HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lebo keby sme chceli od teba tiez PMku, tak je tazke zmenit "Ahoj, si rakoviniak?" na "Ahoj, si nevinne slepe crevo"?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
4. alebo su obaja dobry a hovori nam cistu pravdu lebo nema co stratit a chce aspon zachranit vinca

Mne sa práve táto možnosť zdá pravdivá. Myslím, že Morti je iba zchaosený, nič viac. Ale obesiť ho nie je najhoršie riešenie, lebo sa nám vyfarbí pekná kopa vecí.

Skôr by som povedal, že rakovina je Dragon. A to preto, že chce zabiť ľudí, ktorí sa mi zdajú nevinný. A z toho mi vyplynie, že je rakovina aj JuK-i, lebo mu včera pekne zachránila krk + hrá to úplne inak, ako zvyčajne. Zdá sa mi, že už ani nechce svoj titul, ktorý si tak veľmi chcela udržať.


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Lebo keby sme chceli od teba tiez PMku, tak je tazke zmenit "Ahoj, si rakoviniak?" na "Ahoj, si nevinne slepe crevo"?

ja ti asi nevzhoviem co :) toto mi uz pripada ako zastavanie sa Dragonlorda, ktori je tvoj priatel Rakovinak :)




"Ahoj réné,si oblicka, cize si organ - na strane dobrych. Vyhravas vtedy, ked su vsetci na strane zlych (cize rakovinovych buniek) mrtvi.Tvojou schopnostou je preverit niekoho kazdu druhu noc, zacinajuc prvou nocou. Pri preverovani zistis frakciu, ale nie schopnosti preverovaneho. Dotycna osoba nebude vediet, ze si ju preveroval. PMku mi rozhodne v noci posli aj kebyze sa rozhodnes nevyuzit schopnost, staci ich posielat len v tie noci, ked budes moct schopnost vyuzitUpozornujem este, aby si kazdy herny den zahlasoval za niekoho, inac budes zabity.Toto povolanie nikomu nezverejnuj, jedine v diskusii cez den, a to nikto nemusi verit. A precitaj si pravidla, ak si tak este nespravil.Ak mas nejake otazky, spytaj sa ma sukromnou spravou alebo na ICQ.Pamataj, ze kazdy den musis zahlasovat za niekoho a mat aspon 4 prispevky
_________________"Jsou tady pouze jeho nejbližší přátelé a nejmilejší příbuzný.""Všech desettisíc najednou," suše podotkl Kašpar.Raymond Elias Feist: Let nočních"


spokojny? :) ked uz som sa rakovinakom vystavil ako terc, je mi to uz pomerne jedno :D takto samovrazebne som este nehral :D

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
JuK-i napísal:
4. alebo su obaja dobry a hovori nam cistu pravdu lebo nema co stratit a chce aspon zachranit vinca

Mne sa práve táto možnosť zdá pravdivá. Myslím, že Morti je iba zchaosený, nič viac. Ale obesiť ho nie je najhoršie riešenie, lebo sa nám vyfarbí pekná kopa vecí.

Skôr by som povedal, že rakovina je Dragon. A to preto, že chce zabiť ľudí, ktorí sa mi zdajú nevinný. A z toho mi vyplynie, že je rakovina aj JuK-i, lebo mu včera pekne zachránila krk + hrá to úplne inak, ako zvyčajne. Zdá sa mi, že už ani nechce svoj titul, ktorý si tak veľmi chcela udržať.



specter ak si nepochopil preco som to urobila tak si vcerajsie moje posty precitaj este raz , a potom este raz a potom este raz a ak nato stale neprides tak ja ti to uz asi lepsie nevysvetlim a mozes ma kludne obvinit a potom sa ukaze farba
a k tomu titul ak sa pametas po naj zdrvujucej hre patriii som prisla o svoj titul fnuk , v dalsej ma zabili skor ako som to stihla rozbalit a v tejto vidim ze mam velku konkurenciu tymto pozdravujem Mortiho a ano hram trochu inak lebo ma tu seriete pardon za vyraz , ale v podstate ste ticho a ticho a ticho a ked uz nieco napise tak tak to je tak konstruktivne ako keby som tu ja zacala basnit o biofyzike tymto posielam pozdravi Elunemu
a mam taky pocit ze keby hram tak ako vzdy tak morti a ja by sme boli po smrti , inak par tychto hier som tu uz odohrala , som zivy organizmus a nie sikovny pocitacovy program a preto sa vyvijam a tym aj moja hra
este nieco ????

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 smrdis mi nic v zlom

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ehm. Vinco ma asik pravdu :oops: :lol:
Ked porovnavam jeho, a moju PM-ku su az prilis podobne.

zmensene kvoli mojej chybe, text ponechany aby si ostatni mohli spravit obraz o co sa jednalo...

Ale ked sa spatne vratime k CL-pmke mame tu rozdiely
Citácia:
Ahoj jecur,

si pečeň, jeden z regulárnych orgánov, cize si na strane dobrych


kdezto moja a vincova pm obsahuje
Citácia:
Ahoj apendix,

si slepé črevo, cize si organ - na strane dobrych
rozdiely su hrubym

Bud Cerebro pisal pmky na dvakrat s mierne rozlisnym textom..(nezda sa mi, kedze rozdiel je iba vo vyjadreni prislusnosti k organom) a
NAVYSE

ja som bol osloveny apendix co je cast slepeho creva, rovnako ako Vinco bol rene, co je (mozno, neviem kao cerebro oslovuje vinca v civile) odvodene od latinskeho nazvu oblicky teda REN:
Kdezto CL ma oslovenie Jecur co s latinskym HEPAR-pecen nema absolutne nic spolocne!

(este ze sme nedavno preberali organologiu :lol: )

Cool-lilla je tymto opat podozriav cislo jedna...

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Naposledy upravil Dragonlord dňa St. 19. Mar 2008, 14:37, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vporiadku, ale ak by bol Dragon naozaj rakovina, dávalo by zmyslel, prečo si sa ho ako jediná zastala.
Ale samozrejme nemôžem dokázať, že to nie je tak ako hovoríš a tvoja verzia dáva tiež zmysel.

A k tomu titulu - Na základe tohto ťa nechcem obviňovať, to je len taká zaujímavosť, ktorú som si všimol.

Dragon :arrow: Nie je oblička po latinsky nefros? :)


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nefros je grecky

a pri preverovani som nasiel chybu. Lila ma predsa len pravdu... iecur je pecen ale grecky...

ospravedlnujem sa :oops: :oops:
Mae culpa

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ehh no takze naznacujes zeby cool-lilla nejako poupravovala pmku , trochu poznam lillu a ubezpecujem ta ze touto dovednostou pepa nedisponuje a ak ano tak som papagaj

ja tiez nevravim ze co hovoris nedava urcitym sposob zmysel mne v podstate dava zmysel vsetko co sa tu povie , teda takmer , ale trosku sa zamysli , nebolo by to odo mna moc okate hned prvy den ????
tak keby cerebro vyhlasil aj nejake ine tituly tak by som o ne veru bojovala , ale zase keby padol morti dnes tak by som mala dost casu aspon dufam ho prekonat zalezi vsak na okolnostiach

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Možno by to bolo okaté, ale stratiť jedného z vás hneď v prvý deň by bolo asi horšie ako to, že by si mohol niekto všimnúť, že spolupracujete. To sa dá ešte vždy zakryť.

Ale nechcem na teba ešte priamo útočiť. Zatial nie sú žiadne fakty.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze mame tu zarucene ciste organy kde patri CL, Vinco, Ja, Morti(mafian by sa nezarucoval za slusny organ..to je logicke), Juki(kedze obhajila mna predchadzajuci den, co by nerobila ka by bola rakovina kedze by sa jej to hodilo- rovnako ako u mortiho)
mrtvych: Kleriker, Will, Metatron
possibly cistych: Alef
ostatni: , specter
a ludia o ktorych nevieme vobec nic, kedze postuju raz za cas, s tym ze iba obviunuju bez nejakeho dlhsieho, popripade suvisiaceho vztahu: Gogo, Silver, Shady, Saimon, Elune

Hmm je cas si vybrat.

Je zajimave ze podla tejto mojej matematiky je medzi potencionalnymi rakoviniakmi obe moje typy zo zaciatku hry.. Saimon a Shady. kedze ma ale v noci nezabili, bud nimi nie su(alebo iba jeden z nich), alebo cakali ze ma sami obesite dalsi den... ved uprimne.. nemal/m som k tomu daleko

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Naposledy upravil Dragonlord dňa St. 19. Mar 2008, 17:24, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja si pri mortim vobec nie som ista, ze je dobry. citala som si predosle mafie a toto mi skor pripomina silverovu hru, ked obetoval eluneho a potom o par dalsich ludoch vyhlasil, ze nie su zli. Morti aj ked nikoho neobetuje, len tak tu vyhlasil, ze vinco je dobry, co nam vinco potvrdil, teda by sme mali verit aj mortimu ze je dobry. no ale ja mu nejak neverim - ako som povedala, pripomina mi to silverovu hru z nejakej predoslej mafie. preto
vina:Morti


edit: dragon do svojich poctov si zabudol zaratat Eluneho

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juki, Dragonlord: zrejme my traja mame odlisne chapanie slov "konstruktivny" a "suvisiaci vztah". CL som otvorene nikde neobvinil, postol som vsak svoj postreh a nazor ohladom CL a jej odhalenia svojej schopnosti, kde som predlozil aj argumenty (pokojne si nalistujte stranu dva ci tri a citajte) preco si to myslim. Teda ak moje prispevky boli prazdne, alebo bez vyznamu tak fakt si diametralne odlisne vysvetlujeme hore uvedene pojmy. Zastavam vsak taky nazor, ze moje prispevky mali väcsiu vypovednu hodnotu ako strasne zchaoseny blabol (Juki), ale na to si myslim uz väcsina zvykla z predchadzajucich mafii. :)

Oh, a kedze mi zacali prazdniny budem sa tu objavovat castejsie, a castejsie. :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon - predchadzajuci den si mal prispevky o tom ako si CL vysvetlovaa metatronovu instant death, popripade si riesil moj postoj k hre na zaklade coho si ma chcel obvinit, resp gogo pre nezaujem v hre(ako si napisal, na pomery prveho dna su to dostatocne dovody)
druhy den si mal v case ked som pisal zoznam 2 prispevky kde si riesil to ze CL nema precitane pravidla a trosku si do nej zabrdol ohladom taktiky s prezradzovanim povolani.
Vskutku konstruktivne in-game prispevky. Ale budis, ale nijako to nevyvracia moje tvrdenie ze z tvojich malopocetnych prispevkov nemozme o tebe usudit nic.

CL- k elunemu sam usite vyjadrit vy, ja ho mam v ignore takze mi nezobrazuje jeho prispevky :lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Naposledy upravil Dragonlord dňa St. 19. Mar 2008, 17:28, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok takze elune tu ma asi 2 alebo 3 prispevky typu 'halooo este niekto chce prezdradit svoj skill?' neprezentoval ani svoj nazor ani nikoho neobvinil ani nic konstruktivne nepovedal.....

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun