HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 56 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Po dlhom a namahavom dni sa Torrio rozhodol to ukoncit. Uz vedel, ze nema vyznam natahovat neefektivne hadky, vsetci by uz radej umreli, ako tu stravit dalsi den.

Gorila odviedol obvinenych, vykonal svoju pracu - cisto a neosobne - cas utisil vsetky pokusy svedomia hryzt, dnes to prenho bol uz len biznis.
Po prehladani izieb a tiel sa zistilo len jedine - Juro mal pod satami velmi zaujimavo vymyslene odpocuvacie zariadenie.
"To snad ani nie je mozne", pomyslel si Torrio "A jemu som tak velmi veril. Radsej odidem z biznisu, zanecham toto spinave podnikanie niekomu mladsiemu. Dnes uz nik nema pochopenie pre Rodinu."


---

Gratulujem Cerebrovi, ktory po finalnom ocisteni o nehlasovacov jediny prezil, cim Mafiani (dobri) vyhrali. Poslednym informatorom v hre bol Juro. Meatatron, Quicky a Saimon boli mafiani.

Konecny vysledok hlasovania:
Juro(1): Meatatron
Meatatron(1): Cerebro

Cerebro: Saimon, Meatatron
Juro: Quicky, ???
Meatatron: Juro
Quicky: N/A
Saimon: N/A

---

Prehlad jednotlivych noci (kedze dni su jasne):
Noc 1: Informatori zabijaju Klerikera, ktory je nestastnou nahodou Al Capone. Capone mohol okrem zistovania raz za hru v ktorykolvek moment niekoho zabit - a rozhodol sa pre Alefa, ktory bol informator.
Noc 2: Informatori zabijaju JuK-i, GoGoYubari umiera, lebo nehlasovala.
Noc 3: informatori zabijaju Vincenta, Will (velmi zbytocne) umiera, lebo nehlasoval.
Noc 4: Informatori nezabijaju nikoho (keby ste boli tresku pocitali, prisli by ste na to, ze boli dvaja alebo jeden, a ze s takym poctom by sa nedalo vyhrat, jedine ist na remizu) - viac asi prezradi Juro.

---

Zhodnotenie GM:
Ospravedlnujem sa na uvod za zmatok v treti herny den.

Mimo toho vsak mam niektore navrhy pre vsetkych do pripadnych buducich mafii:
- kto sa nemoze zucastnovat aktivne, nech sa radsej nezucastnuje. Potom je hra taka "mrtva", a ani ti, ktori su aktivni sa vela nezabavia (kedze maju odozvu len od polovice hracov)
- pokial som si vsimla, len malokto sa zaoberal hlasovanim v predosle dni, pripadne tym, koho informatori zabili - to je v podstate jedina stopa k informatorom, mimo "preriekania sa" (ktore tu tiez bolo, a mimo Meatatrona si to nikto nevsimol)
- stale platilo, ze kto bol aktivny, mal velku pravdepodobnost umriet - to suvisi s prvym bodom, teda nedostatocnou aktivitou. NIE JE PRAVDA, ze kto pise a argumentuje, je nutne zly. Je to proste len preto, ze si ma chut zahrat, tak nutne musi reagovat na prispevky od vsetkych ostatnych. Zbavte sa tohto zlozvyku, pokial je to mozne.

To je zaial odo mna vsetko. Vdaka za hru.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Rozmyslal som ze zmenim hlasovanie, ale kedze som bol presvedceny o Jurovej vine, tak som to nepsravil, ako tak na to teraz pozeram, tak to bolo v konecnom dosledku dobre.

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:S
kurnik
uzasne
mohol som to vyhrat
este som naschval dosiel takto tesne pred obedom...a pozeram, ze den uz skoncil....ach boze

No nic, skoda. mal som uz pekny plan. V noci by zostali len Cerebro a Saimon, dalsi den by som bol 1 v 2, a vyhlasil by som ze som Capone, co by som pripadne dolozil hrbou dokazov...proste som mal vitazstvo na dosah ruky...keby neskoncil den :)
Ku Caponemu...bol som presvedceny, ze Capone je Majo, cize po jeho smrti som uz nemal pochybnosti, ze ma niekto prekukne.

No nic, vdaka za hru, za stavu 3 v 13, potom 2 v 11 a potom 1 v 6 sme to celkom pekne zriesili :P

otazka na Cerebra:
keby som buduci den vyhlasil, ze som Capone, a obvinil Saimona, uveril by si mi? Viem ze to je tazko teraz, ked uz vies ze som bol informator, ale hypoteticky...ja som sa poslednou dobou dost snazil sa ti nejako podvedome votriet do priazne, a davat ti drobne hinty typu "ja som capone" :P

_________________
Juro alias Archi


Naposledy upravil Juro dňa Ne. 02. Mar 2008, 14:43, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No pre mna je moralnym vitazom Juro, aj ako spoluinformator, ktory to dokazal skoro vyhrat len samostatne.

Ku koncu hry som mal pocit, ze je to len agonia - prave tu v zavere sa mohla ukazat schopnost argumentovat. Lenze vyzerali unavene a zmatene a uz sa to len tiahlo.

V kazdom pripade tam boli svetle momenty - ukazalo sa, ze mafia sa da zvladnut aj bez specialnych schopnosti a ze to celkom ide :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
otazka na Cerebra:
keby som buduci den vyhlasil, ze som Capone, a obvinil Saimona, uveril by si mi? Viem ze to je tazko teraz, ked uz vies ze som bol informator, ale hypoteticky...ja som sa poslednou dobou dost snazil sa ti nejako podvedome votriet do priazne, a davat ti drobne hinty typu "ja som capone" :P
neviem... to votieranie do priazne som si velmi nevsimol... :-D holt jak kebys hrach o stenu hadzal :-P siel by som skor nato zabit Vas oboch... :-D ako, to este neviem... :-)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja osobne som si tuto hru uzival. Pripomenula mi ake tazke (v porovnani s hrou s schopnostami) je hrat bez specialnych schopnosti, potreba logicky uvazovat. :P Vdaka Baelare za dobry GM vykon a hlavne za trpezlivost, ktora Ti musela v posledne herne dni uz uplne vyprchavat.

Zbohom pri dalsej hre! :ikonka01:

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Huf, tak skoda :)
K tomu mojmu samozabitiu sa - uz druhy krat za hru sa mi podarilo prist k netu az neskoro vecer ked uz bolo zahlasovane, obcas som mal zmetok v tom kedy bude den koncit, holt moja smola.

Skoda toho zaveru kde zostali malo aktivni hraci.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Podla mna to Juro skoro vyhral hlavne koli absolutnej neschopnosti mafianov.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Podla mna to Juro skoro vyhral hlavne koli absolutnej neschopnosti mafianov.

A kvoli svojej sikovnosti. Vsimni si, boli len traja informatori, ja som umrel hned v prvom kole (velmi rad by som si priznal chybu, ale bolo prilis skoro na to, aby som nejake vyznamne spravil). Will umrel na metahernu neschopnost a Juro bol sam na desiatich.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Keby sa bolo viac diskutovalo, mohlo to cele inak vyzerat s Jurom (keby musel vyuzit cely svoj potencial).
Moj obdiv mu patri uz za to, ze sa nevzdal ked ostal sam, ale bojoval dalej. Celu hru sa dokazal tvarit napadno-nenapadne, co je dobra zlocinecka taktika, ktora sa podla mna v tejto zostave hracov vyplatila.
Mafiani sa postarali o to, ze nemusel velmi pustat hmlu a opar (ako Kleriker v predoslej hre).

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Podla mna to Juro skoro vyhral hlavne koli absolutnej neschopnosti mafianov.

ehm Capone umrel v prvy den a pri style hrania ako si hral Ty (bez urazky :-P) sa ani necudujem ze vydrzal tak dlho... :-)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nehral si o nic lepsie. Ja som jura aspon par krat obvinil na rozdiel od Teba.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Nehral si o nic lepsie. Ja som jura aspon par krat obvinil na rozdiel od Teba.

ehm.... k tomu sa vyjadrovat nebudem lebo skoncime ako Dragon vs. Davano... :lol:
nabuduce kazdeho hned na ziaciatku obvinim aspon 5 krat, nech mozem potom argumentovat: "Ale ja som ho obivnil a Ty nie" :-)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Nehral si o nic lepsie. Ja som jura aspon par krat obvinil na rozdiel od Teba.

Toto je slabe. :lol: . Mi to pride ako ked sa deti hadaju v skolke.

Osobne ma Cerebro kus vytocil ked zahlasoval za mna, ale potom si to nechal prebehnut v hlave a zistil som ze to bol asi jeden z najgenialnejsich tahov ake som tu zatial v mafii videl(Ono pokial by som ja, alebo Juro zmenil hlasovanie, tak by to nevyslo, ale osobne som bol presvedceny o Jurovej vine, a tiez som veril tomu ze informatori su len traja, leboi ak by boli viaceri, tak by to vyzeralo asi inac. ). (Ono aj obetovanie E'luneho, ak sa nemylim, bolo podla mna celkom "presibane"). To kto koho a ako obvinoval je absolutne irelevantne, ide len o to kto prezil az do konca, a tiez o ochotu ludi niekoho vesat, lebo asi vacsina z nas si nebola ista nikym a nicim, preto radsej hlasovali kdejak, len nie tak aby sa do nich niekto mohol na zaklade hlasovania pustit.

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ty ma dojimas Cerebro. Normalne lutujem, ze som do tej mafie isiel. Mne ani sto mafii nestoji za to aby som sa s Tebou rozhadal.


Naposledy upravil Majo dňa Po. 03. Mar 2008, 18:40, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 56 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun