HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 126 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Ďalšia
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ha, infiltrator! Nevie ako funguju mafianske veci :D ehmmmm.... :ikonka01:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Preco maju ludia zvyk obvinovat ma na zaklade totalnych hovadin? :D


Meatatron napísal:
Dovolim si pochybovat o Majovej vine, aj ked ta bezhranicna dovera v Silverbowa mi pride trosku cudna, az fanaticka, ale zas si myslim ze Majo je taky druhy Morti, ktory len chaosi. K Jurovim dvom moznostiam by som si dovolil pridat tretiu, ze Majo je mafian ktory je v jednom velkom zmetku a potrebuje nejaku autoritu, a za nu mu sluzi Silverbow na zaklade jasneho dokazu o jeho nevine, za co mu sluzi to hlasovanie a ochota obesit Spectera o ktorom si Majo pravdepodobne, na zaklade tychto dokazov mysli, ze je informator. Inak, ma niekto nejake konkretne navrhy, napady, podozrenia, nech sa to tu, ako sa uz stalo tradiciou, v posledny den trocha rozbehne ? (Juro sa u mna vysekal z podozrenia, zatial ... )

Celkom zaujimava je Specterova teoria o tej indicii "bezfarebna tvar vraha". Lenze ciernobiely avatar tu ma dost ludi (Cerebro, Silverbow, Juro, Baelara :lol: , Don Vincenzo)... Takze toto je dost useless :?

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tvár však zobrazuje iba Cerebrov a Jurov. Silverbow má celú postavičku, Vincenzo má lebku a Baelara je GM (to by znamenalo, že informátori nezabíjali).


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Citácia:
Bezfarebna tvar vraha,
Skúste sa pozrieť na avatary. Bezfarebnú tvár zobrazujú avatary Cerebra a Jura. .
Najprv sa mi to zdalo ako bystra myslienka, ale je v tom problem, ze Baleara napisal, ze ten napis napisal ten kto zabil Juk-i. Takze to vlastne museli byt informatori...
Inac ja som povodne uvazoval nad Donom Saimonom, lebo on ma v avatere cernocha a ten by bol v tme bezfarebny. Ale mozno je to cele blbost.

EDIT: Odbachnime Dona Cerebra alebo Dona Jura alebo Dona Spectera. Ale hlavne uz niekoho odbachnime! :twisted: Mne su podozrivy vsetci traja.


Naposledy upravil Majo dňa Po. 18. Feb 2008, 14:30, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky> to som si nemohol odpustit :)

Specter> Mozno je to myslene na nefarebne avatari ako take ale no... noo... to by bolo moc jednoduche vzhlahom na pomer...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Všimnite si za koho doteraz hlasoval Don Cerebro:
1. deň: Morti, Majo, GoGoYubari, Specter
2.deň: Morti
3. deň: Majo
Celkom zaujemavé. Nemyslite? V podstate vždy hlasoval za mafiána. Jedine u Dona Spectera neviem ci hlasoval za mafiána.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tym ze hlasoval za mafiana, si mozeme byt isti len 2.den (a ciastocne aj prvy, ale jeho konecne hlasovanie bol aj tak specter) :wink:
Nemenis nejak moc svoje rozhodnutia? Na minulej strane si zubami-nechtami presviedcal, aby sme hlasovali za Spectera a teraz zrazu Cerebro?

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nemenim rozhodnutia. Stale hovorim o Donovi Cerebrovi, Donovi Jurovi a Donovi Specterovi. A budem o nich hovorit, kym neodvisnú.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Nemenim rozhodnutia. Stale hovorim o Donovi Cerebrovi, Donovi Jurovi a Donovi Specterovi. A budem o nich hovorit, kym neodvisnú.
ehm a spominal si dalsich troch tusim este alebo styroch... u SIlvera nahla zmena presvedcenia a ostatny... ehm su mrtvi a poctivy mafiani

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Koho som este spominal?
Spominal som akurat Dona Saimona a Dona Meatatrona, lebo zahlasovali za Mortiho. Ale tych teraz neobvinujem, teraz obvinujem iba Vas troch: Dona Cerebra, Dona Jura a Dona Spectera. Teba a Dona Jura kritizujem od zaciatku.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ok, den sa blizi ku koncu, treba sa pohnut. Btw mate secia aspon styri prispevky? Nebolo by dobre keby zas niekto skapal kvoli tomu.

K tym bezfarebnym avatarom, lol :) cize chcete povedat (tusim Specter to povedal) ze ako hlupy informator by som ukazal indiciou na seba? Alebo naopak, som sikovny informator a ukazal som indiciou na seba aby to vyzeralo absurdne a vypadol som z podozrenia? :) A zaroven zachrani aj brata Cerebra a sestru Baelaru :D

Moje podozrenie na tento den pada na Silvera a Maja, ako som uz povedal. Silver toho vela nehovori oproti Majovi, ten sa aspon brani a snazi cosik, aj ked stale dost chaoticky :).

Majo napísal:
Na vsetkých apelujem: Hlasujte za Dona Spectera! Vote for Don Specter!

heh, no kludne by som ti zahlasoval za Spectera, ale pride mi ako mensia hrozba ako ty, pretoze takymto sposobom tu poobvinujes hadam vsetkych. S tvojimi obvineniami jednoducho nesuhlasim, pretoze uz logicky nemozem suhlasit s obvinenim mojej osoby (a ty moje argumenty vytrvalo ignorujes, a na zaklade coho ma vlastne obvinujes? :D na zaklade toho ze sa snazim hrat neakcne, ale nepasivne? iny dovod som tusim este nevidel), a tiez mi Cerebro vobec nepride ako informator :). O Specterovi neviem, ten mi zas nema preco byt sympaticky.
Proste si vsimni svoje posty. Silou mocou sa snazis niekoho obesit, poobvinovat pri tom hromadu ludi a niekoho zdiskreditovat. Preco by som ti mal verit?

vina: Majo

Predpokladam, ze teraz uz len sledujes, kto sa prida (ak sa niekto prida), a tych vsetkych vyhlasis za informatorov :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Predpokladam, ze teraz uz len sledujes,

Muhehe, nieje sám, kto to všetko sleduje.... muhehe, :) nie že by mi ten bordel a slučky a protichodne vypovede do ktorich sa vsetci zamotavame nieco povedalo, ale sledujem to :D a bucham si hlavu o stenu,....

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Moje podozrenie na tento den pada na Silvera a Maja, ako som uz povedal.
Este raz spomeniem to ze ak sa zamyslite nad vcerajsim koncom dna, tak je jasne, ze Don Silverbow nie je informator. Respektive, sanca tu je, ale asi 1 ku 100.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aha vidis, na to som ti neodpovedal, prepac zabudol som. Moja odpoved: to mohol byt premysleny Silverov tah. Pretoze ak je Silver informator, vie dobre kto je mafian a kto nie, vie si aj spocitat hlasy, a preto sa moze "zahrat" na mafiana. To je presne to co by som spravil ja, kebyze som informator :)
Dokonca to ani nezargumentoval, len tresol zmenu obvinenia :). Btw, velmi pekne nacasovane - keby to totiz dal niekedy skorej, v priebehu dna, mozno by ho ludia rozniesli na kopytach za take cosi. Takto nemali kedy.

Silvera by som vsak na zaklade tohto asi neobvinil, je to malo. Ked vsak k tomu priratam, ako na zaciatku tohto dna bez okolkov pokracuje v tychto praktikach (obvinovanie len tak, lebo, aby som ho citoval, "nemal chut nic zhanat"), je coraz podozrivejsi a s nim aj ty :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Trepes dve na tri, dietatko nase zlate osprostete. Nie kazdy sedi cele dni na nete, aby hlasoval vtedy, kedy sa to tebe paci.

Inak to ako kryjes Spectera je mimoriadne podozrive.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 126 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 43 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun