HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 231 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalšia
Autor Správa

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
mal si na vyber mohol si verit annunovi , povedal o specterovi  , specter mohol klamat aby si zachranil kozu  , annun nemal co stratit  tak neviem naco by klamal , zalezalo od kazdeho komu kto veril viac a odpohladu ako sa na oboch od zaciatku pozeral takze si  v tom tak isto ako specter a uz ma nebavi dookola riesit tento vas presla  , stalo sa musime stym zit sice je to Klerikov najoblubenejsi argument ale tak istoho mozeme pouzit naneho
mna nebavi tu kazdu chvlu vidiet, ze Specter NEMAL CO STRATIT PRIZNANIM!!!! jazycek vah bol medzi baelereou a Annunom, za SPectra nehlasoval nik (mozno jeden clovek, nechce sa mi pozerat) tym, ze sa prihlaasi ako neutral, by enmal absolutne co stratit pretoze:
a) pirati idu po cestnych ludoch, neutrali ich netrapia, kym im nezacnu strpcovat zivot
b) my analogicky
cize Specter tym neaml absolutne co stratit, cize u mna argument, hladal ochranu neuspeje (jedine ze ma papier nato, ze mu to v hlave nefacha poriadne)
edit: idem spat, bru noc

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
JuK-i napísal:
mal si na vyber mohol si verit annunovi , povedal o specterovi  , specter mohol klamat aby si zachranil kozu  , annun nemal co stratit  tak neviem naco by klamal , zalezalo od kazdeho komu kto veril viac a odpohladu ako sa na oboch od zaciatku pozeral takze si  v tom tak isto ako specter a uz ma nebavi dookola riesit tento vas presla  , stalo sa musime stym zit sice je to Klerikov najoblubenejsi argument ale tak istoho mozeme pouzit naneho
mna nebavi tu kazdu chvlu vidiet, ze Specter NEMAL CO STRATIT PRIZNANIM!!!! jazycek vah bol medzi baelereou a Annunom, za SPectra nehlasoval nik (mozno jeden clovek, nechce sa mi pozerat) tym, ze sa prihlaasi ako neutral, by enmal absolutne co stratit pretoze:
a) pirati idu po cestnych ludoch, neutrali ich netrapia, kym im nezacnu strpcovat zivot
b) my analogicky
cize Specter tym neaml absolutne co stratit, cize u mna argument, hladal ochranu neuspeje (jedine ze ma papier nato, ze mu to v hlave nefacha poriadne


no vies asi ho dost vystrasila annunova hlaska , ja som dobry , specter neutral zabite spectera , nieje to doslovne  :P

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
no vies asi ho dost vystrasila annunova hlaska , ja som dobry , specter neutral zabite spectera , nieje to doslovne  :P
potom tu nema co hladat a mal by ist na psychiatriu koli paranoiam a pocitu stihomamu...

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
JuK-i napísal:
no vies asi ho dost vystrasila annunova hlaska , ja som dobry , specter neutral zabite spectera , nieje to doslovne  :P
potom tu nema co hladat a mal by ist na psychiatriu koli paranoiam a pocitu stihomamu...


co ty vies mozno ma inu schopnost a mas sa spravat presne tak  :lol:

Morti napísal:
Juk-i na co narazas tym postom niekde vzadu o mne?....podla teba som neaktívny?...podla mna som z posadky ktora prispieva pravidelne a celkom dost vzdy ked mozem(vacsinou vecer)....a  netravim nedelu za netom....zatial neobvinim nikoho ,pockam na silvera.....


na nic nenarazam , ale ako om si vsimla velmi aktivny si bol len v tedy ked sa do teba Kleriker navazal
Morti napísal:
to som jediny komu sa zda podozrive ze silver je policajt(ak je) a Juk-i je nevinna(ak je,a silver neklamal)ze uz 2 noci po odhaleni obaja ziju?...toto sa mi nezda zeby mafiani tak riskovali a radsej zabijali ludi z davu?! mne sa cim dalej viac zda ze silver obetoval eluneho


vsak prave u nas to je jasne , silvera mozu blokovat alebo ho niekto chrani a ja som prenich jasna ked vedia ze ma nezlakaju k nim , tak si ma asi nechavaj v zaruke a vyvrazduju si zvesela vsak to maju teraz lahke nie
alebo si mozno myslia ze som neutral( neviem kto to uz tvrdi) a chcu ma zlakat na svoju stranu
Morti napísal:
ved ja sa ich snazim vyprovokovat ku kecaniu....lebo su podozrivý...a juk-i podla mna este dnes neco napise...aspon dufam


chces povedat ze som ako ryba na suchu ??? som otvorena spytaj sa odpoviem , a co pekne chces napisat basnicku ci komdolenciu  :lol:  :P
Morti napísal:
zrazu kolko policajtov lol:D to som ja jedny co niesom policajt:D?!....tak ja vam verim navrhnite koho obesit a ja sa pridam,lebo ja niesom taky uber ako vy vsetci so svojimi schopnostami....


takze priznavas ze mas skill a aky ????
Morti napísal:
no co ja viem ze by po juki a silverovi po 2 noci nikto nevystrelil...to je 50% sanca ze trafia keby sme mali 1 chanica


nejako velmi ma chces pouzit ako cvicny terc , co mas proti mne , som ti podozriva ?? ak ano vyjadri sa , rada s tebou budem analyzovat ci som zla ci jako  :)
Morti napísal:
no vidite tak je asi konec hry dnes cize je asi jedno koho obesime...(aspon z pohladu mna)a ked bude niekto az moc proti obesime jeho no neni to dobry napad?


nejako ti jedno kto zomrie to sa mi nepaci , co takto radsej poriadno porozmyslat a najst vychodisko ha ??

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
K predoslemu dni: Ludia ste hlupi....to len tak aby ste vedeli  :lol:
Klerik aj dnes krasne predvadza svoje obvinenia z nicoho. Paci sa mi ako vies na zaklade hocicoho niekoho obvinit a Baelara sa k tebe ako spravny pirat a tvoj kolega pridala :P. Nechapem vase obvinenia na Spectera. Je zjavne neutral. Naco zabijat neutralov? Nasa priorita je zabijat PIRATOV. A to ste podla mna obaja. Klerik sa ocividne snazi odputat pozornost od seba na Spectera, ktory ho obvinil. taku istu taktiku pouzila aj Baelara, ked ju obvinil Annun. A uspela. Je nacase aby sme konecne zacali vesat piratov a prestali sa nimi nechat vodit za nos.
vina: Kleriker


ma to svoju logiku
Quicky napísal:
Klerik: Tvoj vzorec plati iba ak sme si na 100% isti ze Specter zabija. A to ja osobne niesom. Naopak mu verim. Jasne ze vtedy klamal. Preco by nemal, ved keby sa priznal tak by sme ho obesili. Priznal sa az potom, lebo nemal na vyber. A keby bol naozaj renegate, tak imho by odstranoval ludi o ktorych si mysli ze su pirati (teda podla toho, ako povedal ze sa prida na nasu stranu). Tj uz by si bol mrtvy:P. A inak odkial mas ze piratov je 6? teda uz len 5?....To si si vycucal z prstu? Alebo mas nejake dokazy? Napr. vies to, lebo si pirat? :P

Navyse nikde nevidim post kde pise ze by sa kludne pridal na hociktoru stranu. Naopak povedal (viackrat sa mi zda) ze sa pridava k nam cestujucim.


to vyznacenie stoji za povsimnutie
Quicky napísal:
Klerik: viem ze si napial +/- 6 ale potom si to bral ako samozrejmost a v kazdom poste uz si pocital s cislom 6 akoby nic. A specter ti iba vyvracia tvoju logiku. Preto naraba s tymi cislami ktore si pouzil ako ty prvy.

Okej ale mna uz to nebavi. Chcel si aby sme ta preklepli. Stalo sa.
Som "Agent Jeho Veličenstva Karola I."  mojou schopnostou je kazdu noc zistit ci je niekto pirat. Prvu noc som preveroval Ozzyho- nebol pirat. Druhu noc som preveroval Baelaru - Baelara je pirat. Tretiu noc som preveroval Finroda - nie je pirat (preto nechapem aj jeho obvinovanie...). Stvrtu noc som preveroval Klerika - je pirat.
Silver tu mas odpoved preco na neho utocim. A uz vcera som mal podozrenie podla toho ako pisal. tak som ho tuto noc preveril. Nemusite mi verit. Ale ja viem ze ak nezabijeme Klerika, alebo Baelaru, tak sme prehrali. Uz ma nebavi natahovanie s Klerikom, tak som vysiel s pravdou von.


cize si co obcan ci neutral ??

Quicky napísal:
Ak nahodou obesime/te (whatever) mafiana, tak hra skoncit nemusi.


pravda je tak rozhodujte uvazlivo
dnes musime jednoducho popravit pirata  :twisted:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
1. Specter, ty odkial mas, ze je piratov 5? Podla teba by dal Alef TRETINU ludi piratov a neutralov? Sibe ti??? Ved to by bol masaker.

2. V noci som preklepol mojho top suspecta Finroda, je cisty.

3. ABSOLUTNE nedava zmysel pirat, co ma schopnost zabijat. Kleriker bude skor agent Spanielska alebo co, ale pirat? Neverim. To vsetko za predpokladu, ze Specter, POTVRDENY KLAMAR, opat neklame.

4. Tak ci onak sa mi tu VONKONCOM nepaci Quicky, ktory sa rychlo a bez argumentov vrhol na Klerikera, pritom kym pirati boli vo vacsej mensine tak cusal ako vos pod chrastou, a zrazu vylieza? To smrdi viac ako Jironov gin, a preto...

vina: Quicky


mas nieco proti tomu ze sa niekto ozve , ze prejavy nazor , tebe mozno smrdi on jemu mozno smrdis ty , muhehe
Silverbow napísal:
Quicky napísal:
Klerik: viem ze si napial +/- 6 ale potom si to bral ako samozrejmost a v kazdom poste uz si pocital s cislom 6 akoby nic. A specter ti iba vyvracia tvoju logiku. Preto naraba s tymi cislami ktore si pouzil ako ty prvy.

Okej ale mna uz to nebavi. Chcel si aby sme ta preklepli. Stalo sa.
Som "Agent Jeho Veličenstva Karola I."  mojou schopnostou je kazdu noc zistit ci je niekto pirat. Prvu noc som preveroval Ozzyho- nebol pirat. Druhu noc som preveroval Baelaru - Baelara je pirat. Tretiu noc som preveroval Finroda - nie je pirat (preto nechapem aj jeho obvinovanie...). Stvrtu noc som preveroval Klerika - je pirat.
Silver tu mas odpoved preco na neho utocim. A uz vcera som mal podozrenie podla toho ako pisal. tak som ho tuto noc preveril. Nemusite mi verit. Ale ja viem ze ak nezabijeme Klerika, alebo Baelaru, tak sme prehrali. Uz ma nebavi natahovanie s Klerikom, tak som vysiel s pravdou von.


Neverim ti.

Napisem, ze Finrod je nevinny, a ty to tu nenapadne vsunies medzi svoje "zistenia". Ozzy je mrtvy, to sa ti tiez hodi. Baelara je vseobecne podozriva a dobry typ.

Varis z vody.


toto sa moze brat ako dobry argument , Quicky kludne mohol zopakovat to co sa stalo , vseobecny nazor , ale tym ze vystupil proti Klerikovi mutil vody , ak ma pravdu a zabijeme Klerika je v suchu presne akoty , ak zabijeme Quickyho a bude obcan tak sme v riti :lol:
Silverbow napísal:
Podla mna Quicky furt klame.

1. TRAJA ludia co je vedia zistovat frakcie?

2. Preco nesiel treti a stvrty den tvrdo po Baelare, ak by naozaj vedel, ze je pirat?

3. Preco nevysiel s farbou von skor?


a co ta mas takmer na chlp rovnaku schopnost ako nebohy annun a u nho sme si uz isty

pretoze by to bolo velmi okate a mafia by sa ho asi zbavila nie , co sa mal obetovat  :roll:


Silverbow napísal:
Morti napísal:
Silverbow napísal:
Podla mna Quicky furt klame.

1. TRAJA ludia co je vedia zistovat frakcie?

2. Preco nesiel treti a stvrty den tvrdo po Baelare, ak by naozaj vedel, ze je pirat?

3. Preco nevysiel s farbou von skor?


1. toto je dovod preco aj ty nemusis byt policajt
2. ved 3den bol elune uplne isty ne?
3.aby sa vystavil nebezpeciu?
....pre tieto 3 body mi pripadas podozrivejsi akoze takto
1.aj ty mozes byt falosny
2. obetovanie eluneho
3.ty si isiel von podla mna na istotu lebo si mafian
:Dsry ze som odpovedal za qika:D

LOL

Konspiracia!  :lol:

Anyway, DOLEZITE fakty:

1. Na lodi su DVAJA neutrali (FRA a ESP).

2. Jeden z neutralov PRAVIDELNE v noci ZABIJA.

Z 1. a 2. je ZJAVNE, ze ASPON JEDEN z dvojice Specter a Quicky KLAME. Mam pocit, ze Quicky je pirat, a Specter je zabijajuci neutral, a chce sa s piratmi zviezt. Dalsi pirati budu asi Morti, Wlacho a niekto extra. Just a hunch on Wlacho, ale Mortiho konspiracie mi smrdeli uz vcera.


1. jak si mozes byt isty ze su len dvaja vsak za kazdu krajinu ich mozebyt aj desat
2. a na tento fant si ako prisiel , fakt je ked to je dokazane , mas dokaz von s nim!!!
3. Specter je klamar  sam to takmer o sebe tvrdi , a preco prave z tejto dvojice ???
ako si krista prisiel na Mortiho , lebo nanho tlacil Kleriker a naneapadne sa ho snazis zastat? , Wlacho ..... hmmmm , a extra koho myslis seba??  :P

ake konspiracia , som neco prehliadla ???
Silverbow napísal:
Quicky napísal:
A preto si obetoval E'luneho ze?  :P Zarucil si si docasnu neprestrelnu ochranu.

1. ja som takisto odhalil pirata. Az dvoch. Ale nikto mi neveri. Robte ako chcete, potom neplacte ;).

3. V tomto mas pravdu ale ja som chcel hrat. Niesom nejaky HOLY PALADIN OF WHATEVER, aby som sa hned nazaciatku obetoval... Ty ako mafian si svojim prehlasenim dostal prakticky imunitu. Mafiani ta nezabijali, lebo si nim sam a cestujuci ti veria. Perfektna taktika  :wink:

To uz je fakt absurdne. Kazdy je pirat, len ty si lietadlo.

Ak pripustim, ze vravis o sebe pravdu, a Kleriker je pirat, tak potom v noci vrazdi Specter, a VZDY vrazdi nevinnych.


preco potom by si bol genialny nie ? :lol:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vajadrila som sa ku kazdemu kto dnes napisal teda az natoho pana s nulou co sem hadzal nepodstatne vykriky do tmy  :lol:  :P

je  jasne ze pravdepodobne umrem  v noci , ale co uz

ako to vidim ja:

Obcania : Quicky , Silver , Findor .....
Neutrali :Specter ,  .....
Piarati : Baleara , Kleriker? ,Thurzias? , Cerebro ? .....
ostatny neviem , napr taky Saimon , kto to je , kde je som sama coho takmer neregistruje
ostatny co este nic nenapisali vyjadrite , zvolte si svojho vinneho

OT: zas idem do skolicky tak tu moc obsmrdat nebudem :)
OT: uz som jak Patria v postovani ale bolo to pre mna takto jednoduchsie ..)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
1. jak si mozes byt isty ze su len dvaja vsak za kazdu krajinu ich mozebyt aj desat
2. a na tento fant si ako prisiel , fakt je ked to je dokazane , mas dokaz von s nim!!!
3. Specter je klamar  sam to takmer o sebe tvrdi , a preco prave z tejto dvojice ???
ako si krista prisiel na Mortiho , lebo nanho tlacil Kleriker a naneapadne sa ho snazis zastat? , Wlacho ..... hmmmm , a extra koho myslis seba??  :P

1. Lebo viacej ich alef jednoducho neda. Metagame thinking, ale to je fakt. Keby boli 3+, tak k nim alef vymysli tri krajiny. Dvaja SPOJENI neutrali + niekto dalsi? Nie.
2. Nemozu 2x za noc zabijat pirati, to by boli extremne silni a mali takmer istu vyhru.
3. Mortiho hlasovania a posty si precitaj. A branil Eluna.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Matka moja! Ja mam z tejto mely uz pocit, ze je kazdy vinny minimalne dvoma vrazdami a troma znasilneniami.

Pocet piratov kolise od 1 do 10, pocet neutralov analogicky.

V kazdom pripade si myslim, ze JE mozne ze ked dnes umrie nevinny, tak sa hra skoncila.

Vyzyvam Silvera, aby preveril Klerikera (ak prezije nahodou den).

Specter uz raz zaklamal, evidentne, a je jediny dokazany neutral (ktorych samozrejme moze byt viac), aj ta jeho schopnost moze byt pravdiva, akurat ... no ja neviem. Mne sa vidi ze sa tu robi nejaky hype, a stale mam na pamati, ze po tri noci umreli dvaja nevinni (co na nejaku pravidelnu schopnost nevyzera). Ak dnes v noci umrie len jeden clovek, budem prva hlasovat sa Klerika (opat, ak prezije den).

Radsej stratit isteho neutrala ako neisteho obcana.

Vina: Specter

JuKi - keby si nebola dokazany nevinny, prisaham bohu, ze tvoje dnesne postovanie by ma presvedcilo, ze si pirat.


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
preco ???? co sa ti nepaci len som sa vyjadrila k vsetkemu co tu bolo pisane , som v keksoch v BB tak mam maximalne moznost sem skocit 2 za den i to na 5/10 min , a akoze chces povedat ze kto vela postuje je ergo pirat ???  :?

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie, ja len, ze si obvinila polovicu osadenstva :) co zda sa ostatni chapu ako jednoznacny rys pirata


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Nie, ja len, ze si obvinila polovicu osadenstva :) co zda sa ostatni chapu ako jednoznacny rys pirata



jak polovicu osadenstva ??? obvinila som len 4 a z toho som si skoro ista len  tebou , a ja neviem je nas 12 a onvineny su 4 , neviem ako ty ale mne z tho vychadza jedna tretina, co si mala z matiky

a jak co sa zda ??? , jak ostatny chapu ako jednozancny rys pirat , ty si vykas cio ? , jediny kto sa k tomu vyjadril si bola ty , zatial jediny kto to tak chape si   ty  , zlatik mas vadnu argumentaciu   :P

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Z maturity trojku :)

Ale nie o tom som chcela...ked si si ista mnou, preco ma uz dva dni neobvinujes?

Okrem toho vcera si obvinovala mortiho, a dnes ho branis...vysvetli


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Z maturity trojku :)

Ale nie o tom som chcela...ked si si ista mnou, preco ma uz dva dni neobvinujes?



eh ..... tak gratulujem????
 
a o com si chcela vsak sa vyjadri !  vravim ze som si s tebou skoro ista  , vzdy som zdoraznila ze si mi podozriva , v prvych dnoch som za teba hlasovala , ale ako sa ukazalo nemalo to ziaden vpliv , jednoducho mas dobry spolubojovnikou , potom prisiel do toho elune a the andy ,ale ak  si si nevsimla zdy som ta zaradila do mojej top 5

inak jak presne to vies

inak nejako si nebranis svoj predchadzajuci argument

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:

Okrem toho vcera si obvinovala mortiho, a dnes ho branis...vysvetli



ano obvinovala som ho lebo bliakal blbosti naco krasne poukazal Kleriker , tiez chcel od teba vediet schopnost a presne aku ju mas co sa mi zdalo ako podozrive a chcela som som ho vyprovokovat k nejakym cinom , teda okrem tych voci klerikovi


a zlatik kde ho ja branim prosim ukazas , lebo bud mam vypadok alebo som slepa alebo neviem

sa chytas coho mozes aby si na mna vrhla zle svetlo , nebolo to tak aj s annunom  :wink:


edit: idem off , pridem zas vecer ,  snazte sa obcania pls , dnes musime vyhrat  !!!

inak ak dnes v noci umrem je to jasny dokaz ze som bola niekomu  trnom v oku a mala som v niecom pravdu

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 231 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 59 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun