HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 168 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia
Autor Správa

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
b) uz to aj tak nestihneme
Stihneme. Ved v prvy den zomiera ten, kto ma najviac hlasov, ak sa vacsina nerozhodne pre den bez zabijania.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
a) je to strelba naslepo - z taktickeho hladiska maju skorumpovani policajti velku sancu zabit niekoho ako bonus k vrazde z druhej noci (tymto pozdravujem Peekaya, ktory to obhajuje najvehementnejsie zo vsetkych)


Co je toto za demagogia?

  1. je sice pekne, ze si si vybral mna, ale asi ti unikli tie tri strany diskusie (do ktorej som sa vobec nezapajal), ze preco treba niekoho sepalit, ze? Rozhodne nemam dojem, ze by som to "obhajoval najvehementnejsie zo vsetkych".
  2. ako presne vyhodnocujes sance, ked nevies, kolko je policajtov a kolko je mafianov? (Kedze ty si ty a takejto elementarnej chyby v usudku by si sa nedopustil, logicky mi z toho vychadza, ze vies, kolko je policajtov alebo mafianov... takze si jednym z nich)

Tot velmi podozrivy diskusny prispevok, pan kolega.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
je sice pekne, ze si si vybral mna, ale asi ti unikli tie tri strany diskusie (do ktorej som sa vobec nezapajal), ze preco treba niekoho sepalit, ze? Rozhodne nemam dojem, ze by som to "obhajoval najvehementnejsie zo vsetkych".

Tie tri strany diskusie som si precital a argumenty su zalozene na rovnakej vode, ako moje, a (ak som to pochopil spravne) zalozene na statistickej rovnomernonosti rozlozenia frakcii, co sa mi nechce verit. Sance vyhodnocujem z predoslych skusenosti.

Odhliadnime od tradicneho oznacovania "zly" a "dobry", pouzijem radsej farby, bielu, ciernu a sivu, lebo pomenovania frakcii su matuce (aspon pre mna).

Bieli chcu zabit ciernych, cierni chcu zabit bielych a sivi chcu prezit.

Citácia:
logicky mi z toho vychadza, ze vies, kolko je policajtov alebo mafianov... takze si jednym z nich

Mohol by si rozviest, ake su tie logicke argumenty, a preco mi vkladas do ust do, ze viem, kolko je policajtov a mafianov, ked to jednoducho nie je pravda? Moj tip vyplyva z uvahy, ze povedzme ciernych je viac, ale maju silnejsie povolania, sivych je velmi malo a bielych je najviac, ale su slabi (tradicny pripad mafie). Ma niekto podlozene dokazy, ze to je inak? Ak nie (co je dost mozne), tak sa mozeme hadat, koho argumenty su postavene na teplejsej ci chladnejsej vode.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Mohol by si rozviest, ake su tie logicke argumenty


Nuz, to je jednoduche. Operujes s predokladom, ktory si vybral z mnoziny vela rozlicnych, rovnako pravdepodobnych a rovnako nepotvrdenych predpokladov.

alef0 napísal:
Moj tip vyplyva z uvahy, ze povedzme ciernych je viac, ale maju silnejsie povolania, sivych je velmi malo a bielych je najviac, ale su slabi (tradicny pripad mafie). Ma niekto podlozene dokazy, ze to je inak?



Moja pracovna teoria je, ze si vyberal na zaklade nejakych dalsich informacii (ktore by si ako sporiadany obcan nemal k dispozicii). Je sice teoreticky mozne, ze by si mohol byt tajny agent, popstar, novinar, batman alebo kery dabel, ale pravdepodobnejsie je, ze patris k jednej zo "zafarbenych" stran.

Preto som sa pytal na tvoj "reasoning". Odpoved ("takto je to v tradicnej mafii") ma hodne neuspokojila... myslim, ze malokto z pritomnych vnima to co zatial vieme ako blizko k "tradicnej mafii".

alef0 napísal:
Ma niekto podlozene dokazy, ze to je inak? Ak nie (co je dost mozne), tak sa mozeme hadat, koho argumenty su postavene na teplejsej ci chladnejsej vode.


...az na to, ze tiaha dokazu lezi u teba. "Ak mi nikto nedokaze, ze je to inak, tak je to takto" je hodne... podozrive.

Nevina: Majo
Vina: Alef0

(ved je to podla tvojich vlastnych slov aj tak jedno a nikoho nestihame odsudit, right?)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja mam pocit, Alef, ze je vhodne dnes niekoho zabit. Kedze je obcanov malo (ako si aj Ty napisal), tak je len mala sanca ze trafime obcana. A ak zomrie policajt alebo mafian tak je to pre nas len dobre. Alebo sa mylim?


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
uz, to je jednoduche. Operujes s predokladom, ktory si vybral z mnoziny vela rozlicnych, rovnako pravdepodobnych a rovnako nepotvrdenych predpokladov.


Pockat, je azda vyber jedneho z rovnako nepotvrdenych predpokladov horsi ako vyber z inych nepotvrdenych predpokladov, pytam sa? Tvoje obvinenia su rovnako postavene na vode.

Ja hovorim, ze neovladam pocet mafianov a opakujem, ze hovorim, ze tendenciu vrazdit maju primarne ludia, ktorym sa to hodi zo statistickeho hladiska (ved to je prirodzene).

Citácia:
myslim, ze malokto z pritomnych vnima to co zatial vieme ako blizko k "tradicnej mafii".

Ano, zmatok je taky, ze nik nevie, ako to bude :-) Ja verim, ze to je (napriek chaosu) nie prilis odlisne od zvysku. (Tot moja hypoteza, mozno ma niekto lepsiu.)

[quote=´"Majo"]Kedze je obcanov malo (ako si aj Ty napisal), tak je len mala sanca ze trafime obcana[/quote]
Odkazem ta opat na Specterov vyrok a Mortiho pritakanie:

My sa musíme čo najskôr zbaviť jednej frakcie, inak nám zničia mesto, alebo čo. Takže sa musíme snažiť pomáhať tým, čo vyhrávajú, aby sme sme to za tých sedem dní stihli. Ak by sa však skóre presunulo v prospech druhej frakcie, najlepšie bude, prevrátiť kabát.*

To ja povazujem priam za otvorene priznanie.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
My sa musíme čo najskôr zbaviť jednej frakcie, inak nám zničia mesto, alebo čo. Takže sa musíme snažiť pomáhať tým, čo vyhrávajú, aby sme sme to za tých sedem dní stihli. Ak by sa však skóre presunulo v prospech druhej frakcie, najlepšie bude, prevrátiť kabát.*
prezentoval si svoj nazor, ze to je to najhorsie co moze byt... vies ho aj odovodnit ze repco? lebo udrziavanie jednej strany uber silnu je to najlepsie co mozu neutrali robit... a ked nahodou nevyjde, tak skocia na druhu stranu... im ide o prezitie samych seba ako jednotlivca, kym ostatnym ide o prezitie frakcie (hlavne)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OMG KUA SHIT Majo nehrabe ti trocha? ved doteraz pises ze nikoho nechces zabit a teraz
Majo napísal:
Ja mam pocit, Alef, ze je vhodne dnes niekoho zabit. Kedze je obcanov malo (ako si aj Ty napisal), tak je len mala sanca ze trafime obcana. A ak zomrie policajt alebo mafian tak je to pre nas len dobre. Alebo sa mylim?
uz nie sme v sanatoriu uz nemusis hrat choreho

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak by si registroval Tak by si si vsimol ze uz davno som zmenil nazor


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nechem byt neslusny a urazit ta ale Kua ukaz kde? na minulej strane sa hadas s Lillou ze ci sa da hlasovat za nikoho a na tejto strane mas posty (pred mojim) prvemu nechnapem a druhy som citoval .....preco si zmenil nazor?? co ta k tomu vedie ze sme ta zacali obvinovat? snazis sa byt nenapadny a zamiesat sa do davu aby si nevytrcal?

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Ja mam pocit, Alef, ze je vhodne dnes niekoho zabit. Kedze je obcanov malo (ako si aj Ty napisal), tak je len mala sanca ze trafime obcana. A ak zomrie policajt alebo mafian tak je to pre nas len dobre. Alebo sa mylim?

Vskutku, alebo si mafian a das dole policajta (a v noci dalsieho), co ty na to?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
napísal AlefO:
Ja hovorim, ze neovladam pocet mafianov a opakujem, ze hovorim, ze tendenciu vrazdit maju primarne ludia, ktorym sa to hodi zo statistickeho hladiska (ved to je prirodzene).
hmm neviem ako vy, ale z tohto vyroku sa mi zda že nám AlefO hovorí, že vie koľko je je policajtov.
A čo sa týka Specterovho výroka : áno aj mne sa zdá, že je na tom dačo zvláštne - najmä preto, že sa chce spojiť s jednou frakciou .
napísal Specter
My sa musíme čo najskôr zbaviť jednej frakcie, inak nám zničia mesto, alebo čo. Takže sa musíme snažiť pomáhať tým, čo vyhrávajú, aby sme sme to za tých sedem dní stihli. Ak by sa však skóre presunulo v prospech druhej frakcie, najlepšie bude, prevrátiť kabát.*

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
nechem byt neslusny a urazit ta ale Kua ukaz kde? na minulej strane sa hadas s Lillou ze ci sa da hlasovat za nikoho a na tejto strane mas posty (pred mojim) prvemu nechnapem a druhy som citoval .....preco si zmenil nazor?? co ta k tomu vedie ze sme ta zacali obvinovat? snazis sa byt nenapadny a zamiesat sa do davu aby si nevytrcal?


Telepatiu neovládaš? :D
Áno, snaží sa byť nenápadný, ale len sa pochováva. Majo sry, ale nedá mi to inak spraviť.

Nevina: Patria
Vina: Majo


Začínaš chaosiť a patria môže odísť neskôr. :)


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
To ja povazujem priam za otvorene priznanie.

Nechápem, prečo je to otvorené priznanie. A otvorené priznanie čoho? Toho, že som prevracač kabátov?

Stále myslím, že to, čo som napísal je pre nás najvhodnejšie, ajkeď som si (až po napísaní tamtoho) uvedomil, že nám nejde o čas, tak ako som si myslel predtým. Chceme, aby nás ostalo čo najviac a chceme sa čo najskôr zbaviť jednej frakcie. Preto by sme mali pomáhať frakcii, ktorá má k víťazstvu najbližšie.

Prevrátenie kabátu by nastalo, keby sa aj napriek našej podpore rovnováha presunula na stranu druhej frakcie.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Ja mam pocit, Alef, ze je vhodne dnes niekoho zabit. Kedze je obcanov malo (ako si aj Ty napisal), tak je len mala sanca ze trafime obcana. A ak zomrie policajt alebo mafian tak je to pre nas len dobre. Alebo sa mylim?

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

ukaz mi prosim post, kde si zmenil nazor a za koho si hlasoval, ked uz si ten nazor zmenil a tiez si za zabijanie... a nie nie je to ten post kde hlasujes za 'nikto'. stale viac ma utvrdzujes v tom, ze bude zabit teba je pre dnes najlepsie riesenie.

alef, neviem ake mas informacie, ale podla mna dnes je uplne jedno, koho trafime, pretoze ak trafime policajta - fajn o zlobu menej; ak trafime mafiana- fajn, o zlobu menej; ak trafime neutrala tak je to jedno, pretoze obom frakciam podla mna staci aj len jediny zivy neutral aby mohli vyhrat. aspon tak som to pochopila - mafiani a floydi sa snazia vyvrazdit medzi sebou aby mohli vladnut obcanom. na to aby sa jedna z frakcii (mafio / polda) mohla vyhlasit za vitaza, potrebuje vyhubit tu druhu frakciu a mat zivych obcanov... teda staci len eden zivy obcan na vyhru ktorejkolvek frakcie. preto je dnes edno koho dame dole....

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 168 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun