HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalšia
Autor Správa

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ako som si vsimol tak Shady ani tento den nema ziaden konstruktivny prispevok k hre. Nieco skryva ci co?

A kedze CL je stale viac a viac zamotana v tom jej pokuse o obhajobu tak menim
nevina: Vinco
Vina: Cool-lila


Ad Alef - uz by ste ma mohli prestat blokovat a radsej ma preverit. Kedze ocakavam ze aspon niekto ma schopnost preverovat kazdu noc, tak po predchadzajucom dni ocakavam ze si preveroval mna. Kedze ale nikto priame obvinenie na mna nedal(to ze sa mi zda podozrivy je somarina, lebo kto nie je?) je zrejme ze som asi nevinny ze?
Inak k tomu bloku od Alefa... asi napisem PM Cerebrovi :D

Inak ak ma ta mafia byt divna ci co, tak mohlo by to byt tym ze cerbero fakt dal civilne schopnosti iab raz za 2-3 dni aby tak spojil klasicku mafiu bez povolani a tu druhu... To by mnohe vysvetlovalo.. teda okrem toho preco klamal Vinco(ktory naposledy vravel ze moze vyuzivat schopnost kazdu noc) a CL.

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Ad Alef - uz by ste ma mohli prestat blokovat a radsej ma preverit. Kedze ocakavam ze aspon niekto ma schopnost preverovat kazdu noc, tak po predchadzajucom dni ocakavam ze si preveroval mna. Kedze ale nikto priame obvinenie na mna nedal(to ze sa mi zda podozrivy je somarina, lebo kto nie je?) je zrejme ze som asi nevinny ze?
Inak k tomu bloku od Alefa... asi napisem PM Cerebrovi

No mozno preverovatel preveroval niekoho ineho, alebo mame preverovatela, ktory moze preverovat kazdu stopatdesiatu noc, ak svieti mesiac a vtaci zakrakaju aspon trikrat :-)
Alebo si preverovatel ty - a mas schopnost zistit cudziu schopnost (co by celkom sedelo s tym, co si povedal prvy den) a sam seba preverit zjavne nema zmysel.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:shock:
kde som take nieco povedal?
:shock:

Inak... za urcitych okolnosti, ano mam schopnost vysetrovat, ale je iba mala sanca ze budem mat tu moznost.. no a tuto noc osm ju samozrejme nemal. A ak by so mnebodaj aj mal, tak by to bolo naprd lebo si ma (udajne) blokoval

EDIT: pozrel osm si este raz vsetky svoje posty a jedine o svojom povolani som napisal ze "kedze existuje taka zbytocna, neobycajna schopnost ako mam ja", a mysli mze preverovanie je docela VELMI bezna schopnost, dokocna sa vyskytuje uz v zakladnej variante hry tj polda

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Povedal si, ze mas schopnost, na zaklade ktorej si si stopercentne isty, ze jestvuju aj ine schopnosti :-) Ale to nevadi, z toho co si napisal, mi vychadza len jedine, ze pre mna randomizer a teda nevinny.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:)

Inak editol som svoj predchadzajuci post. Trosku tovyriesi tu nejasnost z tvojej strany ale vysledok bude stejne rovnaky :wink:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej, ak neklames, tym padom ta uz nemam dovod obvinovat a teda u mna padas ako hlavny podozrivy.

Ostali tu viaceri: Vinco, ktory mlzi a Cool Lilla, ktora sa nas snazi presvedcit, ze ma velmi pochybnu schopnost. Alebo Silverbow, ktory je pasivny a jedine co robi, je vypocuvanie.

Cool-Lilla, noze sem vloz PMku, ktoru ti poslal Cerebro :-), to je dokaz, ktory vo mne potvrdi, ze si nevinna.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow ma vela roboty a malo casu, tak vypocuva. Tvoje vysvetlenie mi pride dost nekonzistentne s tym, co tu vypisuje CL... ty mas schopnost pocnuc dnom prvym a ona tretim? Bud dakto z vas klame, alebo Cerberovi ruplo v bedni. :ikonka01:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
CL klame

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej, ale rozmysli si (aj s ohladom na ostatne mafie), co je na tom nekonzistentne?
* Schopnost, kde kazdu druhu noc pocnuc prvou nocou mozes blokovat (toto mi znie rozumne)
* Schopnost, kde kazdu tretiu noc pocnuc od tretej noci mozes blokovat (to mi znie ako deliricko-hribikova verzia schopnosti "Raz za hru od tretej noci neskor to mozes pouzit")
Okrem toho, ako som vravel, blokoval som Dragonlorda, ktory asi sam vie, ze ci jeho schopnost bola alebo nebola bloknuta.

Vravim, nech Cool-Lilla sem da PMku a pravda vyjde na povrch.

A v podstate:

Vina: Cool-Lilla

Lebo to je to, co si myslim.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragon, bol si bloknuty?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tuto noc som mal schopnost blokovat. Takze by sme sa museli spytat toho koho som blokoval

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Naco by si sa musel ovsem priznat, ze koho si blokoval... hm.

Bud tu s alefom hrate divadielko, alebo CL naozaj klame. Zatial sa viac priklanam k verzii 2...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dobre kedze som dnes mala dlho skolu ( a stale som v nej) tak som si vsetko v rychlosti prebehla.


Vinco - alef0 ma pravdu mlzis a mlzis ci u vas na vychode padla hmla?????? trosku sa koncentruj a hod sem pls co si tym vlasne chcel povedat

Dragon -neviem , vazne neviem co si o tebe mam myslet , ale kedze hras ako vzdy tak ta moc neriesim, inak kedze si povedal ze tuto noc si mal schopnost blokovat takze si hazde kockou aku budes mat schopnost cio??? a tiez mi nesedi aj to ze si povedal ze mas dost od veci schopnost ci tak nejako , ale blokovanie mi moc nepride odveci

Alef0 - ale ty si ina kava , som z teba trubo zmetena , sice sa uz ozyvas a tak , ale dojde mi dost divne zeby maly dvaja tu istu schopnost , bud z vas dvoch niekto klame ale kazdy stoji na ine strane

Cool-Lilla - berem hras svoju prvu mafiu ale je dost nerozumne tu vykrikovat svoju schopnost , v podstate ti verim , nevim preco asi instinkt ako je to u dragona

Elune - nechcel by sa aj vyjadrit trochu blizsie ,ci to budu len take vykriky do tmy ako ked si bol naposledy mafiozo

mne osobne su podozrivy vsetci co su ticho a chechtaju sa ako sa tu navzajom obvinujeme a nakoniec sejmeme : napr taky Saimon , Shady , Gogo a nevim kto este tusim stichol specter aj s Mortim , pokial nebudete mutit vody ste pre mna adepti cislo jeden

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
rada by som vedela ako sa vo svojich postoch zamotavam.... a s tou PM nemam problem to sem hodit.. len moze sa to? rebro mozem? ok tak sa tvarime ze mozem
Cerebro napísal:
Ahoj jecur,

si pečeň, jeden z regulárnych orgánov, cize si na strane dobrych. Vyhravas vtedy, ked su vsetci na strane zlych (cize rakovinovych buniek) mrtvi.

Tvojou schopnostou je, ze kazdu tretiu noc(zacinas tretou nocou) mozes niekoho preverit alebo zabit. Rozhodnutie bude zalezat len na Tebe. PMku staci posielat kazdu tretiu noc, inac sa mi hlasit nemusis. Upozornujem este, aby si kazdy herny den zahlasovala za niekoho, inac budes zabita.

Toto povolanie nikomu nezverejnuj, jedine v diskusii cez den, a to nikto nemusi verit. A precitaj si pravidla, ak si tak este nespravila.

Ak mas nejake otazky, spytaj sa ma sukromnou spravou alebo na ICQ.

Pamataj, ze kazdy den musis zahlasovat za niekoho, mat aspon 4 prispevky a kazdu tretiu noc mi musis poslat PMku, aj ked svoju schopnost nebudes chciet vyuzit



sorry ze pisem az teraz ale nebola som doma...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ovkej, tak ja to risknem, ale tzmto sa hra posunie urcite dalej a zaznamena sa to do analov ako historicky prvy krok Vincika, ktori mozno s hrou nieco spravil....
Mam schopnost preverovat, a preveroval som Lillu, a je to nevinny obcan/ organ na strane dobrich :) a je mi velmi podozrive ze proti nej Dragon, ktori mi je od zaciatku poidozrivy takto tiahne do boja. Takze tym padom mi neda hlasovat za Lillu :)

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun