HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 126 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Ďalšia
Autor Správa

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V noci sa nikomu nechcelo prilis spat. Kazdy z velkych mafianskych sefov trpol, ci to nebude prave on...a zaroven kazdy uvazoval. Preco nas Torrio drzi na jednom mieste, kde vycina vrah? Preco nebyva kazdy sam, oddeleny od ostatnych? Co je cielom tejto sialenej Torriovej hry, vsetkych nas zabit?
Kazdy sa len prehadzoval v posteli. Ked zaculi zvuk, pripominajuci vystrel, v duchu sa modlili, aby to boli len buchajuce dvere.

O chvilu poculi na chodbe hromovy hlas, z ktoreho isli zimomriavky.

"Pardon, ospravedlnujem sa vsetkym ktorych som zobudil, prievan tresol dvermi..."

Donovia si vydychli, a pokojne zaspali. Vrah sa dnes v noci asi neukaze.
S prvymi slnecnymi lucmi na obzore vstal Don Torrio. Na chodbe ho cakal zaujimavy vyjav. Na chrbte tu lezala mrtvola, s jedinym cistym priestrelom cela.
Co vsak bolo zaujalo jeho zrak, bol napis, pisany ruzom, na nedalekej stene. "Indicia!" skrikol Joe. To uz zacali z izieb vychadzat aj ostatni.
Na stene stalo:

Bezfarebna tvar vraha,
co striela dnes v noci,
zbohom, JuK-i, draha,
Smrt je v mojej moci!


Pri ranajkach nepovedal nikto ani slova.

Medzi stolujucimi chybala aj GoGoYubari, ktora zmizla bez stopy.


JuK-i aj GoGoYubari boli poctive mafianky.

Zostavajuci hraci: Cerebro, Juro, Majo, Meatatron, Quicky, Saimon, Silverbow, Specter, VINCENT, Will

Na zabitie je potrebnych 6 hlasov. Po 72 hodinach zomrie ten, kto bude mat najvacsi pocet hlasov (dnes uz vycapim hlasovanie, ku ktoremu sa najprv vyjadrite, a az potom to vyhlasim oficialne :oops: )

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK.i? dammit... u GoGo je to jasne, nehlasovala.. tak to vidim na dost o hubu...

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vina: Specter

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hohoo, Silver, vies nieco co my nie? Takyto rush :D
niezeby som sam nemal chut hlasovat za Spectra, ale si aspon pockam a uvidim co sa ako vyvinie, a pozhanam argumenty :!:

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nemam chut nic zhanat, Specter smrdi.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ó aký som rád, že žijem! Bál som sa že mazabijú. Už som aj napísal záveť a všetko.
Ten Don Torrio je ešte vaščí masaker ako som si myslel. Ale on nam ani nehovoril že bude spravodlivý.
Dajme už hlavy dokopy, lebo takto to už dalej nejde. Všimnite si dve zaujimave veci, ktore sa stali na konci včerajška: Don
Silverbow v poslednej chvili hlasoval za Spectera. To by informator urcite neurobil, lebi by tym zachranil Dona Mortiho. To
znamena, že Don Silverbow je naš priatel, a ja mu od dneska absolutne doverujem. Druhá vec: Don Cerebro chcel aby zomrel
aj Don Specter. Prečo? Lebo:A) Je informator a vie že Specter je mafian, a chcel aby zomreli dvaja mafiáni. B) Je informator a
vie že Don Specter je tiež informátor, achcel ho zabiť koli rovnovahe (Cerebro je dobrak), plus by tym ziskal alibi, lebo by povedal
že však som chcel zabit Spectera.

Podla mna informatori su jednounacne tito ludia: Don Cerebro, Don Juro, Don Saimon, Don Meatatron, Don Specter.
To ze je Don Cerebro informator som si isty na 101%, a zjem svoj klobuk ak to tak nieje! Od zaciatku ho sledujem a chova sa
presne tak ako by som sa choval ja keby som bol informator.

vina: Specter
ale rovnako rad by som hlasoval za Dona Cerebra
PS: Vsimnite si ten napis na stene. Mne sa zda ze ta indicia sedi na Saimona.
PS2: Nase skore je dost nelichotivé: mrtví mafiáni: 5ks, mrtví informátory: 1ks (máme vobec ešte šancu prežiť?)


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ehm, kebyze bolo informatorov 5, tak je uz davno game over, ja myslim, ze su skor este tak 2-3.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
btw mam otazku na Baelaru: henten text pisu informatori ci ty? neviem jak to bolo v minulej mafii

majo, zas si uplne zmateny :D vsak keby bolo 5 informatorov, tak uz by sme prehrali - vsak by sa informatori nedali prehlasovat :)
mas v tom chaos clovece
s tym cerebrom...hmm...rozumne vravis

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V takejto situácii sa už ťažko bráni. Ja sám nemám žiadne hmatateľné dôkazy o svojej nevine a asi ťažko sa ma dnes niekto bude zastávať.

Aspoň dnes rozmýšľajte o tom, koho popravíte zajtra, keď zistíte, že som poctivý mafián. :)


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
btw mam otazku na Baelaru: henten text pisu informatori ci ty? neviem jak to bolo v minulej mafii

majo, zas si uplne zmateny :D vsak keby bolo 5 informatorov, tak uz by sme prehrali - vsak by sa informatori nedali prehlasovat :)
mas v tom chaos clovece
s tym cerebrom...hmm...rozumne vravis


*Aranzma obete je copyright Informatorov.*

Obkecy su moja zabavka.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
To ze je Don Cerebro informator som si isty na 101%, a zjem svoj klobuk ak to tak nieje!
uz len koli tomu dojdem do tej Ba....das si ho s kecupom alebo s tatarkou?
mne zacinas smrdiet Ty cim viac... obvinujes to moje spravanie.. zabudol si moznost C:) na zabiti spectera sme mohli ziskat potencionalneho mrtveho informatora... kym na Mortiho umrti.. nic...
riadne mi smrdis, cim dalej tym viac
vina:majo

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
vsak keby bolo 5 informatorov, tak uz by sme prehrali - vsak by sa informatori nedali prehlasovat
To je pravda, menim nazor: informatory su podla mna tito: Don Cerebro, Don Juro, Don Saimon a mozno Don Meatatron alebo Don Specter.
Don Silverbow, naozaj zabijeme Dona Spectera? Ja by som bol mozno skor za Dona Cerebra, ale absolutne sa prisposobim Tvojmu nazoru. Pripadne mozeme vyskusat Dona Saimona.
Mozno mi nedoverujes, ale snad prijmes moju pomoc aby dnes zomrel ten kto chces Ty.

Inac ten napis s indiciou je praca informatorov alebo nie? Lebo ak ano tak to rusi moju teoriu. Respektive co sa mysli slovom aranzma?
PS: Cerebro, ak naozaj nie si informator tak ma asi slahne. A ten klobuk si dam s horcicou aj s kecupom.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
PS: Cerebro, ak naozaj nie si informator tak ma asi slahne. A ten klobuk si dam s horcicou aj s kecupom.
berem Ta za slovo, aj tak planujem dojst do BA kedze mi Aljen ma zobrat nejake knihy... ;) a cele si to natocim... :-P
inac stale omielas tie iste mena dokola, a to su ti, ktori za Teba hlasovali... nic nove sem nepridas... imo su mafiani uz len traja max, vychadzam z toho, ze sme na zaciatku boli 16-ti, kde keby bolo 5 mafianov a len jeden capone proti nim a ziadne dalsie schopnosti, tak by to bolo imo brutalne nevyvazene....
Specter: moze byt, postuje relativne malo, teoreticky mafian... mne osobne pripada podozrivejsi Majo... a aj Ty :P

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Naposledy upravil Cerebro dňa So. 16. Feb 2008, 17:35, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow ma chcel zabiť už vo svojich prvých postoch, tak je nepochybné, že svoj názor zmení len veľmi ťažko.

Inak mne prídu najviac podozriví Meatatron a potom Cerebro.
Juro napísal:
btw mam otazku na Baelaru: henten text pisu informatori ci ty? neviem jak to bolo v minulej mafii.
Táto otázka by mohla byť celkom fajn krytie pre informátora.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Inac ten napis s indiciou je praca informatorov alebo nie? Respektive co sa mysli slovom aranzma?


Co sa vyskytne na mieste cinu je praca ludi, ktori mozu v noci nieco robit (spocitajte si sami, ktori to su).
Aranzma - poloha obete a specialne efekty okolo obete.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 126 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun