HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 103 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
akurat ze ja som teba a silvera scel obvinit hned po obeseni annuna.. zial nedozil som sa :lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ved v tom je ten vtip :) Eliminovat rizika - nanestastie ich bolo viac, nez sme fyzicky zvladali.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ryzika ste zvladli velmi skoro.. na konci ste mali uz smolu... :)
inak tato mafia mi mrte ze sla(po predchadzajucej kde som ozzymu veril aj potom co ho zabili :D )dokonca aj Juk-i neutrala osm odhalil druhy den  :lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja ja tak pevne verim, ze za mojuý smrt a tym padom nasu prehru moze to, ze sa Wlacho nedostavil a nezmenil hlasovanie na Thuriazsa.. :-D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dalsej mafie sa rozhodne nezucastnim tak si daj pozor aby si odstranoval spravnych ludi  :P


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
dalsej mafie sa rozhodne nezucastnim tak si daj pozor aby si odstranoval spravnych ludi  :P
ja stale odstranujem spravnych ludi... riadim sa heslom: ked ostanem posledny zivy, urcite som vyhral... :-D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
akurat ze ja som teba a silvera scel obvinit hned po obeseni annuna.. zial nedozil som sa :lol:


Lenze tu sa nedalo neist po Annunovi. Odhalil sa na druhy den, ak by prezil, bolo vysoko pravdepodobne, ze dostane ochranu od nejakeho medika a sli by sme do prdele, pretoze by sme museli trafit medika v noci, pricom nebolo site, ci medikov nie je viac a dokonca ani keby sme zabili ochrancu, nevedeli by sme o tom. Cize by sme zabijali roznych ludi a Annun by zatial zistoval kto je co bez problemov, pricom Baelara i ja sme boli rychlo horuci kandidati. Bol by to nas koniec, Annuna sme museli obesit za kazdu cenu. A ked sme sa uz tak vyfarbili,  museli sme hlasovat ako sme hlasovali, lebo stacilo aby jeden z nas padol a velmi pravdepodobne by stiahol i dalsieho, domcek z karat by spadol. Eluneho sme podhodili nech upokojime dav, ktory nikoho nedostal a stale bola hlavne Baelara na zozanem podozrivych, Silvera sme tym ochranili.

Prosto po smrti Annuna od isteho okamziku sa uz velmi nedalo hlasovat rozne, museli sme sa uz navzajom kryt, nebolo uniku velmi.

Inac na zaklade coho si prisiel na to, ze juki je neutra  2 den? To nedava logiku... A i tka je to odhad, co na 2 den pri 20 ludoch ma hodnotu zhnitej rajciny.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tehdy som napisal ze z toho jej SPATNEHO vyroku ze JA SCEM ZIT - vyplyva ze je jednoznacne neutral lebo obcan sa aj obetuje pre vyssie dobro..

a to s annunom.. on svoje povolanei prezradil az ked mal 10 hlasov.. A te hlasy nazberal najma vdaka vam dvom..

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ani nie, ja som sa zanho nebil ani spociatku,siel som po specterovi, az ked priharalo baelare a HLAVNE, prezradil skor co je zac a pak zmazal,to uz bolo vazne a tam som zacal.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragon: Ale vsak ja som sa pokusal obesit Baelaru a neskor aj Klerika vsetkymi prstami :D Len davanisti nevnimali nejako  :D  

Inak skvela mafia... Parkrat som sa do nej tak vzil, ze som mal az nervy (na Klerika  :D  ).

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Inak skvela mafia... Parkrat som sa do nej tak vzil, ze som mal az nervy (na Klerika  :D  ).
:-) parkrat som mal poctit, ze keby mam pri sebe Juki ci Thuriazsa, tak potrebujem pravnika... :-D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Dragon: Ale vsak ja som sa pokusal obesit Baelaru a neskor aj Klerika vsetkymi prstami :D Len davanisti nevnimali nejako  :D  

Inak skvela mafia... Parkrat som sa do nej tak vzil, ze som mal az nervy (na Klerika  :D  ).


Ja som ani nevedel ze hras prve dni, prve dni bolo par ludi cisto iba hlasom pri mene.

A preco si mal tak nervy na mna?? :P

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
Quicky napísal:
Inak skvela mafia... Parkrat som sa do nej tak vzil, ze som mal az nervy (na Klerika  :D  ).
:-) parkrat som mal poctit, ze keby mam pri sebe Juki ci Thuriazsa, tak potrebujem pravnika... :-D



precooooooooooo  :o  :lol:  vsak ja som bola velice dobra , mne sa pacilo ako o sebe povedal Quicky ze je kapitan nemo  :lol:  ,

dragon aspon nieco , ja vzdy hram tak aby ste vedeli kto som  , presne ako v prvej kde som sa stale ohanala justicnymi omylmi  :lol: , a strasne sa mi lubilo jak ste hladali toho vrazdiaceho neutrala  :P

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prezradim ti tajomstvo, hoci nerada :)

Hladanie vrazdiaceho neutrala bol hype, aby sa lud zaoberal niecim inym ako piratmi (a malo to vrhnut podozrenie na Spectera, ktoreho sme sa chceli zbavit).

Ze si ty nebezpecna som pochopila az ked ta uz Silver oznacil za nepirata, a kazdy ti veril, ze ides pracovat pre dobro obcanov.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Quicky napísal:
Dragon: Ale vsak ja som sa pokusal obesit Baelaru a neskor aj Klerika vsetkymi prstami :D Len davanisti nevnimali nejako  :D  

Inak skvela mafia... Parkrat som sa do nej tak vzil, ze som mal az nervy (na Klerika  :D  ).


Ja som ani nevedel ze hras prve dni, prve dni bolo par ludi cisto iba hlasom pri mene.

A preco si mal tak nervy na mna?? :P


No prve dni som mal ciastocne obmedzeny pristup k netu, tak sa nedalo moc hrat  :(

A nervy som mal az kukoncu. Pri tebe mi uz dochadzali argumenty a ked si prekrucal vsetko co sa dalo tak som proste kypel  :lol:. A bol som zufaly ze ma nikto s cestujucich nepocuva ze ste pirati a nechali sa dalej vami klamat :D

Inak sranda ze ste sa pokusali Spectera zbavit uz odzaciatku a nakoniec prezil celu hru  :D

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 103 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun