HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Ďalšia
Autor Správa

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, nebolo velmi rozumne dat zaciatok hry na predlzeny vykend, kazdopadne, ja hru sledujem, a ak to ma zmysel tak aj nieco poviem, ale zapajat sa do nezmyselnej debaty o voditkach? Prepacte, ale to je podla mna len sikovne spradene chaosenie zo strany zdravich, ktori takto chcu nas zmetenych chorich este viacej zmiast :)
Dalej by som rad nacrtol, ze mozno budem mat len ten povinny pocet postov, ale hmm.... neviem podla mna ich vypovedna hodnota je vyssia ako nikam nevedúce návrhy Maja, alebo Peekey ktori sikovnov debatov sam zo sebou, v ktorej najprv vystupoval ako zalobca a potom ako vystraseny obhajca Silwerbova, isiel sam proti sebe, a v konci je len pri tom, pri com bol na zaciatku.
Tym ma len znova utvrdil v tom co som si myslel a co som napisal pred par stranami, a na svojom obvineni trvam, Peekey je podla mna zdravy...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
majo a povedz mi co to je za popisok 'nemozes peekaya navstivit, lebo je prave zaneprazdneny' ?
a mimochodom vobec sa mi nepaci tvoj styl hrania a je mi jedno ze tak (podla peekaya) hravas bezne a vsetko... ono peekay to mohol tiez vypustit len ako ochranu...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jasne - chranim Maja, a Silverbow je moja druha personalita (kedze vraj diskutujem sam so sebou). Yeah, right.

p.s. Poprosim Vincenta, aby mi nekomolil meno, ked uz ma random obvinuje. Dakujem.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla. Teba som bral, ze si bola blokovana, takze som neuvazoval nad nejakymi voditkami,ktore si mala.

Ked Vam tie voditka tak vadia, tak ich uz nebudem rozoberat.

Ono je mozno cudne ze som v noci nic nezistoval, ale je to tak. Kazdy zvolil v noci nejaku svoju taktiku a ja som zase zvolil svoju.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Ono je mozno cudne ze som v noci nic nezistoval, ale je to tak. Kazdy zvolil v noci nejaku svoju taktiku a ja som zase zvolil svoju.
nato ma napada len jedno: "Tasim obusok" :ikonka42: (bez urazky, je to ymslene na zlahcenie situacie... :lol: )

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale, ked zohladnujem ze sme v blazninci, co ja viem, mozno to len dobre hra :)

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Trochu mam chaos v hlasovani. Je to takto?:

EDITNUTE
Peekay: 3 (Silverbow, VINCENT, Cerebro)
Silverbow: 1 (Cool-Lilla)
Cerebro: 1 (Baelara)

Pri takomto hlasovani by zomrel Peekay, ak sa nemylim.


Naposledy upravil Majo dňa Po. 12. Máj 2008, 11:18, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Za Peekaya hlasuje este Cerebro.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kedy sa to konci den?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Podľa toho, čo viem, tak keď za niekoho zahlasuje nadpolovičná väčšina alebo po uplynutí 7 reálnych dní.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze dnes a ja nemam ani za koho hlasovat, co by malo vyznam, Silver, nerozmyslis si toho PEekaya vazne? Vravim ti mylis sa. Sundajme MAja :P a preklepnime sa podla PK vzoru a uvidis.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja sa momentalne rozhodujem medzi Majom, Lillou a Vincentom. Vinco ma zial tu nevyhodu, ze ho osobne nepoznam, preto to moze byt z mojej strany brutalny phail... aj ked, metodika "som vos pod chrastou, a ked na to niekto upozorni, idem do brutalneho protiutoku" mi je dost proti srsti. A to je presne to, co tu zatial predvadzal.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja nejdem do protiutoku, moze sa to zdat preto, ze nie som casto za netom a tak sa snazim vsetky svoje nazory a vypovede vsunut do toho mala postov... :) Toto znova a opatovne povazujem za polozufaly pokus zdraveho, zmobilizovat dav sialencov, a odputat pozornost od svojej osoby, sory, mne to pripada strasne priehladne...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto je cisto neherna vec, ale...

Vincent napísal:
moze sa to zdat preto, ze nie som casto za netom a tak sa snazim vsetky svoje nazory a vypovede vsunut do toho mala postov


preco si sa potom hlasil? Dopredu bolo explicitne povedane, ze:

Annun napísal:
9. táto hra je plánovaná ako "hardcore" a bude si od hráčov vyžadovať veľké množstvo času - bude sa od nich očakávať, že každý do hry prispeje aspoň dvomi príspevkami za jeden reálny deň. Samozrejme, "ospravedlnenky" fungujú.


Fungujuce ospravedlnenky su jedna vec, ale minimalne z tvojho postu mam dojem, ze svoje momentalne fungovanie nevnimas ako nestandardne a neplanujes ho do buducnosti menit. Nehnevaj sa, ale mne osobne to dost nesedi do konceptu "hardcore" hry, a tak trochu ma to rusi (teraz fakt ze nejde o to, ci ma obvinujes alebo nie, moze mi to byt jedno a len co zomriem sam uvidis, ze sa z mojej strany nejedna o odputavanie pozornosti).

Nechce sa mi to teraz hladat v 20 stranach postov, ale myslim, ze nie som jediny s podobnymi pocitmi.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja sa tiez nechcem hadat :) ale tie 2 posty denne mam ;) a moj osobny nazor naozaj je taky, ze ich vypovedna hodnota je daleko vyssia, ako je to u postov inych hracov, ktori potrebuju svoju ucast na hra vyjadrovat kazdych 10 minut :P (toto je prehnane samozrejme). Teras zacinam mat dojem, ze sa ti nepaci ked som pri pocitaci a postujem aktivnejsie, lebo to nezapada do tvojej hernej strategie, :D A vobec ale vobec ma nezaujima, ze ta rusim ;) mna rusi tvoja matematika, a nestazujem sa, jednoducho som sa nevyjadril. To chces aby som po kazdom poste ktori povazujem za pre mna nepredmetny a nezaujimavy, a ktori hru nikam neposuva, vyjadril v tom zmysle? Ak to bude takto v pravidlach, tak to spravim, zatial si myslim ze hram podla pravidiel :) a som vyrazne aktivnejsi ako v poslednych hrach. A ked uz sme pri tom, nechapem ludi, ktori sa inspiruju minulymi hrami pri posudzovani toho ako kto hra, a aku ma strategiu. To ze som 2 z troch poslednych mafii hral ticho, to si vsimol kazdy, ale to ze tu poslednu som bol aktivny az priliz a nechal sa v prospech naroda odkraglovat uz prvy den, to si nevsimol nik :) A teras prosim naspet k hre :) A ak sa ti este nieco dalsie nepaci, dories si to somnou cez PM jo!

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Majestic-12 [Bot] a 50 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun