HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia
Autor Správa

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Citácia:
Aha, takze ak by neodvisol,tak si mohol nechat svoj hlas na nom nie??
Pokojne, ale to sa zas Cerebrovi nepáčilo.
jasne, ze sa mi to nepacilo ked si napisal(parafrazujem, nechce sa mi hladat to a mam spustene torrenty :lol: ): hlasujem preto aby som hlasoval; vina:Majo (ktory mal najviac hlasov a kebyze mu hned da niekto po Tebe hlas, tak je tusim zastreleny, kedze je nas tusim 15 (cize treba 8 na kill) a Tvoj hlas bol myslim siedmy
nevina:GoGo
vina Specter

Majo napísal:
vina: Cerebro skoro by som zabudol hlasovat. Kedy konci den?
wtf? nejake rozumne zdovodnenie?

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poprava mu vtedy nehrozila. Mal 7 hlasov a na popravu treba 9.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mno, idem ja na zvysok poobedia asi prec, takze ak by ste sa nahodou rozhodli povesit tuna Spectra, tak mate moju doveru, presvedcili ste ma
nevina: Majo
vina: Specter

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
JuK-i napísal:
Ja by som sa snazila ale nie na ukor inych :x

tsss a na mna si zabudol ?? chces ma nastvat ignoranciou ?ide potebe aj Vymazavac JuK-i :twisted:

Eh? na úkor koho sa snažím ja?

Neboj sa, na teba nezabúdam. :wink: Len proti tebe sa dá normálne brániť, lebo nehádžeš ľuďom na oči stále rovnaké detaily.



myslela som to tak , ze ja sa nesnazim uchlacholit inych tym ze ze sa spravam tak ako si praju , ked mi ide o krk neobvinim niekoho bez rozmyslu len aby som si ho zachranila, musim mat minimalne aspon podozrenie aby z mojich ust vyslo niecie meno , a ty skaces z mena na meno len aby si bol cisty pred kazdym , specter uvedom si sme mafiani , obavany ludia podsvetia , kazdy ma mat pred nami respekt a podriadovat sa nasej voli nie zlaknut sa zakazdym ked vietor zafuka , ocividne by si potreboval riadne skolenie v mafianskom spravani :P
a nesnaz sa byt silou mocou cisty lebo inak budes svietit ako svieca v tme a pojdeme me po tebe
co by si urobil ty keby sa niekto spraval ako ty ?? nebolo by ti to podozrive , je predsa prvy den , vsetci sme rozcarovany z udavcstva a bazime po krvavej pomste tak nerob zo seba lahky terc
napr Elune ma obvinil len tak od veci aby mal ten svoj hlas , nenaskocil na vozik , neupozornoval na rychle zbieranie hlasou a potom sam nehlasoval za toho cloveka , potom akobyho osvietilo nepreskocil ako blcha na ineho a este sa nesnazil nazvat pacifistom :roll: , musis uznat ze tvoje spravanie nie je prave kludne


Juro - hmm ak sa ta smiem spytat tak cim sme ta presvedcili , vsak sa vyjadri , je velmi jednoduche povedat presvedcili ste ma , pripadami to ako ako velmi jednoduche naskakovanie na vozik

Cerebro , drahy nas vsemocny GM Baelara hned na zaciatku oznamila kolko potrebujem hlasov na vrazdu a to jest 9
a inak myslim ze rozumne dovody tento den a mam taky pocit ze od Maja sa tak skoro nedockas :P

dobre , esteze tak , berem to ako kompliment :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter, ved ty si nedal este jeden normalny argument. Cokolvek a snazis obhajit,povies tak zle, ze vzpatai musis znova sa obhajovat. Ake rozmazavanie? Spamataj sa ty moj maznacik, ked clovek meni rozhodnutia len tak a uda dovod, ktory je viac nez hlupy, potom ked sa ma branit,uda este horsi, ze sa bal Mortiho, chcel ho uspokojit,potom zas da hlas Mortimu, potom povie ze Cerebro je ten co sa mu nepacilo na Specterovi etc, sprav si v tom poriadok.

Ak sa nemylim, Specter ma 4 hlasy ako teraz Majo,tak podme na to,mame sancu obesit jedneho,est epar ludi nehlasovalo.

A SPecter, ake rovnake detialy? Ty si spadol odkial? Juki ti vyhadzuje to site na oci a to nie je detial , hlasovat a menit hlasovania nie je detail a presne na zaklade toho sa odhaluju nepriatelia vacsiny, z ktorej planety si? Uz ma vytacas, ked to nevies hrat nehraj, ale laskavo zacni argumentovat inak ako osobnymi dovodmi a blabolami.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Naposledy upravil Kleriker dňa Ne. 10. Feb 2008, 15:59, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter co toto ma byt preco si mna zatiahol do svojich problemov...ja som ta iba" obvinil " na zaklade tej vety z distancovania...tej tam nechce sa mi ju hladat...JA ze som ti kazal hlasovat za Maja co prosim kde ehm??? ved ani ja sam za neho nehlasujem....podla mna sa ma snazis potopit tak preto
nevina Kleriker
vina Specter
...
dovod....neeviem preco ale obranujes sa mnou a navise si vymyslas...cize to beriem ako urazku vrrrr :x *zly mafian* :D

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juki:
no vsetko co tu vypravate dava zmysel, ovela vacsi, nez spectrove reci :) ja len nerad opakujem to co tu uz bolo stokrat povedane, lenivy som na to. Mate proste pravdu, aj ten tvoj post co si teraz dala, aj Klerikerove vycitky.

Vseobecne sa mi nepaci na Spectrovi ako meni nazory podla inych - teda najprv Mortiho, potom Cerebra. A potom sa uz zamotava a zamotava :)
Ale pozrite tiez to moze byt len prerieknutie alebo len zla formulacia argumentov, to sa moze stat kazdemu. Nijako zvlast nie som zaujaty voci Specterovi.

Na druhu stranu, ako som uz tusim kdesik povedal, som za to aby sme niekoho odsudili, pretoze tak ci tak v dalsich dnoch nebudeme o nic mudrejsi a zbytocne davat informatorom den k dobru. Co ked dnes trafime? Vsak to by bolo uzasne znizenie sanci pre informatorov. Jednoducho som za osudenie niekoho, aj ked si uvedomujem, ze keby sa vsetci obratili proti mne, tiez by sa mi to nepacilo :| .
A koho uz odsudit prvy den? No, bud niekoho co nic nehovori (lebo je tu zbytocny) - ale take hlasovanie nemozem zacat, pochybujem zeby sa niekto chytil, a este by som bol ja podozrivy, ze len tak naslepo obvinujem a snazim sa zbavit niekoho. Dalsia moznost je obvinit niekoho, kto je bud podozrivy (co je fakt tazko povedat v prvy den), alebo aspon zle argumentuje a je zmateny - preto som najprv obvinil Maja, lebo sa mi zda dezorientovany, a taky hrac nam bude naco? No lenze, veci sa vyvinuli inak, a teraz je ovela podozrivejsi Specter - preco, to ste uz vsetci pekne povysvetlovali. A taktiez ma momentalne vacsiu sancu na odsudenie :)
V skratke, nad tymto som sa zamyslel:
Citácia:
Tak sa potom musis zamysliet ci ti stoji zabit niekoho kto sice ma hlasy ale nejeko vazne ti nieje podozrivy alebo spectera ktory tu smrdi ako tyzde stary tuniak

:)

Toz moj postoj. Ale som mal pocit ze vacsinu z tohto ste uz vy povedali, nechcel som sa opakovat :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nevina:Morti
Vina:Specter
Aj keď sa mi zdá, že sa tu už formuje nejaká podozrivá klika... ale keďže rodna má držať spolu...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:doh: Ako môžem normálne argumentovať, keď to čo by som mal obhajovať nedáva zmysel? Ja vidím, že moje hlasovanie bola hlúposť, ale čo sa stalo, to sa neodstane.
Nebola to žiadna veľká chyba ani to nebolo príliž chaotické. Je jednoducho prvý deň mafie a ľudia sa chytia prvej príležitosti na popravu.
Okrem toho vidím, že ľudia si v tejto hre nemôžu dovoliť zrazu zmeniť názor. Lebo budú zmätení a podozriví... Ajkeď ja som názor nemenil, vyzerá to tak. Jednoducho som mal tú vinu na iného hodiť neskôr, potom by to nevyznelo tak chaoticky.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Aj keď sa mi zdá, že sa tu už formuje nejaká podozrivá klika... ale keďže rodna má držať spolu...


Taka ista ako pri Majovi. Imho prvy den sa bud vsetci zhodneme na jednom (a vacsinou to je ten povestny "vozik"), alebo na nikom :) .

Ale tak zveziem sa aj ja :lol: ... Specter je podozrivy viac ako Majo (mozno je to aj tym, ze Majo nejak ztichol a Specter keca dalej...a keca bludy :) )
nevina: Majo
vina: Specter

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uff, prepacte ze som neprispieval, ale tento vikend bol az velmi hekticky. Preluskam tych 17 stran a nejak sa k priebehu vyjadrim.
Edit: Njn, akurat som nad tym rozmyslal ci tam nema byt y. :oops:

_________________
.


Naposledy upravil Mäsotron dňa Ne. 10. Feb 2008, 17:49, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Meatatron napísal:
vijadrim.
vyjadrim :ikonka42:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ot: Cerebro pls objasni mi aku hru hrate s Juk-i....:D ?

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
ot: Cerebro pls objasni mi aku hru hrate s Juk-i....:D ?

kebyze Ti to poviem, tak Ta musim zabit... ;)
ozaj JuK-i: este stale 1:0? alebo sa Ti podarilo niekde uz dorovnat popripade spravit si naskok? :-) :lol:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vyhlasujem poslednu hodinu 1. dna. Herny den sa konci dnes o 18:30.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun