HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Ďalšia
Autor Správa

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ee majo co? podla mna ak je zdravy niekto tak si nemysli ze je chory..sak potom by uz nebol zdravy nie? to je pekna blbost... a nie nezamotal si nas... len sa tym dostavas medzi mojich podozrivych... ved k comu je to dobre, ak mas skill a nevyuzijes ho?

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla napísal:
ee majo co? podla mna ak je zdravy niekto tak si nemysli ze je chory..sak potom by uz nebol zdravy nie? to je pekna blbost...
Fiha toto mas pravdu. toto mi nedoslo :doh:


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla napísal:
ee majo co? podla mna ak je zdravy niekto tak si nemysli ze je chory..sak potom by uz nebol zdravy nie? to je pekna blbost... a nie nezamotal si nas... len sa tym dostavas medzi mojich podozrivych... ved k comu je to dobre, ak mas skill a nevyuzijes ho?

tak tak... ked ssom zdravy, ale ymslim si, ze som chory, tak mi to neklape vsetko oki v hlave, cize som chory...

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak mozno ma Cerebro schizofreniu alebo deluziu, kto vie.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo kebyze v noci nezistim, ze Peekay je zdravy, tak ta tu nahanam po sanatoriu s hrdzavou macetou, prisamvacku. Tie tvoje posty su natolko mimo reality ze mam chut zmenit hlasovanie len preto, aby som ich nemusel dalsi den citat.

A navyse su najpodozrivejsie zo vsetkych, ty si len sedel, zato kazdy iny je chory zdravy s paranoidnou schizoporuchou majoidnosti a majonezy... :roll:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ide predsa o zábavu nie? :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja sa neviem rozhodnúť, či si taký naivný až nechápavý naozaj, alebo to len hráš, Majo.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Ja sa neviem rozhodnúť, či si taký naivný až nechápavý naozaj, alebo to len hráš, Majo.

tak tak... raz sa priklanam k jednemu, druhykrat k druhemu

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co Vam zase vadí? Ja len uvazujem. Nemusite sa hned pohorsovat.
Mne to pripada dobra teoria: Kleriker a hlavne Vinco sú podozrivý lebo napisali ze im Annun nenapisal ziadne popisky. Ostatný tieto popisky aspon spomenuli, ale oni ich ani nespomenuli. A Baelara by to mohla pochopit, kedze sama potvrdila, ze Annun by nam mal davat popisky aby sme pomocou doktora a tých popiskou zistili aku mame diagnozu.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Majo kebyze v noci nezistim, ze Peekay je zdravy, tak ta tu nahanam po sanatoriu s hrdzavou macetou, prisamvacku. Tie tvoje posty su natolko mimo reality ze mam chut zmenit hlasovanie len preto, aby som ich nemusel dalsi den citat.

A navyse su najpodozrivejsie zo vsetkych, ty si len sedel, zato kazdy iny je chory zdravy s paranoidnou schizoporuchou majoidnosti a majonezy... :roll:


Nie ze by som ta chcel na nieco nahovarat, ale... informacia ze som zdravy, je potencialne nepresna, zatialco pozorovania Maja su objektivna skutocnost :P

Majo napísal:
Mne to pripada dobra teoria: Kleriker a hlavne Vinco sú podozrivý lebo napisali ze im Annun nenapisal ziadne popisky. Ostatný tieto popisky aspon spomenuli, ale oni ich ani nespomenuli.


Klerikera osobne vobec nevnimam ako podozriveho, aj ked je fakt, ze ja mam o nom o jeden fakt viac, ako vy (konkretne viem, ze tvrdi pravdu - toto vy neviete)*. S Vincom uz je to otaznejsie (obzvlast ked sa na jeho spravanie pozriem cez filter informacie, ze s takymto modus operandi uz zopar mafii preskakal).


* - aj ked je samozrejme mozne, ze to vie iba preto, ze je v skutocnosti zdravy a tym padom pozna svojich ostatnych komplicov, ale... to uz sa dostavame do zbytocne zlozitych konstrukcii, vzhladom na mnozstvo dostupnych udajov. Occamova britva v tomto momente radi nepovazovat ho za podozriveho.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tie popisky sú len teória - netuším, čo má Annun na mysli, ani neviem, že je to naozaj tak, ako si myslím. Skôr ide o spôsob tvojho hrania, ako napísal Silver dosť mimo realitu.
Jediný si neprezentoval žiadne zistenia, a podložil si ich spôsobom, ktorý je nepriestrelný - nedať žiadne informácie je vždy lepšie ako dať nejaké, potenciálne nepravdivé - ale Peekay osvetlil, že je to v súlade s tvojim štandardným hraním, čo je zhruba jediný dôvod, prečo ťa neobviňujem.

Pravdupovediac sa mi zdá, že sme zastali v nejakom deadlocku. Vinco tu vôbec neprispieva, tak sa dohodnime, či s ním chceme počítať alebo nie, lebo to, ako je to teraz, ak to pretrvá, skončí tak, že Vinco vyhrá svojim obvyklým spôsobom "kto nič nerobí nič nepokazí". Alebo si stanovme aspoň nejaký limit, dokedy má imunitu - týždeň, dva? (A áno, som jemne rozladená.)

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Alebo si stanovme aspoň nejaký limit, dokedy má imunitu - týždeň, dva? (A áno, som jemne rozladená.)
Ja súhlasím. Ale tipujem, že ked si precita forum tak zacne ohnivo postovat, lebo viaceri ho kritizuju za pasivitu a jeden ho neoficialne obvinil (ja). Den konci az v stredu 11:16, takze je este dost casu, ale tiez si myslim ze by mal uz co najskor nieco napisat.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Smiem sa spýtatt kedy si ho neoficiálne obvinil? Lebo jediní kto ho tu kritizujú som podľa mňa ja a Peekay.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
...za co som bol nasledne obvineny v klasickej ukazke cerveneho haringa.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Kleriker a hlavne Vinco sú podozrivý lebo napisali ze im Annun nenapisal ziadne popisky.


Ukaz mi presne post kde som to napisal :P

A tusim som ti pisal,ze i ja som mal obdobnu vetnu konstrukciu ako Cerebro, ze je na mojej strane a TEDA aj Cerebro je podozrivy,leob nic nenapisal, spravne? :lol:

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 56 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun