani lenze vincent povedal nieco z coho kleriker vydedukoval ze je vrahom on a ze je neutral

_________________
"Courageous men don't have more courage than normal, they just have it little longer."


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Morti napísal:
A ako mozes vediet ze isli po ozzym?....ja stale nechapem preco dragona nemohli dat mafiani ale neutrali


Ja som to nevedel. Bol to len tip, pretože na annuna útočila celá loď a bol som zmätený.
no oka ale na tomto nemozes zakaladat obranu ze tvoje povolanie nie je vymyslene....lebo hocikto mohol napisat ze ochranil hocikoho kto neumrel
....preco si myslite ze stale musia umriet 2...co ak neutral zabija 1 raz za hru...poprip...1 za 2 noci....poprip ine:D

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Finrod Elensar napísal:
Ano utocil som na Annuna, lebo sa mi videl podozrivy a to hlavne vdaka Tvojim a Baelarinim prispevkom a zautocil som na neho az po tvojich a Baelarionych slovnych utokoch, tak sa teraz  velmi divim, ked mi to vycitas.

A dalsia vec potencialny policajt moze byt takisto potencialny pirat.


Ach, ako klames, tusim 8 strana davas hlas na Annuna a dovodis, ja to robim tusim tak na strane 18, odhadovo, na 8 idem do spectera a annun as bije so mnou.[/b]


Je pravda ze vinu som mu dal ako druhy, ale utcoil som na neho slovne az po tebe a este som to aj odvovodnoval vasou skorsou diskusiou na stranach 5 a 6.
Ozzy napísal:
finrod ty sa furt musis na niekoho ineho obracat

Bohuzial musim o tom ta hra je, ze ked si vymyslim nejaky argument tak tym nikomu nepomozem, ja sa snazim zachytit spravanie ostatnych a to co povedali a z toho dedukovat
A tiez nemam ako vacsina ludi tu na palube uzasne schopnosti policajta, ci ochrancu ci odhalovatela.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takže my humble opinion.

Zoberme si, že Silver je mafián - áno útočil ostro na Annuna a takisto jeho prejav má taký trpký nádych. Nemyslím si však, že je to hlúpy človek, preto keby bol mafián snažil by sa takémuto prejavu vyhnúť... Takže, včera zomrel Annun a dnes zabili Dragona, potom akýmsi spôsobom zistili, že E'lune má cenné povolanie (neviem prečo iné by sa ho pokúšal zabiť). Teraz prišiel s takýmto vyhlásením, vidiac, že neprežije ďalší deň (ešte je možnosť, že by bol riadny všivák a vypýtal by si imunitu s nejakou výhovorkou). "Suicide much?" Nevidím dôvod prečo by aj napriek tomu, že obesia niekoho s cennou schopnosťou, obetoval svoj vlastný život.

Zoberme si, že Silver je policajt - včera útočil na Annuna, kvôli tomu, že neveril jeho prehláseniu o tom, že je policajt. To je pochopiteľné - dvaja policajti v hre? (možno Annun ani nie je policajt a moju iba frakciu vytipoval - odvodil si to z môjho štýlu hrania a chopil sa toho môjho odhalenia, že ma prehľadávali).
Následne dnes zhodnotil situáciu, potom ako odhalil E'luna. Pomaly sa míňajú námorníci a loď sa zjavne rúti do záhuby. Oplatí sa mi odhaliť sa?
- ak sa odhalím obesíme určite mafiána a ďalej budeme môcť vyvodzovať mnoho z toho, čo na to povedia ostatní.
- budem však vydaný mafiánom priamo do pazúrov a noc neprežijem... ale počkať, lekár ešte žije, a neviem na koho by použil v noci schopnosť, ak nie na mňa.  

Ktoré myslíte, je pravdepodobnejšie? Imho jednoznačne to druhé.
vina: E'lune


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jesus H. Christ, to co za argumenty tu idu?

1. IMHO prvu noc zabil niekoho Specter, a aj preto bol druhy den posraty sa priznat, lebo strielal na slepo a netrafil. Druhu noc, ak vravi pravdu o svojom voodoo, mal inu schopnost, pripadne ziadnu, a teda nikoho nezabil. Duh.

2. E'lune nie je lekar, je pirat, a ja som s tym vysiel preto, lebo spolieham, ze ma SKUTOCNY lekar ochrani. Nevraviac o tom, ze som tiez potvrdil, ze Juki je cista, a obral tak mesto o jeden casto pretrasany (bezdovodne) ciel, ktoreho zabitim by sme sa este viac odsrali. :roll: Plus, kedze som spoluzodpovedny za smrt Annuna, a za to, ze som mu neveril, tak to chcem napravit. A pokial nie je lekar pako, tak noc prezijem, a rano budem moct podat informacie o niekom dalsom.

Kazdopadne, GARANTUJEM vam, ze E'lune je pirat.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmmm...pekne...ale ratal si z moznostov ze lekar teraz nehra?(aj to sa moze stat)...alebo ze lekar je niekto kto tu nebude...napr.Wlacho (to je len priklad)

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 38 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun