HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 95 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no podla mna si nevysimol ze este ziaden mafian nezomrel.. popriapde preklep. Ale kazdopadne ako mafian by musel urcite vediet kto je mafian a ci este zije.

______
takze ja osobne odstupujem od zaloby saimona a vytvaram novu trojku Shady, Elune, Gogo (mozno vyber jej spolukumpanov bol ten dovod preco chcela hned na zaciatku zomriet :lol: )

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hehehe to je dost mozne :)

ale aj tak ma stale zaujima, kto je podla saimona ta mrtva rakovinka... saimon prosiiiiiiiiiiim uspokoj moju zvedavost :D

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
saimon ma uz viac kao 4 prispevky na tento den, uz dnes neodpovie :lol:

(no offence :) )

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
heeeh ale ece nikoho neobvinil, takze ece sa musi ozvat :lol:

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OMG tako akoze EXTAZA bola dobra alebo co? Ja som myslel ze spolu s rakovinou to je to zle. Sry Cerebro, ale toto mi nedava zmysel. :ikonka09:

Ludia kde ja co mlzim kua? Ja sa stale branim pred Dragonovimi vypadmi, ak vam nieco z mojich prispekvov je nejasen tak sa ma opytajte, samozrejem uz som vyjadril nazor na odhalovanie schopnosti, takze drzte sa na uzde.

Hm a zabudol som na GoGo, ta tiez spadna do tvojej teorie Dragonlord, ze neaktivny = mafian.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
saimon uz si niekedy skusal extazu,z e hovoris ze je zla? :lol: :lol: ja osobne som to nikdy neskusla a ani sa nechystam, toto je len taka mala provokacia...hehe sorry

a k tym otazkam, mne by si asi musel prekladat vacsinu tvojich postov, pretoze ako som uz predtym napisala, dost sa v nich stracam....

a o gogo som pisala ja v zozname mojich podozrivych a dragon sa k tomu vyjaril, ze je na tom podobne s nazormi...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aj ked, hehe, som zly skazeny ex-padawan miestneho bradaca :twisted: , nie neskusal ale drogy osobne povazujem za zle. Takze mi pride nelogicke ze extaza nebola vyslovene zla.

Fakt nechapem co je na mojich postoch k neporozumeniu, ved ja sa hlavne len branim pred Dragonom. Ak najdes nieco konkretne tak sa ti pokusim odpovedat.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
iba to ze ich musi clovek citat aspon 4x aby davali zmysel..... a nemozes ich citat ako sucast rozhovoru, treba citat len samostatne posty... ked som to citala ako sucast rozhovoru, tak som ta absolutne nechapala... :ikonka17:

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak dalo by sa rici ze mame nevinnych : Saimon, Lilla, Juki, Dragon, Specter
zatial nezaraditelnych velmi: Alef, Silver
posibly vinnych: Gogo, Shady, Elune

Ja som zahlasoval za Shady, pridate sa? Uz to fici nejaky den a stale mam pocit ze okrem rakoviny(shady...) som hlasoval iba ja

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
este hlasovala gogo - tiez possibly rakovina.... :) a silver za shady takze je to 2-2.... a ja mam 100 chuti zahlasovat za eluneho... uz len preto, ze sa ece neozval...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
elune pojde dalsi den, teraz sa sustredme na jednu rakovinu.(apelujem na Juki ktora v predchadzajucich mafiach hlasovala vzdy za niekoho ineho a nemyslela kolektivne)

tuto noc by mali zas mat vacsina ludi skill tak hadam sa nieco poriesi.

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No Saimon, na to, za kazdy prispevok, ktory Dragon proti tebe dal, si vyprodukoval 20 hmlistych :-) To je to, co mi na tebe mozno prekaza.

Chce sa tu vymysliet bandwagon? Ako pozeram, aktivni ste tu akurat Cool-Lilla, Dragonlord a Saimon. Tiez som za to potopit niekoho niekoho z mlkvej stvorky, prinajlepsom takeho, co sa ozyva len aby sa nepovedalo (E'lune to nie je).

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
elune pojde dalsi den, teraz sa sustredme na jednu rakovinu.(apelujem na Juki ktora v predchadzajucich mafiach hlasovala vzdy za niekoho ineho a nemyslela kolektivne)


ako nebyt saimona tak hlasujem za mortiho , ale vsimni si nieco na prechadzajucom dni , vela ludi len prislo , pozrelo sa kam ukazuje prst a okamzite sa stotoznili s tym a zahlasovali , ak neber do uvahy mna a vinca tak padli len dve mena a to tvoje a mortiho a ak sa dobre pametam tak aj tie co najprva za teba hlasovali sa zmenili na Mortiho , neviem ma tak trochu napadlo, ze keby bol morti naozaj rakovina tak by zanho trosku bojovali , lebo aj ty ludia co hlasovali za teba to podla mna urobili len preto ze si to ty :roll:
, cize ak by som si aj to vyciarkla tak tu bol len jediny jeden kandidat, a co to hovori???? podla mna moc nie ze sme na spravnej stope, alebo to zas na druhu stranu mohol byt skvely blaf od rakoviny , niekoho obetovat ( ako ako sa to v rokoch davnych stalo s Elunom) , a tak som si nebola ista a preto som volila saimona ktory sa mi zdal podozrivy
ale ako som ukazalo tak morti bola len oblicka :(
ako celkovo mi vsetci co vcera prezradili svoje schopnosti prisli podozrivy, lebo sice na zaciatku bolo preto aby si jeden clovek zachranil krk no zatiahlo sa do toho vela ludi a niektory potom len aby uverili danemu cloveku chceli ponom pmku tymto pozdravujem Alef0a , co sa mi zdalo podozrive

a dnesny den ??? ..... uh ..... , no dalo by sa to aj nazvat afera dragon verzus saimon
moji najmenej podozrivy( cca 0-5%) - Cool-Lilla , Dragon , Silver .....
stredne podozrivy (do 50%) - Shady , Alef0, Specter
turbo podozrivy ( nad 50%) - Gogo , Elune , Saimon

ako ale Elune uz by si vazne nieco mohol povedat , to ze sa zasivas v kute je tvoja taktika cio????

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
inac tak tu kukam, ze malo sa ozyva aj silver..... :lol:

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
ako celkovo mi vsetci co vcera prezradili svoje schopnosti prisli podozrivy, lebo sice na zaciatku bolo preto aby si jeden clovek zachranil krk no zatiahlo sa do toho vela ludi a niektory potom len aby uverili danemu cloveku chceli ponom pmku tymto pozdravujem Alef0a

S tou PMkou to bolo tak, ze Cool-Lilla minuly den mlzila az strach a bol som naozaj na vazkach obvinit ju. Vyslovene som jej napisal, ze ak da sem PMku, tak jej uverim a stalo sa to co som chcel. Cize neviem o ziadnom zatahovani mnozstva ludi a podobne - ostatni ludia bud dali svoje PMky dobrovolne (chudak Vincik..) alebo ich prinutil niekto iny. Takze mi nie je jasne, co tym chces povedat - ved si prejdi minule dni este raz a uvidis.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 95 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun