HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 205 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia
Autor Správa

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Samozrejme, spravilo to 11 ludi. neobesime ich vsetkych? :lol:



hlasis sa dobrovolne ???? chces to pomaly a ..... alebo rychlo a .....

ja som len chcela podotknut , stale dookola riesit annunovu smrt  nieje moc smerujuce lebo v tomto bolo zapletenych vela ludi , VY STE sa tak rozhodli a vdaka vam uz nam nezostava nic ine len znasat nasledky

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
jaku zmenu ????? vsak vsetko je po starom , stale hlasujem za mortiho
JuK-i napísal:
[Nevina : Quicky
Vina: Morti
tot si vyznac nahrubo... :-P
edit: urobene... :-)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Naposledy upravil Cerebro dňa Pi. 25. Jan 2008, 0:08, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
moze byt, inac mna volaju Chudas a to casto sa pise ako Xudas, len aby bolo jasne 8)


neches byt rovno ZORO ??? hmmm ale to by moc nesedelo leby ty by si nedokazal predsa ublizit ani muche , radsej ta budeme volat Andílek  :P

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
JuK-i napísal:
jaku zmenu ????? vsak vsetko je po starom , stale hlasujem za mortiho
JuK-i napísal:
[Nevina : Quicky
Vina: Morti
tot si vyznac nahrubo... :-P


spokojny pan hnidopich Celebro  :lol:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
Celebro
ukamenovat Ta  :ikonka42:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
JuK-i napísal:
Celebro
ukamenovat Ta  :ikonka42:

nekybycuj, zacinas na C  :roll:  :P  :roll:

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Cerebro napísal:
JuK-i napísal:
Celebro
ukamenovat Ta  :ikonka42:

nekybycuj, zacinas na C  :roll:  :P  :roll:
ale pokracujem s rebrom, nie s lebrom... :-D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
JuK-i napísal:
Celebro
ukamenovat Ta  :ikonka42:


joj ..... radsej to necham tak , ale rozmyslala som aj nad Celeprom , Cereprom , Celerom , Cereborom  :lol:

chces do mna hodit kamenom ????? hej?? a vies rychlo utekat ???  :lol:  :twisted:  :P

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
inak sme oz dost OT popravde az moc , nechcem videt co snami spravi Alefo ked sem dojde, takze by sme sa uz mali viac uberat smerom ala hra mafia

a inak Kleriker ked sa ti tak Morti nepozdava tak zanho hlasuj





OT: neviete kde su schovane plavacia vesty
OT: zajtra tu pravdepodobne nebudem , mam skusku a konecne cestujem zas domu , takze ak to  bude nejakym divnym sposobom nerozhodne tak nech s mojim hlasom nadeli Findor , nehladajte za tym nic divne , on sa este nevyjadril a ani nehlasoval takze je pre mna v podstate nezaujaty , sice je tu este patria ale to ...... deby do inej temy

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baeleru podozrievam uz strasne dlho , a bola dost vyznamna osoba pri annovom pohrebe , celu hru mi neverila , podozrievala coz neni nic zle ale uz nevim v ktorm presne dni a ani poste sa ma zastala co mi vobec nesedelo s jej doterajsou hrou
a the Andy? jedine cim sa v mojich ociach troska podkopal bolo nedoverou voci Silverovi ( sice keby som bola nim  ani ja by som mu neverila , a to hlavne preto ze mal skoro rovnaku schopnost ako annun , pricom sa annuna nezastal , ale kedze mozem potvrdit ze hovori o mne pravdu nemam dovod mu neverit) , tiez ty ze sa mi zda ze nejako velmi suhlasi so vsetkym co Findor vypusti z ust , bolo tu spomenute akoby bol juho poskok nic v zlom Andy ale sem tam to tak vazne vyznieva  :P[/quote]


hmmm zaujimave zhrnutie poslednych troch realnych dni a vidite ze to ide aj jednoducho


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
to Kleriker: BTW a co ty preco zrazu obranujes ??...neviem sice kolko bolo piratov na zaciatku ale mam taky pocit ze uz je ich dost na to aby ochranili svojho clena pred obesenim...sice ho nemusia obranovat priamo ale len nebudu za neho hlasovat....teoreticky im je celkom aj vyhodne ked nikoho neobesime ...ved oni si nas postupne daju....tak tymto chcem povedat slusnej casti lode ze musime zostat spolu inak skoncime.....ako tie Svatoplukove pruty :D...


tak vtomto morti s tebou suhlasim ale vsimnime si kto tu vacsinu casu rozhadava tych ktori sa zdaju na prvy pohlad slusnymi cestujucime a bolo by fajn sa zamerat na neho
podla mna je tu jeden co rozprudii debatu o zabijany istym smerom a potom sa uz len pridaju skryti piraty a udany smer len sa snazia drzat v patricnej medzi
hmmm ale to je len navrh na zamyslenie idem znova precitat predosle casti ale jeden tajny tip mam od zaciatku na dobre skryteho pirata


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak sa pozrime na tu vetu. V nej sam vravis, ze argument o ovplyvnovani je jedna z hlavnych pricin smrti Annuna. Formulacia sme(ste) je tiez zaujimava, kedze ty si NIKDY nedal hlas Annunovi a tu predsa vravis ze si ho obesil, prerieknutie?

toto by sa dalo pochopit aj inak to my ako priklananie sa k posadke lodi kedze pirat chce zostat co najdlhsie skryty a preto sa perzonifikuje s ludmi takze my ....hmmm vskutku
a to vy hmmm jaksi sai v tomto dost preriekol ... neviem ako ostatn´i ale toto ma dost presvedcia ze tu nieco smrdi  :|


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mna v podstate nezaujaty , sice je tu este patria ale to ...... deby do inej temy[/quote


mozzem sa opytat co tym myslis .... neznie to priam priatelsky ]


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmmm po niekolko krat preictani vasich dlhych postov je mi nutno vyjadrit sa
dobre podozriva od zaciatku uz od prvych stran tejto hry a moje domnienky sa zatial potvrdzuju a aj sposob akym sa od seba snazi odputat pozornost a hlavne sposob ako sa nalepila na juk.i o ktoreje sme presvedceni ze je len obycajny pasazier lode je obzlats obdivuhodny je baleara. takze to je jeden moj typ na pirata
druhy je silverboy - a tu to nemienim opakovat tie dlhosiahle strany predoslych dni
treti je ten rambo meno mi vypadlo jaj andy - sice trosku neohrabany pirat cim chce mozno vzbudzovat dojem ze to nie je iste ale je
a jeden skryty ktoreho nebudem menovat boooo by mohol vyuzit svoje schopnosti viest dav a dat mi posledne pomazanie skor nez sa presvedcim komu sa da verit
uvedomujem si ze tymto som vystavila svoju kozu na slnko bozie
ale par dni dni tu zas nebudem a kedze asi budete potrebovat moj hlas tak zahlasujem teraz
neskor svoje vyroky  okomentujem a inak nechcem imunitu takze pokial sa rozhodnete mila posadka ma eliminovat nech sa paci
takze moj hlas patri
vina: Baleara
aj ked spomedzi mojho zoznamu podozrivych nie je tym najnebezpecnejsim piratom a jej predcasnym zlyncovanim sa velmi o piratskej bande nedozvieme
hmm ok tak rozhodnutie necham na vas papap


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
5 postov za sebou...  :ikonka42: si asi rekorderka, Patria...  :wink:
pozri si bod 11

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 205 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 61 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun