HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
"Pred hotel sme prisli v urcenu hodinu. Hmla sa valila ulicami ako keby tusila, ze je s nami zle. Zubate slnko sotva vyslo, sporymi lucmi v hmle dalo len tusit obrysy hotela, ktory mal neskor vojst do historie ako sidlo jedneho z najvacsich mafianov - Al Caponeho.

Cesta vytahom prebehla v absolutnom tichu. Capone sam nas uvital a voviedol do miestnosti s velkym okruhlym stolom. Papa Torrio nas cakal dnu - ako obvykle fajcil drahu cigaru, oci uprene von oknom do hmly, akoby tam cakala Pravda.

Posadali sme si.

"Drahi, ehm, obchodni partneri.", povedal Torrio hlasom, z ktoreho behal mraz po chrbte.
"Zvolal som vas k sebe, pretoze vas mam vsetkych velmi rad, a hlavne, nerad chodim na hromadne pohreby."
Vacsine pritomnych stuhli rysy, pohlad upaty priamo na stol.
"Preto chapte toto priatelske stretnutie ako poslednu sancu, aby sa ti z vas, ktori donasaju, priznali. Nebojte sa, nic sa vam nestane...", vydal sa na cestu okolo stola, pohladom prevrtaval jedneho za druhym, a skripot jeho zubov nevestil nic dobre pre neboraka, ktory by sa priznal.

"Ticho.", konstatoval. "Nic ine som vlastne necakal. Ako chcete.", povedal kludne.
Vzapati sa otocil a pokracoval, tentokrat vsak uz zurivost neovladal.
"Rozhodnete sa teda sami. Kazdy den bude jeden z vas zomierat. Kazdy den, az kym neprichytim tych sukinych synov, ktori mi nicia obchody."

O chvilu sa znova ovladol.

"Vsetci ste hostami slachetneho a stedreho Papa Torriu. Obavam sa, ze... porady su povinne. Na noc vsak mate pripravene najlepsie izby v hoteli - mafia si vazi svojich obchodnych partnerov.", dohovoril, opierajuc sa o stol, zuby vycerene v karikature usmevu, za ktory by sa ziadny besny pes nemusel hanbit.

"Pokracujte teda v porade, pani a damy. Ach - a aby som nezabudol. Vy sa uz poznate, mnohi dokonca lepsie, nez vas poznam ja. Budte tej lasky a podelte sa s ostatnymi partnermi o svoje podozrenia."

Nato posepol nieco Caponemu, nasadil na hlavu klobuk a sadol si do kresla v rohu izby, po zbytok dna jeho pritomnost prezradzali iba kudoly dymu z jeho cigar.

Bolo jasne, ze nikoho rychlo neobvinit sa rovnalo rozsudku smrti - nakoniec, mafian ma vzdy rivala vo vlastnych radoch, mozno sa to pre mna skonci lepsie, ako som predpokladal."


-- Z pamati Silvia Catalaniho


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jedna rada do zivota - aby sme si to vsetci sprijemnili...

Pokuste sa vzit do role mafianov (teraz ziadne ustrachane mestecko, ustrachani pasazieri):

Ste zli. Neznasate vsetkych, ktori su okolo vas, a hoci sa snazite primarne odhalit informatorov, radi sa zbavite aj osobnych protivnikov, ktori mozu byt celkom nevinni.

Kydajte, obvinujte, hadajte sa - a vsetci sa budeme dobre bavit.

Na odsudenie dnes potrebujete 9 hlasov. Ak nik nebude mat 9 a viac hlasov, v prvy den nik neumrie.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prvy!

Vezmem si slovo ako prvy, ak mozem pouzit pravo sluzobne najstarsieho, ktory  navyse okrem toho povazuje papa Torriu za nanajvys draheho obchodneho partnera.

Predpokladam, ze je jasne, ze had, ktoreho mame v bratstve sa nachadza v tejto miestnosti. A ako to uz byva, najvacsie zlo prichadza od najmladsich. Rad by som sa spytal najmladsieho z nas, toho, co sem prisiel len pred par dnami, ako si predstavuje svoj vztah a doveru k Bratstvu.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vidite Donn Torrio, i ty  Donn Alef 0, nasi mladý sa nejako nemajú k slovu, keby šlo o rozdelovanie koristi, alebo o zásluhy, len by sa predháňali v menovaní svojich činov, ale teras, nič...
Tak páni, koho svedomie je voči RODINE čisté a nepoškvrnené, prehovorte!

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Som cistejsi ako taka lalia, zato taky Specter... ten bol furt prinajlepsom len neutral! :!:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Veru sa mi nechce verit ze aj v nasich kruhoch prekvitla zrada.
Otazkou je, kolko ich je?
[alebo to bolo niekde v pravidlach? :D]

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zdá sa, že náš mladý partner Silverbow sa chce zbaviť človeka, s ktorým má nevyrovnané účty z minulosti.

No ale ohradzovať sa tým, že som bol nanajvýš neutrál je biedne... čím si bol nanajvýš ty? zradcom - tak je!


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je to pravda. Silver hádže na spectera veci, čo s touto hrou nesúvisia.
Síce som bol aj ja zradcom, ale toto by ma nikdy nenapadlo.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto krive obvinenie si vyprosim, bol som MAFIANOM, zatial co ty? Ty si prevracal kabat a hral na obe strany, a na zaver si vrazil noz do chrbta posledneho verneho mafiana!

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Verného mafiána? Boli ste rovnaká háveď ako informátori. Piráti - podlí a skrytí zradcovia, čo chcú zničiť skvelú spoločnosť!
Mafiánom si nebol ani náhodou a ak také čosi tvrdíš, tak je to čistá prekrútená lož a zaslúžiš si trest.

A vraj si čistý ako ľalia... kto z nás to môže tvrdiť? - sme mafia, drahý. Zdá sa, že si mal na raňajky niečo skazené, alebo klameš.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Trocha role play(kto nechce nech necita,je to ciste taranie...nepodstatne)
No toto toto zradcovia v nasej rodine eh eh a ja ,ze ten kto sa dostane do rodiny tak bude rodine len prospesny. No co to za doba nedobra nadchaza,uz nemozeme verit ani nasim bratom a sestram.Eh Eh....a vy o com sa to tam bavite?! Ste citali Ostrov pokladov aelbo co...eh ze pirati a neutrali..co toto uz len ma znamenat...eh eh...A ehm Don Alef0 koho si mal na mysli ?.............................No toto kam to len spejeme ked uz asi slusna mafia nemoze v pokoji podnikat,....
Game
No zacat niekto musi no nie....viem ze je to dost nebezpečne tu medzi ludmi po zuby ozbrojenými niekoho obvinovat ale treba to rozprudit...ako zamienku davam utok na moju osobu v minulej hre(len tak aby to nebolo dovzduchu)
vina Kleriker

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ach, prosim, nemate iny argument, dost trapne. V kazdom pripade, utok na tvoju osobu sposobilo viac ludi, ale stojim si za svojim, potreboval som sa zbavit plevelu lode, naivnych pasazierov, nemali sancu prezit v novom svete. Ak mojou chybou bolo, ze som chcel ocistit svet, tak som vinny.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak ako pri Annunovi v prvej Mafii :-)
vina:Morti
proste ciťák... a vtedy bol dobrý(ako ten ciťák, Annun bol :twisted: )... umri, informátor... ;)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Naposledy upravil Cerebro dňa Št. 07. Feb 2008, 23:02, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prvu mafiu som nezazil...ale v tej minulej si bol ty ta pliaga co ničila ostatnych :D...a tiez si podozrieval mnoho osôb cize ja by som ti na mieste ostatnych neveril :)...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No dnes si prvy vybehol a isto sme vsetci 5 z minulej hry znova zakeraci, menovite by som preklepol Baelaru :lol: .

Tazko mi ale povedat, ci Morti je informator, vybehol ako uplne prvy, zda sa mi to dost riskantne. Ovsem ak dalej pojde po mne, budem to brat osobne"D. Navyse mozno skusa stastie ako Annun v prvej hre.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun