HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Ďalšia
Autor Správa

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tato je hra je pomerne zlozitejsia ako ina mafia, netusime, ako dokazu choroby ovplyvnovat akcie. Ved mozno vrazdi niekto chory a ani o tom nevie. Teorie ten a ten bod je nespravny su teraz podla mna na nic, este nemame ziadne info,na ktorom mozeme skutocne staviat. Ved co ak je nespravne samotne tvrdenie,ze dve tvrdenia su nespravne?

Rozhodne je chyba niekde pri troch zdravych, 6 chorobach a 2 paranoikoch,pretoze to je dokopy viac ako 9.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tuším bolo (ešte na začiatku sanatória) povedané, že každý hráč bude mať schopnosť zisťovať (téma viewtopic.php?f=44&t=5684 časť o settingu a podstate hry, bod 4 - "4. každý chorý bude mať v noci schopnosť vyšetrovať").

Ja som zistila, že Peekay nie je schizofrenik - čo osvetľuje vskutku mnoho, čiže asi tak... Na druhej strane, keby sme zistili za dve noci samé relevantné a pravdivé informácie, tak je to nanič, a nemohlo by to trvať dlho :)

Dodám, že zo zatiaľ odprezentovaných ľudí Majo vyzerá zaujímavo až podozrivo, keďže nezistil nič (čo je v priamom rozpore s pravidlom, síce starým, ale podľa mňa fungujúcim), zase môžu mať zdraví bohvieaké schopnosti, a Majo by hádam neprezradil hneď takto niečo, čo by naňho mohlo vrhnúť podozrenie... takže zatiaľ sa nevyjadrujem, nech každý povie, čo zistil.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Naposledy upravil Baelara dňa St. 07. Máj 2008, 22:09, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Ja som zistila, že Peekay nie je schizofrenik - čo osvetľuje vskutku mnoho, čiže asi tak...

Vdaka za velmi dolezitu informaciu, paranoik asi nebudem, zato...

vina: Peekay

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale čo keď si paranoik? :) Ak som správne pochopila, preveroval si Peekaya, a zistil si, že je zdravý. Ak si ale paranoik (a paranoja funguje ako si popísal), tak Peekay je chorý (akurát nie je schizofrenik).

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na tom by som velmo nestavial, ved mozu naozaj byt dvaja paranoici, navyse, ako vieme, ze prave paranoia sposobuje toto a nie aj nieco ine moze.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jeej, vdaka za cest byt prvym obvinenym. Osobne mam momentalne najvacsiu chut obvinit Maja, ale este sa vsetci nevyjadrili dostatocne (a mlcanie v prvych kolach zvykne byt dobrym indikatorom, ze clovek na seba nechce putat pozornost). Preto zatial nebudem hadzat viny.

Co sa informacii tyka - ja som v noci preveroval Alefa, ale zistil som akurat, ze nepatri medzi zdravych. Samozrejme, teraz je tato informacia nanic.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pozrel som si a zatial sa priklanam k Silverovi... preveroval som si totiz jeho (ake necakane - Kleriker a Vinco vedia, co amm na mysli... :-) ) a cuduj sa svete zistil som, ze je chory... az sa prasi... :-) patri medzi ochorenych, nas chudakov blaznov... samozrejme moem mat nejaku deluziu alebo nieco take, ale zatial verim pravdepodobnosti... :-)
2 PK: Ano, teraz je ta informacia nanic... ;)
2 Majo: To ze si nic nezistil mi pripomina jedneho neutrala, ktory vyhlasoval, ze je randomizer a pre tuto noc si vylosoval samovrazdu... napriek tomu, ze som nato upozornoval, ze to mozne nie je, zvysok osadenstva to veselo ignoroval...
rozhodujem sa medzi PK a Majom

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ako PeeKay co?? alef je mrtvy, o tebe sa tvrdi ze si zdravy a ty ece mas odvahu tvrdit ze si zameral svoj skill na alefa?? waw ale ehm... ja mam skor pocit, ze si dobre vedel, ze alef je jeden z nas a proste si ho odkragloval.... takze

vina:Peekay

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prvym postom tvrdis, ze si sa nic nedozvedela (rovnako ako Majo), a druhym naskocis na najplnsi vlacik obvinenia? Velmi zaujimave, Lilla.

Este by som celkom rad pocul, co sa dozvedeli Klerik s Vincom, skor ako ma zlyncujete (nehovoriac o tom, ze Silver este tiez nenapisal konkretne, co sa dozvedel. Bol by som celkom rad, aby to tu bolo cierne na bielom, nech aspon moja smrt nie je zbytocna, ak ma kvoli tomu zlyncujete a vyjde najavo, ze som chory) :P

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som nepovedala ze som nic nezistila.. len ze ma niekto blokol asi.... chcela som ta preverit ale odpoved mi prisla ze ta nemozem navstivit, lebo si zaneprazdeny...preto som si myslela, ze ma asi niekto blokol... takze ked nad tym tak teraz uvazujem, tak ono to aj docela sedi... ty vravis ze si 'preveroval' alefa, silver tvrdi ze nie si chory asi a ja som ta preverit nemohla... hm takze pri obvineni zostavam z vlastnej vole a nie ako len vezuci sa cestujuci...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok, tak poviem, skor ako zacne masova hysteria. Preto vas upozornujem,ze sa nehrnite na Peekaya, pretoze ja som sa zameral nanho a pokial viem, je chory. Neviem co akoze zistovla Silver, ci klame, ci je padnuty na hlavu, ci som to ja, ale Peekay neposobi zdravo (mal niekto z neho ten pocit? :P )

Navyse, Peekay napisal, ze preverovla Alefa, pricom Alef umrel. Ludia, ved to je priam krik "Zabite ma". Ak by bol zdravy a snazil by sa ujst, nenapisal by nikdy, ze presetril Alefa, lebo by vedel, ze sa nanho iba viac vrhnu, skor sa zda, ze ma ciste svedomie.

Jedine ze vie, ze si budeme mysliet, ze by takyto samovrazedny krok nespravil ako zdravy, ale radsej by mal ticho cucat, tak naschval spravi opak. Zamotavam sa sam co? uh :lol:

V kazdom pripade, meraj dva krat, raz strihaj, cele tu nieco smrdi a neviem ic je nainteligentnejsie hned vesat, pockajme na zvysok, ked sa kazdy vyjadri,potom mozeme zacat a budeme mat najviac info do dalsieho dna.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zistil som, ze Peekay je zdravy ako buk.

A dakujem Klerikeroze, ze sa priznal ako dalsi zdravy.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
takze to uz sme traja co preverovali peekaya, waw.. siver tvrdi, ze chory nie je, ja som ho vlastne nepreverila a klerik ty vravis ze chory je....hm... divne... z toho mi ale vyplyva ze mna asi predsa len niekto blokol, preto mi prisla ta odpoved, ze ho nemozem navstivit..
ale teraz kto zvas ma pravdu? silver, ktory je podla toho tvrdenia urcite chory, pretoze svojho kumpana by predsa neprezradil, alebo klerik, ktory moze byt chory, alebo je zdravy a snazi sa kryt svojho kamarata?
ludia vy ma matiete...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Zistil som, ze Peekay je zdravy ako buk.

A dakujem Klerikeroze, ze sa priznal ako dalsi zdravy.


Takto ma odhalit, som v koncoch, vzdy som vedel, ze nie som genius, ale takto trapne vystupit na ochranu svojho zdraveho kumpana, ja som vlastne tak trapny a hlupy, ze som az chory, ze Silver. :lol:

Doloz ty svoje tvrdenia. Mas ako?

Jediny sposob je zabit Peekaya, eventualne mna alebo Silvera, tym sa urci, kto z nas klame. Ale je to HLUPY sposob, lebo v pripade PK zabijeme choreho, vravim vam. CI to nazvat chory sposob? Peekay nie je zdravy.

Este stale je moznost ze jeden z nas dvoch, ci Silver ci ja, sme akosi zmateny posobenim nejakej choroby. Ked to tak vezmeme, mame dve protichodne tvrdenia ohladom jedneho subjektu. Otazne je, ci chceme ist sposobom presekavani gordickeho uzlu,alebo ho rozmoceme. Preseknutie je smrt Peekaya, odhalia sa strany a karty. Smrt Silvera ani mna dovolim si povedat, zatial nema vyznam. Pretoze minimalne jeden z nas je chory,ktory ma pravdu a je cenny pre osadenstvo.

Tak ukazte co chcete robit, sundat Pk a podla vysledku mna alebo Silvera? Ako vas poznam, budete sa hrnut ako vcely na med, naskytla sa prilezitost a kazdy bude rad, ze nejde o jeho krk. Ale kurna pochopte, ze Silver kecaaaaaa. PK nie je zdravy.

V kazdom pripade, nezda sa vam podozrive, ze v prvy den sme hned tolky zacali sa obvinovat a protirecit si? PK nie je chory, ale nezda sa mi ani Silver, bolo by od neho hlupe zautocit hned na nevinneho. Odomna by zas bolo hlupe branit PK, ak by bol naozaj zdravy,leob by som sa hned prezradil a potopil 2 zdravych. JA tu skutocne citim nejake choroby, co niekoho z nas trapia, Silvera lebo mna, pretoze obaja sme vystupili tak, ze sme si isty pravdou, inac spachame samovrazdu. Bojim sa toho, ze je mozne, ze vsetci traja sme chory. Pride mi to ako najlogickejsie. V kazdom pripade, pravdu asi najskor vie PK.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja si nemozem pomoct, ale zase to hras ako vzdy ked si mafian - vela wahwahwahblablabla a extremne agresivna aktivita. :wink:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun