HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 141 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Autor Správa

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
*Prehupli sme sa do tretieho realneho dna, zatial hlasovali len traja z vas. Nezabudnite, co znamena nehlasovat!*

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
2Morti: obvinovat Spectera z Klerikerovej smrti je imo sscestne... samozrejme ze sa da aplikovat logika "viem, ze..." ale to by aj tak len zbytocne pritiahlo na neho pozornost (pricom by lepsie bolo spravit to na nejaku inu dvojicu - neinformatorsku - napr ja Majo)... ine by to bolo, keby Specter jeden den napoly usiel hrobarovi z lopaty a cez noc by bol zabity jeho najvecsi oponent... pozornost by mal specter tak ci tak zaistenu a v tom pripade by som uz nebol az taky isty, ze je/nie je mafian(dufam, ze je pochopitelne, co som chcel povedat, ehm napisat :-) )... teraz si skor myslim ze nie je a tym, ze ho tak vytrvalo obvinujes.. no ehm hmm.. skusim dat na svoj citak z prveho dna
vina:Morti

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vina: Specter si mi naozaj najpodozrivejsi.... vsetko na tebe je podozrive... tvoje podniky su podozrivo vynosne, tvoj oblej je podozrivo malo pokrceny, tvoja kravata je podozrivo malo zaspinena od paradajkovej omacky co bola na obednajsej paste... si mi cely podozrivy...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cas suri.

Vina:Morti

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti, tvoje nafuknute obvinenia zatial ziskali najviac mojich antipatii, bud niesi nas alebo si prilis zeleny...

Vina: Morti

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Velmi ma to laka dat hlas Mortimu, lebo to vyzera ze konecne niekoho odsudime, ale bohuzial s nim nemozem nesuhlasit :) hlavne s jeho stylom hry...naozaj sa mi vcelku pozdavaju jeho argumenty, kurnik. Preto mi je aj viac podozrivy Meatatron.

vina: Meatatron
Nic no, jednoducho, pardon kolegovia, ale nemozem za Mortiho hlasovat, sam seba by som popieral. Proste na tento vozik fakt nechcem naskocit :\.
Meatatron, ty si to neber prilis vazne nejako, nepredpokladam zeby som teraz na teba strhol lavinu, len jednoducho hlasovat treba.

Na druhu stranu by som velmi rad vedel ci je Morti mafian alebo informator :). A to nezistime, pokial neodvisne...cize akoze nejdem vam vyvracat vase hlasovanie.

[Kokoz, ale ak Morti bude informator, tak to uz som fakt ze uplne vedla v tejto hre (a vlastne dufam ze neni, lebo to by vrhlo tien aj na mna :D).]

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Don Vincenzo, ako ma mozete oznacovat za nieco tak ohavneho ako informatorska krysa? Ved ste mi ako otec, moj MASTER :lol:
Mno ale teraz vazne. Naozaj som sa len preriekol, lebo zvyk z predoslych mafii je ze mafiani su ti zli. Neviem preco v tom stale hladate "prerieknutie". A Tiez nevidim dovod, preco by som mal mat nieco spolocne s Majom, ved ja sam som ho obvinil a neskor aj on obvinil mna (teda nie priamo).
Majo: V tejto hre sa obvinuje... O tom je tato hra. Navyse som nebol jediny kto ta obvinil.
Ano chcel som aby sme niekoho zabili. Nie sice za kazdu cenu, ale bolo by to imho lepsie a dostali by sme skor indicie.
Hlasoval som za toho kto sa mi v ten moment najviac zdal ako informator. Mozno prave ti najviac kecali a snazili sa vyzerat ako mafiani:). Mozno tvoje prerieknutie bolo naozaj len... prerieknutie a nic ine, ale v tom danom momente som nevidel nic ine, coho som sa mohol chytit. Spectrove blaboli sa mi potom tiez zdali divne. Preto som hlasoval, ako som hlasoval.

Mno ale hlasovat musim, tak sa drzim svojho stareho tipu. Vina: Specter

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nenapadny instantny bandwagon na Mortiho... :roll:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sice som nehral predosle dve mafie, tak neviem ako to bolo tam, ale pochybujem ze sa mafia da hrat bez vozikov. Vlastne som presvedceny ze nie, pretoze len co sa nazbieraju aspon tri hlasy, niekto sa ozve a vyhlasi to za naskakovanie :D

Takze taketo argumenty a poukazania fakt nemaju zmysel v tejto hre...

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ovsem naskakovanie na vozik uz podozrivymi ludmi a v casovom rozpati nejakych 18 minut je nieco ine...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja skvor za ten vozik povazujem prispevky jednovetove, pripadne uplne bezvyznamne ktore obsahuju len hlasovanie(Nazdar Saimon).
Neviem, rad by som vedel ako to dopadne, som ochotny dokonca zmenit hlasovanie len aby dnes dakto fakt odkvecol, len problem je asi v tom, ze do vecera do siestej musim byt v skole. Pokusim sa to tu skontrolovat este v priebehu dna.

Edit: Silverbow ma predbehol ...

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Don Morti mi nepripada podozrivy. To ze stale kladie otazky mi je praveže sympaticke. Podarilo sa mu rozprudit debatu vcera a podarilo sa mu to aj dnes. Je jeden z malo ktory sa naozaj snazi hladat. Aspon mam taky pocit. Ci je informator to neviem, ale urcite zanho nebudem hlasovat.
Skor by som uz hlasoval za Dona Spectera. To jeho vcerajsie obhajovanie bolo naozaj slabe, a stale sa zamotaval.

Zratal som to dobre?:
Cerebro 2 (Majo, Siverbow)
Specter 3 (Juk-i, Vincent,Quicky)
Morti 5 (Cerebro, Will, Meatatron, Saimon, Specter)
Meatatron 1 (Juro)


Naposledy upravil Majo dňa Št. 14. Feb 2008, 11:15, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som sa pri hlasovani nechal uniest poslednymi Mortiho prispevkami ktore sli podla mna mimo no uvidime co sa tu este do veceraz zomelie :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
drahy Juru dnes zomrie niekto tak ci tak , staci si precitat to co vypisuje GM , dnes zomrie ten kto ma najvacsi pocet hlasov

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
drahy Juru
Juro :-P

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 141 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 48 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun