HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 76 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Takže..

Ty a Cerebro ste podľa mňa mafiáni.
Morti je obyčajný nevinný nováčik.
Wlacho netuším, čo je. A to nevie asi ani nikto.
JuK-i. Skôr je podľa mňa nevinná, ale tiež môže byť, že je neutrál.
Najviac mi na to sedí Thuriazs. Hrá to úplne defenzívnou taktikou.

Ale možno sú ešte dvaja okrem mňa.

Ano ano, som mafian, lebo idem po mafianoch a kryjem nevinnych. Yippie-yappie-yay. :roll:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Cerebro ste podľa mňa mafiáni.
na základe? akoze sorry, som tu proti Tebe cely cas, takze toto beriem len ako protiuder an toho, kto sa Ta snazi obesit...

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow - Na prípad s Elunom tu už boli úvahy. No môj hlavný dôvod je na predošlej strane.
Cerebro - Pre rovnaký dôvod ako u Silvera. Útočíš na neutrála, ktorý vám vadí, namiesto toho aby si sa snažil nájsť pirátov. A máš nejaké skúsenosti s tou mojou schopnosťou?

Ale začínam mať u Silverbowa pochybnosti, preto:
vina: Cerebro

No, ale keďež som tu teraz 2 vs 1, tak to vyzerá tak, že už sa mi chystá šibenica.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Cerebro - Pre rovnaký dôvod ako u Silvera. Útočíš na neutrála, ktorý vám vadí, namiesto toho aby si sa snažil nájsť pirátov.
neber to, ze utocim na nejakeho neutrala, ale ber, to ze utocim na Teba lebo
a) trepes dve na tri, odporujes sam sebe, proste klames
b) v dvoch po sebe iducich vetach si sa dokazal pripojit k mestecku i k mafii...
cize si pre mna nespolahlivy element, ktory viac skodi ako dobra spravi

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Utocim na neutrala, lebo myslim, ze zabil uz kopu nevinnych. A preto, ze strielat randomne na niekoho z tria Thuriazs, Cerebro a Wlacho bez akychkolvek hmatatelnych indicii mi pride riskantne.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prosím Vás, povedzte mi kde som kedy uškodil mestečku. :(

Silver, nemáš hmatateľný dôkaz ani k tomu, že som niekoho zabil. Síce chápem, že nechceš strieľať randomne, ale moja poprava mestečku iba uškodí, keďže potom v noci pravdepodobne zomrú ďalší ľudia. A vás zostane koľko 4? 5? to už bude na otvorenú revoltu. Prosím, skús sa nad tým ešte zamyslieť. Proti dvom útočiacim naraz sa ťažko bráni.

Myslíte, že by ste verili Quickymu, keby bezo mňa vyskočil, že "Kleriker je pirát"? A, vraj som nepomohol mestečku.. ach myslel som, že tu bude na druhý deň voči mne viac dôvery.. ajkeď opäť - vy dvaja ste imho piráti, takže to ani nie je také prekvapenie, že po mne ajtak idete.

Baelara bola imo atentátnik. Zabije jedného hráča aj seba.

Veľmi rád by som sa s vami ešte doťahoval, no idem už spať. Zajtra prídem až niekedy poobede.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tebe sibe? Ty si myslis, ze este ostavaju 4-5 pirati? :roll:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Zabije jedného hráča aj seba.
a koho potom zabili zvysny pirati?

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jezis nie aby ste sa tesili ze v noci niekto odpravil pirat ale riesite take blbosti ze preco zomrel ze ci bol atentanik , krista to vas nemusi trapit tu nam ide o to aby tie zradne krysi pomreli rychlejsie akoby nas mohli v noci vsetkych pozabijat

ehh , specter - len v kocke si neutral , cize ma netrapis , tvojous smrtou podla mna nic neziskame , len sa zbavime jedeneho hlasu proti piratom za bieleho dna

silver - neviem , tvoj cisty stit vcera posramotila nedovera voci quickymu , nech mu je spolocny hrob s Baelarou teply  :lol:  , ale inak ti verim a to hlavne preto ze hovoris o mne pravdu takze zatial ti v podstate nic svetoborne nemozeme vyhadzovat na oci

ale potom tu je Celebrik , ne akovazne CE - rebricek moj tebe neverim ani nos medzi ocami , ale skusma presvedcit

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:

Telá. Samé telá. Noc duchov. Noc vrážd.
[b]Quicky. Bez hlavy.
V krku mal zapichnutý úlomok zo zábradlia a na ňom pergamen s naškrabaným "Splnila som si svoj sľub a dokonala pomstu" a Baelarinym podpisom s lebkou a hnatmi.
Baelara. Ležala naproti Quickymu. Ich neprítomné pohľady sa vedomky alebo nevedomky naposledy spojili v smrti.
[/b]


------------------------------------------
Zivi hraci (7)
Cerebri, JuK-i, Morti, Silverbow, Specter, Thuriazs, Wlacho


OT: alefo s 0 jak sa ich pohlady mohli spojit ked Quicky nemal hlavu ???? :P  :lol:

inak ked bude brat absolutne vsetko co tu bolo povedane tak

Specter - neutral
Nie pirati - Morti , Silver , JuK-i
cize z toho vypliva ze Wlacho , Celebro inak zvany Cerebro a Thurzias su podozrivy
pricom 3 piratov sme uz killi tak evetualne zostali 1 ci 2 cize minimalne jeden z tej trojice je este nevinny

inak silver co si zistil v noci ?? a opovaz sa povedat ze si preveroval Quickyho alebo Baelaru alebo niekoho z mrtvich lebo to uz bude viac ako podozrive a v tom pripade podporim Spectera ze mame medzi sebou tchora

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ts, nevies citat? Mortiho predsa...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
ale potom tu je Celebrik , ne akovazne CE - rebricek moj tebe neverim ani nos medzi ocami , ale skusma presvedcit
asi to komolenie mien bude nejaka vrodena chyba, cize sa k tomu uz nevyjadrujem  :ikonka20:  :lol:
ehm... vravis, ze mi neveris... ja vravim ze neverim specterovi, ze nevrazdi nevinnych a preto zanho hlasujem... a som to aj niecim podlozil... mozes prosim Ta aj Ty?
EDIT: ale prave som sa ucil pocitat:
nevina:Specter
vina: Wlacho

aby si nehovorila, esom len tak narychlo zmenil rozhodnutie, tak Ti ukazem co preco ako
Silverbow napísal:
Ano, som pirat ako hrom, preto som odhalil Eluneho, preto som spravne identifikoval Finroda (a ver tomu, ze aj Mortiho a Juki).  :roll:

z toho mi usudzujem troch nepiratov - Silver, Ty, moja krasna skomolovavatelka :-D a Morti
ostava Specter, Wlacho, Thuriasz a ja... Specter mi vypadava ako mozny pirat, lebo je neutral (tvrdim cely cas ze je vrazdiaci neutral, nie pirat; porposim zapisat do zapisnice :-) )
ostava mi Wlacho, Thuriasz a ja... kedze viem ze ja pirat nie om, ostavaju mi dvaja... pirati... preco dvaja pirati a nie jeden pirat? to som vysvetloval uz Specterovi, ze ostavaju este pirati a nie pirat, prave na Bealerinej smrti tusim

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
viem ze protestovat sa mi bude tazko, kedze na palube sa objavujem sporadicky, ale skusim- som nevinny!
ale suhlasim s nacrtnutym a podla mna je vinny thuriazs...


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze vraj som pirat...  :P

Nepovazujem za piratov silvera, mortiho, juki a spectera
tym padom ostavam ja, cerebro a wlacho
kedze viem ze niesom pirat  :D
vina: Wlacho pretoze pisal malo, este menej nez ja :P


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
ostava mi Wlacho, Thuriasz a ja... kedze viem ze ja pirat nie om, ostavaju mi dvaja... pirati... preco dvaja pirati a nie jeden pirat? to som vysvetloval uz Specterovi, ze ostavaju este pirati a nie pirat, prave na Bealerinej smrti tusim



co s tym ma zas Bealerina smrt????? , meties ma a to poriadno  :?

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 76 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 48 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun