HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 56 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Rano sa vsetci suchtali, nikto nechcel prist na ranajky prvy. Mafiani chodili po jednom, ostychavo. Postupne si sadali si za stol, kazdy za svoje miesto, az chybali len dvaja...potom len jeden...
Potom, na prekvapenie vsetkych, prisiel aj ten posledny.
Nakoniec prisiel aj samotny Torrio. Prekvapene dvihol obocie, ked mu Joe oznamil, ze pocet ludi je rovnaky ako vcera vecer. Ako si vsak sadol za vrch stola, jeho tvar postupne scervenela.

Na stole pred nim lezal maly, nenapadny listocek. Stalo na nom:
"Hadam ste si nemysleli, ze to skonci tak rychlo? Nuz, zahrame si este malu hru..."

Torrio tresol do stola tak, ze prevrhol poldecak s whisky. Kocky ladu sa rozklzali po stole a zlatista tekutina pomaly stekala na zem...

***

Dosial prezivsi hraci: Cerebro, Juro, Meatatron, Quicky, Saimon
Na instatne zabitie su potrebne 3 hlasy.
Herny den sa konci v sobotu vecer (pokuste sa dovtedy zahlasovat)

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
som velmi zvedavy na zaverecne zhrnutie, ako to vlastne je... som uplny vol teraz
edit: napadli ma tri moznosti:
a) Capone zije a ma moznost x-krat za hru bloknut informatorov
b) informatori su uplny magori
c) informatori su neskutocny geniovia, ktory vymysleli dokonaly plan, ktory nechapem

priklanam sa k moznosti a

ludia ste tu? skusme to rozprudit... Silverbow bol nevinny, dalsi na zozname je u mna
vina:Saimon

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ake ticho. Ty kokoz, a sme tam kde predtym :D
mne to skor pripada ako keby to informatori zbytocne natahovali. Ale to ma svoju vyhodu, aspon mame este dnes sancu, ak dobre trafime.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Ake ticho.
ticho ako ticho... ja som trikrat editoval prispevok... :-)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skvor sa priklanam k moznosti ze Capone je uz mrtvy. Co sa tyka toho preco dnes nikto neumrel, tak to mozno moze byt vyhodne v tom zmysle, ze informator/y si je isty ze ho/ich dnes neobesime, tak sa rozhodol ze radsej pocka kym sa utlcieme sami.

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja dufam ze este zije, inak by to uz asi bolo znacne stratene, s tym co vieme...

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Praveze podla mna nevieme absolutne nic :?
Fakt, informator tu moze byt prakticky hocikto....

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Meatatron napísal:
Skvor sa priklanam k moznosti ze Capone je uz mrtvy. Co sa tyka toho preco dnes nikto neumrel, tak to mozno moze byt vyhodne v tom zmysle, ze informator/y si je isty ze ho/ich dnes neobesime, tak sa rozhodol ze radsej pocka kym sa utlcieme sami.

mne vychadzaju dve moznosti:
a) informatori su dvaja-> v tom pripade urcite zije este Capone a mal moznost blokovat mafianov tuto noc (v pripade ze by capone v tomto pripade nebol/nemal moznost blokovat, tak by informatori v noci urcite niekoho picli, cez den by hlasovo uz v poho dorovnali mafianov, umrel by jeden mafian a jeden informator a zvysny informator by v noci picol mafiana)
b) informator je jeden -> Capone moze/nemusi zit ak zije, potom mozno ma moznost blokovat a blokoval... alebo je Tvoja teoria pravdiva a informator si je isty, ze ho nepicneme, ale niekoho ineho... co sa mi osobne nezda velmi pravdepodobne... hlavne koli tomu, ze Capone moze, ale nemusi byt mrtvi... a ked nie je, tka to ma velke riziko, ze ho Capone cez noc preveri...

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Podme na to logicky, nemyslim si ze Capone zije, a to z toho dovodu, ze mi co zatial zijeme sme aj celkom dost aktivny, cest vynimkam, kazdy uz bol obvineny, a tiez si myslim ze kazdeho z nas by si uz urcite preveril, vzhladom na nas styl hrania. Teda ak by zil, urcite by nebol taka truba a necakal by az dokonca na to, aby ho za slavnostneho vyskocenia zo skatulky informatori trafili do cela.
Ale dost metagame thinking, alebo ak tak by ma zaujimaoo preco nikto neumrel, respektive by som si rozobral preco v niektore noci umierali dvaja. Jedine "nevysvetlene" umrtie, mam na mysli bez porusenia hernych zasad a pravidiel, bola smrt Alef0, ak sa nemylim.
Ako si napisal, nemyslim si ze su informatori dvaja, lebo by to mali vyhrane, jeden mafian v noci, jeden cez den a uz maju vystarane. Skvor je len jeden a bal sa ze ak by dakoho zabil tak by tien podozrenia padol priamo nanho.

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Meatatron napísal:
Ako si napisal, nemyslim si ze su informatori dvaja, lebo by to mali vyhrane, jeden mafian v noci, jeden cez den a uz maju vystarane. Skvor je len jeden a bal sa ze ak by dakoho zabil tak by tien podozrenia padol priamo nanho.

a podla coho? nemame zziadne indicie, cize blbost... navyse kludne moze byt Capone este zivy, nezabudaj ze presli styri! noci... ak dnes blokoval, tak vedel preverit dalsich troch ludi... co neni nic moc, navyse kludne mohol niekoho preverovat, kto je mrtvy, cize to nemusi mat ziadnu vypovednu hodnotu....

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm nazorom sa priklanam k cerebrovi. Teda pokial hovorime o Caponem a poctoch informatorov.

Ale co sa tyka obvinenia, netusim stale.
Taky Saimon by sa mohol vyjadrit

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To Cerebro:
Preco si nemyslim ze su dvaja informatori .. ??? Pretoze pouzivam logiku. Kedze sme boli styria uz v na konci minuleho dna, a ak by boli informatori dvaja a jedneho z mafianov by zabili, tak nasledujuci den sme traja z coho dvaja su informatori, takze by v pohode toho jedneho mafiana prehlasovali, tym padom by mali vyhrane. Takze pokial su dvaja tak v tom, ze dnes nezabili, nevidim logiku. Staci ti taky dokaz?

Ja si myslim ze informator je len jeden. A ma celkom dobry plan. Pretoze pokial ho netrafime teraz(momentalna sanca je 4 k 1 oproti tomu, ak by v noci zabijal, by to bolo 3 k 1), zostanu na noc traja, pricom on jedneho zabije, a cez den pri rovnakom pocte hlasov(jeden a jeden) neumrie nikto, pripadne obaja, kedy sa hra skonci remizou, alebo neumrie nik a informator toho posledneho zas odrovna v noci.

Je inak velmi zaujimave, ze tvrdis ze Capone moze byt nazive, a zaroven sa ma snazis presvedcit ze nemozem mat ziadne dokazy.

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pocuvaj ale vsak, s tou matikou...teraz nas je 5 :) na noc by potom zostali 4 a tak...dalsi den by to mal 1 v 2, ak sa nemylim, a to neni tak lahke

a vcera na konci boli piati ludia, nie styria

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Pocuvaj ale vsak, s tou matikou...teraz nas je 5 :) na noc by potom zostali 4 a tak...dalsi den by to mal 1 v 2, ak sa nemylim, a to neni tak lahke

a vcera na konci boli piati ludia, nie styria

sakra, predbehol si ma...
Baelara napísal:
Dosial prezivsi hraci: Cerebro, Juro, Meatatron, Quicky, Saimon

2Meatatron: cize ensnazim sa popliest Ta, snazim sa logicky argumentovat... :-P

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja sa musim "pochvalit" ze celu hru strielam tipy uplne mimo, Morti, Silverbow.. nie je to umysel, no teorie, ktore som si ako-tak vytvoril mi vsetky do jednej spadli. (moznoze to aj informatorom vyhovuje a nechavaju ma nazive)

Vcera som sa vyjadril o Quickym, nuz zdovodnenie je take, ze podozrivy mi je kvoli tomu, ze napr ako dnes, pride, povie ze podozrivy je vlastne kazdy a ze vlastne nic netusi, no po predchadzajucich skusenostiach musim povedat, ze moj odhad je dost biedny, tak dufam, ze niekto/nieco podpori/vyvrati moje tvrdenia argumentami hodnymi pozornosti. :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 56 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 35 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun