HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 95 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalšia
Autor Správa

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
"Dalsia "dobra" sprava. Rano som sa zobudila v strasnych bolestiach, tak ma hned odviezli do nemocnice, dke som sla hned pod operacny stol. Ked som sa po narkoze prebrala, oznamil mi doktor, ze moja druha oblicka (Vinco) tu zataz nevydrzala a poskodila sa, co mi aj sposobovalo tie ukrutne bolesti. Ako budem zit bez obliciek?"

Z denniku Suzanne Somers

Umrel Vinco(bol dobry), zvysny hraci su: GoGoYubari, Alef0, Silverbow, shady, Cool-Lilla, Dragonlord, JuK-i, Specter, E'lune, Saimon, co cini 10 osob, potrebnych hlasov je 6
Vinco sa moze vyjadrit
Den Trva do Piatku 1:52

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Naposledy upravil Cerebro dňa Št. 27. Mar 2008, 0:10, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2005
Príspevky: 792
Body: 6
Bydlisko: net
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no to sme dopadli..

_________________
if you dont know where you're going, any road will get you there


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kam patril Vinco? Medzi zlych ci dobrych?

Bez obliciek je to teda dost blbe.
---------------------------------------------------
V kazdom pripade sa pocas minuleho dna priznalo asi 20 vysetrovatelov, tak co ste zistili? Ja som nemohol blokovat lebo bola parna noc.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mam pocit, ze jediny z tych vysetrovatelov bol Vinco, a niekto z tych dalsich ho dal dole, aby ho nahodou nebonzol... :?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tych 20 vysetrovatelov odvolavam, zle som si to pamatal.

Dragonlord, co si si vyzreboval v tuto noc?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fuuuuuu organ tu chvilu nie je, vrati sa a zisti, ze dal hlas oblicke a rano sa dozvie, ze posla dalsia oblicka.... no tak to by vysvetlovalo tu mortiho vypoved, ze mu cerebro napisal v PMke aj o Vincovi....juuu a my sme mu neverili.... tak ma teraz napada, ked boli 2 oblicky, mame aj 2 pluca?

inak k podozrivym.... teraz rano z tych prispevkov nic ale z predosleho dna, co som docitala, sa mi nejako nezda Specter. Pretoze stale chce dat dole Dragona, aj ked si myslim, ze Dragonlord nas celkom obstojne presvedcil, ze je slepe crevo randomizer. Specter pise nieco v tom zmysle, ze slepe crevo by malo byt na strane neutralov ked uz, co si dost dobre neviem vysvetlit, preco by to tak malo byt, ked slepe crevo je organ....

zatial ta specter neobvinim, cakam na tvoje vyjadrenie....

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla :arrow: Dragona nechcem dať dole stále. Dragonovi len zo všetkých verím najmenej. Prečo, som už písal vo svojom poste na konci včerajšieho dňa a zatial sa nič nezmenilo. To, že nás obstojne presvedčil o tom, že je slepé črevo je, pretože nám postol kus z PMky? lebo to som tiež hovoril - pokojne mohol klamať, keď sám píše, že sa o oránoch učil v škole a pozná latinské názvy.
Na to, že slepé črevo by mohol byť neutrál som prišiel tak, že si predstavujem neutrála ako niečo čo je v tele a neškodí ani nepomáha a dá sa bez toho pokojne žiť.

A ešte niečo na svoju obhajobu - Morti vravel, že sa za mňa môže zaručiť, že ma preveroval. A bol naozaj preverovač.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Alef - kazdu druhu noc, takze nasucho som

:shock: :shock: :shock: Lilla ma predbehla! Presne toto som scel napisat predchadzajuci den len ho ukoncili skor.
Ja som si skompletizoval svoju rakovinovu trojku: Saimon, Shady, Specter (takzvana Third reich SSs)

A kedze ocakavam ze Morti bol predchadzajuci den zabity kvoli tomu, ze par ludi neprislo na net po mojej sprave a nestihlo zmenit hlasovanie..

A pokracujem v predchadzajucom dni: Vina: Shady

Sice je zo spominanych troch najmenej aktivna, ale cest pamiatke oblickam.

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragon, povedz mi prečo som podľa teba rakovina.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
preto
Specter napísal:
vina: Dragonlord

Už som vravel aj predtým, že mi je podozrivý. Včera sa z popraviska dostal iba tesne a argument, prečo by nemal zomrieť bol niečo takéto - aj ak je rakovina reční a napáda ľudí a preto môže niekoho odhaliť.
Šikovná rakovina nás vedie nesprávnym smerom a to je podľa mňa aj Dragon.

PMku mohol veľmi ľahko zfalšovať, keď vraví, že ovláda tieto latinské názvy. Okrem toho myslím, že slepé črevo by bolo na strane neutrálov a nie imunitného systému, ak by bolo v hre.


a dodatok... slepe crevo odkedy nepatri k ludskemu telu ze ma byt na strane neutralov? neutrali boli tabletky ak si si nevsimol.
A ocividne vsetky nazvy neovladam kedze.. Jecur

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No neviem, mne sa nechce verit, zeby Dragonlord bol kombinovany randomizeromafian, vsak to by bola cista vrazda.

Mam pocit, ze niekto z vas klame, alebo ste obaja znacne zmateni (priklanam sa k druhej moznosti, vzhladom na to, co Morti napisal den predtym).

Povedz, Specter, koho si blokoval, ci co si to robil?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragon :arrow: Aha, prepáč, toho neutrála odvolávam. :lol:

Takže som rakovina, lebo na teba útočím?
Vlastne hej, veď zabiť ma v noci by bolo asi moc okaté, však? A keď si čistý, tak ti nestačí, že ma Morti preveroval?

A ovládať všetky názvy nemusíš, ale asi je celkom ľahké pozrieť do Biológie a napísať prvé čo vidíš.

Alef0 :arrow: ja sa prikláňam k tomu, že Dragon ten výsek z PM zfalšoval. A čo konkrétne sa ti zdá na mne zmätené?

V noci som nerobil nič, lebo svoju schopnosť môžem využiť raz za hru. Ja som totižto včera neodhalil samovražedne svoju schopnosť, ako niekoľko iných orgánov (ahoj Vincent).


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
Alef - kazdu druhu noc, takze nasucho som

:shock: :shock: :shock: Lilla ma predbehla! Presne toto som scel napisat predchadzajuci den len ho ukoncili skor.
Ja som si skompletizoval svoju rakovinovu trojku: Saimon, Shady, Specter (takzvana Third reich SSs)

A kedze ocakavam ze Morti bol predchadzajuci den zabity kvoli tomu, ze par ludi neprislo na net po mojej sprave a nestihlo zmenit hlasovanie..

A pokracujem v predchadzajucom dni: Vina: Shady

Sice je zo spominanych troch najmenej aktivna, ale cest pamiatke oblickam.


Zase vsadzias na svoj instinkt? Ked sme uz vcerajsi den polemizovali o konstruktivite prispekov, tak instinkt je dost sprosty argument na zaskatulkovanie cloveka ako rakovinu, nemyslis? Mne to pripada ako hra rakovinaka-zaciatocnika, prazdne obvinenia (ze verim svojmu instinktu) a snaha o odvedenie pozornosti od seba, resp. spolurakovinakov.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nooo ja sudim podla seba - ak by som chcela uz falsovat, tak si nedam ako krytie nieco tak lahko napadnutelne ako je slepe crevo, ktoreho latinsky nazov - appendix- pozna aj uplny lajk.... myslim ze dragonlord je natolko inteligentny, ze by nieco take prehliadnutelne nespravil.... ak by uz menil z rakoviny na organ, skor by som cakala, ze sa nam predstavi ako napr. pankreas - podzaludkova zlaza, alebo nieco podobne..

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonovi podla mna celko sedi random a slepe crevo dokopy, vcelku mu verim momentalne.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 95 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun