HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia
Autor Správa

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je im jasne ze som nevinny, :) no i ked ma zabiju, zahovoria to pred vami vyhlasenim, ze by som pocas hry strane chorich aj tak nepomohol, lebo "minule mafie som hral ticho" (k tejto teme som sa uz v nejednom poste vyjadril, a prezentoval i varieovanie mojej hry od mafie k mafii, ale to setrne zamlcali" ... takze zbytok hractva, pametajte moje slova, mojim odkazom bude/alebo povedzme v tejto faze hry ze uz len bolo..... vyprovokovanie vsetkych zdravich k prezradeniu sa

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ticho Vinco, neprezradzaj nas plan. NAvyse, este ta nemozem obvinit, bolo by to prilis napadne, pockam do vecera, nemozem tak rychlo menit z Maja.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
no i ked ma zabiju, zahovoria to pred vami vyhlasenim, ze by som pocas hry strane chorich aj tak nepomohol, lebo "minule mafie som hral ticho"


Aj teraz hras ticho. Resp. mozno je toto na tvoje pomery mega-maximalna ukecanost, ale stale to ani zdaleka nestaci. Proste nulova informacna hodnota, "vela postov" mas len preto, ze som ta oznacil za podozriveho.

Isteze, je tu moznost, ze si chory (kedze ta nikto v noci nepreveroval)... ale v tomto momente si proste najlogickejsi choice. Tvoj "odkaz buducim generaciam" je samozrejme blud, co vyjde najavo, len co zomriem ja.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vinco, na začiatku Sanatória si tvrdil, že si sa už polepšil, keď mal Annun obavy, či budeš dostatočne výrečný. Ukázalo sa, že si sa nepolešil ani trochu. Aktívny si len vtedy, keď ti horí pod zadkom.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
NEpiste tolko, prezradite nas, blbci.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:lol:

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kľud Klerik, ani ostatných to nebaví, neboj sa :)

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Najviac podozrivy mi je Vincent. Je neaktivny a hovori stale to iste. Mnohe dovody povedal aj Peekay a ja sa snimi v podstate stotoznujem.
vina: Vincent
ako tymto si ma uz uplne dorazil... teraz uz hlas nas5 PKovi nevratim ani keby vratkove furiky z neba padali

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ma zmysel vam cosi napisat? aj tak si vy budete dookola vraviet svoje, hmm, a ked sa nahodov pokusim obhajovat sa, niekto mi povie ze som aktivny len ked mi hori pod zadkom.... fakt, popravte ma, je to hra, a hra ma cloveka bavit... a tak ako ma doteras natahovanie s Peekayom bavilo, tak ma miesanie mojich predoslich mafii do tejto hry pomerne dost znechutilo.... a tym padom pre mna tato hra stratila svoj zabavny potencial...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Noo, nejako neviem co s miesanim presne myslis, ale je pravda, ze necital som dokonale vsetko, kde ta napadali. PRavda je ale taka, ze aj ty si na mna napr zautocil, ze hram agresivne ako minulu hru.

Dalej Annun sam povedal, ze v sanatoriu s amoze argumentovat aj rpedoslymi mafiami.

Po tretie, je jedno ako si hral vtedy, ide o to,ze aj teraz hras presne tak isto. Mne neprides nejako velmi podozrivy, snad az na preverenie Alefa, stve ma Majo, lenze nepaci sa mi rozhodne na tvojej hre to, ze skutocne sa nezapajas a v mafii je to hriech, i ked si povies, ze nemas co povedat.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Klerik, ked mi nejde net, a nie som doma, tak sa zapojit nemozem, a jeden post na zaciatku hry nie je napadanie, to je snaha vyprovokovat nejaku odpoved, tak ako to pozitivne dopadlo u Peekaya... prave preto este stale trvam na jeho obvineni a nemenim ho na nikoho ineho :) a povedal som svoje, ak ma chcete popravit, nic vam v tom nebrani.... chorim to sice nepomoze, a zdravim to len prospeje, tak hura do toho :) myslim ze odstranit najspabsi clanok je len logicky krok.... nuz, neviem ale kto sa v blazninci sprava logicky :D

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No to je aj dost ine, ja som pisal,ze sa nezapajas, lebo ti net blbne, lenze potom to nejako bolo zavrhnute ci co a ty ked si sa objavil,si okrem predlzeneho vikendu uz len dookola opakoval,ze nemas co povedat a ze i tka vravis viac ako my blaboceme.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
No to je aj dost ine, ja som pisal,ze sa nezapajas, lebo ti net blbne, lenze potom to nejako bolo zavrhnute ci co a ty ked si sa objavil,si okrem predlzeneho vikendu uz len dookola opakoval,ze nemas co povedat a ze i tka vravis viac ako my blaboceme.

ja som sa hral, provokoval som Peekaya, kedze som bol presvedceny ze je len otazkov casu, kedy ma obvini, chcel som z neho dovtedy dostat nieco usvedcujuce, alebo aspon snahu obhajit sa, vyvratit moje tvrdenia, nuz.... snaha doniesla ovocie az o 3 dni a 10 stran neskor :) co som mal pisat? K voditkam sa nevyjadrujem, to je podla mna trosku velmi zahmlene, Majo, no on je podla mna nevinny, to len priamo vyplyva z toho, ze som sa do neho nepusal, aj ked sa ludom nezdalo jeho rozhodnutie nic v noci nerobit :) Kazdy hra tak, ako uzna za vhodne, ja sledujem svoj ciel, teda sledoval som.... myslim ze teras uz z mojou taktikov provokovania len jedineho z hracov vela nenarobim, :D

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A preco presne si sa rozhodol provokovat prave mna?

(edit - doplnujuca otazka: a cim som sa to "usvedcil o 3 dni a 10 stran neskor"?)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
A preco presne si sa rozhodol provokovat prave mna?
(edit - doplnujuca otazka: a cim som sa to "usvedcil o 3 dni a 10 stran neskor"?)

3 dni a 10 stran neskor si sa nicim neusvedcil, to bola narazka na to, ze moje obvinenie ti stalo za obhajobu, dlhsiu ako par riadkov az dnes:)
A peco by som si nemohol vybrat teba, teras sa mi to este stale zda ako spravne rozhodnutie.... nic som po prvej noci nevedel, nemal som na com stavat... nie každy sa sprava logicky, chaos ma svoje čaro, a synergia je zaklad kriminalistickej praxe :)

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun