HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 126 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Autor Správa

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will :arrow: Myslel som to tak, že informátori hodia do pozornosti nevinného človeka, čo trochu zachaosí a budú rozoberať jeho prípad, až kým nezmanipulujú ostatných nevinných.
Minulú hru som bol neutrál a oni sa donekonečna špárali v mojom prípade, aby oddialili pozornosť od seba. Majo je podľa mňa podobný prípad.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No neviem, mne to z reakcii ostatnych (a mojho pohladu) pride, ze nepotrebuje pomoc a prave preto by som zanho skor nehlasoval ale to je moj vnutorny pocit :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Ja som sa počas hry riadil pravidlom: každý kto povie niečo podozrivé alebo nesprávne, si zaslúži aby ho niekto obvinil, alebo aspoň
kritizoval. A tak som to aj robil, keď sa mi niečo nepáčilo tak som to hneď otvorene povedal, a asi aj preto som si urobil toľko nepriateľov.
A možno preto za mňa teraz toľkí hlasujete.
povedal si nieco podozrive a nespravne v prvy den (Al Capone, odhal sa!), tak som Ta obvinil, ked sa na moj vkus nazbieralo pimoc hlasov obvinenie som stiahol (prilis rychlo ich tam boolo prilis moc, kym si sa stihol vobec branit), cize robim len to co Ty, tak sakra uz dpc netrep debility
Majo napísal:
To, že niekto niekoho často obviňuje mi nepripada až taky spravny dovod na to, aby som ho za to obesil.

na to odpoviem len jednym
Majo napísal:
Ale za Dona Cerebra, ano, ak on nie je informator, v klude ma zabite.

toto beriem ako uplne rpesvedcenie o mojej vine

Majo napísal:
1. deň: Kritizoval som Cerebra, lebo sa hned vrhol na Mortiho.
kritizoval a hlasoval som za Mortiho, lebo sa hned vrhol na uz neviem koho...
Majo napísal:
2. deň: Stále som kritizoval tých, čo za mňa hlasovali, lebo sa ukazalo, že jeden z nich bol informátor.
prepac, ale fakt zacinam pochybovat o zdravom rozume u Teba... myslis, ze vsetci mafiani hned hlasovali za Teba? imo priehladne...
Majo napísal:
3.deň: Kritizoval som Cerebra lebo mal podozrive vyjadrenia na konci 2. dňa.
prave som rpestal pochybovat, uz som presvedceny... skus si to cele precitat este dvakrat a pomaly, k tomuto fakt nemam co viac dodat
Majo napísal:
On zmenil svoje hlasovanie z Cerebra na Sprectera. Chcel aby Morti nezomrel, nehlasoval len tak.
Silver taktiez predchadzajucu hru vyhlasil ze je fizel (cize Al Capone) a sejmul E'luneho, ktory bol takisto ako on mafian... cize vypovedna hodnota = 0... aspon pre mna

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
Majo napísal:
Ja som sa počas hry riadil pravidlom: každý kto povie niečo podozrivé alebo nesprávne, si zaslúži aby ho niekto obvinil, alebo aspoň
kritizoval. A tak som to aj robil, keď sa mi niečo nepáčilo tak som to hneď otvorene povedal, a asi aj preto som si urobil toľko nepriateľov.
A možno preto za mňa teraz toľkí hlasujete.
povedal si nieco podozrive a nespravne v prvy den (Al Capone, odhal sa!), tak som Ta obvinil
Je rozdiel, ked sa v prvy den prekecne niekto kto tuto hru nikdy nehral a nevie ako to tu chodí, a je rozdiel keby sa prekecol niekto iný. Keby som bol taký ostrielaný hráč ako Ty, tak by som nepovedal vobec nič na to, že ste ma v prvý deň obvinili.

OT
Všimni si jednu vec: Ja Ťa neurážam. Ale Ty mňa hej!
Vieš o tom, že toto je len hra? Uvedomuješ si to?! Vieš o tom, že tu o nič nejde?
OT


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vina:Majo

Tvoje obvinenia a prispevky mi fakt pripadaju neuveritelne chaoticke a prazdne, no nie tak ako u Juki, ale tvoje prispevky mi obcas pripadaju, ze sami sebe protirecia, proste povazujem ich za totalny blabol. Pripada mi to ako tah informatora, zaciatocnika, ktory sa snazi byt nepodozrivy az tak, ze podozrivy naozaj je.

Ak nie si informator, nuz, mozes si za to sam, u mna si sa skatoval pre svoje prispevky.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mohol by si byt ason trosku konkretnejsí, co je podla teba blabol?


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
[Je rozdiel, ked sa v prvy den prekecne niekto kto tuto hru nikdy nehral a nevie ako to tu chodí, a je rozdiel keby sa prekecol niekto iný. Keby som bol taký ostrielaný hráč ako Ty, tak by som nepovedal vobec nič na to, že ste ma v prvý deň obvinili.
netreba byt ostrielany hrac (inac sa za takeho nepovazujem) aby clovek pouzival mozog, aby prisiel nato, ze ked schopnosti sa pouzivaju cez noc a noc este nebola, tak asi nik este nic nepouzil...

Majo napísal:
Všimni si jednu vec: Ja Ťa neurážam. Ale Ty mňa hej!
Vieš o tom, že toto je len hra? Uvedomuješ si to?! Vieš o tom, že tu o nič nejde?
ehm moju poznamku ze si rpisiel o zdravy rozum beries ako urazku? no ehm ehm... :roll: ja to o sebe tvrdim davno, no ludia mi az na par vynimiek (zdravim Silver :-D ) nechcu verit... :-P a Tvoje rpispevky mi vazne tak pripadaju
Majo napísal:
Mohol by si byt ason trosku konkretnejsí, co je podla teba blabol?

precitaj si prevaznu vecsinu mojich postov a zistis

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Mohol by si byt ason trosku konkretnejsí, co je podla teba blabol?


Valna väcsina tvojich prispevkov.

Sorry, ja som si ta uz zaskatulkoval ako informatora, jedine, ze by niekto prisiel s nejakou prevratnou informaciou, ktora by napovedala opaku. :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Preco si si ma zaskatulkovl ako informatora?
Saimon napísal:
Pripada mi to ako tah informatora, zaciatocnika, ktory sa snazi byt nepodozrivy az tak, ze podozrivy naozaj je.
Ja som sa snazil byt nenapadný?? Tak o co sa potom snazil Juro? Byt neviditelný?? Ja som sa snazil urcite o vselico, ale urcite nie o to aby som bol nenapadný.


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Preco si si ma zaskatulkovl ako informatora?
Saimon napísal:
Pripada mi to ako tah informatora, zaciatocnika, ktory sa snazi byt nepodozrivy az tak, ze podozrivy naozaj je.
Ja som sa snazil byt nenapadný?? Tak o co sa potom snazil Juro? Byt neviditelný?? Ja som sa snazil urcite o vselico, ale urcite nie o to aby som bol nenapadný.


Citaj poriadne. Nenapadny nerovna sa (!= ako by napisal Silver :P ) nepodozrivy.

A dovody tvojho zaskatulkovania som snad uviedol uz hore. :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neuviedol si žiadne. Nič konkretne. Takym sposobom može hocikto obviniť hocikoho.

Ked zomrem, bude to 7:1 pre informátorov. Gratulujem Vám.
Idete ma zabit... ale najhorsie je to ze neviem ani za čo.
Asi som chaosil, to je dost mozne. Chcel som sa proste zabavit, trochu rozprudit diskusiu. Ale nemyslim si ze si za to zasluzim Vase hlasy. A mozno som chaosil preto lebo som tu nový.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak zomries a nebudes informator, tak su informatori trdla, lebo budu jasni - Specter, Saimon a Will and/or Quicky.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silwerbow> rozved svoju teoriu prosimta :) ajked Quickieho som uz svazoval aj ja rovnez Saimona ale to ja som aj Vincenta...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Naposledy upravil Will dňa Ut. 19. Feb 2008, 17:30, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lebo vy styria idete spolu, jeden na druheho ani nepozriete, len sa furt snazite o gang-rape nejakeho nestastnika (see Morti).

Cerberus je vsestranne agresivny, Vinco a Meatatron su zas vsestranne pasivni.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Silwerbow> rozved svoju teoriu prosimta :)


Seconded, Silver trochu viac poprosim. :) (EDIT: Damn!) :lol:

Majo: Dovody: tvoje chaosenie, prazdne reci a bubliny, na zaklade coho sa mi zdas podozrivy. Hore to je uz napisane. Citaj pozorne. :|

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 126 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun