HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 103 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kapitáne! Můj kapitáne! Skončila hrozná pouť
loď překonala každou stráz a domů může plout
v přístavu zas – zní zvonů hlas – a dav ten rozjásaný
provází oči hrdou loď, ten koráb ošlehaný;
  Však ten žal! Žal! Žal!
     Co do srdce se vkrad'
        na místě kde můj kapitán
           padl v smrti chlad.

-- Walt Whitman

* Ach, uz citim vo vzduchu vonu pobrezia. Ach, uz pocujem stebotavy spev cajok. Ach, uz vidim na obzore obrysy ciela. Alebo sa mi to len zda?

Lod uz bola spustnuta, z povodnych 22 pasazierov ostalo sotva 6. Kiezby vsetci dosli az do Vysnivanej zeme...

Zial, tento sen ostane len snom. Nocny rev, zachripnuty hlas Wlacha sa dovolaval v noci pomoci. Nik vsak nemal odvahu vyjst v tu noc na palubu, nik nemal odvahu prekonat pud sebazachovy.

Jeho ubohe stare telo bolo najdene napichnute na predne rahno, z jeho sivych oci trcali dva rubiny. Okrem toho bol cely dokmasany a dopichany akymsi velkym nozom a krvava stopa sa tiahla smerom k prove. Cervena linia sa hadila az smerom k velkemu tratolistu krvi, v ktorom lezal.. Silverbow. V ruke zvieral dvojstopovy noz na velryby, ten, ktorym sa tak velmi zvykol chvalit. Na hrudi si krcovito pridrzal truhlicku s rubinmi, zafirmi a nemalym mnozstvom zlatych.

Ukazalo sa, ze Wlacho bol nevinny starsina, ktoreho okolnosti znicili tesne pred cielom. Na druhej strane, Silverbowov velky noz zjavne dokazoval to, ze jeho majitel sa osobne zbavil Wlacha. Preskumali jeho kajutu a pod drevenou doskou nasli vsetko. Materialy, dokumenty, zoznam spolupiratov, instrukcie. Silverbow bol pirat.

OSTROV NA OBZORE! CIEL NA OBZORE! zreval ktosi zo strazneho kosa. A naozaj, ukazal sa sytozeleny ostrov, kde na cistinke bolo mozne nejasne vidiet skupinu domov s velkym stoziarom s Union Jackom trepotajucim sa do daleka.

Sme doma! Sme v cieli!

Daphne doplavala do ciela. Styria zostavajuci, JuK-I, Thuriazs, Specter a Morti, viac mrtvi nez zivi, sa vypotacali na pevnu zem.

Vitazstvo bolo ich.

Jásej břehu, a zvone zvoň!
     Já dále budu stát
        truchlivý kde mí druhové
           padli v smrti chlad.


--------------------------------------

S východným vetrom do Nového sveta.
13. januara - 4. februara 2008

Annun - konstábl. Kazdu druhu noc moze niekoho preverit, na ktorej strane je, pritom sa vsak dotycny dozvie, ze si ho preveroval. Odhaluje aj neutralov.
Baelara - pirát. Po dohode s ostatnymi piratmi moze kazdu noc zabit jedneho hraca.
Cerebro -  pirát. Po dohode s ostatnymi piratmi moze kazdu noc zabit jedneho hraca.
Dragonlord
E'lune - pirát. Po dohode s ostatnymi piratmi moze kazdu noc zabit jedneho hraca.
Finrod - bežný pasažier
GoGoYubari
JuK-i - neutrálny agent Francúzka. Raz za hru môže v noci zabiť jedného hráča.
Kleriker - pirát. Po dohode s ostatnymi piratmi moze kazdu noc zabit jedneho hraca.
Meatatron - alchymista. Ked nanho niekto pouzije schopnosti, nic nezisti, ked sa ho niekto pokusi zabit, sam umiera
Morti - osobny strazca. Kazdu druhu noc moze niekoho ochranit pred utokom piratov aj pred pouzitim schopnosti. Nemoze chranit sam seba.
Nathanael
Ozzy    
Patria    
Quicky - agent Jej Veličenstva. Kazdu noc moze niekoho preverit, ci je pirat. Neodhaluje neutralov.
Saimon    
Silverbow - pirát. Po dohode s ostatnymi piratmi moze kazdu noc zabit jedneho hraca.
Specter - neutrálny vúdú. Nahodne mu padne jedna z tychto moznosti, hadze sa kockou: samovrazda, neurob nic, zabi cloveka, zisti schopnost cloveka, blokuj cloveka, ochran cloveka.
The Andy    
Thuriazs    
Vincent    
Wlacho - starsina - Cez den ma dva hlasy, v noci nic. Raz za hru ma tri hlasy.

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa Po. 04. Feb 2008, 20:22, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vina : Silver :lol:

jeeeeeeeeee neverim dozila som sa konca nejakej mafie

alefo poprosila by som zas keby si to dal zas do nejakej kocky ze co sa vsetko porobilo , kto bol kym a co robil a tak dik  sa super mafiu nech tvoje meno nikdy nezhynie pan s nulou  :P

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nadhera, dosli 4 z 22  :lol:
take cosi! silver bol pirat  :shock: zahral si to vyborne, ja som bol presvedceny o tvojej nevine. to ma vedie k otazke, preco si zradil eluneho a ako je mozne ze si spravne povedal ze (tusim)Juki je nevinna?

inak skvela mafia, dakujem vsetkym zucastnenym za skvelu zabavu :)


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a to vsetko preto, ze som nahodne z dvojice thuriazs Wlacho vybral prave Wlacha... :-) sakra, mohli sme to mat vyhrate

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mohli sme to mat vyhrate, keby nemal kazdy blbec stopatdesiat specialnych vlastnosti  :roll:

A my? Co sme mohli? Jedneho chudasa v noci skantrit...tomu sa hovori vyrovnane sance?


Naposledy upravil Baelara dňa Po. 04. Feb 2008, 20:06, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
)Juki je nevinna?
ja z Teba umreeeeeem... :-D sak Silver nehovoril, ktoje pirat, kto neutral a kto obcan, ale kto je pirat a kto je nepirat... :-D a kedze pirati o sebe vedeli, tak nemal problem oznacit Juki za nepiratku... ;)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Smradi. Specter ma v noci killol!  :x

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Z toho vyplyva, ze nabuduce idu neutrali prvi na rahno...bez pardonu  :x

Aha....a Juki hned v prvy den, pre istotu


Naposledy upravil Baelara dňa Po. 04. Feb 2008, 20:08, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bwahahaha! Ja som prežil.

Ďakujem za skvelú hru. Najmä Klerikerovi za ten spor, bez ktorého by to asi za moc nestálo. :P
Silverbow - in your face!


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok co bol Specter? Random abo mal naozaj FURT kill?

Lebo ak bol random... ja verim, ze keby ma neda tuto noc, tak vyhrame. Lebo Juki je asi neutral, cez den by sme obesili Thuriasza a v noci by som killol Mortiho.

Damn. :(

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
Thuriazs napísal:
)Juki je nevinna?
ja z Teba umreeeeeem... :-D sak Silver nehovoril, ktoje pirat, kto neutral a kto obcan, ale kto je pirat a kto je nepirat... :-D a kedze pirati o sebe vedeli, tak nemal problem oznacit Juki za nepiratku... ;)

za moje posobenie v poslednych 2 dnoch mafie si udelujem  :furik:
:lol:  :lol:
neviem, nepali mi to  :lol:


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
Nadhera, dosli 4 z 22  :lol:
take cosi! silver bol pirat  :shock: zahral si to vyborne, ja som bol presvedceny o tvojej nevine. to ma vedie k otazke, preco si zradil eluneho a ako je mozne ze si spravne povedal ze (tusim)Juki je nevinna?

inak skvela mafia, dakujem vsetkym zucastnenym za skvelu zabavu :)



kto povedal ze som bola nevinna  :twisted:  kto si myslite ze bol ten vas strasne dlho hladany neutral , ale keby povedal ze som obcan tak by tak rychlo chudacik skoncil , inak cerebrik bol si na mojej umrtnej listine ale nakoniec som sa rozhodla inak to vies koho by som mohla potom hnevat tym CELEBROM , inak silver este silver esteze si v noci posiel lebo by si sa ucil plavat  viazanymi nohami a rukami  :twisted:

inak by ma zaujimala aku skutocnu schopnost mal specter

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
CEREBRO CEREBRO a ALEF0 NAUC SA TO UZ PREBOHA!!!


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Z toho vyplyva, ze nabuduce idu neutrali prvi na rahno...bez pardonu  :x

Aha....a Juki hned v prvy den, pre istotu


jak krasne som ti na teba vyckala ked si mordovala Quickyho , a tak ja som myslela ze je to jasne hned od mojho prveho postu mali ste verit Elunovi

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bol som skutočne vúdú, no trochu som o svojej schopnosti klamal... a dosť nešikovne. :(
Prvú noc som mohol zabíjať - zabil som Nathanaela, lebo.. lebo na mňa niekto vyskočil, že sa  s ním spolčujem a bolo mi jedno kto zomrie. :)
Druhú noc som skutočne nemohol robiť nič.
Tretiu noc som mohol ochrániť človeka - ochránil som Silvera. :)
Štvrtú som zistil, že Kleriker zabíja.
Piatu som ochránil JuK-i. (to bolo riadna tuposť, povedať, že som mal samovraždu)
A teraz som zabil Silvera.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 103 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun