HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia
Autor Správa

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok. Dosť dlho som za nezabíjanie - lebo máme mizernú šancu zabiť informátora.
Morti tvrdil niečo ako, dištancuješ sa a nechceš dať hlas Majovi, čo je podozrivé... Potom som zistil, že musím hlasovať, tak prečo nie práve za Maja, nech je Morti spokojný?
Zmenil som hlas na Mortiho, lebo má málo hlasov.

Ale stále som pacifista. V tom hlasovaní ani nemala byť žiadna logika - moc som nad tým nepremýšľal. Bolo to iba preto, lebo muselo byť. Teda nemuselo to byť tak, ale spravil som to pre Mortiho.

JuK-i - hej ty si na to upozornila, ale Kleriker sa v tom začal špárať. O čo sa snažím? snažím sa brániť.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Morti tvrdil niečo ako, dištancuješ sa a nechceš dať hlas Majovi, čo je podozrivé... Potom som zistil, že musím hlasovať, tak prečo nie práve za Maja, nech je Morti spokojný?

Tvoja poslusnost voci bratovi Mortimu je prilis slepa. Ak Morti povie, ze sa mas zabit, splnis to? Hmm...

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Tvoja poslusnost voci bratovi Mortimu je prilis slepa. Ak Morti povie, ze sa mas zabit, splnis to? Hmm...

Je zlé, že som zo seba chcel zmyť podozrenie? Bolo jedno za koho zahlasujem, Majo by ajtak neodvisol, lebo ako tak pozerám, slnko už pomaly zapadá.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Ok. Dosť dlho som za nezabíjanie - lebo máme mizernú šancu zabiť informátora.


Podla mna sanca zdaleka nie je mizerna, je nas len 15. Inac, co sa zajtra zmeni? Pride osvietenie a ukaze nam kto je tou informatorskou krysou? Nic take, jedina moznost ako ziskat aspon nejake info je zabit niekoho dnes, bud trafime, alebo budeme mat sajn kto ako hlasoval. V minulej hre zabila posadka kolko nevinnych a vyhrali,lebo na zaklade hlasovania odhalili aj nejake podozrive osoby. Nezabitim nikoho dnes len stratime den a poctiveho clena rodiny za nic. Zabitim aj nevinneho ziskame informacie,ktore rodine pomozu.
Citácia:
Morti tvrdil niečo ako, dištancuješ sa a nechceš dať hlas Majovi, čo je podozrivé... Potom som zistil, že musím hlasovať, tak prečo nie práve za Maja, nech je Morti spokojný?
Zmenil som hlas na Mortiho, lebo má málo hlasov.

Tak tomuto uz vobec nerozumiem. Nechces nikoho zabit, jeden clovek nieco povie a ty hned das hlas niekomu, kto moze kvoli tomu odvisnut, o 4 posty ta osvieti a das hlas cloveku, ktoreho si sa zlakol par hodin predtym,lebo na teba krivo pozrel? Ty si pil? A este k tomu udas ako dovod nieco uplne ine, ved tvoj kazdy dalsi post je este vacsia hlupost.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
alef0 napísal:
Tvoja poslusnost voci bratovi Mortimu je prilis slepa. Ak Morti povie, ze sa mas zabit, splnis to? Hmm...

Je zlé, že som zo seba chcel zmyť podozrenie? Bolo jedno za koho zahlasujem, Majo by ajtak neodvisol, lebo ako tak pozerám, slnko už pomaly zapadá.


Aha, takze ak by neodvisol,tak si mohol nechat svoj hlas na nom nie??

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
specter ale tu mizernu sancu mame furt pokial neurobia nejake kardinalne chyby, jedinnym sposob ako nieco zistit je bud zabit alebo neustale zaparat a ako inac dostaneme od niekoho nieco ak mu nepojde o krk ??? a tymto davam upozornenie pre vsetkych co v podstate cusia, nemate co povedat alebo sa snazite splinut s tou stolickou na ktorej sedite :x , pre mna tu bude platit pravidlo kto mlci ten tu ani nemusi byt :x
specter a co mas s Morti ??? mate spolu nejake intimne zalezitosti ktore si vlastnym myslenim mozes ohrozit?? Nevyhovaraj sa na ostatnych , kazdy je tu za seba, nechapem ako mozes robit svoje ksetfy ked si takyto ..... :roll:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Podla mna sanca zdaleka nie je mizerna
Teraz už nie a písal som to o niekoľko strán dozadu.
Citácia:
ved tvoj kazdy dalsi post je este vacsia hlupost.
Samozrejme, že je, keď sa bránim proti hlúpostiam. Veď som nad tým ani nerozmýšľal. Dal som hlas človeku, aby som upokojil jedného a potom som to zmenil, aby som upokojil druhého.
Citácia:
Aha, takze ak by neodvisol,tak si mohol nechat svoj hlas na nom nie??
Pokojne, ale to sa zas Cerebrovi nepáčilo.
Citácia:
specter a co mas s Morti ???
Iba to, že som chcel zo seba zmiť všetko podozrenie.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Podla mna sa snazis az moc, aby si bol cisty. Pri kazdom naznaku podozrenia na teba okamzite menis svoje rozhodnutia. Co je podozrive este viac :P

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ukáž prstom kto by sa nesnažil. Je totiž prvý deň a obesiť ťa môžu za hocičo.. okrem toho po mne ide don Kleriker "Rozmazávač".


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Niekto by mozno zacal protiargumentovat, zdovodnit svoje rozhodnutia. Zato ty sa hned podriadis a kvoli hocikomu svoje rozhodnutia zmenis, len aby si nahodou nevyzeral podozrivo...

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Niekto by mozno zacal protiargumentovat, zdovodnit svoje rozhodnutia. Zato ty sa hned podriadis a kvoli hocikomu svoje rozhodnutia zmenis, len aby si nahodou nevyzeral podozrivo...

Zmenil som jedno rozhodnutie... Pretože som nemal argument, prečo ho nezmeniť. Bolo pre mňa lepšie ho zmeniť, ako sa hádať o niečom čo ani ja sám nepovažujem za správne.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vina: Cerebro skoro by som zabudol hlasovat. Kedy konci den?


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Ukáž prstom kto by sa nesnažil. Je totiž prvý deň a obesiť ťa môžu za hocičo.. okrem toho po mne ide don Kleriker "Rozmazávač".


Ja by som sa snazila ale nie na ukor inych :x

tsss a na mna si zabudol ?? chces ma nastvat ignoranciou ?ide potebe aj Vymazavac JuK-i :twisted:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
majo uz tradicne uplne dezorientovany :D

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
Ja by som sa snazila ale nie na ukor inych :x

tsss a na mna si zabudol ?? chces ma nastvat ignoranciou ?ide potebe aj Vymazavac JuK-i :twisted:

Eh? na úkor koho sa snažím ja?

Neboj sa, na teba nezabúdam. :wink: Len proti tebe sa dá normálne brániť, lebo nehádžeš ľuďom na oči stále rovnaké detaily.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 172 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun