HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia
Autor Správa

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ze si neprestal :P

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
V podstate som len chcel od Teba vymamit Tvoj nazor

na podporu vlastneho obvinenia... :ikonka19:
Majo napísal:
Chcel som sa Ta proste spytat, preco ho kritizujes, a ak by si napiosala nieco zaujimave, tak by som mozno za neho zahasoval.
a mne napises ze mi veris... dobra taktika ;) na jednej strane mi napises, ze ma nepovazujes za vinneho (co vo vecsine ludi vyvola pocit, ze sa Ta netreba obavat a nejak brojit proti Tebe), na strane druhej hladas zamienku ako ma obvinit
robim, ako som sluboval
nevina: Peekay
vina: Majo

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Keď už takto - prinútil si ma priznať sa, že som lekár, čím si ma zrejme chcel kvalitne potopiť, a potom hneď že akú mám dobrú vlastnosť. Silverova mačeta :thumbsup:, povieš niečo a potom to odvolávaš. V neposlednom rade, zrejme aj tak zomrieš, lebo Cerebro odhalil, že posielaš PMky hore dolu - čo je inak skvelý podpásový spôsob ako zisťovať a vypúšťať zmätočné informácie - a lepšie prísť o jedného ako o dvoch. Aj keď Tvoja smrť toho veľa neodhalí, práve v tejto chvíli si môj podozrivý číslo 1.

Vina: Majo

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
a mne napises ze mi veris... dobra taktika na jednej strane mi napises, ze ma nepovazujes za vinneho
To som Ti pisal asi stryri dni dozadu! Od vtedy sa toho dost zmenilo. A opakujem, ja som ta v podstate neplanoval obvinit. Len som chcel od Baleary vediet preco Ta obvinuje.
Baelara napísal:
prinútil si ma priznať sa, že som lekár
Ja som Ta neprinutil priznat sa ze si lekar. Len som sa Ta normalne pytal aby si mi objasnila niektore veci.

Co sa tyka pm-iek opakujem ze som bol presvedceny ze je to povolene.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
A opakujem, ja som ta v podstate neplanoval obvinit. Len som chcel od Baleary vediet preco Ta obvinuje

Majo napísal:
Chcel som sa Ta proste spytat, preco ho kritizujes, a ak by si napiosala nieco zaujimave, tak by som mozno za neho zahasoval.

bez komentara

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Posielat PMky ohladne tejto hry inym hracom je absolutne a uplne a dokonalo zakazane, ak vam to nebolo vyslovne povolene.

Rovnako je zakazane o tejto hre rozpravat nazivo, alebo na to vyuzivat akekolvek ine komunikacne kanaly, ako tuto temu.

Asi som to tu mal znova napisat, tak nejako som predpokladal, ze je to vsetkym jasne, kedze mafiu ste uz vsetci hrali / citali a toto je jedno zo zakladnych pravidiel.

Co sa tyka Vinca, limit na posty je stanoveny na dva za jeden REALNY den (nie herny). Nie som si isty, ci toto stale splna, ale budiz.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OK. Tak sa ospravedlnuje. Zle som pochopil pravidla. Ale aj tak som poslal asi 4 pm-ky dokopy.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Chcel som sa Ta proste spytat, preco ho kritizujes, a ak by si napiosala nieco zaujimave, tak by som MOZNO za neho zahasoval.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
A opakujem, ja som ta v podstate neplanoval obvinit. Len som chcel od Baleary vediet preco Ta obvinuje

v podstate Ta neplanujem obvinit, ale mozno to spravim... neznie Ti to prinajmensom trochu... divne?

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Potreboval som do Baleary vymamit nazor, preto som napisal, co som napisal.

A ano ,planoval som Ta obvinit, ale iba v pripade, ze by Baleara napisala nieco extemne velmi prevratne o Tebe ,co by ma presvedcilo, ze si zdravy.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Ja sa tiez nechcem hadat :) ale tie 2 posty denne mam ;)


Nemas. Vo stvrtok a v sobotu mas nulu (dajme tomu, ze vo stvrtok ospravedlnenka), v piatok a nedelu mas nutne minimum (aj to len preto, ze si zacal polemizovat so mnou). O ich vypovednej hodnote ani nehovoriac.

VINCENT napísal:
Teras zacinam mat dojem, ze sa ti nepaci ked som pri pocitaci a postujem aktivnejsie, lebo to nezapada do tvojej hernej strategie, :D


lol.

Cim viac postujes, tym lepsie - pretoze toto je holt hra, kde hraci nemaju s cim inym pracovat. Prave preto je pristup, ktory si tu prezentoval ako plus, uplne nevhodny (a podozrivy).

VINCENT napísal:
mna rusi tvoja matematika, a nestazujem sa, jednoducho som sa nevyjadril.


Ja som sem zadeloval formalnu logiku, ked uz. Pravdepodobnosti boli Cerebrove a Silverove. Kazdopadne, neda mi nezamysliet sa, preco ti vadia pokusy exaktne sformulovat, co mame k dispozicii. Stale mi z nejakeho (nie az tak) zahadneho dovodu chodi po rozume Silverov termin "mlzenie".

Cool-Lilla napísal:
hehe to by som mala mat aj ja tu nevyhodu... jedno stretnutie a nedohranych potkanov predsa nemozes povazovat za 'osobne poznam' :) skor by som to preformulovala na 'Vinco ma tu nevyhodu, ze som sa s nim este osobne nestretol' :lol: chudak vinco :lol:


Takto: ponimane vo vakuu (i.e. iba posty v tomto topicu a nic ine), ty aj Majo hrate hodne podozrivo. Maja ale trochu poznam, a tym padom viem povedat, ze sa (na svoje pomery) nesprava nejako nestandardne (viz kadejake flejmy s Aljenom a podobne kusky). Ty si totalne nesustredena, rozlietana, lahko ovplyvnitelna a nedokazes si ani poriadne precitat dva posty nad tvojim (vid tvoje posobenie na siestej strane), ale mam v cerstvej pamati vymenu PMiek pri dohadovani nasej navstevy Trencina - vzdy som ti napisal tri otazky, ktore navzajom suviseli, a ty si odpovedala na jednu nahodne vybranu z nich, aj to len napoly. Z tohto pohladu nie je tvoje tunajsie posobenie tiez az tak podozrive.

Toto je ten kontext, ktory o tebe a Majovi mam, a o Vincovi nie.

Cool-Lilla napísal:
a ece mi povedz ze preco aj ja figurujem v tvojom zozname 'rozhodujem sa medzi nimi'? len chcem vediet lebo nejak mi to uslo ze kedy som sa ti tam dostala.... respekntive asi viem ale tak chcem mat jasno :wink:


Pravdepodovne si myslis, ze si sa tam dostala ako odvetu na obvinenie mna, ale nie je to tak. V skutocnosti si sa tam dostala hned prvym postom v tejto teme, ktory na mna podvedomo posobil podozrivo. Proste mi to vyznelo ako take to predramatizovane "Och nie! Chudacik!!!" ktore vrah v detektivke vypusti, zatialco nenapadne do riadovej handry utiera zakrvaveny masiarsky noz ;)

VINCENT napísal:
Ono, ja som vdaka tomu preverovaniu Alefa v situacii, že možem len sledovať čo ribia ostatny, lebo vdaka tomu že zomrel prvu noc, som teras počas dňa svojim zistenym neužitočny, svoje nazory a dohady som uviedol, a gaarantujem, že v momente ked mi ich niekto vyvrati, alebo sa zmeni objekt mojho podozrievania čislo jedna, niečo napíšem... viac už sa profilovať fakt nedokážem :D


V skutocnosti neverim, ze si preveroval Alefa. Prisiel si s tym prilis neskoro na to, aby to bolo uveritelne, a spomenul si to len tak mimochodom, a aj to az potom, ako sa zacalo strasne riesit, ze preco si nic nenapisal. V tom momente, za predpokladu, ze si nic nezistoval (pretoze si zdravy) a musel si si nieco vymysliet, toto bola jedina loz, o ktorej sa da na 100% povedat, ze sa neukaze byt lozou (pretoze tam loz nespociva v oznamovanom fakte, ale v tom, ako si sa ho dozvedel).

Na zaver: napriek tomu, ze ma dost laka obvinit Maja (pretoze si tym prakticky zachranim krk, navyse tu robi dost chaos), nie som dostatocne presvedceny o jeho vine.Vincent je naproti tomu tiez podozrivy, neda sa z neho dostat ziaden myslienkovy pochod, ked sa niekto snazi pohnut rozumom tak mu je to proti srsti, a navyse sa nezda, ze by bola v buducnosti nejaka moznost, ze sa realne vyprofiluje. Tym padom:

vina: Vincent

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Konečne si sa k tomu odhodlal :D .... gratulujem :) ako keby nebolo jasne že maš na mna zalusk už v piatok, ked som ta obvinil :D

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To je zjavne ten rozdiel medzi nami dvoma - neobvinujem bezhlavo, pretoze nechcem odsmazit choreho.

Tebe je to zjavne jedno (Klerikovo tvrdenie o mojom zdravotnom stave si zatial nespochybnoval).

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Naposledy upravil Peekay dňa Po. 12. Máj 2008, 15:45, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak dobre pocitam, vyhrava zajazd do pece Majo a konci sa hra do hodiny, ak bude Annun presny,kedze sa vsak dnes este nedostal moznost vyjadrit napr Silverbow, tak predpokladam,ze to potiahne az do vecera. Ci sa mylim?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun, co sa stane ak by mali dvaja ludia rovnaky pocet hlasov?
Otazka2: Kedy konci den?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Google [Bot] a 26 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun