HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Ďalšia
Autor Správa

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
lenze ty si klamal..... ja neklamem...viem ze to nemam ako dokazat a to ci mi verite neovplyvnim...
inak podozrivy mi bol kleriker a ten je uz nejak mrtvy.... takze zatial neviem...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
+ obaja ste to tak rovno a otvorene dali najavo v rovnaky den ze ste sa na tom az museli dohodnut.
Vina: Vinco

Mozno je to moja chyba ze som ju necitoval :D ale moj post bol reakcia na jej post :D a nie to ze ja mam schopnost kazdu stvrtu noc :D .... samozrejme ze mam schopnost kazdu noc a samozrejme ze som ju aj vyuzil :)

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Haloooooooo!!! Ešte niekto, kto má schopnosť a chce sa priznať?


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
uprimne povedane, ja som pravidla moc necitala... mam pocit, ze do GM len skopcil z predoslych hier.... zachytila som tam nieco aj o informatoroch a ti v tejto mafii tiez nie su....
nemusis mi verit.. ked ma obesite, uvidite ze som hovorila pravdu...
inac aj keby som mohla skill vyuzit, vybrala by som si preverenie hraca a bol by si to ty dragon....

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
Silver ty sa vyjadri, co len ja sa mam co, ja som sa k sebe uz vyjadril viac ako dost? nestaci?

Ja mam stale podozrivych Juki, Shady a Saimon
Ktoremu dam hlas, sa este rozhodnem


Vdaka za zlozenie poklony, ale za co? Ak si pamätam, sice som ta vcera obvinil, no ty si doteraz nijako nepoukazal na moju osobu (teda ak som cital pozorne) tak by som rad vedel cim som podozrivy. Juki a Cool-Lillu si tusim obvinil uz aj v prvy den, tak toto chapem, u shady si niesom isty ci si ju obvinil, takze to je podobne ako u mna.

Cool-Lilla, no pravdupovediac, cudujem sa co tu robis ak si necitala pravidla? :?: A cim ti bol podozrivy Kleriker? Ved ten len napisal ze prvy den stoji za velke a ze uz splnil minimalny pocet prispevkov a sa na to moze. :P Tak cim ti bol podozrivy? Toto takpovediac prazdne obvinenie v kombinacii s priznanim neznalosti pravidiel a "odhalenim" schopnosti mi urcite nepripada v poriadku. Ci to uz je premysleny tah, alebo fakt z neznalosti a este len osvojovania si pravidiel a tejto hry, dava mi to za vysledok ze asi nebudes uplne koser zdravy organ.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ked som si z nudy citala predosle mafie, citala som k nim aj pravidla. teraz som si z pravidiel precitala len to podstatne po obdrzani PM od cerebra teda GM. podstatne pre mna v pravidlach boli informacie ako pocet frakcii, mena hracov a dlzka herneho dna a noci. a este som sa tam docitala aj nieco o informatoroch, co ma zarazilo, tak som mala pocit, ze pravidla su skopcene z baelarinej mafie a nebrala som teda do uvahy ani to, ze mame posielat PM kazdu noc, ked ja mam v mojich instrukciach jasne napisane, ze ja mam poslat PM az tretiu hernu noc. teraz som len dufala, ze sa dozijem rana, lebo som si v minulych mafiach vsimla ze kto sa najviac zapaja ten ide prvy pod fialky..
a k tomu koser organu, ktory organ nie je koser? pecen sa ti nezda dost dobra?

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla napísal:
ked som si z nudy citala predosle mafie, citala som k nim aj pravidla. teraz som si z pravidiel precitala len to podstatne po obdrzani PM od cerebra teda GM. podstatne pre mna v pravidlach boli informacie ako pocet frakcii, mena hracov a dlzka herneho dna a noci. a este som sa tam docitala aj nieco o informatoroch, co ma zarazilo, tak som mala pocit, ze pravidla su skopcene z baelarinej mafie a nebrala som teda do uvahy ani to, ze mame posielat PM kazdu noc, ked ja mam v mojich instrukciach jasne napisane, ze ja mam poslat PM az tretiu hernu noc. teraz som len dufala, ze sa dozijem rana, lebo som si v minulych mafiach vsimla ze kto sa najviac zapaja ten ide prvy pod fialky..
a k tomu koser organu, ktory organ nie je koser? pecen sa ti nezda dost dobra?


Z tvojho posto to vyznelo akokeby si si pravidla len tak ledabolo preletela a teda ich neovladala. Nabuduce teda lepsie formuluj prispevky ak neches aby vznikali taketo "nedorozumenia". :wink:

A ak si si citala predosle mafie, urcite si si vsimla ze taktika: odhalit svoje schopnosti hned uz v druhy den, bola velmi zriedkava a s nie prilis blahodarnymi ucinkami, tak rozmyslam, ci to fakt bol zamer a taktika odhalit svoju schopnost, alebo len nerozvaznost, ked odhalis svoja schopnost, ktora moze byt napomocna pri niceni rakoviny a otvorene sa tak vystavis riziku zo strany rakoviny samej?

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ono to bola najprv nerozvaznost, ked som s tym zacala, ze som povedala ako casto mozem pouzit svoj skill.... a potom som si povedala, ze uz nebudem klamat, pretoze ak ma v noci niekto preveroval (o com sice neviem, aj ked neviem ci je vzdy tak, ze preverovany sa to dozvie) a ja by som klamala, tak by mi potom asi uz nic nepomohlo.... lebo by mi nikto neveril.... a asi som taka naivna, ze verim tomu ze existuje organ, ktory dokaze ochranit iny organ... teraz si uvedomujem co som spravila a ze ak prezijem dnesny den je velka sanca ze sa nedozijem dalsieho rana, pretoze rakovinaci si tu asi nenechaju pobehovat niekoho, kto ich moze preverit ( aj ked nie casto).... takze asi som satak ci tak odsudila na smrt....ale to uz teraz nezvratim.... a klamat nemam preco...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
Takze bud klames, alebo si ta cerebro nevsimol. Takze bud si mafia(klames) alebo mas byt mrtva
cerebro nevsimol, cerebro ospravedlnuje :ikonka53:
ostatne pravidla boli skopcene a len upravovane v najdloezitejsich castiach, aj to som prehliadol nejaku vec, ako si ma akurat Ty o tom upozornil :wink:
PMky mi posielajte akzdu noc okrem pripadov, ked ste v povolani mali napisane, ze mi ich posielat nemusite
prajem prijemny herny den

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2005
Príspevky: 792
Body: 6
Bydlisko: net
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla napísal:
a k tomu koser organu, ktory organ nie je koser? pecen sa ti nezda dost dobra?

pecen je dost dolezita :) :ikonka18:
:ikonka05:

_________________
if you dont know where you're going, any road will get you there


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No neviem, povolanie, co sa da pouzit kazdu tretiu noc pocnuc od tretej noci? Vsak to ju pouzijes raz. Len to, ze Cerebro tusim slubil chore povolania, mi pride ako jedine ospravedlnenie.

Co mi je viac podozrive, je Vincik, ktory sa tvari nanajvys zahadne.

Osobne by som sa velmi rad podelil so zisteniami, ale ziadne nemam - tuto noc som totiz blokoval.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A kohoze si blokoval? A preco? To je tvoja abilita? Ak ano, ako by si vobec mohol mat zistenia?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
podla mna ked povedal ze ze tuto noc nic nezistil, lebo blokoval, tak ta alibitka bude asi sirsia.... mozno randomizer? alebo nieco podobne... ale to su len moje subjektivne dohady...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
A kohoze si blokoval? A preco? To je tvoja abilita? Ak ano, ako by si vobec mohol mat zistenia?

To je otazok ako na vysluchu inkvizicie :-)

Tam hore som sa zle vyjadril. Nie som randomizer, mam pevnu schopnost - blok kazdu druhu noc pocnuc prvou nocou. Blokoval som Dragonlorda.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon - instinkt

Vinco - takze si sa priznal ze si klamal, haha si RAKOVINA! a rovnako aj CL

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun