HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia
Autor Správa

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
aha.... tak to potom narusilo cele moje predstavy.. hm este sa musim o mafii asi vela ucit...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
myslela som to tak ze prosperovat , v tedy v noci ma vazne to slovo nenapdalo sry :roll:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok,tak Dragonlord, ma najvacsiu sancu skoncit.

vina:Dragonlord

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Ok,tak Dragonlord, ma najvacsiu sancu skoncit.

vina:Dragonlord


a aspon si myslis ze je vinny ci len naskakujes na vozik???

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kleriker a nejaky hlbsi vlastnz nayor nemas? bo tot vyzera, ze len naskakujes na vozicek....

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
Will napísal:

Sanca, ze niekto vypadne pre neaktivitu je tu kazdy herny den a vobec by som sa tym nenechal rusit, rakovinotvorne bunky si urcite daju zalezat na tom aby v hre zostali, cize tento pristup im iba nahrava. Nepaci sa mi pani vasa snaza nechat obrancov tela pasivnych.

:lol: uz je mi to jasne ty chces aby gogo odišla (velka sanca ze je dobra...cize 1:0 pre zlych)dalej aby sme odsudili dalsieho(je vazne mala sanca ze trafime rakovinu cize to asi bude 2:0 pre zlych)....Meatatron konci cize tam moze byt aj aj cize v tom najlepsom pripade 2:1 or 3:0 pre zlych :lol: ....alebo ako inak (ak ne si rakovina) to chces vyriest v nas prospech?
to Alef0....ne ja som bol zmateny z toho ze by nemali byt povolania...ale to Dragonlord vyvratil cize uz nesom zmateny ....alebo myslis to nejako inak?


Uzasna logika, takze kazdu noc radsej nikoho lebo nahodou trafime dobreho? Tak sorry ale ja sa radsej budem triafat ako necinne prizerat. Hmm a Gogo sa prave prihlasila spat do hry, takze ako je s tym istym 2:1 v lepsom pripade?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Priznam sa ze mna ta hra zo zaciatku nebavila, hrame mafiu nie davano wars , ak sa dragonovi nepasci , nemusi to hrat nik ho tu nedrzi aj ked by to mohlo oslabit organy a posilnit rakovinu..alebo naopak to nevieme , ale Morti mi dal krasny hint ani o tom nevie :ikonka05:

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no cize to will..ked som to pisal este gogo nehrala....dalej iba prvy den sa da nezabit
:o to juk-i prehlasujem ze som nevinny :o :o ...next to by bola fakt divna vec keby som napisal ze chcem noc a chcem aby som mohol zabijat....... a dalej by som sa snazil odstranit co najviac dobrych cez den no ne?
este neco?
edit...tym ze gogo sa nechysta skoncit nemam ju preco obvinit....ale este je cas to zmenit...zatial to neni na hranici ohrozenia

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
no cize to will..ked som to pisal este gogo nehrala....dalej iba prvy den sa da nezabit
:o to juk-i prehlasujem ze som nevinny :o :o ...next to by bola fakt divna vec keby som napisal ze chcem noc a chcem aby som mohol zabijat....... a dalej by som sa snazil odstranit co najviac dobrych cez den no ne?
este neco?
edit...tym ze gogo sa nechysta skoncit nemam ju preco obvinit....ale este je cas to zmenit...zatial to neni na hranici ohrozenia


dobre berem ta za slovo ale iba raz, ale bohuzial teraz neviem za koho zahlasovat a svoje slovo nemoyem yobrat spat ale keby ti horelo pod zadkom tak zahlasujem prinajhorsom za seba

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vina: Dragonlord

Bude lepšie ak niekoho obesíme a on má k tomu najbližšie.

Ale zas on tie davanowars teraz nevyvolal, musím sa postaviť na jeho stranu, ajkeď mi to lezie na nervy, on iba povedal, že mu vadí roleplay v mafii. Keby ostatní nezačali nariekať, že zas útočí na davano, nič by z toho nebolo. (snáď je to už vyriešené a nebude sa k tomu treba vracať)

Viac už k tomuto dňu nemám čo povedať. Ak niekto nepríde s nejakým prevratným zistením, myslím, že už viac ani neporiešime.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V tom pripade zabime Dragona a potom vsetkych hracov Davana a bude pokoj :lol:

Mimochodom, toto je mafia o ludskom tele alebo Davano vs Svet?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:

k Dragonovi ako je sice pravda ze je trosku agresivnejsii ako zvycajne ale mozno v nom len nieco buble , zda sa mi ze hra ako vzdy a ako pomaly jedinny sa chytil niecoho co sa povedalo ( sice blbo a myslela som tom inak ale nevadi ) , rozmysla a napada ostatnych a aby ich primel k slovu a tym padom hybe s hrou takze si myslim ze cim dlhsie bude zit tym viac sa tu povie a tym viac sa nam podari niekoho odhalit ,
Amen JuKi, aspon niekto pochopil moj ciel :)
Dragonlord napísal:
Ja sa tiez mozem prihlasit, a ked sa v prvy den rozhodnete nikoho nezabit, tak zabijete mna :lol:


Obhajovat sa nemienim, ak su ostatne telove bunky natolko neinteligentne/malo vsimave, tak rad svojou smrtou pomozem k vyhre rakovinam, lebo hento telo je v katastrofalnom stave.. kde su tie casy ked vsetko riadil Mozek

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nuz ked sa GoGo nejako vratila do hry to meni situaciu. Povodne som chcel za nu zahlasovat z dovodu neaktivity ale kedze aspon minimalnu prejavila, podozrenie sa mi vracia k Dragonovi. Rough start, rough end. :ikonka09:

Vina:Dragonlord

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragon, som ochotný zmeniť hlasovanie, ak ma presvedčíš o tom, prečo by bolo lepšie nezabiť nikoho. Odpoveď - lebo nie som rakovinová bunka - je nedostačujúca, pretože nemusí byť pravdivá.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter - vysvetlovat ti nemam co, kedze nedokazes precitat vety ktore pisem. A ak vies precitat.. nechapem preco sa pytas na uplne pytomu otazku
Specter napísal:
Dragon, som ochotný zmeniť hlasovanie, ak ma presvedčíš o tom, prečo by bolo lepšie nezabiť nikoho.

Skus si precitat co o mne napisala Juki a mozno ti to dojde.
S radostou umriem v prvy den, ak nebudete schopni odsudit nikoho ineho(alibisticky ppristup z minulych mafii "radsej nezabit nikoho ako civila" mi riadne lezie na nervy, co som uz mnohokrat publikoval) :wink:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun