HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Ďalšia
Autor Správa

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
Ja sa momentalne rozhodujem medzi Majom, Lillou a Vincentom. Vinco ma zial tu nevyhodu, ze ho osobne nepoznam, preto to moze byt z mojej strany brutalny phail... aj ked, metodika "som vos pod chrastou, a ked na to niekto upozorni, idem do brutalneho protiutoku" mi je dost proti srsti. A to je presne to, co tu zatial predvadzal.

hehe to by som mala mat aj ja tu nevyhodu... jedno stretnutie a nedohranych potkanov predsa nemozes povazovat za 'osobne poznam' :) skor by som to preformulovala na 'Vinco ma tu nevyhodu, ze som sa s nim este osobne nestretol' :lol: chudak vinco :lol:

a ece mi povedz ze preco aj ja figurujem v tvojom zozname 'rozhodujem sa medzi nimi'? len chcem vediet lebo nejak mi to uslo ze kedy som sa ti tam dostala.... respekntive asi viem ale tak chcem mat jasno :wink:

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
za odkraglovanie maja by som bol... ale asi az po PKovom... :)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne je Vincent tiez podozrivy a coraz viac si zacinam mysliet ze Peekay je nevinný.
Baleara preo Ti je vlastne podozrivy Cerebro? Ak mas dobry dovod, mozno Ta podporim.

EDIT: Co mate proti mne? Len koli tomu ze som nic nezistoval ma chcete odkraglovat?


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Mne je Vincent tiez podozrivy a coraz viac si zacinam mysliet ze Peekay je nevinný.
Baleara preo Ti je vlastne podozrivy Cerebro? Ak mas dobry dovod, mozno Ta podporim.

teraz si ma uz uplne dostal majo... hned zajtra sa tes na moj hlas... pokrytec jeden... najprv mi pises PMku, ze ma povazujes za nevinneho a potom ma chces obesit... :ikonka11: vazne nad Tebou zasnem... :ikonka26: kebyze niekto uz za Teba hlasuje, tak sa okamzite rpidam....
EDIT: nie, nie len zato... chceme Ta odkraglovat za to, ze to tu hmlis, trepes dve na tri atp... staci?

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som pokrytec???
Ved Ty si napisal ze za mna chces halsovat skor ako som to napisal ja!
EDIT: A na moje pm-ky si vobec nereagoval tak som to bral tak ze ma ignorujes..


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro je mi podozrivý tým, ako vypočítal šance Peekaya na vinu. Nič proti matike, ale stavať niečo na nepotvrdených predpokladoch a podávať to ako fakt sa mi zdá byť - prinajmenšom čudné. Naviac sa nekutočne previazal so Silverom, a to bez Silverovho pričinenia.

Samozrejme ja tiež nemám žiadny dôkaz o tom, že Silverbow je chorý, alebo že Peekay je chorý, ale...nejak proste nemám taký pocit (zožerte ma, je to tak).

Ad Vincent: neviem aká väčšia výpovedná hodnota je v tvojich príspevkoch, ale pravdupovediac si najmenej vyprofilovaný člen celej spoločnosti. Vieme o tebe, že si zahlasoval za Peekaya, vieme, že si preveroval Alefa, a ďalej nevieme nič. Takže ťažko odhadovať, či si chorý či zdravý, lebo sa prejavuješ strašne málo (a povedzme si otvorene, je to tvoj štandardný modus operandi a dostal si sa takto už mnohokrát dosť ďaleko, lebo je to osvedčená taktika). V každom prípade akokoľvek mi to vadí ťa nemôžem obviniť, lebo je väčšia šanca, že trafím chorého (kedže z tvojich výrokov sa nedá vyskúmať nič iné), čo je pri takom malom počte hráčov seriózna chyba, ktorá môže zvrátiť celú hru v prospech mafiánov.

EDIT: Majo, taktika zahlasujem za tebe lebo chceš zahlasovať za mňa je veľmi typicky mafiánska. Priam je to už mafiánske klišé takže to nikto nerobí.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vinco, tovje posty nevravia nic, iba staletvrdis ze splnas podmienky a ze pises viac k veci ako my,pritom si uviedol akurat subjektivne pocity, ktore si vlastne odmietol rozobrat a koniec.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ono, ja som vdaka tomu preverovaniu Alefa v situacii, že možem len sledovať čo ribia ostatny, lebo vdaka tomu že zomrel prvu noc, som teras počas dňa svojim zistenym neužitočny, svoje nazory a dohady som uviedol, a gaarantujem, že v momente ked mi ich niekto vyvrati, alebo sa zmeni objekt mojho podozrievania čislo jedna, niečo napíšem... viac už sa profilovať fakt nedokážem :D

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Ja som pokrytec???
Ved Ty si napisal ze za mna chces halsovat skor ako som to napisal ja!
EDIT: A na moje pm-ky si vobec nereagoval tak som to bral tak ze ma ignorujes..

Annun napísal:
8. akákoľvek diskusia o tejto hre mimo jej témy (a prípadne skrz iné, mnou definované komunikačné kanály) bude prísne zakázaná
upravenu komunikaciu som to rozhodne nemal, cize som nato ani neodpovedal... tusim bolo niekde aj pisane (nechce sa mi hladat) ze kecat o tom spolu bude zakazane, ak to nebudeme amt priamo povolene niektori, co som ja nemal... a sa pozri na svoje posty, ktore mimo mna napadol napr. aj Kleriker, a to patri momentalne k opacnemu taboru... sa spametaj, kym nieco vypotis...
Baelara napísal:
Cerebro je mi podozrivý tým, ako vypočítal šance Peekaya na vinu. Nič proti matike, ale stavať niečo na nepotvrdených predpokladoch a podávať to ako fakt sa mi zdá byť - prinajmenšom čudné. Naviac sa nekutočne previazal so Silverom, a to bez Silverovho pričinenia.
ech ech... a z coho mam vychadzat pri takejto hre? z akych faktov, ked este aj rpeverovanie moze ybt nespolahlive... vychadzal som z jedneho rpedpokladu (z toho, kolko ludi moze dostavat skreslene info) a z neho som odvijal svoje uvahy... das mi prosim Ta nejake fakty?
naviazal som sa na Silvera, ano, on sa na mna nenaviazal, ano... kebyze sa Silver naviaze na mna, tak pride zase niekto iny a povie, ze ako si kryjeme chrbaty...
kto chce psa bit, palicu si najde... ;)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Vinco, tovje posty nevravia nic, iba staletvrdis ze splnas podmienky a ze pises viac k veci ako my,pritom si uviedol akurat subjektivne pocity, ktore si vlastne odmietol rozobrat a koniec.

čo mám rozoberať? nemám dokazy, možem stavat len na subjektivnych pocitoch :) veď je ešte stále prvý herný deň... vysvetli mi ako chceš hrať inak? máš svoje podozrenie, a sleduješ ostatných z nádejov, že sa niekto odhalí, a to buď chtiac, alebo náhodov...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Veru Majo, komunikacia ohladne hry je zakazana, na take pm sa radsej ani neodpoveda, napokon, vsetko by s amalo vyriesit v hre.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro: Konečne si sa vyjadril :) Unáhlila som sa, ale berúc spoôsob akým si hral - total confusion - sa mi to zdalo ako divná taktika (za stopu berieme akékoľvek podivné chovanie, že áno, a ty si sa choval podivne až podivne). Dnes sa zdá, že si na tom lepšie - tak si to prosímťa udrž :)

Nevina: Cerebro

Vincent: Keby každý mlčal a čakal ako ty, tak sa nedočkáme ničoho, a deň by skončil smrťou všetkých za neaktivitu. A to si sľúbil, že sa polepšíš :( Reálne sa prejavíš len vtedy, keď do teba niekto rýpe, ako napríkald teraz. Čo tak sa podeliť aspoň s tým, ako teraz vidíš situáciu?

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak som potom nepochopil pravidla. Myslel som ze cez pm sa moze pisat. Mne sa zda ze Annun pisal akurat ze cez noc nemame kontaktovat inych hracov. Mal by sa vyjadrit on.

Baelara: Ja som Cerebra neobvini preto ze on obvinoval mna. Chcel som sa Ta proste spytat, preco ho kritizujes, a ak by si napiosala nieco zaujimave, tak by som mozno za neho zahasoval. Nic viac, nic menej. (V podstate som len chcel od Teba vymamit Tvoj nazor). Napisal som presne toto:
Majo napísal:
Baleara preo Ti je vlastne podozrivy Cerebro? Ak mas dobry dovod, mozno Ta podporim.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako sa to vravi

Enought

vina: Majo

Jednak pre udajne nezistovanie, dalej vid post so Silverovou macetou.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker: Preco prave teraz? Ved Silverov post o macete bol uz davno. Co Ta nakoniec presvedcilo?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 49 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun