HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 95 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla napísal:
inac tak tu kukam, ze malo sa ozyva aj silver..... :lol:



tym naznacujes ze sa malo ozyvam ???

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm, akosi som pri tom braneni sa zabudol obvinovat.

Nuz na nikoho nic nemam, jedine co su dojmy. A zase, Juki cim som ti podozrivy? Dala si ma dokopy s GoGo a Elunem, ktori tu dokopy maju styri posty tak v tom suvis asi nebude tak cim som ti podozrivy?

Taktiez Juki, neda mi este nespomenut Spectera, ktoreho jednak Morti ocistil, jednak ho tu aj väcsina ostatnych povazuje za nevinneho, tak preco ho mas medzi podozrivimy?

Shady je indeed podozriva, a to ani nie tak neaktivitou ako tym, ze mi jej prispevky proste nepripadaju koser. Blizsie napisem neskor, ma vyhadzuju ma z PC.

Zatial: Vina:Shady

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
o tebe nepadlo ani slovko..... o tebe vieme, ze si prisla az dnes k netu - oznamila si to tusim na zaciatku dna abo na konci minuleho...
to bolo len k tom, ze kto cusi bude mafian....

a anyway
vina:Shady
ma zvlastne prispevky a z neviem akeho dovodu neuvadza dovody svojich podozreni

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
Hmm, akosi som pri tom braneni sa zabudol obvinovat.

Nuz na nikoho nic nemam, jedine co su dojmy. A zase, Juki cim som ti podozrivy? Dala si ma dokopy s GoGo a Elunem, ktori tu dokopy maju styri posty tak v tom suvis asi nebude tak cim som ti podozrivy?

Taktiez Juki, neda mi este nespomenut Spectera, ktoreho jednak Morti ocistil, jednak ho tu aj väcsina ostatnych povazuje za nevinneho, tak preco ho mas medzi podozrivimy?

Shady je indeed podozriva, a to ani nie tak neaktivitou ako tym, ze mi jej prispevky proste nepripadaju koser. Blizsie napisem neskor, ma vyhadzuju ma z PC.

Zatial: Vina:Shady


a co mi je potom ze ho( rozumej specter) vacsina povazuje za nevinneho , ja vas vsetkych povazujem za podozrivych viac alebo menej , nebyt mortiho tak sedi vedla teba, vies , pri tym strasnych poctoch blokerov a nevim akych inach uzasnych povalania ( sice pripustam ze Cerebro ma ocividne ubohu predstavivost , ale obcas i motyka vystreli) ho mohol mat nejaku , co ja viem .... napr schopnost ze sa moze tvarit ako nieco ine, je premna zahadou a tak ho nemozem zaradit ani tam a ani tam

Gogo aj s Elunem je zarade presne tam kde je zaradena presne preto preco si povedal a ty si tam preto :
1 - instinkt
2- vseobecne mi pridu tvoje posty neslane nemastne , ako by si sa nechcel velmi vystrkovat
3- zacinas ma srat :P

a este raz tu do mna bude niekto zabrdat pretoze nemam rovnake nazory ako vy a ze sa snazim riadit podla seba tak budem kricat :x
S laskou vasa JuK-i

PS: Saimon mas este nejake otazky ktore by si mi rad polozil. Velmi ochotne ti odpoviem.

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla napísal:
inac tak tu kukam, ze malo sa ozyva aj silver..... :lol:

Bohuzial nemame vsetci casu do bludu postovat traktaty o hmle ala Saimon. :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juki - to bolo k predchadzajucim mafiam, kde sme potrebovali nazboerat dostatok halsov a ty si just dala hals niekomu inemu :lol: jak autistka :lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uff, Juki ja ta seriem? :oops: Dufam, ze pocity z Mafie neprenasas do realneho zivota? :P Anyways, argument instikt vid ako u Dragona spociatku.

A slubil som doplnenie nuz teda, budem strucny: spociatku si budem trosku protirecit a to tym, ze uznam ze to ze je "ticha" je podozrive. Navyse z jej prispevkov (a ze ich je pozriedka) mi srsi akaasi vypocitavost, raz sa len tak objavi aby dala vediet ze zije, chvilu nato zahlasuje a klinec po hlavicke udrie tym, ze vyhlasi to, ze schopnost moze pouzit iba raz za hru (po tom ako to urobi niekto iny).

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
Uff, Juki ja ta seriem? :oops: Dufam, ze pocity z Mafie neprenasas do realneho zivota? :P Anyways, argument instikt vid ako u Dragona spociatku.


OT:my sa v reale pozname ????? :shock: lebo ak nie tak neviem co to tu tahas , a na tvoju otazku je odpoved NIE , toto je len hra , nevypoveda o cloveku samotnom , kazdy sa tu na nieco hra , intriguje ,snazi sa ho pretiahnut na svoju stranu , presvedcuje , klame , zahovara , hovori pravdu a hlavne sa snazi ostatnych ojb..t , toto nemam nic spolocne s realnym zivotom , existuje to len tu , na tomto fore , v tejto teme a tu to aj konci, alebo to vidis inak ?? lebo ak ano naze nazory sa rozchadzaju.

vina :Elune
nic nepovedal , za nikoho nehlasoval , nepomaha , nemusi tu byt . bodka.

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no elunemu zatial hrozi instant dead za neaktivitu.... :lol:

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ach prepáčte, že som sa tu neobjavil.
Chcel by som poprosiť do konca týždňa o imunitu, pretože dnes som tu posledný krát.
Totiž celý byt bude teraz dosť rozbombardovaný, pretože sa ide celý malovať a vymienať okná.


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
inak o hotentot , apalaci , cervenokozec, tatar , mongol , MaRtin, Cerebro alebo ako ti to mozem hovorit , do kedy trva den ???

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
Saimon napísal:
Uff, Juki ja ta seriem? :oops: Dufam, ze pocity z Mafie neprenasas do realneho zivota? :P Anyways, argument instikt vid ako u Dragona spociatku.


OT:my sa v reale pozname ????? :shock: lebo ak nie tak neviem co to tu tahas , a na tvoju otazku je odpoved NIE , toto je len hra , nevypoveda o cloveku samotnom , kazdy sa tu na nieco hra , intriguje ,snazi sa ho pretiahnut na svoju stranu , presvedcuje , klame , zahovara , hovori pravdu a hlavne sa snazi ostatnych ojb..t , toto nemam nic spolocne s realnym zivotom , existuje to len tu , na tomto fore , v tejto teme a tu to aj konci, alebo to vidis inak ?? lebo ak ano naze nazory sa rozchadzaju.

vina :Elune
nic nepovedal , za nikoho nehlasoval , nepomaha , nemusi tu byt . bodka.


Chichi, nepochopene. Tym som myslel, ze dufam, ze ak sa raz stretneme, nebudes povazovat Mafiu za smerodatnu co sa tyka vztahu (spekulanti bezte domov) ku mne, teda ze ju nebudes prenasat do realneho zivota. Ale to sme fest OT takze fin. :lol:

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Ach prepáčte, že som sa tu neobjavil.
Chcel by som poprosiť do konca týždňa o imunitu, pretože dnes som tu posledný krát.
Totiž celý byt bude teraz dosť rozbombardovaný, pretože sa ide celý malovať a vymienať okná.


aj tak sa to da poriesit..... JuK-i asi budes muset zmenit hlasovanie... :D

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:

Chichi, nepochopene. Tym som myslel, ze dufam, ze ak sa raz stretneme, nebudes povazovat Mafiu za smerodatnu co sa tyka vztahu (spekulanti bezte domov) ku mne, teda ze ju nebudes prenasat do realneho zivota. Ale to sme fest OT takze fin. :lol:



fuuuuu
drahy saimon , ako by som ti to povedala, ked uz hovorime nerealne , tak ja zabudam na taketo absolutne nepoctatne veci takmer okamzite , dokonca ma stve ze sa na nikoho nemozem hnevat dlho lebo mi to vysumi z hlavy, pre mna je podstatne ci si z clovekom mam co povedat , a hadka je v podstate len o cosi akcnejsie komunikovanie tymto srdecne zdravim Cool-Lillu a pripijam :ikonka18: na nase krasne stare casy
takze to ze si ma v jedno momente v jednej chvili v jednom dni , pri hre , trochu rozcertil nema nijaky vpliv , ked uz sa rozpravame nerealne

inak GM , tym ze ma Elune imunitu som za nikoho nehlasovala??, cize by si ma eventulne zabil keby som nehlasovala za nikoho ineho co ??? :ikonka06:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i sak to zmen, eluneho dame dole dalsi den :D

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 95 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun